Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Putin idzie w ślady Chin i blokuje internet

 

“Prezydent Władimir Putin podpisał ustawę zakazującą używania technologii, która zapewnia dostęp do stron internetowych zabronionych w Rosji. – To gwóźdź do trumny internetowej wolności w Rosji – mówi wprost Johan Bihr, szef biura organizacji “Reporterzy bez Granic” w Europie Wschodniej i Azji Środkowej.

Zatwierdzona przez Dumę ustawa wchodzi w życie 1 listopada. Nowe prawo nie nakłada ograniczeń na przestrzegających prawa obywateli – przekonuje Leonid Levin, szef komisji ds. polityki informacyjnej Dumy. Celem jest zablokowanie dostępu do “nielegalnej treści” – cytuje polityka agencja prasowa RIA.”

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/putin-chiny-vpn-rosja-blokuje-internet/qdrcze8

 

Nie dajmy się zwieźć zaszufladkowaniem takich ludzi jak Putin, czy Kim Dzong Un. Ustawa blokująca wolność w internecie zawita także do komunistycznej Unii Europejskiej. Wystarczy kilka zaaranżowanych akcji terrorystycznych, aby taką ustawę wprowadzić. Ćwiczmy pamieć. Od nie tak dawna,  numery telefonów na kartę muszą być rejestrowane na dowód osobisty ze względu na terroryzm, którego w Polsce notabene jeszcze nie było. To tak profilaktycznie.

Jestem na 100% przekonany, że takie blogu jak ten niebawem nie będą mogły funkcjonować. Nowy niePOrządek Świata zbliża się wielkimi krokami.

 

 

 

 

 

 

3 komentarze

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Rosja to kraj najlepszych hakerów na świecie, więc obawiam się że ich odzew może być dość bolesny.
  “Szukajcie Pana, gdy się pozwala znaleźć” zaczyna nabierać nowego znaczenia. Oczywiście, że podstawą poznawania Boga musi być Słowo Boże, ale wspólnoty wierzących które budowane są często w oparciu o internet są również bardzo istotne.
  Sam znalazłem w internecie naprawdę masę wartościowych treści dotyczących szukania Boga.
  A tak odnośnie wartościowych treści w internecie 🙂 to polecam Wam gorąco świetną serię wykładów “Dekalog jakiego nie znasz” https://www.youtube.com/channel/UCOlKOxryc68ADi88_u4RScA

  1. W sumie nie zdziwiłabym się jakby hakerzy wzięli się “do ataku”…niemniej jednak sama wiadomość już daje do myślenia…
   A, i dziękuję za link 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: