Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szef mafii oburzony ekskomuniką papieża. Ogólnoświatowa mafia polityczno-katolicka w konflikcie.

Jeszcze nigdy w historii świata nie było wszystko tak klarowne jak obecnie. Trzeba wielkiego zaparcia i uporu, aby nie łączyć faktów.

 

Syn szefa nowojorskiej mafii Giovanni Gambino protestuje przeciwko ekskomunice nałożonej przez papieża Franciszka na członków włoskiej Cosa Nostry i skazywaniu ich na Piekło.

 

 

 • Giovanni Gambino mówi, że mafia sycylijska, znana jako Cosa Nostra  odegrała kluczową rolę w ochronie Włoch przed ISIS
 • Watykan był gospodarzem konferencji na początku tego miesiąca, aby rozważyć nową prawną doktrynę Kościoła Katolickiego, aby ekskomunikować osoby związane z  mafią.
 • Gambino powiedział: “Papież Franciszek dokonuje ekskomuniki mafii, kiedy.. … w międzyczasie kapłani oskarżeni są o nadużycia seksualne i oni dostają drugą szansę w Ameryce Południowej”
 • Gambino twierdzi również, że włoska mafia była ostatnią linią obrony, a bez niej, Watykan najprawdopodobniej przestanie istnieć i zamieni się w ciągu 15 lat  w meczet. 
 • Obwiniał rząd włoski za to, że Cosa Nostra rozluźniła przypływ do regionu i walczyła z napływem imigrantów i uchodźców. 

http://www.dailymail.co.uk

Fot,. dailymail.co.uk

Gambino (po lewej z Billem Clintonem) również poruszał kwestię “nadmiernie zaludnionych więzień” podczas spotkania w 2007 r

Fot,. dailymail.co.uk

Na zdjęciu Gambino z Hillary Clinton. Poprosił, aby jego ojciec handlarz narkotyków został zwolniony z więzienia w zamian za głosy podczas wyborów  w 2007 roku.

 

Teraz uwaga, najlepsze. Wypowiedź Gambino:

 

“”Dla mnie, ekskomunikowanie mafii z Kościoła Katolickiego nie jest gestem chrześcijańskim. Jezus powiedział: “Nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy się źle się mają. Nie przyszedłem do sprawiedliwych, ale do grzeszników”.

😀 😀 😀

 

Chciałoby się zaśmiać, ale nie ma się z czego śmiać, albowiem wielu chrześcijan sprytnie przekształca wersety na potrzeby własne. W ten sposób są gangsterami interpretacji. W internecie gangsterów nie brakuje.

 

Jak widać ludziom zależy na zbawieniu, ale monopoliści na wejście do nieba, mogą w każdej chwili Cię ekskomunikować zależnie od potrzeb. Te się zmieniły, gdyż zmieniła się polityka kościoła Rzymu na bardziej radykalną. Wszak pan Wojtyła pseudonim rzymski Jan Paweł II, na spotkaniu w Asyżu całował Koran, który patronuje panom gwałcicielom z Rimini.

 

 

Franciszek jedynie przyspiesza w rozwoju religii przeciwnej chrześcijaństwu. Drodzy katolicy: macie problem, ponieważ Franciszek jest tylko egzekutorem tego co zaczął JPII. Ten sam, któremu budowane są drogie pomniki.

Przykładowo pomnik w Suwałkach kosztował 300 tysięcy złotych:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pomnik_Jana_Paw%C5%82a_II_w_Suwa%C5%82kach

Jakoś nikt nie protestował przeciw jego budowie. Za 300 tysięcy można:

 1. Spłacić część długów  miasta
 2. Wesprzeć biedne rodziny.
 3. Wybudować 300 metrów drogi gminnej.

 

Czyżby Jan Paweł II nie wiedział jakich przyjaciół mają Clintonowie? Pytanie retoryczne.

 

 

Popatrz Karol, oni wszyscy nam wierzą 😀

 

Biblia mówi:

 

“Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło.” Łukasza 8

 

Prorok Daniel również powiedział to co ma nastąpić w kwestii wiedzy o tym świecie:

 

Daniela 12:4 Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasu ostatecznego! Wielu będzie to badać i wzrośnie poznanie.”  

 

Tyczy się to głównie proroctw biblijnych, ale ciężko ich nie rozpatrywać w kontekście polityki i Watykanu.

 

Jak widzicie jest to jedna wielka mafia. Z tym, że będąca pod kuratelą Cosa Nostra, nie jest już potrzebna Watykanowi.

Przez dziesiątki lat mafia nie przeszkadzała Watykanowi, a teraz w momencie pojawienia się uchodźców, jest im nie potrzebna. Wszystko za nich zrobią “uchodźcy”. Według mojej oceny podobnie będzie z pewnymi politykami. Zostaną wystawieni na odstrzał. Diabeł w przeciwieństwie do Boga nie dba o swoich.

 

Filmy takie jak “Ojciec chrzestny” wzmacniają wizerunek Kościoła Katolickiego, który zapewniał współpracę i wsparcie dla mafii, szefów mafii, którzy chrzczą swe dzieci w kościele, uczestniczą w Mszy św., Noszą krzyże i modlą się do Madonny, akty przemocy przeplatają się z uczynkami religii. Ten obraz byłby obraźliwy dla rodzin bohaterskich kapłanów zamordowanych przez mafię, ale jest tam element prawdy:

 

Scena z filmu “Ojciec Chrzestny”.

Byłem kiedyś katolikiem i wiem jak ciężko jest wyjść z tego Babilonu, ale ilość dowodów przeciw temu zepsutemu kościołowi jest zatrważająca.

 

“Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu. (4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające, ”  Apokalipsa 18

 

Bez cienia wątpliwości żyjemy w czasach ostatecznych. Jeśli nie chcesz plag ściągniętych od Boga, to wyjdź z tego obłudnego Babilonu.

 

____________

 

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

 

Updated: 31 sierpnia 2017 — 12:16

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Kto by pomyślał że to właśnie mafie będą bronić tzw. “chrześcijańskich” krajów przed muzułmanami.

  1. Ponieważ mafia ma swoj teren przydzielony przez mafię mafii.

 2. Daj Boże,żeby katolicy się przebudzili i ujrzeli ohydę tego kościoła.
  Cześć widzi,ze Franek przysłowiowo szaleje,ale nie zauważa zgnilizny w krk.Mnóstwo ludzi przekonanych jest o tym,ze to jest Boży kościół.
  Masz rację,ze teraz mafia jest zbyteczna,uchodźcy wykonają zamierzenia Watykanu.
  Ale może dzięki temu co zrobił papa,cześć otworzy oczy i zobaczy machloje papieskie.

 3. a tymczasem w Polsce:
  https://finanse.wp.pl/kosciol-zbuduje-drapacz-chmur-kontrowersyjna-inwestycja-nie-tylko-w-warszawie-6160720212240001a

  http://wyborcza.biz/biznes/1,147758,19468419,a-slowo-staje-sie-biurem-kosciol-inwestuje-w-biurowce.html?disableRedirects=true

  “Astris, bo taką nazwę nosi inwestycja, będzie miał osiem kondygnacji naziemnych o łącznej powierzchni 12,8 tys. m kw. i garaż podziemny na prawie 180 samochodów. Pijarzy budują go pod wynajem dla sektora usług i branży BPO (usługi biznesowe – przy. red.) – podaje “Wyborcza”.

  Astris – jedna z corek Heliosa (boga slonca)…
  https://en.wikipedia.org/wiki/Astris

  zakon Pijarów czyli Zakon Kleryków Regularnych Ubogich Matki Bożej Szkół Pobożnych

  fajne maja “logo”:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pijarzy#/media/File:Piarist.svg
  takie…sloneczne

 4. Zdałam sobie sprawę, że atakują islamem nawet najstarszą, konserwatywną cześć społeczeństwa. Chyba każda babcia, która w niedzielę szła do kościoła,w tygodniu codziennie oglądała turecki serial “Wspaniałe stulecie” (Nie wiem czy jeszcze go puszczają, ale był następcą Mody na sukces i babcie były już przyzwyczajone oglądać tv o tej porze). Koleżanka powiedziała, że jej babcia była zachwycona tym serialem, że jest taki pobożny. A tak naprawdę każde “Allah” w tym serialu zostało przetłumaczone na: “Boże”… Moja babcia też się zachwycała tym serialem. Takie podstępne pułapki.

  1. Widze wypadłem z “rynku” filmowego 🙂
   Allan na “o Boże”. Dobre. Jak widać diabeł tkwi w szczegółach. Można patrzeć a nie widzieć. Tak jest i z katolicyzmem.

  2. A to ciekawe…no cóż, tłumacz listy dialogowej niestety musiał coś wpisać za Allaha… ech…

 5. Dość ciekawa informacja, widać że kr-k ma jednak sporo wspólnego z jakimiś grupami przestępczymi…np. to że łatwo “wejść”, a potem trudniej wyjść…
  A ten pomnik, który zamieściłeś…coś strasznego…brrrr :/
  I tu jeszcze trochę takich “perełek”, ale to są te wykonane już duuuuuuużo gorzej (gdzieś np. było zdjęcie jednego z pomników gdzie jp2 bardziej przypominał Pudziana 😀 : http://www.bryla.pl/bryla/1,85300,16198447,Najgorsze_pomniki_Jana_Pawla_II__PRZEGLAD_.html , http://joemonster.org/art/27487 , http://www.newsweek.pl/polska/najgorsze-pomniki-papieza-smieszne-pomniki,galeria,284676,1,1,1.html (tego jest spoooooro, w google wystarczy wpisać “najgorsze pomniki jana pawła ii” i naprawdę sporo tego wyjdzie…)
  a tu popiersie, przed moim byłym gimnazjum 😀 [imienia owej osoby] może nie kosztowało aż tyle ile to coś z Suwałk (których mi szkoda, bo miasto nawet ładne…), bo 13800 zł (choć to i tak sporo, ale fakt, zbierało na to coś głównie lokalne Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju lokalnej ziemi “Barka”, za pomocą ludzi którzy dobrowolnie wpłacali na to…)…ale i tak wygląda szkaradnie :/
  http://cydzik.pl/wp-content/uploads/2017/03/h-128.jpg

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: