Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

APOKALIPSA – Panna obleczona w słońce i księżyc 23.09.2017

 

Pamiętajmy, że to Bóg stworzył gwiazdozbiory. Gdyby ktoś miał wątpliwości i chciał mnie osądzić co do zajmowania się astrologią,  a ludzi złej woli jest wielu w internecie, cytują miecz Ducha, to jest Słowo Boże:

 

(35) To mówi Pan, który ustanowił słońce, by świeciło w dzień, nadał prawa księżycowi i gwiazdom, by świeciły w nocy, który spiętrza morze, tak że huczą jego bałwany, imię Jego Pan Zastępów! 
Ks. Jeremiasza 31:35,

 

Bóg nadał Prawa księżycowi i gwiazdom. By księżyc miał wpływ na wody. Analogia kobiety matki mającej wody płodowe. Księżyc utożsamiany jest z kobietą.

 

Asekuracyjnie w księdze będącej poza kanonem biblijnym, a zawierającej zgodnie z nazwą wiele mądrości, czyli Księdze Mądrości również jest o tym mowa:

 

(29) Bo ona piękniejsza niż słońce i wszelki gwiazdozbiór. Porównana ze światłością – uzyska pierwszeństwo, 
Ks. Mądrości (w) 7:29″

 

W Izajaszu również znajdujemy temat stworzenia gwiazd:

 

(26) Podnieście oczy w górę i patrzcie: Kto stworzył te gwiazdy? – Ten, który w szykach prowadzi ich wojsko, wszystkie je woła po imieniu. Spod takiej potęgi i olbrzymiej siły nikt się nie uchyli. 
Ks. Izajasza 40:26

 

 

Jeśli to nie wystarczy, to przypomnijmy sobie jak to było z narodzeniem Jezusa:

 

(2) i pytali: Gdzie jest nowo narodzony król żydowski? Ujrzeliśmy bowiem jego gwiazdę na Wschodzie i przybyliśmy oddać mu pokłon . 
Ew. Mateusza 2:2, “

 

Mędrcy przyszli za gwiazdą Jezusa. Czy oni tez byli satanistami? Tylko ktoś ograniczony może tak uważać.

 

Czy może Łukasz był satanistą, który nas przestrzegał o znakach na niebie?

 

(25) Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morza i jego nawałnicy. 
Ew. Łukasza 21:25

 

 

Według mojej oceny Bóg zabrania nam interesować się astrologią ponieważ Prawa Boga zawarte w astrologi nie są wykorzystywane na Jego chwałę. W astrologii nie znajdziemy nic, co by wskazywało na Chwałę Bożą. Tam znajduje się tylko chwała słońca, za którym kryje się kult solarny czyli satanizm.

Podobny efekt przynosi studiowanie księgi Henocha. Jest tam wiele prawdy, ale zauważcie jedno, że strony się nią zajmujące prędzej czy później “odjeżdżają” niczym po narkotykach. Zaczyna się drążenie w biblii, wycinka i swoja ewangelia.

 

Ok, ale przejdźmy do rzeczy.

Zodiak ma miejsce wtedy, gdy dana konstelacja stanowi o dla ruchu Słońca, Księżyca i gwiazd po nieboskłonie.

 

Zatem według filmiku panna obleczona w słońce to czas września 2017. Rok temu również we wrześniu papież Jezuita wystąpił w kongresie USA. Byc może 23 września 2017 i w tym roku coś będzie znaczył.

Nie jestem prorokiem, ale blogerem poszukującym prawdy i specjalizuje się w tej tematyce od 2012 roku i skłaniam się do postawienia HIPOTEZY o przełomie w historii ziemi mającym nastąpić w tym roku. Nie wiem co to będzie, czy pochwycenie, czy tylko zmiana układu sił politycznych na świecie, czy przetasowanie przydziałów państw do mocarstw, a może wszystko na raz.

Wszyscy widzimy co się dzieje w ostatnich miesiącach. Coś wisi w powietrzu. Jednak jak to mówię po zdystansowaniu sie do spisków:

Moralnie żyjmy jakby Pan Jezus miał powrócić jutro, ale finansowo jakby miał przyjść za sto lat.

Chwała Panu Jezusowi za Jego mądrość i miłość. On wie, kiedy przyjść.

 

________________________

 

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

Updated: 26 lipca 2017 — 17:28

34 komentarze

Add a Comment
 1. Katolicy zawsze wierzyli ze chodzi o Marię,teraz widzę ze tez przychylają się ku gwiazdozbiorowi. Tylko jak w kontekscie ukladu gwiazd rozumiec dalsze słowa Pisma? Przeciez Niewiasta to Lud Boży raczej?

  1. No bo oni nie czytają Pisma (wszak “można od tego oszaleć”/”nie da się samemu zrozumieć”), wiec ten fałsz o Marii przyjęli na ślepą wiarę. A jest bardzo prosty do obalenia, bo ta rzymska intepretacja jest naciągana jak spodnie na tyłek o kilka rozmiarów za małe.

 2. Interesuję się tym tematem od jakiegoś czasu,uważam to za bardzo ważny znak.Taki znak pojawił się już na niebie -3914pne 05 sierpnia.W kalendarzu Żydowskim mamy teraz rok 5777 jubileuszowy.Żydzi zaczęli liczyć czas od roku -3761pne ,więc pierwszy układ gwiazd z Panną i Jowiszem w centrum miał miejsce 153 lata przed rozpoczęciem kalendarza żydowskiego.O liczbie 153 czytaliście pewnie w Biblii ,ale warto przeczytać to:https://radtrap.wordpress.com/2017/01/04/vesica-piscis-a-biblijna-liczba-153/

  1. Być może chodzi o rozpoczęcie wielkiego ucisku (bóle porodowe). W dodatku ten znak będzie miał miejsce dokładnie 3.5 roku od rozpoczęcia tetrad w 2014r. I co ciekawe (jak dla mnie), 23 września to Szabat.

   Mt 24:20
   “A módlcie się, aby ucieczka wasza nie wypadła w zime albo Szabat”

   Mt 24:34
   Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie”. Pokolenie to 70-80 lat.
   Państwo Izrael powstało w 1948, więc w przyszłym roku zaczyna się “kończyć” pokolenie.

   Ciekawie się to wszystko zbiega, oczywiście to tylko moje osobiste spostrzeżenia.

   1. I nie myliłeś się przyjacielu na portalach informacyjnych podawali informacje że dzisiaj odbyła się rada ONZ gdzie teatrzyk masonerii buduje napięcie mówiąc że są kilka kroków od “wojny nuklearnej” czyli początek końca a o tym mówi sam Jezus a jego proroctwa są doskonałe. Po straceniu szatana z niebios zostaje nam 3,5 roku najgorszego czasu w dziejach świata a w swej dobroci Pan skróci ten czas gdyż ludzie bedą pragnąc jego przyjścia i wtedy przyjdzie. A naszym wrogiem nie jest szatan lecz niewiedza Oz 4, 6: “Lud mój ginie, gdyż brak mu poznania; ponieważ ty odrzuciłeś poznanie, i Ja ciebie odrzucę, abyś mi nie był kapłanem, a ponieważ zapomniałeś o zakonie swojego Boga, Ja też zapomnę o twoich dzieciach.”

 3. A ja kupę lat temu śmiałam się z Włoszek, które mówiły, że porody są regulowane przez fazy księżyca.
  Wtedy uważałam się za mądrą, a one były te zacofane :))

  1. statystyki policyjne mówią, że kiedy jest pełnia, jest najwięcej gwałtów i morderstw.

   1. Nie na darmo pokazują w filmach, że przy pełni aktywują się wilkołaki, czarownice, wampiry.
    Zdaje mi się, że jak były drogi krzyżowe to oni nie krzewili chrześcijaństwa tylko grabili wszystkie tajemnice świata na temat Boga i związanej z tym wiedzy i oczywiście o siłach nieczystych i na jakim polu one funkcjonują.

    1. Otóż to, skądś trzeba było znaleźć “inspiracje”, by przyciągnąć jeszcze więcej osób itp. :/

    2. A bliżej nowiu pozyskuje się księżycowe drewno 😀

 4. Tworca flagi UE,katolik,wzorowal sie na interpretacji tego wersu jako Marii.

 5. “Transhumanizm, sztuczne płody, klony a plany NWO”
  https://youtu.be/GcG1ldw_yQ4

  1. Artur S. (detmold)

   XX wiek i poczatek XXI wieku=czasy przedpotopowe tzn. okres bezprecedensowego rozkwitu zla… Jest to epoka coraz wiekszego odczlowieczenia ludzi, totalnej dehumanizacji…

 6. Znaki zodiaku zawdzięczają swoje nazwy babilonczykom. Trzeba uważać przy interpretowaniu znaków na niebie. W Izajasza 47:13,14 jest ciekawy fragment.
  “Corko babilonska… Niech wystąpią i niech Ci pomogą badacze firmamentu niebieskiego, oglądacze gwiazd, którzy co miesiąc ogłaszają, co ma Cię spotkać.
  Patrzcie, są oni jak sciernie, które pochłania ogień, nie potrafią uratować swojego życia z płomieni…”

  1. Mniej znany werset, który można dorzucić przy interpretacji Apokalipsy.
   Jer. 51:7
   “Babilon jest złotym kubkiem w ręku Pana,
   upijającym całą ziemię.
   Z jego wina piły narody,
   dlatego też NARODY OSZALAŁY”
   i wcześniejszy
   “6. Uchodzcie z pośrodka Babilonu
   i niech kazdy ratuje życie swoje,
   abyście nie zginęli przez jego winę,
   gdyż jest to czas pomsty dla Pana,
   On odda mu to, na co zasłużył”

 7. Księga Joba 9

  Doprawdy, wiem, że tak jest. Jak mógłby człowiek mieć słuszność w obliczu Boga? 3Jeśli zechce się z nim spierać, nie znajdzie odpowiedzi ani na jedną rzecz z tysiąca.4Ma On mądre serce i wielką moc; któż mu się oprze i wyjdzie cało?5On góry przenosi niepostrzeżenie, przewraca je w swoim gniewie.6Przesuwa ziemię z jej miejsca, tak że jej podstawy się chwieją.7On każe słońcu, aby nie wschodziło, i na gwiazdy swą pieczęć kładzie.8On sam rozpościera niebiosa i kroczy po falach morskich. .8On stworzył Niedźwiedzicę, Oriona, Plejady i Gwiazdozbiór Południa.9Czyni wielkie, niezbadane rzeczy i cuda, którym nie ma miary.10 Oto przechodzi koło mnie, a nie widzę go, mija, a nie zauważam go.
  11Zabiera, co chce, a któż go zmusi do zwrotu? Któż mu powie: Co czynisz?

  Na jakiś wielki krach finansowy nie liczyłbym.

 8. Gwiazdy w wersecie 1 interpretujemy jako gwiazdy/planety, natomiast gwiazdy z wersetu 4 jako upadłe anioły (aniołowie smoka)…
  W takim razie nie jesteśmy konsekwentni 🙁

  1. rozdział 12 apokalipsy miałam na myśli 🙂

 9. Bóg nie stworzył planet,tylko gwiazdy 1M 1.16
  Planety maja nazwy bogów mitycznych.
  Cos mi to mówi.

  1. Gwiazdozbiór Oriona też ma mityczną nazwę.

  2. Jaka kultura nadała im nazwy mitycznych bogów i swoje wymyślone znaczenie ? Pogańska czyli grecka, rzymska, egipska po prostu ludzie dostosowali stworzenie do swoich religii i bogów tworząc tak swoje religie.

   Nazwy planet są różne wszystko zależy od kultury po hebrajsku Jowisz to Tzedek co znaczy sprawiedliwy, a Saturn to Shabbatai od słowa Szabat.

   Jest różnica między gwiazdą a planetą. Gwiazda świeci swoim światłem, a planeta odbija światło Słoneczne, ponadto planety mają fazy jak Księżyc.

   Ostatnio obserwowałem przez teleskop Gwiazdę Poranną, która miała rogal tak jak Księżyc co oznacza że odbija światło. Ponadto powierzchnie planet da się obserwować , a gwiazd już nie bo są daleko i nie mają powierzchni tak samo jak Słońce.

   https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/11/Phases_Venus.jpg

   Badając Boże stworzenie można zrozumieć przez analogie jakie jest znaczenie dwóch filarów w Świątyni Salomona, albo co oznacza Sześcian Miejsca Najświętszego.

   To co dzieje się na niebie to całodobowa Ewangelia dla całego świata.

   https://logos373slowoblog.files.wordpress.com/2017/04/vesart.jpg

   1. pomyłka i błąd w ocenie tej sprawy polega na nadawaniu aktu własności rzeczom, które stworzył Bóg, atrybutów satanistycznych.
    Jeśli Bóg stworzył słońce, a wiemy z Biblii, że tak jest, to wcale nie oznacza, że spoglądanie na słońce lub oddawanie chwały Bogu za wspaniałe światło jest elementem kultu solarnego.
    Mając wiedzę o stworzeniu, jesteśmy świadomi dzierżawy, najmu każdej planety przez stworzenia, a nie stwórcę.
    Stwórca daje nam tylko do zarządzania. Upadli zapewne dzierżawią pewne planety lub może nawet jeszcze gorzej (dla nich) jedynie przypisują sobie je nazywając swymi imionami.
    Jeździmy autami mającymi za logo heksagram. Czy jest to jazda samochodami szatana? Nonsens.
    “Pańska jest ziemia i wszystko co ją napełnia”

    1. Dokładnie, ale nie wydaje mi się żeby upadli aniołowie zajmowali jakieś planety to są byty duchowe poza materialne, a nazwy planet wymyślili sobie ludzie którzy tworzyli sobie bogów wedle swojego upodobania.
     Mars – bóg wojny bo ma czerwony kolor jak pole po bitwie itd.

     Co do heksagramu czy heksagonu to tez nie uważam tego za szatański symbol Bóg miał cel w stworzeniu tego.

     Heksagon to figura geometryczna która jest punktem wspólnym połączenia się dwóch przeciwnie skierowanych trójkątów czyli heksagramu.

     Miejsce Najświętsze w Świątyni Salomona to Sześcian, który w płaszczyźnie dwuwymiarowej to Heksagon.
     Bóg wszedł do naszej rzeczywistości materialnej czyli zamieszkał w czasie i przestrzeni jako Chrystus. Co było zapowiedziane przez Sześcian w Świątyni gdzie objawiał się Bóg.
     Sześcian symbolizuje przestrzeń i czas czyli naszą materialną rzeczywistość w której zamieszkał Bóg.

     Na Saturnie mamy Heksagon otoczony chwałą (kosmiczną tęczą) czyli symbol Syna Bożego otoczony chwałą jako znak przymierza między Bogiem a ludzkością.

     https://logos373slowoblog.files.wordpress.com/2017/05/heksagon.jpg

     Wiem że to się wydaje kontrowersyjne bo elity wykorzystują to dla swoich celów, ale to wszystko to odbicie Bożego stworzenia na ziemi, a oni mogą tylko podkradać się pod Boga.

     Co robią elity ? Małpują symbolikę Świątyni Salomona zburzyli dwa filary i uderzyli w pentagon (Gwiazdę Poranną)czyli w symbole mesjasza. Dlaczego bo chcą wstawić w miejsce Chrystusa (Słowa Wcielonego) swojego własnego mesjasza czyli Obraz Bestii.

     1. z heksagramem sie nie zgadzam ponieważ jest to tak na prawde gwiazda bożka Remfana czyli lucyfera.
      Zauważ jedno Cupak: Bóg nie ma żadnego symbolu i nie miał. Właśnie dlatego, że 2 przykazanie wyklucza takowe. Wszelkie krzyże templariuszy, lilie etc świadczą tylko o wrogach Boga.
      Dwa na sibie nakładające się trójkąty raczej w przyrodzie nie wystepują.
      Tak czy owak, jeśli ktos p;osługuje sie heksagramem to mam pewność 100%, że nie jest to od Boga.

      1. Oczywiście Bóg nie ma symbolu, ale objawia się światu poprzez Słowo w którym wszystko jest stworzone a w stworzeniu mamy symbole, których Biblia używa do opisania roli Chrystusa.

       Dlaczego Chrystus nazywa się Gwiazdą Poranną a nawet obiecuje ją każdemu dać, a Gwiazda Poranna rysuje pentagram podczas koniunkcji z Ziemią co 8 lat i jak to rozumieć ? Dlaczego Bóg używa pentagramu dla Gwiazdy Porannej i odnosi to do Chrystusa jako symbolu oświecenia i poznania Boga?
       Może dlatego że ten nie ma negatywnego znaczenia a pozytywny, tak samo jak heksagram.

       Natomiast podczas Nowiu pojawia się Heksagram na niebie.
       Słońce łączy się z Księżycem dwie przeciwności światło i ciemność łączą się dając świecący Księżyc jako punkt wspólny.

       Tworzą razem kształt Vessica Piscis do którego nawiązuje Pan Jezus kiedy dokonuje cudu złowienia 153 ryb.

       Dwa okręgi po połączeniu mają wysokość równą dwom trójkątom równobocznym, których przybliżenie równe jest dokładnie 265/153

       https://logos373slowoblog.files.wordpress.com/2017/05/vessica.jpg

       https://logos373slowoblog.files.wordpress.com/2017/05/xsign.jpg

       https://logos373slowoblog.files.wordpress.com/2017/05/brama.jpg

       Izrael świętował święto Nowiu jako święto Bramy do Boga którą jest Mesjasz, który jest mostem pomiędzy Bogiem a ludzkością.

       „Tak mówi Wszechmocny Pan: Brama dziedzińca wewnętrznego zwrócona ku wschodowi będzie zamknięta przez sześć dni roboczych. Ale w dniu sabatu będzie otwarta, tak samo będzie otwarta w dniu nowiu.” Ezechiela 46:1

       „Oto ja chcę wznieść świątynię imieniu Pana, Boga mego, która jemu byłaby poświęcona, aby składać przed nim wonne ofiary z kadzidła i kłaść stale chleby pokładne, i przynosić ofiary całopalne rano i wieczorem, w sabaty i dni nowiu księżyca, i w święta Pana, Boga naszego, jak to po wsze czasy jest w Izraelu,” 2 Kronik 2:3

       Ja tylko staram się zrozumieć dlaczego w Biblii zostały zawarte takie rzeczy, jeżeli ktoś zna inne ich znaczenie to proszę o wyjaśnienie.

    2. No cieszę się,że tak myslisz,bo podkreślałeś kiedys,że sobota to dzień saturna.
     Ksiega Henocha 80.7 9 (Juda powołuje sie na nią w liscie)
     “Całe prawo gwiazd zostanie ukryte przed grzesznikami. Myśl mieszkańców ziemi ulegnie błędom. Pobłądzą i uznają gwiazdy za bogów. 8 Ogarnie ich mnóstwo nieszczęść i spadnie na nich kara, aby ich wszystkich zgładzić”.” (część astronomiczna)
     http://www.proroctwa.com/Henoh.htm

     ciekawostka:
     wiki
     Orion wprawdzie zmarł, ale został przeniesiony przez bogów między gwiazdy (gwiazdozbiór Oriona) wraz z psami Syriuszem i Procjonem oraz ze Skorpionem atakującym jego piętę.

     1. raczej to nie ja, jeśli już to że sobota to dzień Słońca w kontekście zmiany Prawa Boga dokonanego przez Rzym.

    3. Ziemia jest płaska a inne planety to kłamstwo okultystycznego świata, szatan nadal jest w 2 niebie(niebiosach bądź okręgach niebieskich) i za sprawą prawdziwych czcicieli i wierzących zostanie strącony na ziemie gdyż to niebo patrzy na nas bo jesteśmy widowiskiem dla aniołów i Boga Pwt 4, 19: “Gdy podniesiesz oczy ku niebu i ujrzysz słońce, księżyc i gwiazdy, i wszystkie zastępy niebios, obyś nie pozwolił się zwieść, nie oddawał im pokłonu i nie służył, bo Pan, Bóg twój, przydzielił je wszystkim narodom pod niebem.” P.S Gdyby były inne planety pisało by o tym w Biblii

 10. Artur S. (detmold)

  Nasi rodacy chca pracowac… za godziwe stawki ( dlatego tak liczna jest emigracja, chocby za najgorsza, ale lepiej platna niz u nas praca ), przez co sa okreslani przez rodzimych pracodawcow ( zagraniczne firmy, czesto o dziwo placa lepiej, choc nie zawsze ) jako roszczeniowe, smierdzace lenie w porownaniu do migrantow ekonomicznych ze zrujnowanej gospodarczo przez wojne w Donbasie Ukrainy dla ktorych te smieszne pobory sa manna z nieba i za nie robia… Problem w tym, ze trzeba miec przy obecnej krajowej drozyznie minimum 2700-2800 netto wyplaty by sie utrzymac i cos niecos odlozyc, a najpopularniejsze oferowane zarobki oscyluja wokol 1700-1800 na reke zlotych. I jak tu zyc za taka pensje?

 11. Tak wiec o co moze chodzic? Wiadomo tylko ze 23 wrzesnia i nic wiecej a po 2 to 12 rozdzial tam prawdopodobnie chodzi o upadek kosciola ogolnie obstawiam pare rzeczy tzn albo zaczba sie wydarzenia ktore w pozniejszym etapie skutkowac beda rozpadem kosciola katolickiego albo bo dziwnym jest dla mnie np ze pojawia sie smok i walczy z ta niewiasta Co oznacza przesladowania i kolejne ze stracil trzecia czesc gwiazd na,ziemie ogonem tzn pojawia sie upadli byc moze oglosza istnienie poza ziemskie mozna miec wlasna interpretacje wersetow ale doczytanie kazdego kolejnego zmienia jego znaczenie po prostu

 12. Moim zdaniem zaczną sie prześladowania. Jako ze niemcy maja pobudowane 6 bunkrów po 300 tys. Kazdy dla islamskich bojowników to być może to. Szum morza i jego to moze być duza ilosc ludzi a narody to cywile które musza przed nimi uciekac. A rownie dobrze szum morza to moze być wielkie tsunami ktore wedrze sie do europy.

 13. studiowałam astrologię z ciekawości i w poszukiwaniu Boga ,którego w Religiach nie widziałam ,tylko ludzką pustą i życzeniową filozofię … podpisuje się pod tym co powiedziałeś..nie wiem czy pan Weres żyje jeszcze bo było to 20 lat temu ..Astrologia to prawa Boże zabronione by ludzie się nią zajmowali dla bezpieczeństwa ludzi .Astrologię ludziom udostępnili zbuntowani aniołowie jak schodzili na ziemi,może swoim potomkom …Jest to wiedza matematyczna połączona z psychologiczną ,bo z pewnych aspektów położenia , konfiguracji planet i gwiazd,położeń astronomicznych oraz ze strumienia pola informacyjnego zawartego w siatce geopatycznej ziemi wynikają pewne cechy osobowości ludzkich ,urodzonych w ściśle określonym czasie ..Astrologia nie mówi rzeczy ostatecznych ,zdradza skłonności pewne osobowości człowieka jakby cały czas stał na rozstaju dróg i musiał wybrać właściwą decyzję bo to człowiek dokonuje wyboru sam i niezależnie i może zmienić bieg wydarzeń ….nie ma przypadków, bo z poczynań ludzkich wynikają określone rzeczy prawo przyczyny i skutku,taki efekt domina albo jak drzewo genealogiczne każdej myśli i czynu ….tak własnymi słowami napisałam.masz rację ,ze ludzie nie mając równowagi w duchu ,targani emocjami nie potrafią się pewnymi rzeczami zajmować w we właściwy sposób i stąd jest to zabronione i słusznie bo widziałam ludzi ,którzy nie wyszli z domu jak nie zrobili sobie horoskopu, zamiast wziąść życie we własne ręce i polegać na własnym świadomym rozumie .Jeżeli ten rozum opieramy z kolei na prawie Bożym to Pan Jezus dodaje zrozumienia .Bez pokory i posłuszeństwa człowiek raz, że grzeszy ale i nie przebije swoim rozumem tego co dla śmiertelnika z różnych powodów jest zakryte ty na ziemi ….naprawdę trafiłeś w sedno …od powstania państwa Izrael mija w 1948 roku 70 tego dni .opisanych dla pokolenia które ujrzy Dzień Pański ,opisany w proroctwach Daniela ,Jeremiasza innych i w Objawieniu Jana .Nic dziwnego ,że gwiazdy o tym mówią ,dziwiłabym się gdyby nie ……wybuchnie III wojna światowa[z użyciem broni wszelakiej a na końcu nuklearnej] ,wszystko skupia się wokół Izraela ,bo na jego ulicach zobaczą ludzie zmartwychwstanie świętych, zabitych dla Słowa Bożego ale końca świata zupełnego nie będzie ,część ludzi przeżyje i da początek następnym 12 pokoleniom przez 1000 lat panowania świętych Pana Jezusa na ziemi .Dopiero potem wypuszczony szatan ,hordy Goga i Magoga i wojna Boga z nimi bez udziału ludzi .Sąd Ostateczny po końcu starej ziemi i nastanie NOWA ziemia.Ja tak rozumiem proroctwa

  1. Dzięki za cenny komentarz.
   Przy okazji przypomniałaś mi kwestie Izraela. Wiele się tam obecnie dzieje. Basia mi przysyła maile, ale nie mam czasu tego analizować.
   Basiu przepraszam. Może w next week..

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: