Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Demon podający się za Marię spowodował w Maderze śmierć 12 osób.

12 osób nie żyje, a 52 zostały ranne na skutek upadku drzewa w czasie słynnej procesji Festa da Senhora na portugalskiej wyspie Madera.

 

Święto Festa de Nossa Senhora do Monte trwa dwa dni, od 14 sierpnia, i jest uważane za największe święto religijne na Maderze. Każdego roku biorą w nim udział m.in. przedstawiciele regionalnego rządu i tysiące wiernych.

Jak widzimy jest to także dowód na powiązania świata polityki z Watykanem.

Festa de Nossa Senhora do Monte (Święto Naszej Pani z Monte/z Gór).

Zjeżdżają się ludzie z całej wyspy na Msze Świętą z Biskupem, a następnie na procesję z figurą Nossa Senhora do Monte (Naszej Pani z Monte).

Jest pani z gór, jest pani z nad morza i w ogole to jest tysiące matek boskich, Pani na wzór Pana, ale biblia mówi:

Ja jestem Pan, i nie ma innego.
Poza Mną nie ma Boga”.  Izajasza. 

 

Kościół Rzymski wywyższa Marię co widać na zdjęciu wyżej. Jest ona wyżej od samego BOGA. Jest to bluźnierstwo i znieważenie Boga.

Gdyby rzekoma Maria, bo ta prawdziwa śpi,  miała moc boską, to uchroniłaby tych dwanaście osób, które zginęło podczas procesji na jej cześć....

 

Wniebowstąpienie rzekomej Marii  jest oszustwem i dlatego Bóg dopuścił do tej tragedii.

 

 

Updated: 16 sierpnia 2017 — 13:01

11 komentarzy

Add a Comment
 1. https://www.youtube.com/watch?v=pgNr0FtFucA co myślicie o tym człowieku dopiero niedawno go znalazłem na YT co do artykułu eeh tak to jest KK wyrobił sobie autorytet przez tyle wieków więc cóż nikomu nie spieszy sie do zmian ;p a biblia leży zakurzona 😀

  1. Oglądałem kilka jego materiałów. Dużo prawdy biblijnej, ale od niedawna troszeczke zboczył z drogi i głosi że człowiek po śmierci idzie od razu do piekła albo Nieba, a to jest nie prawda. Można go oglądać, ale zalecam być ostrożny.

     1. linka – przeczytaj proszę znaczenie tej przypowieści i nie bierz jej literalne do serca 🙂 Po śmierci zasypiamy 🙂

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Kanał zapowiada się ciekawie, zapoznam się – dziękuję 😉
   Co do demona podszywającego się pod Maryję to najgorszy szok będzie (zacytuję tu fragment modlitwy do tej istoty) “w godzinie śmierci naszej” jak powtarzają w nieskończoność niektórzy.
   Widać wyraźnie, że tej istocie zależy na tym momencie, aby mieć wyłączność dostępu do człowieka. Możliwe, że dlatego aby w ostatnich tchnieniach życia gdy być może Bóg daje takiemu człowiekowi jakieś przebłyski Prawdy demon ten powiedział “nie nie, w chwili gdy on umiera zgodnie z jego własną wolą jest mój!”.
   Przerażające. A to wszystko z jednego prostego powodu – nieznajomość Słowa Bożego. Fundamentu bez którego nie da się poznać Żywego Kochającego Boga…

  3. Adam Chrześcijanin

   witaj,mam go w znajomych na facebook,Art Jankowski,dobrze głosi ale czasem z tymi snami,wizjami ma za dużo do czynienia,wiemy,że Bóg obiecał wylac Swego Ducha na wszelkie ciało i będą prorokować i śnić i widzenia będą mieli ludzie na całym świecie od Boga,ale czy jedno po drugim ? nie sadzę,gdy często mamy takie wizje czy sny prorocze to powinno wam to dać do zrozumienia ,że szatan moze to czynić,Bóg moze dać tylko raz na jakiś czas ale konkretną wizję,sen

 2. Artur S. (detmold)

  Rozmaici babilonczycy maja autentycznych Chrystian za pomylonych sekciarzy, tylko iz jakims cudem nasze oddawanie czci Panu Bogu nie przynosi ze soba, az tak tragicznych skutkow jak wyzej wymienione praktyki religijne o balwochwalczo-bluznierczym charakterze, ktore sa sprzeczne z duchem ewangelicznego przeslania Pisma.

 3. Artur S. (detmold)

  Nieszczescia spotykajace autentycznych Chrystian przez rozmaitych zwiedzionych przez babilon sa odczytywane jako potwierdzenie rzekomej “naszej glupoty” i jakoby “slusznosci ich racji”…

 4. Każdemu, który czci boginię niebios, który czci kapliczki stawiane pod każdym drzewem, na rogu ulic, na każdym wzgórzu, każdemu, który chodzi na pielgrzymki wielbiąc królową niebios może przydarzyć się to samo.
  Bóg nienawidzi tego czynu, czy to się komuś podoba czy nie.

  Dla tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą odwieczne ostrzeżenie z nieba:
  !!!!
  Potem ujrzałem innego anioła lecącego przez środek nieba, mającego ODWIECZNĄ DOBRĄ NOWINĘ DO OBWIESZCZENIA WŚRÓD TYCH, KTÓRZY SIEDZĄ NA ZIEMI, wśród każdego narodu, szczepu, języka i ludu. Wołał on głosem donośnym: «ULĘKNIJCIE SIĘ BOGA I DAJCIE MU CHWAŁĘ, BO GODZINA SĄDU JEGO NADESZŁA. ODDAJCIE POKŁON TEMU, CO NIEBO UCZYNIŁ I ZIEMIĘ, I MORZE, I ŹRÓDŁA WÓD!» Ks.Obj.14,6

  Czy widzicie tu jakiś przekaz, aby uwielbiać królową niebios?

  ODDAJCIE POKŁON TEMU, CO NIEBO UCZYNIŁ I ZIEMIĘ, I MORZE, I ŹRÓDŁA WÓD!!!!

 5. Współczuję tym, którzy stracili tam swoich bliskich… oby się przebudzili!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: