Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

‘Różaniec’ do granic bałwochwalcza katolicka akcja.

W ramach akcji “Różaniec Do Granic” reklamowanej przez celebrytów min. Cezarego Pazurę, Przemysława Babiarza, Jerzego Zelnika i Krzysztofa Ziemca, 7 października Polacy mają wyjechać na granice kraju i modlić się o ratunek dla Polski i świata.

Jest to bałwochwalcza akcja bluźniąca Bogu. Pismo jasno mówi, że:

 

Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus, 1 Tym 2.5

 

Jest to kłamliwa akcja pokazująca jakoby rzekoma Maria mogła coś uzyskać dla Polski u Boga. Maria śpi, a dogmat o wniebowzięciu jest nie tylko młodszy od odkrycia Ameryki, ale od samego Bergoglio Jezuity. Wniebowzięcie zajęło miejsce Zaśnięcia, które w VII wieku zostało ustalone w Rzymie.

Wyjątkowo zgodzę się z niemieckim der Newseek:

“Akcja Różaniec Do Granic to dowód na to, że żyjemy na pograniczu dwu światów. W jednym jest miejsce na codzienną, skromną duchowość, w drugim mamy religijny show reklamowany przez celebrytów.”

 

Biblia, a więc Bóg jasno i wyraźnie powiedział:

” Nadchodzi jednak godzina, nawet już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli szuka Ojciec.”

 

W Duchu i w prawdzie. Kościół Rzymski, a tym bardziej różaniec tą prawdą nie są. Kościół Rzymu jest skarbnicą i mekką kłamstw.

 

Cezary Pazura, który czasem opowiadał sprośne żarty tym razem broni różańca.

 

 

Nie padło ani razu potężne imię JEZUS.

Katolicyzm jest takim samym zwiedzeniem jak świadkowie Jehowy.

Przemysław Babiarz również nie oddał czci Chrystusowi, który przyszedł umrzeć za jego grzechy.

Po co mówić o Królu Królów i Panu Panów…

Oj tam oj tam…

 

Co można wykryć jeszcze w tej akcji po za łamaniem Prawa Bożego?

Mogę tylko zakładać, postawić hipotezę.

Czytając hasło, które pojawia się na stronie rozaniecdogranic.pl, które brzmi następująco:

 

“Odmawiajcie codziennie różaniec, aby wyprosić pokój dla świata.” Słowa Matki Bożej wypowiedziane w Fatimie 13 maja 1917 r.

 

..mogę stwierdzić co następuje. Świat ziemski kieruje się swoimi prawami i świat duchowy swoimi. Jednakże oba światy się przenikają i większość katolików nie ma o tym zielonego pojęcia, gdyż wolą udać się do wróżki czy astrologa niż mieć relacje z Bogiem.

23.09.2017 interpretowano jako pannę obleczoną w słońce z apokalipsy. Ten werset z biblii jest przez katolickich teologów interpretowany jako Maria w chwale.

Dla mnie temat 23.09 w przeciwieństwie do wielu zrezygnowanych oczekiwaczy wielkiego BUM września  jaki i przeciwników spisków,  jest otwarty i jestem tak samo spokojny jak przed 23.09 co do biegu wydarzeń. Jestem detektywem religijnym, a nie tylko biblistą i teologiem jak i nie jestem li jedynie specjalistą od spisków. Mam balans.

Jak wspominałem, wtedy nie spodziewałem się żadnego końca świata, ale maryjnego zwiedzenia. Może będzie ono z sensownym opóźnieniem.

Matematyka. Od 23.09 do rocznicy Fatimskiej jest 20 dni. Akcja Różaniec do Granic ma mieć miejsce 7.10.2017, a więc tydzień przed rocznicą 100 lecia objawień i dwa tygodnie po 23.09.2017

W sobotę po trzynastym października,  notabene w piątek mija trzy tygodnie (Jezus był 3 dni w grobie).

13ka jest bardzo ważna dla satanistów. Akurat w rocznicę 100 lecie objawień fatimskich wypada piątek 13go, czyli sławetny dzień Templariuszy:

 

Król francuski Filip IV Piękny był zadłużony u templariuszy. Chcąc się uwolnić od zobowiązań, w piątek 13 października 1307 roku, uwięził członków zakonu we Francji, zarzucając im herezję, świętokradztwo, innowierstwo, czary, rozpustę, kult bożka Bafometa, odstępstwo od wiary i spiskowanie z Saracenami. Po długotrwałym procesie, trwającym do czerwca 1311 roku, będący pod wpływem królów Francji sobór w Vienne zdecydował o kasacie zakonu templariuszy. Jego majątki we Francji zostały skonfiskowane, wielu templariuszy poniosło śmierć przez spalenie na stosie, w tym wielki mistrz Jakub de Molay i 54 innych dostojników zakonnych. Nie wszędzie jednak likwidacja zakonu przebiegła bez problemu. Zbrojny opór stawili templariusze aragońscy i cypryjscy; templariusze niemieccy stawili się przed władzami świeckimi w pełnym rynsztunku bojowym, dzięki czemu uniknęli aresztowania. Wikipedia

 

Papieża Bergoglio wybrano 2013.03.13 o godz 20:13…..

 

 

Ostatnimi laty wiele się mówi o mesjaństwie Polski. Kto wie, czy nie jest to wkalkulowane w jakieś przedstawienie. Dodatkowo wiele mówi się o wojnach. Już od dawna biorę pod uwagę jako prawdopodobny wariant nagłego porozumienia pokojowego tuz przed jej wybuchem. Wyobraźmy sobie taki scenariusz. Jak wiemy pionki na szachownicy wojny są ustawione, wojna albo się ledwo zaczyna, albo bardzo się jej spodziewamy po jakimś wielkim światowym incydencie na miarę wybuchu I wojny światowej, kiedy odbył się zamach na arcyksięcia Franciszka Ferdynanda Habsburga. Przecież wszystko obecnie wisi na włosku….

Hasło “ratuj różańcem Polskę i świat” daje wiele do myślenia.

Czyżby niebawem miały się wypełnić prorocze słowa Biblii?

 

“A o czasach, i o chwilach, bracia! nie potrzebujecie, aby wam pisano. Albowiem sami dostatecznie wiecie, iż on dzień Pański jako złodziej w nocy, tak przyjdzie. Bo gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo! tedy na nich nagle zginienie przyjdzie, jako ból na niewiastę brzemienną, a nie ujdą”

 

Wszakże 23.09 panna była brzemienna…. Paweł zapowiedział o bólu kobiety brzemiennej. Ma to sens….

 

Jest jeszcze jeden motyw związany z nadciągającym  świętem izraelskim, bardzo poważny wg mojej oceny dla chrześcijan, ale nie będę o tym pisał, bo nie chcę brać na siebie odpowiedzialności za nie tylko mą hipotezę.

 

 

Uwaga do nowych czytelników:

Nie jestem ani wróżką, ani prorokiem. Jestem badaczem apokalipsy oraz taktyki wrogów Boga. Nikomu niczego nie zagwarantuję.

Natomiast raz udało mi się przewidzieć znając daty okultystów wybór pana Bergoglio na papieża:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/03/siwy-dym-trzynastego.html

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/03/kim-jest-franicziszek-jorge-mario.html

Blog ten nie jest także blogiem TYLKO biblijnym. Jak to co jakiś czas wspominam,  jest swego rodzaju cafeterią, miejscem pogaduszek i komentarzy o świecie w kontekście biblii.

 

 

PiotrZ

 

 

 

Updated: 4 października 2017 — 20:57

40 komentarzy

Add a Comment
 1. Chwała Bogu bracia i siostry.
  Dzisiaj po zachodzie słońca zaczyna się Święto z nadania Bożego.
  Mianowicie, Święto Namiotów(Sukkot).
  Bez wątpienia Święto nawiązujące i upamiętniające przyjście naszego Pana Jezusa Chrystusa.
  Nie powinno wyznawcom Jezusa Chrystusa, być ono obojętne.
  ,, Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode mnie.
  Ale czci Mnie na próżno ucząc zasad podanych przez ludzi.
  Uchyliliscie przykazania Boże, a trzymacie się ludzkiej tradycji ” Ew. Marka 7:6-8
  Bracia i Siostry, kto miłuje Boga, ten zachowuje Jego przykazania i święta.
  Bo nie jest Żydem ten co ma obrzezkę na ciele, lecz ten jest Żydem, kto ma obrzezkę na sercu.
  Niechaj was Bóg Błogosławi i niechaj was strzeże!

  1. Święto Namiotów prawdopodobnie proroczo wypełniło się w narodzinach Jezusa, kiedy to przyjął namiot ludzkiego ciała.
   “A Słowo pełne łaski i prawdy stało się cielesną naturą oraz rozbiło wśród nas namiot.” (J 1:14 NBG)
   Żadna z dat jakie nakazał świętować Bóg nie jest bez znaczenia, ponieważ Bóg zna koniec na początku wszystkich swoich planów. A dzięki tym symbolicznym świętom daje nam przeświadczenie o tym, że panuje nad wszystkimi wydarzeniami w realizacji swoich celów.
   Dziś te pełne głębi i duchowego przesłania Święte Dni Boga są zastąpione nic nie znaczącymi, zaczerpniętymi z najczarniejszego pogaństwa datami.
   Owoce tych “komercyjnych świąt” są takie, że podczas ich trwania zabija się duchowość, a karmi cielesność. Niedziela (pierwszy dzień tygodnia, a nie siódmy) z suto zastawionym stołem (a nie z szeroko otwartą Biblią) jest wisienką na torcie tych pogańskich, pustych dat i zwyczajów.

   1. Ty jak piszesz komentarz Piotrze, to ja już nie mam nic do dodania 🙂

      1. Nasza rozmowa została źle oceniona 😀 Ale to dobrze, ponieważ Bóg mówi, że “biada wam, gdy wszyscy ludzie dobrze o was mówić będą” (Łk 6:26) 😉 Dziękuję i błogosławieństw życzę wszystkim Czytelnikom 🙂

 2. Potop szwedzki trwał od 1655-1660.

  1656 koronacja Maryji na Królową Polski.

  Według tego źródła w potopie szwedzkim zginęło około 4,4 miliona Polaków, stracono olbrzymie dobra materialne i majątki, spalono 188 miast, 186 wsi, zniszczono 81 zamków, 136 kościołów i 89 pałaców.
  (za prawy.pl)

  1. Te statystyki są straszne…
   ale cóż, taka cena za “pomoc” od “pośredniczki” :/

   1. Tak statystyki straszne, tylko Szwedzi protestanci niszczyli wszystko na swojej drodze, a na Jasnej Górze protestanckie zęby stępili Chwała naszej Królowej!

    1. “Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus” 1 Tym 2:5

     Krolowa Niebios w Biblii była przedstawiana jako demon.
     Albo więc ludziom będziesz wierzył albo Jezusowi.

    2. @Atkans W sprawie tej “cudownej” obrony Jasnej Góry przeczytaj sobie ten artykuł: https://historiamniejznanaizapomniana.wordpress.com/2015/11/18/prawdziwa-historia-obrony-jasnej-gorej/

     Wielu ludzi wierzy w to kłamstwo historyczne, ale w tym artykule jest wszystko ładnie wyjaśnione jak to naprawdę było. Oczywiście ze względu na katolicką wiarę większości narodu ten mit o obronie się ostał aż do dziś.

 3. O to Polska zniknie znowu z map europy…
  Kiedy Ci ludzie się opamiętają.
  Bóg będzie podkręcał śrubkę to się może nawrócą do Chrystusa. Szatan dostanie dopust i zrobi z Polakami co zwykle…

   1. “O pokój dla Polski i świata modlić się będą uczestnicy akcji “Różaniec Do Granic”. W sobotę wzdłuż granicy ma stanąć milion osób, by wspólnie odmówić różaniec. Modlitwa odbędzie się na górskich szczytach i na morzu, na lotniskach, w bazie wojskowej w Afganistanie i za kołem podbiegunowym.” – to chyba znacznie większa akcja… 🙁 PAN jest blisko…podnieśmy głowy, bo zbliża się nasze odkupienie 😀 PRZYJDŹ PANIE JEZU !

 4. Taka mysl mi wpadala do glowy czy to przypadek ze 100 lat Objawien Fatimskich przypada 13 pazdziernika ,a 500 lat Reformacji 31 pazdziernika?

  13 jest anagramem do 31 ,przypadek?

 5. Krzysztof żołnierz

  Co do tego tematu modlę się w tej sprawie,już dwa dni był także dzień w którym bez jedzenia i wody nawet kropelki,powiedziałem Bogu co mi na sercu leży w związku z różańcem do granic,co mamy robić.
  1Po pierwsze deklarować że Panem I Królem Polski i narodu polskiego jest Jezus Chrystus.
  2.Po drugie modlić się za tych którzy czy to świadoie czy nieświadomie b3dą uczestniczyć w tej akcji.
  3.Po trzecie i najważniejsze wszelkie istoty cielesne i duchowe biorące udział w tej akcji związujcie w imieniu Jezusa i odawajcie ich w posłuszeństwo i w niewole Jezusowi Chrystusowi Królowi Polski.
  4.Po czwarte niech światłość Chrystusa Jego miłość,prawda i pokój okryją cały kraj.
  5.Po piąte oddajcie kraj pod opiekę Najwyższego jak mówi psalm 91.

  Jeżeli to wypełnimy,naszezwycięstwo w Chrystusie będzie wielkie ☺ wierzę w to.

 6. Pan prezydent powinien ogłosić ogólnopolski dzień czytania Biblii. Jakby ludki (w tym opozycja) uciekaly gdzie pieprz rośnie… ?

 7. Zjednoczmy się tego dnia w modlitwie o Polskę i o nawrócenie wszystkich uczestników modlitwy różańcowej.

 8. Jezus Chrystus Król Polski – to chyba katolickie objawienie…

 9. Gość (znaczy autor) wypowiada się autorytatywnie, np. “mogę stwierdzić” itp. Ale nie ma pojęcia ani znaczeniu słów w Bibli, anie nawet o tym, że modlitwa “Zdrowaś Maryjo” w swej pierwszej części jest cytatem z Pisma Świętego.

  Fatalne połączeni ignorancji z pewnością swoich tez.

  1. dimko, zamiast wchpodzic na osobę jak to katolicy maja w zwyczaju, to czy możesz podać cos na obronę swej tezy?

   Bo ten ma sie nijak:

   “Bądź pozdrowiona, pełna łaski, Pan z Tobą, “. Łk 1,28

   Tak patrząc pownineneś się do mnie modlić gdyż:

   “(6) A błogosławiony jest ten, kto we Mnie nie zwątpi.
   Ew. Mateusza 11:6,”

   Nie wątpię w Pana Jezusa, a więc śmiało możesz sie modlić do mnie. Oczywiście jest to ironia.

   Dalej:

   (12) Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia, obiecany przez Pana tym, którzy Go miłują.
   List Jakuba 1:12,

   Zróbmy i z tego modlitwę…

   (3) Błogosławiony, który odczytuje, i którzy słuchają słów Proroctwa, a strzegą tego, co w nim napisane, bo chwila jest bliska.

   (Apokalipsa (Objawienie) 1:3,

   Popatrz ja Ci nie ubliżam, bo nie jestem katolikiem….

   1. Dimko
    Pełen łaski jest tylko Bóg.
    Maria (matka Jezusa Chrystusa) została obdarzona łaską od Boga. Tylko w tłumaczeniach katolickich (Jakuba Wujka i Tysiąclatce) jest zwrot “pełna łaski” w pozostałych tłumaczeniach “obdarzona łaską”… to jednak różnica.
    http://biblia.oblubienica.eu/interlinearny/index/book/3/chapter/1/verse/28/param/1/version/TR

    Napisałeś: ” modlitwa „Zdrowaś Maryjo” w swej pierwszej części jest cytatem z Pisma Świętego”…pierwsza część… Manipulacja polega na łączeniu prawdy z kłamstwem i wprowadzaniu ludzi w błąd. 🙁 Prawda + kłamstwo = kłamstwo 🙂 W świetle Bożego Słowa kult maryjny nie ma racji bytu – jest zwodniczy, szkodliwy i bluźni Stwórcy.

    1. Pomyliłam ikonki – powinna być 🙁

    2. Czytając Twój komentarz, przyszło mi do głowy takie porównanie…
     Trutka na szczury.
     Jest zrobiona na tej samej zasadzie (połączenie/manipulacja), czyli w 98% składa się z bardzo dobrego jedzenia, a substancje szkodliwe stanowią tylko mały ułamek jej składu. W dodatku substancje te działają z opóźnieniem, bądź “tylko” powodują chemiczną sterylizację gryzoni. Musi tak być, gdyż inaczej ciężko byłoby nakłonić szczury do jej zjedzenia.
     Jak działa, to wszyscy dobrze wiemy…

     Czy rozsądne jest zatem używanie takiego “pokarmu” w sferze duchowej?

  2. Dimko,
   własnie chodzi o tę drugą częśc.
   Od kiedy to mozemy modlić sie do człowieka?
   Tak uczył Pan Jezus ?
   czy tez uczył:MÓDLCIE SIE DO OJCA W NIEBIE.
   Kogo masz słuchać ?
   Jezusa czy zjawę podajacą sie za Marie,matke Jezusa żądającą modlitwy do siebie i czci dla siebie?
   Oczywiście Pana Jezusa.
   Wiec nie broń pseudo-modlitwy,bo nikt kto kocha
   PRAWDĘ SŁOWA BOŻEGO
   nie bedzie wznosił modlitw do NIE-BOGA,bo to obrzydliwe dla Stwórcy.

 10. Jakbyśmy się tak zorganizowali, to wypełnimy całą sobotę modlitwą i czytaniem Biblii, żeby złe siły nie miały tu nic do gadania.

  1. Czeka nas pracowita sobota bracia i siostry…

 11. A co gdy dojdzie do wojny zalozmy ten scenariusz i ilu z was pojdzie walczyc? Mamy wiedze po co to wszystko mamy wiedze co z czym ale ilu z nas bedzie zmuszonych do walki o ziemie w ktorej zyjemy??fakt wypowiadamy sie o tematyce biblijnej ale nie zapominajcie ze pospolite ruszenie w takim czasie jest mozliwe a nie sadze by spuscili atomowke bo Europa do nowego porzadku jest im potrzebna

 12. “Ale wy, bracia, nie jesteście w ciemnościach, aby ów dzień miał was zaskoczyć jak złodziej.
  Wszyscy wy bowiem jesteście synami światłości i synami dnia. Nie jesteśmy synami nocy ani ciemności.
  Nie śpijmy przeto jak inni, ale czuwajmy i bądźmy trzeźwi!
  Ci, którzy śpią, w nocy śpią, a którzy się upijają, w nocy są pijani.
  My zaś, którzy do dnia należymy, bądźmy trzeźwi, odziani w pancerz wiary i miłości oraz hełm nadziei zbawienia.
  Ponieważ nie przeznaczył nas Bóg, abyśmy zasłużyli na gniew, ale na osiągnięcie zbawienia przez Pana naszego Jezusa Chrystusa,
  który za nas umarł, abyśmy, czy żywi, czy umarli, razem z Nim żyli.”

 13. ja też obawiam się że niewłaściwe modlitwy z różancem sprowadzają przekleństwo i bardzo szkoda mi tych szczerych katolików, którzy naprawde w to wierzą i wkładają to w swoje serce nierozumiejąc ze przez to zwiększają aktywnosć religijnych demonów nad ziemią. Bo szatan i jego demony panuja nad ziemią z powietrza jak pisze Paweł w Ef.2

 14. ByŁem kiedyś za miastem i gdy spojrzałem na wieze krk zobaczyłem jakby kobietę panującą nad tym kościołem i nad miastem w którym ponad 90% jest katolikami. Od razu wiedziałem że Bóg otworzył moje oczy abym zdał sobie sprawę ze mamy do czynieniaz duchową siłą i zwierzchnością tak zwanej “królowej niebios” (ks.Jer.7 i 44 rozdział). Nie mamy tu walczyć z krwią i z ciałem jak pisze Paweł w Ef.6,12 lecz z nadziemskimi władzami, z władcami świata ciemności. A te zwierzchności panują nad religią sprzeczną ze SŁOWEM BOŻYM. 2 KOR.10,3-5 nie walczymy środkami cielesnymi, gdyż oręż którym walczymy nie jest cielesny, lecz ma moc burzenia warowni dla sprawy Bożej. A mamy do czynienia z warowniami religijnymi, które nie mogą być pokonane przez krytykę tylko mocą Ducha Bożego przejawiającego się przez wierzacych

 15. to trzeba mieć szatan za ojca ! aby ubliżać Matce Bożej! Oblubienicy Ducha Świętego! Kiedyś w duszy słyszałem te słowa: “Idź do Mojego Syna” Dla was widać za trudne jest Świętych obcowanie! jak modlę się o wstawiennictwo, to nie do Świętego tylko z Świętym .. razem czcimy Boga!
  Tak samo jak Modlę się z Matką Bożą.. przychodzi w powiewie miłości i razem kontemplujemy Jezusa Boga Żywego.
  Co w tym jest złego? to naprawdę trzeba mieć diabła za ojca ! aby próbować atakować Matkę Bożą.

 16. Warto zauważyć, że różaniec sklada się z biblijnej modlitwy Ojcze nasz, z wyznania wiary, z modlitwy pochwalnej dla Trójcy Św. Modlitwa Zdrowaś Mario sklada sie z części będącej wręcz cytatem z biblii oraz z prośby o modlitwę za nami. Artykuł i cytat na wstępie ma zasugerować , ze katolik modląc się na różańcu przeczy jedynemu pośrednictwu Jezusa. Gdyby tak było w wielu miejscach Nowy Testament przeczył by sobie. Zawiera bowiem masę tekstów gdzie apostołowie mowią w stylu ,, módlcie się za nas”, zachęcają do modlitwy za siebie nawzajem itp.Dlaczego autor uwaza ze prośba o modlitwe kierowana do Maryi jest zła i niby podwaza prawde z cytatu o jedynym pośredniku? Jesli to jest zle to dlaczego apostolowie proszą innych o modlitwe za siebie? Kierując się logiką autora artykulu można wnioskować ze kazdy modlący się za kogoś to balwochwalca, który staje się pośrednikiem. Jak wiemy od autora, pośrednik jest jeden- Jezus Chrystus. To prawda, tylko nic nie mająca wspólnego z prosbą o modlitwę za kogoś kierowaną do Maryi czy np sąsiada. Wyrwanymi z kontekstu cytatami mozna udowadniać cokolwiek. Pamiętać jednak trzeba że biblia przeczyć sobie nie może, a gdyby przyjąc argument autora, to tak by było. Autor tez zapomina o aniołach i świętych niosących modlitwy przed tron Boga.,, i przyszedł inny anioł (..) i dano mu wiele kadzideł aby dał je w ofierze jako modlitwy wszystkich świętych na zloty ołtarz, który jest przed tronem. I wzniósł się dym z kadzidel jako modlitwy świętych z rąk anioła” . Cóż to za nowy pośrednik i nie jedyny? Jesli autor tak dobrze rozumie cytat o jedynym pośredniku, to po co Bog posługuje się aniołami do przekazania treści w ST i w NT. Moze jednak chodzi o pośrednictwo Jezusa w innym znaczeniu, czego nie pozwala dostrzec niechęć do katolicyzmu.

  1. “Dlaczego autor uwaza ze prośba o modlitwe kierowana do Maryi jest zła i niby podwaza prawde z cytatu o jedynym pośredniku?”

   Ponieważ po pierwsza Maria śpi, a pod drugie jest jeden pośrednik między Bogiem a ludźmi Jezus Chrystus…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: