Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Szatańska agenda ducha Jezabel na rok 2017″

Poprosiłem Jacka o streszczenie i jednocześnie  przetłumaczenie tego jakże cennego uważam filmiku w dobie wyzwolonych kobiet.

 

Jezabel jest  jednym z najbardziej wulgarnych, nieszczerze przekonujących i zwodniczych duchów w hierarchii szatana.

 

·         Wzmianki o Jezabel – 1 (rozdział 16) i 2 Księdze Królewskiej (rozdział 9). To imię czarującej i prowokującej żony władcy północnego królestwa Izraela. Stąd nazwa tego apodyktycznego ducha. Namówiła ona Achaba, by czciła Baala i mordował proroków Boga.

 

·         Jeden z najaktywniej działających dziś i najpotężniejszych duchów nieczystych, operujących poprzez pożądliwość ciała, oczu i pychę życia.

 

·         Kobiety są bardziej podatne na jego wpływ, a mężczyźni szczególnie zaślepieni i stanowią dla niego bardzo łatwe ofiary.

 

·         „Jezabel” określeniem wielu duchów zwodniczych zamieszkujących w kobietach. Tego rodzaju duchy posługują się czarną magią. Ich działalność manifestuje się nie tylko poprzez ludzi (reklamy, rozrywka, kluby ze striptizem, pornografia itd).

 

·         Programowanie umysłu – efekt „księżniczki” – wstępnym elementem programu kontroli umysłów MK-Ultra. Działanie typowe w środowisku celebryckim, w świecie muzyki, mody, mediów. Wykolejanie dziewczynek, by aspirowały do bycia prowokującymi „księżniczkami” i by takie postaci podziwiały.

 

·         Pokaz Dolce & Gabbana FW 2067/2017 jednym z najbardziej okultystycznych . Symbolika iluminacja: masońska szachownica, karoca księżniczki, symbolika księżyca, symbolika „Alicji w Krainie Czarów”. Motyw disnejowskiej Myszki Miki – efekt „księżniczki” marzącej o swoim księciu ma korzenie w twórczości Disneya – Królewna Śnieżka i zakazany owoc. Motyw zaczarowanego lustra. Zwierzęce printy na ubraniach elementem programowania dla efektu „seksownego kociaka”. Kobieta w czerwieni – reprezentuje wszystkie cielesne pożądliwości: seks, pieniądze, władzę i sławę odwodzące od pragnień duchowych. Znajduje się pod pełnym wpływem programowania dla efektu „seksownego kociaka” i jest zdemonizowana duchem Jezabel. Dla każdego oznacza co innego: narkotyk, uzależnienie, marzenie, czy pragnienie czegoś zakazanego. Symbolizuje pułapkę zastawioną przez świat, by zboczyć ze ścieżki sprawiedliwości.

 

·         Starożytny grecki mit o meduzie – uwodzicielce. Glowa demona meduzy symbolem okultystycznym związanym z pożądaniem. Często wykorzystywany w Hollywood, tak, by masy podświadomie pogrążyły się w kulcie samych siebie poprzez selfie i operacje plastyczne.

 

·         Reklama Versace – okultystyczna symbolika jednego oka. Klatka dla ptaków symbolem zniewolenia.

 

·         Za kulisami celebry ci mają „kontrolerów”, którzy manipulują każdym ruchem celebrytów – niewolników programu MK-Ultra.

 

·         Wąż jest potężnym symbolem pokusy, mroku, szatana i pożądania. Kobieta z wężem może symbolizować mityczną boginię Lilith – wg okultystów ona skusiła Ewę w ogrodzie.

 

·         Reklama biżuterii – masońska podłoga i symbolika magii. Lampart symbolem seksualnego programowania umysłu.

 

·         Kobieta pod wpływem tego ducha zawsze jest w centrum uwagi. Uwaga otoczenia jest dla niej niezwykle istotna. Wywołuje przemożna chęć u obserwatorów, by wpatrywali się w jej oczy, biodra czy usta, którą niezwykle trudno kontrolować. Takie osoby lubią działać w pojedynkę i często do pewnego stopnia zdają sobie sprawę z tego, co czynią.

 

·         Można znaleźć się pod przekleństwem, jeśli ulegnie się urokowi tego ducha.

 

Dziękuję Jackowi za tłumaczenie i streszczenie.

____________________

Mój komentarz.

Obecna pop kultura jest doskonale zaplanowanym działaniem elit lucyferiańskich.

Kreowany ideał kobiety, to kobieta będąca w centrum uwagi. Jest to przeciwieństwo biblijnego modelu:

Kiedy mężczyzna ma żyć bez gniewu i sporu, tak kobieta ma byc ubrana w dobre uczynki:

 

Chcę więc, by mężczyźni modlili się na każdym miejscu, podnosząc ręce czyste, bez gniewu i sporu. Podobnie kobiety – w skromnie zdobnym odzieniu, niech się przyozdabiają ze wstydliwością i umiarem, nie przesadnie zaplatanymi włosami albo złotem czy perłami, albo kosztownym strojem, 10 lecz przez dobre uczynki, co przystoi kobietom, które się przyznają do pobożności. 1 Tym 2

 

Teraz jest tak, że kobiety nie przyozdabiają się dobrymi uczynkami, a pychą życia, byciem w centrum uwagi poprzez wygląd. Część zapewne nie jest świadoma jak manipuluje seksem mężczyznami. Poprzez seks, słaby mężczyzna może zrobić dla takiej kobiety wszystko. Schemat i hierarchia tego wygląda następująco:

 

 

 

Reasumując kreowanie siebie jako księżniczki jest strcite uprawianiem magii mającej na celu zwabienie ofiary jakim jest słaby mężczyzna. Słaby w sensie wiary i Prawa Bożego, gdyż może być silny mięśniami i pieniądzem.

 

 

37 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Uwaga techniczna: gdyby ktoś się zastanawiał, czemu zastosowałem formę “Jezabel” – poszedłem zgodnie z przekładem Uwspółcześnionej Biblii Gdańskiej. I przepraszam za nieskładny drugi akapit – brakło czasu na korektę. Baalowi cześć rzecz jasna oddawał Achab 🙂 Pokój Wam.

 2. Artur S. (detmold)

  Pewnie pod takimi artykulami u nas ( wirtualnym zborze ) pojawia sie masa wulgarnych komentarzy ( rzecz jasna nie publikowanych ) oskarzajacych chrzescijan o bycie szowinistami plciowymi…

 3. Cieszę się Jacku, że wróciłeś jako detektywowy tłumacz 🙂

  Pamiętajmy o modlitwie o ochronę dla Piotra i jego rodziny.

  1. Nadszedł czas 🙂 … Pan Detektyw Zimbarder mnie poprosił, to się zgodziłem 🙂

   A i trzeba się za niego i jego bliskich modlić, tak. Jasne, w Księdze Hioba czytamy o ogrodzeniu ochraniającym wierzącego, ale też trzeba mieć na uwadze, że trudną próbą w ramach dopustu Bożego może być zmasowany atak demoniczny. O czym zainteresowany wie doskonale. Im ktoś aktywniej działa ku chwale Chrystusa, tym bardziej trzeba prosić Jezusa o ochronę dla niego. Niech tak się stanie.

   1. “Anioł Pański zakłada obóz wokół tych,
    którzy się go (Boga) boją, i ratuje ich.”
    Psalm 34:8

 4. Artur S. (detmold)

  Zyjemy w obrzydliwych czasach, duzo gorszych duchowo niz te przed 1914 rokiem. Od czasow Wielkiej Wojny rozpoczal sie totalny upadek cywilizacji Zachodu, a po drugiej to juz jest kompletna degrengolada… Coraz wiecej na swiecie jest po prostu calkowicie zlych ludzi… Wszelakie skazenia bilogiczno-fizyczno-chemiczne bija wszelakie normy, o upadku obyczajow i zwyczajow nawet nie wspominajac…

  1. To prawda. Ciągle walczę ze spaczonym myśleniem w niektórych sferach, z pewnymi schematami, które tylko przebywanie z Jezusem i Jego Słowem może zagłuszyć. U mnie przynajmniej to trwa długo, są wzloty i dużo więcej upadków, ale wierzę, że tak jak byłem mocno wykolejony, tak Pan dokończy dzieła oczyszczenia nie tylko mnie, ale wszystkich braci, których świat zdeprawował. Dość mamy Jego łaski.

 5. To akurat jest w sam raz do tematu:

  http://www.tvn24.pl/francja-spotkanie-emmanuela-macrona-z-rihanna,759915,s.html

  Rihanna jako specjalistka od seksizmu i edukacji kobiet

  1. “Princess of the Illuminati” – taki przekaz podprogowy był w jednym z jej teledysków. Skoro Lady Gaga cała w czerwieni pojechała do angielskiej królowej na popołudniową herbatkę, to i prezydent Zjednoczonych Emiratów Fr… ekhm, Francji może sobie ugościć takiego emisariusza szatana.

   1. Swoją drogą jej twórczość zawsze była dla mnie śmieciowa, bezwartościowa i niewarta choćby cienia uwagi. Zachodzę w głowę, jak rzesze wielbicieli i wielbicielek może znaleźć cokolwiek ciekawego w takim hałasie. Znak czasów.

 6. Wiedziałem, że gdzieś widziałem ten filmik jest z napisami podaje linka 😉
  https://www.youtube.com/watch?v=_81WCQ3XrnQ&list=LL44JMZ-iA9skNbq0YK8LIYQ&index=28

  1. Dzięki Kasiu 🙂 Pokój Tobie i Twojej rodzinie!

  2. Zgadzam się 🙂
   Czym innym jest dbać o swój wygląd tak by nie być zaniedbanym (fizycznie), a czym innym stawiać siebie w centrum uwagi i robić z siebie taką osobę typu cotonieja…
   A tak swoją drogą, przy pisaniu daty pokazu kolekcji Dolce&Gabbana wkradł się maleńki błąd jeśli chodzi o datę, bo chyba powinno być 2016/2017 ,a nie 2067/2017… 😀 (nie żebym była złośliwa czy coś, po prostu chodzi o sens brzmienia tej daty)

   1. “Czym innym jest dbać o swój wygląd tak by nie być zaniedbanym (fizycznie), a czym innym stawiać siebie w centrum uwagi i robić z siebie taką osobę typu cotonieja…”

    dokładnie Asiu

 7. Jest to samo po polsku na kanale YT “chrześcijańskie zaplecze” 🙂 :
  https://www.youtube.com/watch?v=_81WCQ3XrnQ

   1. Faktycznie… opóźniony zapłon 😉

 8. Dziękuję za poruszenie dawno nieporuszanego 😉 tematu Jezabel 🙂

  Ciekawy jest punkt również inny punkt widzenia na kwestię Jezabel. W Ap. 2,20 jest napisane, że Jezabel “nazywa siebie prorokinią”, a ludzie przyjmują ją jako nauczycielkę.
  Kobieta która wynosi się ponad mężczyznę, nie tylko w światowy sposób, ale również w kwestiach religijnych, jest także pod wpływem działania tego demona (lub grupy demonów). I nie chodzi tylko o nauczanie w kościele. Kobieta, która podejmuje się duchowego przywództwa w domu, nad swoim mężem, działa również zgodnie z zamysłem tego ducha.

  (“Chciałbym, abyście wiedzieli, że głową każdego mężczyzny jest Chrystus, mężczyzna zaś jest głową kobiety, a głową Chrystusa – Bóg”. 1 Kor 11,3)

  “Jezabel była bardziej uduchowiona i gorliwa religijnie niż jej mąż, i dzięki temu właśnie nim kierowała.”*
  “Kiedy kobieta przejmuje rządy w małżeństwie, przejęcie przez nią męskiej roli czyni słabego mężczyznę-słabszym, aż do “położenia go do łoża”, jak uczyniła Jezabel z Achabem”*
  „Achab, w depresji, stał „twarzą do ściany” i pozwalał jej wykonywać te uczynki ciemności. Dziś także, gdy kobieta zechce odgrywać rolę męża w kierowaniu rodziną, jej mąż straci swój przyrodzony pęd do brania na siebie odpowiedzialności. Odwróci się twarzą do ściany”.*

  Nawet pobożny mężczyzna często “angażuje się w życie miejscowego kościoła nie dlatego, że Bóg go do tego wezwał, ale dlatego, iż stara się zadowolić swoją żonę, przynajmniej z pozoru wyglądając na osobę religijną. Kiedy mąż wchodzi w taką rolę za zachętą lub pod emocjonalną presją żony, staje się podatny na jej “przewodnictwo” w tej roli.”*

  O nadmiernie religijnych kobietach pisze Debi Pearl:
  “Kobiety z reguły sprawiają wrażenie bardziej religijnych niż mężczyźni. Lubią zabawiać się uduchowionymi myślami. (…) W przeciwieństwie do mężczyzn, wiele kobiet ma skłonność do przypisywania niemal każdego wydarzenia Bożemu przewodnictwu. Doświadczenie wskazuje, że kobiety skłonne są powoływać się na Boży autorytet w sprawach, z którymi Bóg nie ma nic wspólnego.”*

  “W końcu dochodzi do tego, że kobiety emablują się własną, ku im samym skierowaną duchowością. Jest to cecha typowo kobieca, którą niewielu mężczyzn podziela czy też potrafi zrozumieć. Mężczyźni bywają za to tak zaabsorbowani swoimi osobistymi ambicjami, że z łatwością lekceważą duchową stronę życia. Kobiety często dostrzegają tą przyziemność u mężczyzn i wyciągają stąd wniosek: one, będąc bardziej nastawione na sprawy duchowe, są bliższe Bogu. A to jest absolutnie błędne rozumowanie”*

  Stąd już o krok do pogardy dla męża i chęci przejęcia nad nim kontroli w duchu Jezabel.

  * cytaty pochodzą z książki Debi Pearl “Kobieta, jakiej pragnie twój mąż”

  1. c.d.

   To, że kobiety są generalnie bardziej “uduchowione” (i łatwiej dają się zwodzić) znajduje potwierdzenie w tym, że “wśród spirytystów, dawnych i współczesnych, przeważają kobiety. Kobiety czytają z dłoni, wpatrują się w kryształowe kule, przepowiadają przyszłość, czytają z kart tarota. Sabatom czarownic przewodniczą kobiety. Większość tzw. mediów czyli osób “kontaktujących się” ze zmarłymi to kobiety, jak tak jak wróżka z Endor, którą król Saul prosił o wywołanie ducha zmarłego Samuela.”*

   Przez to uduchowienie kobiety mogą zacząć czuć się lepsze od swoich mężów i chcieć nimi “duchowo” kierować, wykorzystując fakt, że mężczyźni zrobią naprawdę wiele rzeczy, aby uszczęśliwić swoją żonę.

   “Kiedy kobieta usiłuje żyć dla Boga w sprzeczności z Jego Słowem, wtedy jej “duchowość” jest jak grzech wróżbiarstwa, ponieważ lekceważąc Słowo odrzuca wolę Najwyższego. Bóg nazywa taką kobietę Jezabel.”*

   To samo się tyczy nie przejmowania duchowych sterów nad mężem niezbawionym.
   “Tak samo żony niech będą poddane swym mężom, aby nawet wtedy, gdy niektórzy z nich nie słuchają nauki, przez samo postępowanie żon zostali dla wiary pozyskani bez nauki” 1P3,1

   Pojedynek na wiarę w domu z góry jest skazany na niepowodzenie.
   “Mężczyzna będzie z całej siły przeciwstawiał się tym, którzy wystąpią przeciw niemu. Większość kobiet spędza całe swoje życie małżeńskie w konflikcie z własnymi mężami, próbując ich zmienić. Jest to pojedynek na siłę woli, którego żadna kobieta nigdy tak naprawdę nie wygrywa, bo nawet jeśli zdoła zmusić go do posłuszeństwa, traci jego miłość, a on traci wtedy szacunek do siebie samego.”*

   “Największa siła kobiety leży w posłuszeństwie Bogu, wyrażanym przez posłuszeństwo i szacunek wobec własnego męża.”*

   *Debi Pearl „Kobieta, jakiej pragnie twój mąż”

   1. Doprawdy ciekawe… Dziękuję za te fragmenty w imię Pana Jezusa Chrystusa!

   2. Artur S. (detmold)

    Tak jest, kobiety sa bardziej uduchowione, za to “prymitywne zwierzeta” ( podswiadomie tak mezczyzn traktuje plec piekna ), jakos dziwnym trafem wykuly praktycznie calosc postepu ludzkosci. Dziwne, nie 😉 ? ( taki ostry zart 😉 )

    1. pojechałeś detmold.
     Kiedy Cię czytuję, w głowie pojawia mi się tylko ten wers:
     Rzymian `12
     “A nie upodabniajcie się do tego świata, ale dajcie się przemienić odnowieniem waszego umysłu, abyście rozpoznawali, czym jest dobra, upodobana i doskonała wola Boga.”

     Z naciskiem na odnowienie umysłu. Brakuje Ci Arturze miłości do ludzi. Sporo osób już modliło się o Ciebie, nawet nie wiesz, ale jak widać, tak jak człowiek żyjący w swoich pożądliwościach musi sam coś zrobic od siebie, tak i Ty musisz wykonac pierwszy krok do odnowy umysłu. Kochaj ludzi na podobieństwo Jezusa. On kochał głównie grzeszników, gdyż wiedział, że są oni w niewoli.
     Kiedy ja widzę np prostytutkę w lesie jak jade autem, to modlę się o nią, by Pan Jezus wyrwał ją z ciemności. Nie potępiam. Podobnie z alkoholikami, i innymi.
     Czy wiesz co by sie działo, kiedy byśmy modlili się o wszystkich tych ludzi którymi gardzimy?

     Nie wiem czy Ty jesteś narodzony na nowo, ale gro, na prawdę sporo osób pomimo narodzenia na nowo ma fatalny język.

     1. Artur S. (detmold)

      Mam ciezkie chwile… Prosze o wsparcie duchowe. Oby was Bog blogoslawil z dotychczasowa pomoc 🙂 . Postaram sie juz takich cyrkow wiecej nie odstawiac. A co do kobiet. Trzynajcie sie mocno 🙂 . Bez was swiat jest zby szary 🙂 . Jeszcze raz wielkie dzieki.

      1. Pewnie Artur, możesz na nas liczyć 🙂

   3. *Debi Pearl „Kobieta, jakiej pragnie twój mąż” – lektura obowiązkowa dla kobiet!

     1. Szeptany 😉

      Zgadzam się z Tobą Diana 🙂

      1. Właśnie miałam rozmowę z klientami i zobaczyłam jaskrawy przykład tego, jak żona NIE POWINNA odnosić się do męża. Co chwilę mu przerywała tekstami typu “Cicho bądź!” albo “Głupoty gadasz!”. Niestety jej podejście przekładało się na zachowanie ich córeczki, która nie była w stanie nawet kilku minut usiedzieć spokojnie.

       1. Artur S. (detmold)

        Eeech. To jest jawne podrywanie autorytetu-“powagi majestatu”…

       2. Poniżające 🙁 albo mam w rodzinie przykład gdzie kobieta mówi tyle, że nie daje mężowi dojść do słowa i na wszystko ona ma ostatnie zdanie. Np.gdy ktoś zada mu pytanie to ona odpowiada od razu za niego. Traktuje męża trochę tak jakby był ubezwłasnowolniony.

        1. Artur S. (detmold)

         Jak w filmie “Wyjscie awaryjne” chociaz to nie jest smieszne…

 9. Jest taki fragment w pismie, gdzie Bóg rozmawia z Abrahamem o swoich planach. Obiecuje mu, iz jego potomkowie posiądą ziemię, w której obecnie przebywa. Stanie się to jednak dopiero, gdy “dopełni sie wina” ówczesnych mieszkańców.

  Analogicznie sprawa ma sie do powtórnego przyjścia Pana. Musi dopełnić się wina mieszkańców ziemi, jak to zostało zapowiedziane.

  Rodz.15:16, Obj. 18:3

  1. Interesujące…
   Właśnie nie dawno myślałem nad tym, dlaczego Pan Jezus nie przychodzi i obaliłem sam przed sobą tezę, że nasz Pan nie przychodzi dla przyszłych nowonarodoznych. Albowiem gdyby tak było, to świat musiałby istnieć w nieskończoność.
   Tutaj jest mądrość jak napisałaś: musi się dopełnić wina mieszkańców ziemi, zresztą zgodnie ze Słowem:

   “Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny, niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca. (12) Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, by oddać każdemu według jego uczynku”

   Pewni ludzie będą straceni ponieważ chcą to czynić. Lubią cudzołożyc, lubią oczerniać, lubią kraść, lubią niszczyż życie innych itd.

   Póki co walka jest o tych po środku. Jest jeszcze czas łaski.

   1. He he… Nie znałam pytania, a podałam odpowiedz 🙂 Tak to działa pomiędzy nami wszystkimi. Dlatego wspólnota jest ważna.

    Chodzi za mna jeszcze jedno określenie. Ty zawsze piszesz o “nie-narodzonych na nowo” ludziach. Mam ochotę Cię poprawiać używając słowa “niepoczętych jeszcze”.
    Upatruję w tym naszej (chrzescijan) winy. Czy za mało kochamy, że się życie nie mnoży?

    1. pisuje umownie, ale oczywiście można to przedefiniować

     1. Tak, ja wiem. Ale tak mnie jakoś serce boli…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish