Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Brak wojny światowej jest niemożliwy.

 

W dniach 11–29 września, równolegle do rosyjsko-białoruskich ćwiczeń Zapad-2017, w Szwecji odbywają się największe od lat narodowe ćwiczenia wojskowe Aurora 17, w których uczestniczy ok. 19 tys. żołnierzy. Szwedzi po raz pierwszy od lat 90ych. ćwiczą obronę kraju, wysyłając tym samym czytelny sygnał w stronę Rosji, że są gotowi do obrony swojego państwa. Ćwiczenia Aurora 17 są jednocześnie elementem realizacji szwedzkiej Strategii obronnej na lata 2016–2020 .

Poniżej filmiki z ćwiczeń. Jak widać Szwedzi tak jak inne kraje bardzo poważnie biorą pod uwagę potencjalna wojnę:

 

Spójrzmy na mapę obecnych, rozpoczętych konfliktów na świecie:

 

Nie sposób nie zauważyć kumulacji owych konfliktów tuz przy północnej granicy z Izraelem.

Czy w tej sytuacji można rozpatrywać to co się dzieje inaczej niż poprzez pryzmat eschatologiczny? Bezwzględnie tylko i wyłącznie, choć specjaliści od geopolityki powiedzą nam, że u podstaw potencjalnej wojny jest ropa na terenach Bliskiego Wschodu. Złoża ropy w tym regionie świata szacuje się na na ok 56% zasobów światowych. Jednakże Arabia posiada aż 1/5 tych zasobów, a konfliktu na terenie Arabii nie ma.

Tak czy owak czeka nas rewolucja technologiczna z uwagi na kończące się zasoby ropy. Saudyjskie powiedzenie żartobliwie pokazuje tę prognozę:

 

“Mój ojciec jeździł wielbłądem. Ja jeżdżę samochodem. Mój syn lata odrzutowcem. Jego syn będzie jeździł wielbłądem”.

Zasoby ropy mają ponoć starczyć przy obecnym popycie do ok 2020 a co więksi optymiści mówią że do 2030 roku.

 

Czy będzie wojna? Pytanie powinno być inne.

Co się musi stać, żeby wojny nie było?

Według mojej oceny wojna zakończy się konkluzją o bezsensowności konfliktów religijnych. Wtedy zostanie stworzona jedna religia.

Zbyt wiele przygotowań czynionych jest aby świat miał wyglądać tak jak wygląda. Filmy sciene fiction pokazują co się może stać.

Patrząc po ostatnim referendum w Katalonii liczba konfliktów na świecie raczej rośnie a nie maleje.

Jak będzie, czas pokaże. Ale wszystko zmierza do ogolnoświatowego konfliktu.

 

 

 

 

Updated: 2 października 2017 — 14:15

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Piątek 13.10.2017 może być niepokojącą datą bo związaną z zakonem templariuszy i 100 rocznicą objawień z fatimskich.

  1. Liczba 13 pierwszy raz w Biblii pojawia się w Rodzaju 14:4, gdzie wiąże się z rebelia.
   13 zasada rabinicznego judaizmu mówi, że Stwórca nie ma ciała ani obrazu. Dlatego nie uznają Jezusa…

   1. Oni w rzeczywistości nie uznają Jezusa bo nie spełnił ich oczekiwań, którym było wyniesienie narodowego Izraela ponad inne narody jak w ST. Teraz czekają na innego mesjasza. Tym mesjaszem ma być osobistość z twz. zaginionych plemion Izraela nowe wcielenie króla Dawida, który zniszczy wrogów narodowego Izraela.

    Ewangelista Norbert Link naucza o tym że kraje anglojęzyczne a głównie Anglia i USA to zaginione plemiona Izraela, a tron króla Dawida na którym ma zasiąść powracający “Chrystus” to tron monarchii brytyjskiej. On połączy znowu cały Izrael w jedno.

    https://www.youtube.com/watch?v=ko97ONEQTCA

    Wykonaniem tego planu zajmują się od wieków właśnie Templariusze (Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona) i tajne stowarzyszenia, które wyszły od nich. To oczywiście ma zniszczyć chrześcijaństwo w formie jakiej jest obecnie i to przecież im chodzi.

    Co do liczby 13 to jest to liczba Gwiazdy Porannej.

    Liczba liter w greckich słowach Jezus Chrystus(ιησους χριστος) to 13 bo (6 – człowiek + 7 – Bóg).

    13 to 7 liczba w ciągu Fibbonaciego.
    Suma liczb ciągu Fibbonaciego do 7 znaku czyli do 13 to 33.

    1+1+2+3+5+8+13 = 33

    Dlatego wybrali sobie 13.10.1307 rok jako ten najbardziej kojarzący się z nimi.

    1307 to bez zera 137, a 137 to 33 liczba pierwsza.

    W filmie “Kod Davinci” jest użyty ciąg Fibbonaciego jako klucz do tajemnicy krwii króla Dawida i Chrystusa, którego strzegli Templariusze.

    Co do Fatimy to te twz. “objawienia” trwały od 13 maja do 13 października czyli przedział czasowy wynosi dokładnie 153 dni (liczba Vessica Piscis) Widać że istota, która tam się rzekomo objawiała zna symbolikę biblijną i mesjańską.

    https://www.timeanddate.com/date/durationresult.html?d1=13&m1=05&y1=1917&d2=13&m2=10&y2=1917

    Objawienia były w roku 1917 (suma liczba od 1 do 17 to 153) Po 100 latach teraz mamy znowu 17 w końcówce daty.

    1. Zapomniałem jeszcze dodać że dlatego wybrali piątek (Firday) bo to Dzień Wenus – Gwiazdy Porannej.

     https://en.wikipedia.org/wiki/Friday#Etymology

     Poganie Gwiazdą Poranną czyli Wenus nazywali boginie Isztar – królową niebios.

     Natomiast w PŚ tytuł “Gwiazdy Porannej” jest użyty w stosunku do Chrystusa jako zapowiedzi rychłego nadejścia Królestwa Bożego.

 2. Według mojej oceny wojna zakończy się konkluzją o bezsensowności konfliktów religijnych. Wtedy zostanie stworzona jedna religia. Logiczne 😉

  1. I ta jedna religia będzie wiadomo jaka… :/

 3. Ja z innej beczki wojny, a konkretnie tej hybrydowej. Ludzie z Ukrainy chcac nie chcac od okolo 5 lat coraz bardziej w przerozny sposob niszcza rodzimy rynek pracy, czym oslabiaja nasze zywotne interesy w tym miedzy innymi militarne. Prowadzi to do wzrostu nastrojow agresywnych wsrod naszych rodakow ktore moga byc spozytkowane przez wrogie nam sily jako przyczynek do wywolania konfliktu zbrojnego…

 4. Ropy to akurat na dłużej, ja martwiłbym się o wodę pitną. Banki i korporacje od lat skupują jej źródła, w USA nie można zbierać w niektórych stanach deszczówki nawet. W Polsce zmienia się prawo o wykorzystaniu wody i opłatach za nią- na razie dla rolników, a nawet czytałem, że z izraelem podpisał kiedyś nasz rząd porozumienie dotyczące gospodarki wodnej, wodociągach itp. Pustynnienie dużych połaci Ziemi też jest faktem, bez ropy jakoś się obędziemy ale bez wody? – woda w proszku?- wystarczy dodać wody 😉

  1. Ciekawi mnie Lukaszu skad jest twoj optymizm odnosnie ropy ze damy sobie bez niej rade Wszystko na tym swiecie – gospodarki wszystkich krajow oparta jest na ropie Z wiadomych przyczyn za malo a nawet prawie nic inwestuje sie w poszukiwanie nowych techhnologi mogacych zastapic rope Napewno mamy jescze troche czasu ale gdyby czysto hipotetycznie tu sie wyraze zostaloby nam ropy na pol roku Za pol roku obudzilbys sie w naprawde innym swiecie Praktycznie wrocilyby czasy walki o ogien Brak towarow w sklepach , brak pradu ogrzewania itd Nie wiem jak ty ale malo kto jest przygotowany na lekcje przetrwania i to nie klku dniowa czy miesieczna tylko ciagnaca sie latami pewnie az do samego konca Nawet zalozmy ze takie technologie istnialy by na papierze to wprowadzenie ich w zycie w globalnej skali to na pewno nie jest kilka tygodni czasu Na to trzeba lat ….

 5. Wczorajsza strzelanina w Las Vegas odbyła się na przeciwko wielkiej czarnej piramidy (hotel Luxor), sfinksa i obelisku.

  http://pix10.agoda.net/hotelImages/915/9153/9153_16071220380044625090.jpg?s=1024×768

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: