Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

TEEN VOGUE publikuje artykuł nauczający dzieci, JAK UPRAWIAĆ SEKS ANALNY

Powoli wychodzi czym jest moda tego świata. Jest to nie bójmy się powiedzieć istne SZAMBO (nie mylić z tańcem samba).

Rodzice muszą sobie zdać sprawę, że jest to walka o dusze ich dzieci. To nie jest moda. To jest demoralizacja i niszczenie życia już od dziecka. To jest satanistyczny plan.

 

 

Młodzieżowa wersja znanego pisma kobiecego Vogue – Teen Vogue – mówi chłopcom:

„Dla tych z was mających gruczoł krokowy, seks analny może być wspaniałym przeżyciem”.

Jeden z najnowszych ich tekstów brzmi:

“Nie, nie możesz się zbyt przyklejać do wibratora: mit masturbacji obalony. “,

Czego NAUCZAJĄ  w tym tekście:

 

“Masturbacja pomoże Ci wyleczyć, poznać się ściśle, zbadać, jak twoje ciało czuje się podniecające i rozumie, jak twoje ciało lubi (i nie lubi) być wzruszone. Kiedy wiesz, co Cię kręci, co daje Ci przyjemność, będziesz też w stanie komunikować się z partnerami seksualnymi, którzy być nimi teraz lub być może w przyszłości.”

źródło: http://www.teenvogue.com/story/masturbation-fact-fiction

 

Masturbacja jest potężnym problemem tych czasów. Wiedzą to nawet nasi przebudzeni bracia i siostry,  jak ciężko jest z tego wyjść. Grzech to do siebie ma, że z zewnątrz jest słodki i kuszący, niczym ładne opakowanie cukierka, ale po tym psują się zęby i masturbacja tak samo uzależnia jak cukier.

To jednak nie wszystko. Dzieci przygotowywane są do lucyferiańskiego NIEporządku, gdzie pedofilia będzie standardem, co udowadnia artykuł Teen Vogue o seksie – przepraszam za wyrażenie, ale jest to celowy zabieg mający zniechęcić innych – dupowym. Seksie odbytniczym.

 

 

Reszta artykułu o pedofilii jest instruktażem, przedstawiając instrukcje krok po kroku dzieciom, jak dawać i / lub otrzymywać seks analny. Pamiętaj, że   grupa docelowa Teen Vogue to dzieci. Pisarz, Gigi Engle, kończy swój drapieżny kawałek, pisząc, że “seks analny i stymulacja odbytu mogą być niesamowite, a jeśli chcesz to sobie dać, to robisz. Więcej mocy dla ciebie “.

Bądźmy uczciwi, nie ma wątpliwości, że wiele seksualnych  terapeutów i zwolenników bezpiecznej edukacji seksualnej w szkołach jest prawdopodobnie zatrwożonych w  Teen Vogue  “Anal Sex: Co musisz wiedzieć”.

Jednak nasza kultura przesuwała się w coraz bardziej pogardliwej degradacji. Fakt, że popularny magazyn poświęcony dzieciom publikuje artykuły zachęcające czytelników do angażowania się w seks analny, nie jest anomalią kulturową, która miała miejsce w ciągu nocy. Od wielu lat pop kultura wyraźnie współpracuje z rodzicami, którzy próbują nauczyć swoich dzieci moralności judeochrześcijańskich i wartości.

RODZICE, WALCZCIE Z KULTURĄ POPU I PANUJĄCYM DUCHEM KULTURY HEDONIZMU, POPCHNIĘTYM PRZEZ REWOLUCJĘ SEKSUALNĄ.

Twoje dzieci są zalane wiadomościami, takimi jak   zachęcający do seksu analnego Teen Vogue . Oni muszą być ich rodzicem, a nie przyjacielem. Bądź świadomy tego, co dzieci słuchają, oglądają i czytają. Nie obawiaj się ustanawiać zasad i standardów i nie bój się dyscyplinować swoich dzieci, jeśli nie przestrzegają twoich zasad. Jeśli będziesz nieostrożny, będziesz nieświadomie abdykować od swjej odpowiedzialności rodzicielskiej  i przekażesz obowiązki  Teen Vogue .

 

 

https://pjmedia.com/parenting/2017/07/12/teen-vogue-wants-your-children-to-have-anal-sex/

 

Biblia ostrzegała o tych czasach w liście do Tymoteusza:

 

A to wiedz, że w ostatecznych czasach nastaną trudne chwile. (2) Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, zarozumiali, bluźniący, nie szanujący rodziców, niewdzięczni, bezbożni, 2 Tym 3.1

 

Tak, żyjemy w czasach ostatecznych, ale najwyższa pora zauważyć także, że wszelkie wielkie firmy i korporacje, rządy, politycy, muzycy pracują dla zła i to Pismo także mówi:

 

” Wiemy, że jesteśmy z Boga, cały zaś świat leży w mocy Złego” (katolicka biblia Tysiąclecia). 

 

 

Jeśli nie widzisz, że świat leży w mocy złego, to proponuję zapoznać się z tą oto zakładką na blogu:

 

http://detektywprawdy.pl/category/system-szatana/

 

Tu znajdziesz wszelkie dowody na to, iz świat w którym żyjemy jest przeciwny Bożym zasadom.

Zapewne niektórym fajno jest oglądając mecze, teledyski, spotkania z politykami, ale za tym wszystkim stoi zło.

Tu nie ma drogi środka, albo z Bogiem albo z szatanem. Jeśli nie wierzysz to prędzej czy później sam sie przekonasz.

_________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 14 lipca 2017 — 22:26

6 komentarzy

Add a Comment
  1. Dzięki za artykuł, bo wczoraj wrzucałem o tym link, a przeszedł bez echa. Mi to ewidentnie wygląda na użyźnianie gruntu pod legalizację pedofilii. Pedofilia jest fundamentem czarnej magii i satanizmu, o czym pisali lucyferianie pokroju choćby A. Crowleya, więc taki krok wydaje się logicznym z ich perspektywy.

  2. Jak ogromny to grzech… Nowy Testament mówi: “Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy we mnie wierzą, lepiej byłoby dla niego, gdyby zawieszono mu u szyi kamień młyński i utopiono go w morskiej głębinie. Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą bowiem przyjść zgorszenia, ale biada temu człowiekowi, przez którego przychodzi zgorszenie!” (Ewangelia Mateusza 18:6-7, Uwspółcześniona Biblia Gdańska).

    1. Warto zwrócić uwagę na wykrzyknik w siódmym wersecie. Skoro Jezus to wykrzyczał, to jak potwornie niegodziwy musi być to grzech i jak wielce musi on Go zasmucać…

  3. A poza tym, to nie wiem jak wy, ale ja zwyczajnie nie pojmuję, jak można nie czuć zwykłego, fizjologicznego obrzydzenia przed angażowaniem się w takie ohydne praktyki jak “seks dupny”. Och, jakże zachęcające są fragmenty tego wstrętnego artykułu mówiące, że wprawdzie ubrudzenie się kałem jest nieuniknione, ale ta radość to wynagradza, czy jakoś tak… Rzygać się chce! Kto wie, czy wiedza o seksie oralnym albo analnym nie pochodzi czasem od upadłych aniołów. Skoro upadli dopuścili się tak wielkiego grzechu jakim był seks z kobietami, to i perwersje wydają się mieć u nich swoje źródło…

  4. Artur S. (detmold)

    Izajasza 24, 5-6 Zbezczeszczona jest ziemia przez swoich mieszkancow, albowiem przekraczali prawa, przestepowali przykazania, zlamali wieczyste Przymierze! Dlatego ziemie zzera przeklenstwo i pokutowac musza jej mieszkancy! Dlatego zarem strawieni beda jej mieszkancy. Znikoma liczba ludzi pozostanie.

  5. Nie pasuje mi tego typu artykuł do takiego pisma…gdyby to jeszcze było w piśmie skierowanym do dorosłych, może i jeszcze dałoby radę (ale rozumiem, że nie każdy chce czegoś takiego uprawiać), ale dla młodzieży i dzieci? :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: