Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Podziękowania od Damiana.

Damian dzięki naszym wpłatom uzbierał wymaganą kwotę za co dziękuje:

 

Bardzo Piotr wam dziękuje w Imię Pana Jezusa. Niech wam Bóg Błogosławi. Temat można zamknąć, ile było nam potrzeba tyle Pan dał. Za wszelkie modlitwy też bardzo dziękujemy.

 

______________

 

I ja się cieszę ponieważ myślałem sobie skoro katolicy sobie pomagają, to my tym bardziej, zwłaszcza, że świat duchowy ze szczególną nienawiścią atakuje lud Boży.

Chwała Bogu za pomoc Damianowi.

 

 

 

Updated: 30 sierpnia 2017 — 20:57

7 komentarzy

Add a Comment
  1. Chwała Panu! Cieszę się, że udało się uzbierać potrzebną kwotę, i to w tak krótkim czasie 🙂

  2. Chwała Najwyższemu! 😉

  3. Wieczorem chciałem coś wysłać po przeczytaniu prośby Anity i Damiana, pisałem na smartfonie, ale ostatecznie miałem zamiar wysłać tekst na komputerze – widocznie dobrze zrobiłem czekając, bo pojawił się nowy wpis. Więcej osób będzie mogło sobie o tym przypomnieć w odpowiedniej chwili. „Chcę przypomnieć o obietnicy naszego Pana, która wiele razy w zupełnie różniących się okolicznościach przyniosła mi radość i ulgę. Bóg sprawiał, że coś niemożliwego dla mnie działo się w taki sposób, że nie mógłbym przypisać zasług sobie. A jeżeli coś poszło jakby w najczarniejszym scenariuszu tak jak przewidywałem, było to widzenie przez mgłę, która została rozwiana tak, że mogłem widzieć i okazywało się, że Bóg mnie chronił przed czymś strasznym, a przed zaufaniem Panu i rozwianiem mgły myśl nad stratą tego czy potoczeniu się sprawy inaczej przynosiła ból i lęk. Nieraz Bóg postanowił pozostawić mnie na pewien czas we mgle, a ta obietnica skutkowała zesłaniem pokoju, który nie przestawał trwać jak przestają emocje na koncercie rockowym, czy siły ciemności na seansach spirytystycznych Benny Hinna i jemu podobnych. Taka siła opuszcza człowieka okazując się kłamstwem, gdy ten wychodzi z budynku i przestaje grać muzyka, ale nie siła Tego, który zawsze mówi prawdę.” https://www.youtube.com/watch?v=SE96Dh7Jk8A
    https://www.youtube.com/watch?v=ZMYUQtKPMTQ

  4. Nie spodziewałem się, że tak szybko uzbierasz:-) No ale czemu ja się dziwię. Bóg może wszystko!!

  5. Wspaniale! Cieszę się! Chwała Bogu! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: