Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Parada mody szatana w kościele anglikańskim w Londynie.

 

W poniedziałek turecka kreatorka “mody”  Dilara przekształciła kościół San Andres w Londynie w grafikę szatana. Wystrój był zdominowany przez imponujące tło pełne obrazów tarota. Symbole w tle tureckiej projektantki mody  były   oczywiste.

Taka jest oto kolekcja wiosna/lato 2018:

 

 

Dorastając z muzułmańskimi rodzicami  w Stambule, Dilara przyznała, że chce się ciągle badać. Powiedziała magazynowi Vogue, że jest zafascynowana parapsychologią, okultyzmem i magią „rzeczy” – co jest wyraźnie widoczne w ich nietypowych wzorach.

 

Demoniczny pokaz  “mody” w jednym z najsłynniejszych kościołów anglikańskich  w Anglii nie powinnien być zaskoczeniem. W tej wystawie widzimy ukryte “ukryte” symbole Illuminati i masonów. Jest satanistyczna gwiazda Remfana oraz masoński cyrkiel. Kapłani kościoła San Andres są ponoć bardzo zadowoleni z programu i, oczywiście, z dochodów, które wygenerowali. Niczego nie można oczekiwać od organizacji, której Biblia odnosi się jako “Wielka Nierządnica Babilonu” w Objawieniu 17.

Kościół anglikański jak wiele kościołów jest córka kościoła Rzymu.

 

 

Brooke Candy i Violet Chachki należały do ​​grupy ciężko przygotowanych modeli, którzy popisywali się muzyką z  Dark Wave lat 80. i tradycyjną muzyką do tańca brzucha.

Turecka projektantka zasłynęła dwa lata temu w Central Saint Martins, kiedy dokonał prezentacji partyzancką dla uczniów, których praca nie stała się oficjalnym programem prasy.

 

To jest w roku 2017. Satanizm postępuje. Co będzie za rok, dwa….

 

Wartym zaznaczenia jest fakt zgody władz Londynu na ów pokaz satanistycznej mody. Jest to kolejny dowód na antychrześcijańskie władze.

 

Oczywiście Bóg jeden wie, kiedy rozpocznie się biblijny Wielki ucisk, ale patrząc po tym co się dzieje na świecie, śmiem wątpić aby to były dekady.

Przyjdź Panie Jezu.

 

 

 

Updated: 26 września 2017 — 09:22

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Sprawdzam detektywie i Alexie Jones
  jak Bog prosil-wszystko badajcie . Zajelo mi 10-20 minut.
  Porownalem wnetrze szatanskiego pokazu mody i znalazlem kosciol St Andrew Holborn London England. Tu zdjecia
  https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Interior_of_St_Andrew,_Holborn
  https://en.wikipedia.org/wiki/St_Andrew_Holborn_(church)
  TE SAME WNETRZE co na szatanskim pokazie
  Zauwazcie pierwsze zdanie na cytat “The Church of St Andrew, Holborn is a Church of England ” no to poszedlem dalej co to za “church of england” (kosciol anglii)
  co to za denominacja “Church of England ”
  i wyskakuje ten link z wyjasnieniem
  https://en.wikipedia.org/wiki/Church_of_England
  https://en.wikipedia.org/wiki/Anglo-Catholicism
  Jak czytam te obydwa linki to wychodzi na to ze to jakis anglikanski czyli protestancki
  w ktorym kultywuja przywiazanie do tradycji katolickich
  Ot i fake news , ktory od razu wyczulem
  ale przepraszam od pomylki autora by sie przydalo (badz celowego smarowania)

  ps. cos ten zly nie lubi tego kosciola katolickiego, czyzby wolal juz zbawionych z laski

  1. dzięki za sprostowanie. Na stronie z której to tłumaczyłem było napisane, że to katolicki, ale niewiele to zmienia, gdyz anglikański jesst córką wszetecznicy czy KRK:

   http://www.radiomaryja.pl/kosciol/anglikanie-i-katolicy-na-drodze-dialogu/

   niestety…

 2. I ta czarno biała podłoga typowa dla okultyzmu (zresztą spotykana w wielu kościołach). Przerażające.
  Pokazuje to ułamek procenta zepsucia i karykatur jakie oferuje szatan w kontraście do tego jak piękne dzieła tworzy Bóg (człowiek, przyroda, zwierzęta itd.)
  Jeśli ktoś chciałby spotkać się z istotami na wzór których upodabniają się ci ludzie (a jest to tylko przedsmak, ponieważ są one o wiele bardziej przerażające i ohydne), zamiast spotkać się z Bogiem, który jest Twórcą pięknych i harmonijnych dzieł, to jest to zupełnie nielogiczne. Nawet dla ateistów 😉

 3. Satanizm i zło wychodzi coraz bardziej jawnie i bezczelnie na wierzch w świecie. Kolejny przykład to wrestling amerykański. Wystarczy wpisać w “google” lub na “you tube” – słowa “wrestling satanic” i robi się przerażająco i przykro…Symbol okultystyczny na symbolu, demoniczne przemowy, stroje, do tego przemoc grana, bo wiadomo od zawsze że się tam nie biją naprawdę, wyuzdanie…i co najgorsze chyba to, że tysiące publiczności na żywo i pewnie miliony przed tv traktują to jako rozrywkę i “dobrze” się bawią…nie widząc że są demonizowani poddając się takiej duchowości, a niektórzy (zwłaszcza zapaśnicy) wręcz mogą być opętani…

 4. Myślałam, że to w katolickim kościele zrobili ten pokaz (bo w Wielkiej Brytanii pewnie nadal jakieś istnieją…), niemniej jednak nadal wiadomość jest wręcz okropna…

 5. Warto też wiedzieć, że proboszcz tego “kościoła” Jonathan Baker (https://en.wikipedia.org/wiki/Jonathan_Baker_(bishop) ) był(=jest) masonem.
  “Baker was previously a Freemason. While a student at Oxford University, he joined the Apollo University Lodge, a masonic lodge associated with the university. He held the senior position of Deputy Grand Chaplain. After twenty years membership, he left the organisation upon being appointed a bishop.”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: