Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prezydent Francji Macron oświadczył w Hamburgu, że jego zdaniem jedną z przyczyn terroryzmu są zmiany klimatyczne.

Nie możemy prowadzić skutecznej walki z terroryzmem, jeżeli nie podejmujemy zdecydowanych działań przeciwko globalnemu ociepleniu, albo musimy iść i wyjaśnić ludziom, którzy mieszkają w Czadzie, Nigerię oraz w innych afrykańskich krajach, że klimat nie jest problemem – powiedział” wmeritum.pl

 

To jest jakiś matrix. Nie wiem ile osób jest w stanie uwierzyć w takie …To nawet bzdury nie są. To uwłacza ludziom, Francuzom, Europejczykom. W czym my tkwimy? Jakie jest to żałosne, mieć takich polityków u władzy, którzy liczą na głupotę poddanych. I owszem 42 cale zabierają rozum. Przepraszam, teraz jest modne już chyba 55 cali. Jestem do tyłu z technologią. Może dlatego nie rozumiem Macrona . To dobrze, że nie rozumiem tak dziecinnych manipulacji. To jednak nie Macron jest w piaskownicy, ale wszyscy ludzie bez Boga. Im dalej od Boga tym bliżej głupoty.

 

Na całe szczęście chrześcijanie biblijni utożsamiają się z królestwem Niebieskim, a nie z Unią Europejską.

 

Updated: 13 lipca 2017 — 17:59

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Chwala Bogu, iz nie mielismy kolonii zamorskich. Niestety jednak mamy podobnego kalibru przywodcow pod wzgledem jakosci myslenia politycznego…

 2. Artur S. (detmold)

  Przyslow 11, 27-31 Kto zabiega o dobro, szuka laski [Bozej], lecz kto dazy do zla, tego ono dosiegnie. Kto w bogactwie ufnosc poklada, upadnie, ale sprawiedliwi rozrodza sie jak liscie. Kto dom swoj zaniedbuje, dziedziczy wiatr, a glupiec stanie sie sluga madrego. Owocem sprawiedliwosci jest drzewo zywota, a madry zdobywa dusze. Jezeli sprawiedliwy otrzymuje zaplate na ziemi, o ilez bardziej bezboznik i grzesznik?

 3. Artur S. (detmold)

  Polska poza niewielkimi jej czesciami nie jest zbyt bogatym krajem ( istnieje silny rozwiew ekonomiczny pomiedzy kasta posiadaczy kapitalu, a grupa pracownikow najemnych, gdzie brak miejsca dla klasy sredniej ). Zamiast smialo zmierzac ku jasno wyznaczonym celom, dryfujemy ku majaczacym w mroku niebezpieczenstwom. Taka cena braku polskiej wersji Reformacji.

 4. “Liczą na głupotę poddanych ” Oni już nie liczą tylko wiedzą że poddani to łykna. Wiedz że w czasach ostatecznych ludzie zostaną dotknięci obłędem,nie myślę ale jestem tego pewny że to się teraz dzieje. Chwała Panu.

 5. Ło panie Ma(sz)k(a)ron(ik)…gdzie tu sens, gdzie logika? :/ co za bzdury wygaduje ten człowiek…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: