Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wielki znak na niebie – proroctwo 2017

Steve w analizie roku 2017 opiera się nie tylko na zjawiskach astronomicznych, kalendarzu hebrajskim i apokalipsie, ale także jakby ociera się o astrologię, choć można tu dyskutować bazując na Księdze Hioba czy zajmowanie się układem gwiazd podchodzi pod astrologię:

 

„Czy ustanowiłeś znaki zodiaku we właściwych im porach

i czy wywiodłeś Hesperosa z jego blaskiem?

Czy rozumiesz zmiany na niebie?

i to co tak zgodnie się dzieje pod niebem? Hi 38

 

O czym mowa jest w filmie?

 

 1. To co będzie w roku 2017 wydarzyło się za Adama i Ewy.
 2. O kobiecie na niebie co rodzicie dziecię. Notabene dziwnym trafem około 4 parom z tego bloga urodzą się dzieci w roku 2017 🙂
 3. Od 23 grudnia 2016 kiedy może się coś wydarzyć liczymy 9 miesięcy
 4. Jest mowa o roli Jowisza, a nie tak dawno był w kinach film pt Jupier: detektywprawdy.pl/2015/02/07/jupiter-intronizacja-moje-spostrzezenia-recenzja/ 
 5. Spadające z nieba gwiazdy (meteoryty) wg apokalipsy.

 

23.09.2017 ponownie wrzesień. Co tym razem będzie?

 

Tłumacz popełnił kilka błędów ortograficznych, ale liczy się tak naprawdę treść.

W 11:31 jest błąd. Winno być koniunkcji a jest kondukcji.

 

Osobiście od roku 2013 uważam, że coś wielkiego wydarzy się w roku 2017 i najprawdopodobniej będzie to Wielki Ucisk. Czy się myliłem, czas pokaże…

Póki co potwierdza moje przeczucia portal wolna-polska.pl

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielka-katastrofa-planowana-2017-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej-2016-11

Zaktualizowane: 26 lipca 2017 - 17:27

60 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Jak to „około czterem parom”? Albo się jest w ciąży, albo nie jest 🙂

  1. około bo nie wiem czy 3 czy czterem 🙂

   1. Haha, dobre 😀 Muszę to zapamiętać, jako złotą myśl 😀

   2. do niepoliczalnej gromadki „Darów Bożych” dodaj jeszcze jedno „Błogosławieństwo” :)) Termin początek lutego 2017r.

   3. I ja także oczekuję dziecka na początku roku.

    1. wow gratuluję i życzę Opieki Jezusowej.

   4. Gratuluję wszystkim 🙂 życzę Bożego błogosławieństwa i opieki nad waszymi rodzinami 🙂

 2. Ostatnio wpadła mi myśl że jak Franciszek mówił rok temu że to ostatnie takie święta a przez cały rok dążył do ekumenizmu to zamierza może zrobić wspólne święta tak że zasiądą z nim do stołu reprezentanci różnych religii. Co myślicie o tym?

 3. „uważam, że coś wielkiego wydarzy się w roku 2017 i najprawdopodobniej będzie to Wielki Ucisk.”

  Bardzo możliwe , też tak uważam że coś się wydarzy w 2017 rok. Ostatnio kilka dni / nocy z rzędu miałem bardzo dziwne sny. Co dziwne , wtorkowej nocy miałem sen i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że wczoraj wchodzę na fb a tam jakiś brat w wierze którego w ogóle nie znam , opisał swój sen który śnił dosłownie o tym samym co ja….

  Nie wiem co o tym myśleć , ale zauważyłem że czasem mam dziwne sny zwłaszcza wtedy gdy przez kilka godzin ciągle o czymś rozmyślam (mam na myśli słowo Boże).

  1. A mi dzisiaj w głowie siedzi rozdział 12 Ks Daniela i Apokalipsy r 7

   1. Kasiu , spojrzałem teraz na to co napisałaś i musze Ci powiedzieć że właśnie poniekąd taki miałem sen.

    Ujrzałem aniołów na obłokach i nagle potężnie rozbrzmiały trąby , ja jako jedyny na ten dźwięk i widok odszedłem od ludzi z którymi byłem (rodzina i znajomi) i powiedziałem do nich „A nie mówiłem!” Po czym spojrzałem w niebo bardzo uradowany i zostałem pochwycony, następnie widziałem samego siebie szykującego Bożą zbroje.

    Tak to mniej więcej wyglądało.
    Natomiast dwa dni wcześniej miałem sen w którym NIKT z mojej rodziny i znajomych nie został zbawiony . Widziałem tylko moją partnerkę którą trzymałem za ręke która nie oddała pokłonu zwierzęciu i ciągle była przy mnie. Usłyszałem też głos „teraz twoja wiara zostanie poddana próbie”.

    Tak to w skrócie wyglądało. Nie wiem co o tym myśleć , jeszcze nikomu o tym nie mówiłem nawet swojej dziewczynie.

    W każdym bądź razie naprawdę miałem takie sny i nic nie dodałem od siebie.

    1. Dokładnie. Też kojarzę trąby i widziałam jak moi bliscy zostają, chyba tylko moja mama się załapała, jak dobrze pamiętam. Obok widziałam jakichś ludzi jeszcze, było ich bardzo dużo, ale nie wiem kto to był. I tak cały dzień się zastanawiałam, czy komuś śniło się dziś coś podobnego, a nawet miałam takie przeczucie, że może tak być. Niesamowite

    2. Wierzę Ci. Ja miałam trochę inny w tamtym tygodniu. Taki ze musiałam iść w jakieś wyznaczone miejsce i to szybko. I jak oddalalam się od domu córka mnie zawołała a ja nie mogłam jej wziąść i krzyknelam biegnij. I obudziłam się i zaczęłam płakać bo coś powiedziało mi ze Bóg przygotowuje mnie psychicznie. Więc Ci wierze i rozumiem też już nic nie będę mowic

    3. 🙂 Ale jeszcze jesteś tu i musimy pamiętać że ludzie potrzebują Ewangelii i trzeba im mówić aby odwrócili się od swoich grzechów. 😉

  2. Mnie się dzisiaj śniło coś jakby zebranie wybranych. Byłam na zewnątrz i było pochmurno, wręcz czarno, nagle pojawili się aniołowie i niebo zaczęło się rozjaśniać. W tym momencie odczułam nieopisaną radość, za chwilę zawiał wiatr i jakbym poleciała w górę.
   Chciałabym jeszcze jakoś dotrzeć do swoich bliskich, bo też mam wrażenie, że w 2017 roku może być „ciekawie”, ale póki co to ze mnie szydzą…

   1. w 2015 w lipcu po moim Chrzcie miałem bardzo wyraźny sen jaki nigdy nie miałem.

    Widziałem Chrystusa. nie widziałem go po twarzy czy coś tylko był jak śnieg cały w kształt / postać człowieka który leciał ( nie był na obłoku) i wydał się większy niż 6 stóp człowieka.

    Miał ręce rozłożone jak na krzyżu się ma. W pewnym momencie zaczął machać do ludzi, ale wiem z przekonania we śnie, że tylko do Jego wybranych. Wtedy ludzie unieśli się do góry a wielu zostało na dole. Miałem wrażenie, że ja tez idę do góry ( mam nadzieję, że tak będzie )

    Drugi sen w bliskim czasie to taki obraz widziałem. Starałem się jak najbardziej narysować to co było na nim. Po roku zdaję sobie sprawę, że to ma sens na ten CZAS:
    https://drive.google.com/file/d/0BxLP4tHAihkVTDVOc0VrbjAxb00/view?usp=sharing

    1. Sen żony Aleksandry 2/3 tyg temu.

     Zaczyna się, że siedzi w szkole.
     Koleżanka wyciąga ją na lody do MC Dolands.
     Dość długo szły. Zobaczyła, że ludzie biegają w panice, we wszystkich kierunkach. Żonie się odechciało tych lodów. Chciała wrócić do mnie bo się niepokoiłaś, ale dziewczyna nalegała.
     Niebieskie niebo na dworze i zaczęły spadać gwiazdy z nieba. Doszły do amfiteatru i tam strzelali takie same błyski i ludzie się cieszyli jak by to był pokaz fajerwerków. Żona wiedziała, że to Oszustwo co oni strzelają, chcieli zabrać uwagę od tych prawdziwych gwiazd, że to niby Oni robią. Już całkiem chciała iść do domu do mnie. Doszły do tego MC D. Żona zaczęła biec do domu. Po drodze szła (sama) nasza córka Bianka 2-latka z lizakiem.
     Pyta: „Dlaczego jesteś sama?” i Wróciły do domy razem.

     Najlepsze, że wszystko się dzieje w BERLINIE. Tam 2013 pracowaliśmy i tam dowiedzieliśmy się o naszym pierwszym dziecku. Przez dziecko wróciliśmy do PL i przez dziecko można powiedzieć, że nas oszukali i to było tez powodem powrotu.

  3. Też miałam sen ok tydzień-dwa temu. Normalnie bardzo rzadko mi się coś śni a jak już to jakieś głupoty, a tym razem wyjątkowo wyraźnie śniło mi się, ze byłam w jakiejś sali gdzie żołnierze postawili różnych ludzi (jak z jakiejś łapanki) obok siebie, wypytali ich, i muzułmanów i ateistów puścili wolno, a chrześcijan kazali rozstrzelać. Potem jeszcze w tym śnie z jakimiś ludźmi, też chrześcijanami, ukrywaliśmy się w jakimś wieżowcu, układaliśmy plany ucieczki, rozmawialiśmy o ewangelizowaniu ludzi na zewnątrz, co jakiś czas przychodzili wojskowi i robili przeszukanie, kto się nie ukrył to do odstrzału…myślę że to nie przez emocje ten sen, bo póki co jestem spokojna o te czasy ucisku.

   1. Przepraszam was, nie powinnam tu opisywać tego snu, bo zrozumiałam że on był od złego, który chciał mnie tym snem przestraszyć.

 4. Zwiedzeni gdy czytaja takie i inne rzeczy pukaja sie po glowie, na swa ZGUBE. Zbawienie to Bozy dar i niewielu go dostapi, a tylko ci ktorych Jezus Chrystus umilowal i wybral. Obysmy zostali uznani bycia godnymi tego najprzedniejszego zaszczytu.

  1. tak …juz pisalem o tym co najmniej 5 razy.
   Nic nowego i nie wiaodmo o co chodzi…
   Moim zdaniem są drążone tunele pod ziemią

   1. Dokładnie to samo myślę, co jest o tyle ciekawe w świetle artykułu z Wolnej Polski który przytoczyłeś o zagładzie Niemiec. I te dzwięki są na całym świecie, a w tym artykule ta kobieta opisuje spotkanie na wakacjach na hawajach z osobami które podobno już budowały tego typu bazy czy tunele. Wystarczy pomyśleć o niesławnym lotnisku w Denver, pochłonęło dużo więcej środków niż powinno i wywożono z tamtąd nieprawdopodobne ilości ziemi podczas budowy. I tu samo nasuwa się pytanie: Co jest pod spodem? Ja wiem że podziemne bazy i tunele mogą brzmieć jak jakaś fantastyka ale przecież już podczas II wojny Niemcy wydrążyli olbrzymie kompleksy w górach sowich w Polsce. Kiedyś też to były plotki i mało kto w to wierzył a teraz można tam pojechać, wejść tam i na własne oczy zobaczyć. Coś wisi w powietrzu.

 5. Znaki, o których mówił Jezus Chrystus miały być czytelne i zrozumiałe dla prostaczków. O znakach, na które wskazuje pastor zdecydowana większość nie ma pojęcia. W swoim nauczaniu traktuje obecny Izrael jako wypełnienie starotestamentowych proroctw. (znaki pokazywane przez pastora z pewnością są istotne i ważne dla światowych elit)
  W tym wykładzie (moim zdaniem) zdecydowanie „odleciał”.
  https://www.youtube.com/watch?v=uRJVMmpv2nI

 6. 21 czerwca 1963 – ostatni raz koronowano papieża Pawła VI Tiarą na króla świata. Dokładnie 19 lat potem 21 czerwca 1982 mamy ten sam układ Słońca i Księżyca i są narodziny księcia Wiliama, jego matka to Diana czyli grecka Artemida – królowa niebios i śmierci. Jan Paweł II w roku urodzin Wiliama odwiedza Wielką Brytanie czyżby to tylko zbieg okoliczności ?

  Dokładnie za kolejne 19 lat mamy 11 września 2001 i zburzenie dwóch wież.

  Następne 19 lat wypadnie w 2020 – możliwe że to będzie początek panowania fałszywego mesjasza – króla Izraela za którego uważa się Wielka Brytania.

  Wszystko oparte jest na cyklu Metona:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Cykl_Metona

  W Władcy Pierścieni Tolkiena mamy powrót Króla z dawnego zapomnianego rodu na tron poprzedzone sojuszem i upadkiem dwóch wież, które prowadzą do ostatecznej rozgrywki (wojny) pokonania wroga i światowego pokoju.

  http://ic.pics.livejournal.com/finwetelrunya/13369649/10489/10489_320.jpg

  1. Film „Na skraju jutra” opowiada o wielkiej inwazji i wojnie w Europie, która zaczyna się od środka a dokładnie w Niemczech. Jedynym ratunkiem ludzkości jest William Cage, który ma w sobie krew Alfy i Omegi.

   https://www.youtube.com/watch?v=el2L5kanmmA

  2. Dzień zaprzysiężenia Trumpa jest przejście słońca że znaku Koziorożca w znak wodnika. Nowa era? Może…

   1. Możliwe. Nowa era – ostanie królestwo , piąte królestwo z posągu Nabuchodonozora mieszanie się gliny z żelazem.

 7. Pastor Steve 😀

  Ps. Nie czytajcie tego artykułu w linku na końcu bo nie będziecie mogli spać w nocy :- p

  1. Pastor Steve to w naszym zborze wygłasza kazania 😀 Serdecznie zapraszamy 😀

   1. Wrzuć na yt kazania pastora Steve z przyjemnością posłucham☺

    1. Na razie tam ich nie znalazłem niestety. A szkoda, bo Diana, Piotr Zimbarder, Zdzisiu i Aldona, którzy nas odwiedzili na pewno potwierdzą, że głosi świetne kazania 🙂

     Za to zapodam kilka nagrań sprzed paru lat, gdzie nasz drugi pastor Corey James (ten, który świetnie mówi po polsku) był z wizytą w zaprzyjaźnionym zborze w Toruniu. Daje to posmak tego, jak wyglądają u nas kazania:

     Kuba Riggs Konferencja „Ewangelizacja” 19-11-2011: http://www.youtube.com/playlist?list=PLD5D410A5716300D5

     1. Jasne dzięki ?
      Wiesz co Jacuś przyszła mi taka myśl,ze może byście nagrywali kazania u siebie w zborze.
      Potem można to udostępniać i dzielić się na fb,czy tutaj.
      Zresztą,że interesujących kazań zawsze warto posłuchać ☺

      1. Jestem za, widzę jak tu chwalicie ich kazania, a chętnie bym posłuchała 😀

 8. W serialu „Wirus” w końcowym odcinku III sezonu mamy spektakularnie ukazaną detonację bomby atomowej w Nowym Jorku. Premiera kolejnego sezonu planowana na rok 2017 🙂 Ciekawe jest to że nie pierwszy raz Nowy Jork ma zostać w jakiś sposób zniszczony. Na astronomii a tym bardziej astrologii w ogóle się nie zatem to o czym nawija ten pastor jest dla mnie czarną magią i podejrzewam że te „znaki” można by tez inaczej zinterpretować. Szatańskie elity mają bzika na punkcie planet ich układów, symboli, dat itp bzdur niech się tym zajmują ja temat odpuszczam 🙂

  1. Obama kiedyś powiedział, że obawia się zdetonowania bomby atomowej w Nowym Jorku na Manhattanie.

   https://youtu.be/rgl2NL_tKcQ

 9. Mam nadzieję, że już niedługo sylwester, ale ten prawdziwy. I nie chodzi mi tu o bomby i wojnę, a świętowanie przyjścia Pana wszechrzeczy.

 10. Skoro Ziemia ma 4,6 mld lat wg C14, to w którym momencie człowiek ma duszę i czemu ma wspólnego przodka z małpą lol? Bo faktów naukowych nie da się zanegować podobnie jak postępu technologicznego. Generalnie można by powiedzieć, że okej człowiek ewoluował to fakt, na przestrzeni epok wielce się zmieniał, co jednak z ewolucja milionów lat? Wcześniej, daleko wcześniej.. Aha i płaskość Ziemii. Wiemy, że w kosmosie byliśmy na 100% i mamy zdjęcia Ziemii, z których wynika że jest kulista.

  1. Badanie radiowęglowe C14 jest zafałszowane przez potop, który spowodował nagłe, gwałtowne olbrzymie zmiany geologiczno-klimatyczne na świecie i w wyniku czego nie ma prawidłowego odczytu wieku skamielin i innych starożytnych rzeczy. Jest o tym dużo w wielu materiałach takich jak Kent Hovind, do którego zresztą jest odnośnik z boku strony bloga.
   Na fałszywość zdjęć ziemi z kosmosu są bardzo mocne dowody, ale zdania co do kształtu ziemi są na blogu akurat różne z tego co wiem.

   1. Nie przypuszczałbym jednakże, by ktokolwiek ze stałych czytelników bloga dawał wiarę fotkom i materiałom z NASA. Także Cupak je odrzucił.

    Poznanie Prawdy powinien poczytać trochę o ich machinacjach, bo nawet pobieżna lektura dobitnie ukazuje, jak zakłamane to dane i pytanie brzmi w zasadzie tylko, jak daleko sięga zwiedzenie. Wielu odrzuca już takie teorie Kopernika i o ile dla świata to szaleństwo, to ten sam świat czasem mawia, że w danym szaleństwie jest metoda i chyba wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że w kwestiach zasadniczych byliśmy i jesteśmy perfidnie okłamywani.

    1. Wg danych zebranych metodą datowania izotopowego, planeta uformowała się ok. 4,54 ±0,05 mld lat temu. Poza tym nie można negować, że satelity geostacjonarne są w kosmosie, itp. Albo że wszystkie te wysyłanie to ściema i wszelkie uniwersytety, które wysyłają tam oszukują. To jest chora paranoja i takie gadanie może Ci rozwalić mózg poza tym nie da się tego wyjaśnić nikomu, bo nikt aż tak głęboko w to się nie zagłębia.

  2. Metoda izotopowa C14 może określac wiek do około 100 tys. lat wstecz maksymalnie. Wynika to z okresu połowicznego rozpadu tego pierwiastka :).

 11. I kolejna perełka od Scorsese na nowy rok http://businessinsider.com.pl/lifestyle/rozrywka/milczenie-boga-martina-scorsese-trailer/tn3gw1z jak to dzielni Jezuici ruszyli aż do Japonii 😉 Premiera niby w styczniu ale w USA 23 grudnia tego roku. Tytuł filmu „silence”-cisza, milczenie oczywiście oficjalnie po polskiemu przetłumaczony jako”milczenie Boga” Kpią sobie z ludzi w żywe oczy 🙂

  1. Intuicja translatorska nie pozwala uznać tego jedynie za nietrafione tłumaczenie, bo pojawia się nieodparte wrażenie, że to kolejna szydera jezuicka ukryta na jawnym widoku.

 12. Przeczytajcie Oś Czasu wielkiej bitwy. Tez jest miedzy innymi o 2017

 13. Bogobojni ludzie nie maja sie czego bac ( Pan Bog w czasie Sadu Ostatecznego pozna swoje slugi i sluzebnice ), natomiast bezbozni a i owszem.

  1. Jestem przekonana, że ten pożar wybuchł z woli Boga.
   Już niedługo będziecie się mogli sami przekonać dlaczego.
   Pozdrawiam wszystkich, niech Pan Jezus Was prowadzi.
   🙂

   1. „A Jeruzalem spłonie
    Spłonie za grzechy swoje”

 14. Zawsze i wszedzie trzeba bronic slusznych, zgodnych ze Slowem Bozym przekonan, nawet za cene utraty zycia doczesnego, aby dostapic zycia wiecznego w wiecznej szczesliwosci z Bogiem.

 15. Szokujące i jednocześnie ciekawe…☺

 16. Ja od 2012, kiedy prawie dałem się nabrać (propaganda medialna), trzymam się od wszelkich końców świata z dystansem. Jednak jest coś co przemawia za 2017 jako rokiem szczególnym. Pomijając znak na niebie i kalendarz żydowski (do którego mam wątpliwości, nadal nie jesteśmy pewni jak należy kalkulować daty wg. kalendarza biblijnego), to wypada 300 rocznica koronacji matki bożej częstochowskiej, jak i 300 rocznica powstania masonerii, jak i 100 rocznica największych fałszywych objawień maryjnych w Fatimie. Wiemy, że dla okultystów numerologia ma znaczenie, ale także astrologia w planowaniu wydarzeń. Bodajże rok temu 23 października (krwawy księżyc) także miało się wydarzyć coś szczególnego i to była wizyta franciszka w US i przemówienie przed forum ONZ jak i największym fallusem baala na świecie. Nie wspominając już o ekumenicznej imprezie „The Gathering” przed capitolem. Także ja oczekuję czegoś szczególnego, niekoniecznie związanego z końcem świata, który i tak kiedyś nadejdzie.

 17. Zwiedzeni chcą utworzenia w Polsce katostanu:

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/filip-memches-czas-na-katolicka-republike-wyznaniowa/mx6sjtp

  „Publicysta 'Plus Minus’, Philip Memches, w najnowszym wydaniu magazynu odnosi się do uroczystości Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana, która miała miejsce 19 listopada w sanktuarium łagiewnickim. Polemizując z tymi, którzy – jego zdaniem – wykorzystują ją do nabijania się z katolików, pisze, że chętnie przyjąłby w Polsce projekt 'katolickiej republiki wyznaniowej'”.

  1. 😮 Mam nadzieję, że tak się jednak nie stanie… co za pajac to wymyślił… :/

   1. Brzmi sstraszni, prawda? Rzymskie państwo wyznaniowe…

 18. Tak z innej beczki, zauważyliście, ze ostatnio w tv jest dużo programów o antyszczepionkowcach? Program „szeptem” odcinek 5, który został usunięty po skardze prezesa NIL, na TVP info tez był program szczepić czy nie szczepić http://vod.tvp.pl/27581199/19112016-2150. W sprawie dla reportera bodajże o dziewczynce, która przez szczepionkę straciła wzrok. Pare osób pisało na grupie stop Nop, ze od 2017 maja wprowadzić obowiązkowe szczepionki dla dorosłych na ospę. Do tego dochodzi obowiązkowa na pneumokoki. Pamietam jak kiedyś czytałam artykuł o tym, ze MZ w razie epidemii ma takie prawa, ze głowa mała. Jeżeli ktoś sie nie zgodzi na przymusowe szczepienie to mogą ci sie wbić do domu, przeprowadzic rewizje i zmusić do przyjęcia szczepionki. Nie umiem teraz znaleźć tego artykułu, ale to co tam było to po prostu cos strasznego. w artykule było, ze W razie epidemii do przymuszania ludzi do szczepienia będzie angażowane wojsko i inne jednostki. Cos mi sie wydaje, ze to co pokazują w TV ma swoją drugą stronę. Co o tym myślicie?

  1. Robią coś, z niczego. Problem wymyślony, powielany tylko u Nas (w Polsce), w Italii jak widać to samo. To tylko wykonywanie poleceń z góry. Instrukcje globalne, podejmowane na jakichś międzynarodowych konferencjach, gdzie zbiera się elita „lekarzy” karierowiczów, zależnych od koncernów.
   http://www.ansa.it/canale_saluteebenessere/notizie/sanita/2016/11/24/influenza-colpira-5-milioni-italiani-appello-a-vaccinazione_aee1edee-3728-40e7-807b-79fad6b443af.html

 19. Kasiu, każdy rok jest jakoś znamienny, był 2012, 2013, 2014 …..2017…Byłbym zdziwiony że plany globalistów nie są modyfikowane w świetle „świadomych ludzi”, chcielibyśmy aby „oni” coś zrozumieli, tylko tyle, że ludzie chcą pokoju zwykłej życzliwości. Ludzie naprawdę są stworzeniami bożymi w odpowiednich warunkach! Są jednak tacy którzy wyglądają jak ludzie a nimi nie są i uprzykrzają nam życie i ciągną ludzi mamiąc władzą i być może oni stają się jeszcze gorsi.Większość jest nie świadoma, że czyni zło realnie wymierzone przeciwko dzieciom ( zdałaby sobie sprawę wtedy gdyby podpaliła przedszkole i wszystkie dzieci zginęły i uznała winę). Mama Tata kocha swe dzieciątko jednocześnie ufa tym którzy, mawiali, iż dojdzie do takiego momentu,że mama zabijać będzie dziecko bo go kocha i jak widać PMS się sprawdza! Przyjście Boga Jezusa Chrystusa było głoszone od dawna i czy to będzie w latach 20 lub 30 XXI w to jest wielka niewiadoma i nikt tego nie wie!

 20. gwiazdy to rakiety (ostatnia Kima byla 6 ramienna i miala blask gwiazdy )

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish