Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Krach na giełdzie nastąpi w sierpniu.

To nie są jakieś teorie spiskowe na bazie wyliczeń czerwonych księżyców, ale bardziej przyziemne i realne, co nie znaczy, że muszą się sprawdzić.

 

“Jeszcze w sierpniu na giełdzie nowojorskiej nastąpi krach, zapowiada w komentarzu opublikowanym na portalu SeekingAlpha.com blogger finansowy Austrolib.”

https://www.pb.pl/krach-na-gieldzie-nastapi-w-sierpniu-867059?utm_source=facebook.com&utm_medium=sm&utm_campaign=socialfb

Jak widzimy przepowiada to ceniony bloger finansowy. My mamy u siebie podobnego independentrader.

 

 

Jest to zbieżne ze spekulacjami Sorosa, które to Wam przypominam:

 

“Znany miliarder i spekulant już nieraz zaskakiwał swoim spojrzeniem makroekonomicznym, dzięki któremu raczej zyskiwał, niż tracił. Tym razem jego fundusz postawił 877 mln dol. na spadki na amerykańskiej giełdzie. Soros przewiduje krach za Oceanem? Na to wygląda.”

 

http://businessinsider.com.pl/finanse/george-soros-stawia-na-krach-amerykanskiej-gieldy/ncq7w1c

 

Kryzys jest temu systemowi potrzebny do wprowadzenia NWO, czyli biblijnego Wielkiego Ucisku. Jesteśmy już bardzo blisko obrotu bezgotówkowego. Chipy staja się coraz bardziej modne. Ludzie zgodnie z nauczaniem Pawła stają się coraz gorsi. To wszystko stać się musi.

 

 

____

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

Updated: 25 lipca 2017 — 10:56

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Takie obwieszczanie kryzysu z podaniem miesiąca, w którym nastąpi to niczym wróżenie z fusów. Owszem ten kryzys nadejdzie ale niech nikt nie sugeruje się wpisami blogerów tego typu choćby posiadali kolosalną wiedzę w temacie to nie mogą tego przewidzieć no chyba, że ktoś taki jest Bożym prorokiem i dostał jasny przekaz odnośnie tego 🙂 O kryzysie trąbi się już od dłuższego czasu wpłynie na to wiele czynników ale jeszcze nie teraz bo nie nałożyły się one na siebie. Rynek, cena porusza się tylko w trzech kierunkach. Mamy zatem trend wzrostowy, spadkowy i boczny. Nie jest żadną sztuką spojrzeć na wykres który pnie się ku górze od dłuższego już czasu i obwieścić nadejście zmiany trendu. Taka zmiana może być tylko korektą w obecnym trendzie a jeśli będzie to zmianą na dłuższą metę to na pewno nie będzie obwieszczane w żadnych mediach itp bo na kryzysie zarobią ci co wcześniej się odpowiednio do rynku ustawią. To, że Żorż wpakował jakieś grosiki i ustawia się na kryzys nie znaczy, że on nadejdzie. Niestety ale nie ma on już takiego “nosa” jak dawniej gdy prawie uwalił funta szterlinga 🙂 Jedno jest pewne ten sztucznie pompowany balon wzrostów w końcu pęknie z potężnym hukiem jakiego świat jeszcze nie widział i będzie jak w znanym powiedzonku giełdowym:byk wchodzi schodami,a niedzwiedz skacze oknem 🙂

  1. Być może dostał info i przemówiła pycha, a nie wiedza o ekonomii….

   1. Coś w tym jest…sądzę że może tak być…

 2. Artur S. (detmold)

  Budowanie trwalego dobrobytu narodowego to nie naiwnie wesola konsumpcja na kredyt, a przemyslane inwestowanie w produkcje trwalych dobr przemyslowych o podwyzszonym standardzie jakosci wykonania o przystepnej cenie kosztem tejze.

  1. Artur S. (detmold)

   Przez nasza glupia polityke gospodarcza ( wybieranie w czasie waznych glosowan na decydujace stanowiska po 1990 roku socjalistow, nie liczac straconej dekady lat 80 dzieki puczowi Jaruzelskiego ) jestesmy biedakami, a gromada naszych emigrantow buduje dobrobyt obcych krajow… Gdyby nie to nie odstawalibysmy wiele dobrobytem od moze nie od tych najbogatszych krajow, ale tych solidnych juz tak. U nas byloby nateczas naprawde porzadnie, a jak jest kazdy o nie zasyfionym umysle widzi.

 3. :https://www.youtube.com/watch?v=1DJ1O00eGH8

  W tamtym roku często pojawiała sie data 23.09 w filmach. A w jednym Kraina jutra taki licznik odliczający czas do tej wspomnianej daty. Moze nam coś szykują jakis poważny wstrząs ekonomiczny.

  1. miało byc rok temu i nie było nic szczególnego, ale oni sa mistrzami kłamstwa.
   Jest kilka filmików o wrześniu tego roku.

   http://detektywprawdy.pl/2016/11/24/wielki-znak-na-niebie-proroctwo-2017/

  2. teraz przeglądam Twój link i pierwsze co przemawia za jego wiarygodnością to data jego opublikowania (2014).
   Zazwyczaj YTuberzy chcą zarobić na świeżym strachu, że się tak wyrażę. Nikogo nie będzie to obchodzić jeśli nagrają filmik o 2025 roku, ale jeśli to będzie od teraz rok to już tak, bo mamy plane na życie.
   Zarówno zielonoświątkowiec Steve nie wiedziec czemu opiera się na astronomii wchodzącej w astrologię jak i ten z,linku od Ciebie.
   Interesowałem się astrologią i jedno wiem na 100%: astrologia działa.
   Można dyskutować co do mocy nią rządzących, choć ja uważam, że to Bóg nad tym sprawuje pieczę.
   Podkreślam to w tego typu analizach, że wrzesień jest ulubionym miesiącem satanistów.
   Obejrzę ten film i skomentuje w osobnym tekście.
   Dzięki.

   1. Hitler też się żywo astrologia interesował potrafił podejmować decyzje na podstawie tego co mu specjaliści w tej dziedzinie zalecili mniejsza z tym, tysiąc czy dziesięć tysięcy ofiar mniej czy więcej ważne było to co muwywrozyli z gwiazd bo astrologii inaczej nazwać nie można a gdzie wróżby tam zły. Wystarczy popatrzeć kto i w jaki sposób się tym zajmuje. Możliwe nie wiem i szczerze powiedziawszy nie interesuje mnie to że szatan faktycznie wypłaca to poprzez wykorzystywanie w złych celach nie wiem nie chce wiedziec trzymam się od tego z daleka 🙂

    1. Durne telefony miało być wypacza, a nie wypłaca.

 4. U mnie w firmie amerykański odbiorca juz wycofał duże zlecenie. Z grona 46 pracowników częsc przeniesiono na inny dział, resztę zwolniono…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: