Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Krystyna Pawłowicz ostrzega przed rozdawaniem Koranu w Polsce.

Oto treść apelu:

 

“UWAGA!!!
NIE BIERZCIE DARMOWYCH, w skrajnie agresywnych, antychrześcijańskich, w salafickich wersjach egzemplarzy KORANU, które są właśnie przewożone do Polski do rozdawania na polskich ulicach niezorientowanym Polakom, zwłaszcza młodym!!!
Nie chcemy islamskich agresorów u siebie, to chcą nas “nauczać”, rozmiękczać i kierować przeciw Krzyżowi darmowym Koranem, który zaniesiemy do domów, poczytamy i….podniesiemy rękę na Krzyż.
Nie dajmy się wykorzystać do walki z nami, z Polską, naszymi własnymi rękami!
Ciekawe, KTO za to płaci…
O darmowym rozdawaniu Koranu mówi dr Sławomir Ozdyk (od 30.22)
https://soundcloud.com/radio-wnet-1/20170710-poranek-01
Zobacz, kto bedzie rozdawał Koran:
http://niezlomni.com/to-oni-beda-rozdawali-darmowy-koran-c…/“:

 

 

 

źródło: https://www.facebook.com/KrystynaPawlowicz/posts/1575200555885660

 

Nie drzwiami to oknem religia szatana pcha się do Polski. Bardzo sprytnie wybrali target, bo naiwną młodzież. Nie dość, że świadkowie Jehowy powstają w polskich miastach jak grzyby po deszczu, to jeszcze islamscy działacze koranizujący.

Jednakże Islam w przeciwieństwie do Polaków rozumie, że jest to wojna duchowa. Polacy jednak zachowują się jakby dostali patelnią po głowie, gdyż ich główną motywacją przeciw Islamowi i uchodźcom jest strach przed zamieszkami, a nie wyparcie chrześcijaństwa. Nie wiedzą oni jaka wojna toczy się nad Polską. Szkoda. Tak więc módlmy się o prawdę, która Polaków wyzwoli, a tą prawdą jest Jezus i Jego Słowo.

 

 

 

Updated: 13 września 2017 — 12:57

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Można nie lubić sposobu wypowiadania się tej pani, ale dobrze że ostrzega… 😮

  1. Ja tam Krysię lubię, nie owija w bawełnę i mówi to co myśli, jest chrześcijanką i broni najwyższych wartości, a i ona wymyśliła “myszkę agresorkę” 🙂

 2. Artur S. (detmold)

  Niewdziecznicy, a szczegolnie typ ograniczonych ignorantow ( strasznie toto sie ostanimi czasy mnozy… ) . Jednostki, ktory wszystkie zaslugi za dane osiagniecie przypisuja sobie. Jest to wspolczesny rodzaj biblijnego Chama. Chodzi mnie o to, iz takie jednostki maja w zwyczaju, a wrecz lubia odplacac zlem za dobre ( za pomoc czy przysluge, materialna badz duchowa ). Z takimi lepiej nie wchodzic we wspolprace, gdyz nie dosc, iz szacunku nie okaza, to smrodu jeszcze narobia. W/w ten objaw bardzo cechuje. Instaluja sie jako rzekomo wiarygodne roznego pochodzenia ekspozytury skompromitowanego watykanu, ale o tym juz nie mowia…

 3. Artur S. (detmold)

  Wielu konwertytow na mahometanizm znecil nie tyle koran, co kuszaca won petrodolarow. A tu guzik z petelka 😉 . Nie jestes pociotkiem jakiego moznego szejka? Zlamanego petrocenta nie dostaniesz, ale walczyc za allaha musisz ( sarkastyczny smiech ).

 4. Artur S. (detmold)

  Ludzie poszukujacy duchowo ( zwlaszcza mlodzi duchem ) chca autentyzmu-prawdziwosci doznan rzeczonych, przy czym sa to odbiorcy wymagajacy, ktorzy nie zadawalaja sie byle czym i ponadto pragna wspoltworzyc dana wspolnote, w naszym przypadku slug Jezusa Chrystusa. Religie typu krk tego nie daja, wiec owi zwracaja sie w strone radykalnych kultow typu w/w. Skutki sa oplakane.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: