Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kobieta zaszachowała feministki od “czarnego wtorku”.

Pseudo obrończynie praw kobiet jakimi są feministki, jak wiemy sponsorowane przez organizacje pozarządowe, w tzw “czarny wtorek” postulowały w całej Polsce przeciw ustawie antyaborcyjnej.

 

fot. to.com.pl

Ludzie nie zdają sobie sprawy, że jest to tak na prawdę wojna religijna. Wojna mająca swe źródło w ogrodzie Eden. To nie jest walka postaw i przekonań, ale jest to konflikt między Prawem Boga a lewem (nieprawem) Szatana.

Zapewne część z tych feministek nie zdających sobie sprawy o co walczą będzie obchodziła święta Bożego Narodzenia i jakoś to sobie wytłumaczą…

Natomiast po ostatnim proteście z wtorku pewna kobieta postawiła szach mat. Na profilu “Żelazne Damy”,  wypunktowała hipokryzję popierających protesty:

 

Smutne, sfrustrowane, pełne złości feministki wyszły dziś na ulice, żeby pochwalić się czarnymi „outfitami” i powygrażać parasolkami mężczyznom i tym kobietom, które, w przeciwieństwie do nich, wieszaki trzymają w szafie.
Starsze panie dzierżą transparenty „Nie urodzę”, choć w tym wieku ciąża to ostatnia rzecz, która mogłaby im „zagrażać”.

Wulgarne dziewczyny deklarują: „Moja c***, moja sprawa”, nie czując nawet, jak absurdalnie brzmi to hasło wywrzaskiwane w przestrzeni publicznej.

Ci sami ludzie, którzy za Trybunał Konstytucyjny daliby się pokroić, protestują dziś przeciwko… orzeczeniu TK z 28 maja 1997 roku.

„Obrońcy konstytucji” domagają się aborcji na życzenie, nic sobie nie robiąc z artykułu 38. ustawy, którą jeszcze niedawno wycierali sobie usta.

„Wrażliwcy”, którzy płakali nad ściętym drzewem, aborcję mają za zabieg, a kiełkujące ludzkie życie nazywają tkanką.

Świat oszalał? Na szczęście nie cały. Co nam pozostało? Bardzo pozytywna akcja #kolorowyProtest i nadzieja, że sączący się dziś z nieba deszcz w końcu zmyje z polskich ulic te opary absurdu.

[niezapominajka]

 

 

To nie wina tych kobiet, ale ich rodziców. Ktoś przegapił ich wychowanie i teraz są tego konsekwencje. Szkoda, że ludzie stronią od Biblii.

 

 

 

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Smutne to, ale podziały muszą być, aby się okazało kto jet kto.
  Ps. zarejestrowałem się na nowe forum, ale jeszcze nie dostałem linka weryfikujacego

 2. Wpadlam wczoraj na ten filmik, nie wiem czy to prawda, ale jezeli tak to znowu tylko z Bogu nadzieja ze taka ustawa nie przejdzie.

  https://www.youtube.com/embed/cHWnwgGuSlk

 3. Można by podsumować post tej pani: Szach mat feministki 😀

 4. Przychodzi feministka do lekarza:
  – Panie Dr wyszło że mam raka!
  – Pani ciało, Pani sprawa, następna proszę…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: