Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zamach w Rzymie może być “tylko kwestią czasu”

Czyżby Watykaniści czytali biblię? Ależ oczywiście, w przeciwieństwie do katolików ją czytają.

 

“Gwardia Szwajcarska jest gotowa także w razie ataku terrorystycznego – zapewnił jej dowódca Christoph Graf, cytowany dziś przez włoską agencję Ansa. Dodał, że być może zamach w Rzymie jest “tylko kwestią czasu”.”

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/dowodca-gwardii-szwajcarskiej-zamach-w-rzymie-moze-byc-tylko-kwestia-czasu/b0vj85f

 

Biblia przewiduje zniszczenie Watykanu, który nazywa wielką nierządnicą:

 

(1) I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, mających siedem czasz, i tak się do mnie odezwał: Chodź, pokażę ci sąd nad wielką wszetecznicą, która rozsiadła się nad wielu wodami, (2) z którą nierząd uprawiali królowie ziemi, a winem jej nierządu upijali się mieszkańcy ziemi. (3) I zaniósł mnie w duchu na pustynię. I widziałem kobietę siedzącą na czerwonym jak szkarłat zwierzęciu, pełnym bluźnierczych imion, mającym siedem głów i dziesięć rogów…

 

A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.” Apokalipsa 17

 

 

Nie nastało jeszcze 10 królestw, ale prawdopodobnie dlatego właśnie potrzebują wojny, aby świat podzielić na 10 regionów, królestw..

 

 

Updated: 25 sierpnia 2017 — 08:51

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Jeśli Bóg zdecyduje rozprawić się z Wielką Nierządnicą, to niestety nic nie pomoże żadna gwardia. A grzechy jej narosły aż do nieba i rosną nadal…

 2. Zniszczenia USA i Rzymu z Watykanem dokona Rosja. Bóg ją w tym celu użyje.

  1. Jeżeli Wielka Nierządnica ma zostać zniszczona przez Bestię to być może po to aby utorować drogę dla Obrazu Bestii, który zastąpi na chwilę dominacje Wielkiej Nierządnicy w sprawach wiary bo tak jak Świątynia Jerozolimska została zniszczona bo Chrystus jest wypełnieniem Świątyni Ziemskiej tak samo może zostać zniszczony Watykan centrum fałszywego chrześcijaństwa, a Jego wypełnieniem będzie obraz Bestii – fałszywy mesjasz.

  2. Z tego co obserwuje to USA może zostać zaatakowane nuklearnię przez Chiny jako odwet za atak na Koreę Północną, ale to będzie oznaczało koniec państwa Środka. Dwie Koree staną się jednym (zła i dobra) co będzie zapowiedzą pokoju światowego i mesjasza.

   Natomiast Rosja zaatakuje Wschodnią Europę.

   Fałszywym Nowym Jeruzalem stanie się Londyn.

   Tutaj jest zapowiedź w Gwiezdnych Wojnach o wielkiej destrukcji po zaćmieniu Słońca.

   https://youtu.be/EgsQCI5MkyE?t=20s

   Taka ciekawostka to zaćmienie co miało miejsce ostatnio w USA rozpoczęło się w mieście Salem czyli potocznym skrócie od Jerusalem.

   1. KRK zostanie zniszczone BEZ UŻYCIA LUDZKICH RĄK

    Dn 8:23 A pod koniec ich panowania, gdy przestępcy dopełnią swej miary, powstanie król o srogim obliczu i podstępny;
    Dn 8:24 Jego moc będzie potężna, lecz nie dzięki własnej sile. Będzie niszczył w sposób zadziwiający i szczęśliwie mu się powiedzie w działaniu, bo zniszczy mocarzy i lud święty.
    Dn 8:25 A dzięki jego pomyślności poszczęści mu się podstęp w jego ręku, będzie się wynosił w swoim sercu i w czasie pokoju zniszczy wielu. Ponadto powstanie przeciw Księciu książąt, LECZ BEZ UDZIAŁU RĘKI LUDZKIEJ ZOSTANIE SKRUSZONY.

  3. Ciekawa scena z Simpsonów po zaćmieniu Słońca, mesjańska postać zasiadła w świątyni, a członkowie władz miast(symbol USA) okazują się być wolnomularzami których misją jest ustanowienie mesjasza na tronie, który potem zmienia się w diabelską figurę.

   https://www.youtube.com/watch?v=0y7QB07KMaQ

   To jest odcinek z 2009 roku, ale mówi o obecnych wydarzeniach.

   https://en.wikipedia.org/wiki/Gone_Maggie_Gone

 3. “I potężny jeden anioł dźwignął kamień
  jak wielki kamień młyński,
  i rzucił w morze, mówiąc:
  “Tak z rozmachem Babilon, wielka stolica, zostanie rzucona i już jej nie będzie można znaleźć”

 4. dziś Macierewicz mówił pokój i bezpieczeństwo “gdy będą mówić pokój i bezpieczeństwo” Kiedy bowiem będą mówić: «Pokój i bezpieczeństwo – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną i nie ujdą” .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: