Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Brad Pitt: pedofilskie elity Hollywoodu kontrolują Amerykę. Szokujący wywiad!

Bardzo odważna wypowiedź i Pita i zastanawiająco spóźniona jak na okres trwania jego kariery.

“Media nigdy nie odsłaniają prawdy, ponieważ są jej częścią. Media, które odsłonią to internet”.

“Internet jest cudowną rzeczą, a swobodny przepływ informacji przynosi to teraz” – tracą kontrolę nad Amerykanami i ludźmi na całym świecie i wiedzą o tym.

 

Pan Pitt opisuje, jak cała branża telewizyjna i filmowa prowadzona jest wokół kultury handlu dziećmi, które docierają do Stanów Zjednoczonych i poza nimi, do wyższych szczebli spektrum politycznego i ludzi z wyższych sfer.

To tylko produkt uboczny: chodzi o pieniądze, a co najważniejsze, o władzę i kontrolę “.” Ludzie, którzy prowadzą Hollywood, prowadzą całą Amerykę i większość świata, a nie dbają o filmy “.” Słyszałeś o Porządku Illuminati? Tajne stowarzyszenia, politycy, bankierzy i media – to ci, którzy prowadzą te pierdoły z pedofilem, i to oni prowadzą świat, a to wszystko wraca do Hollywood.

 

Dziwnym trafem to, co uważano za spiski, obecnie jest pokazane jako prawda od samych uczestników tej gry.

 

“Chłopcy chcą być w filmie, czy powinienem powiedzieć: rodzice chcą, aby ich dzieci były w filmach, i zrobią wszystko, aby ich pociechy były sławne”

 

Kiedy zapytano, dlaczego Hollywood został wyznaczony przez te elity, powiedział;

 

 

To rodzice, to amerykański sen, aby być sławnym, a rodzice zrobią wszystko, aby się tam dostać”. “Czy kiedykolwiek spotkałaś się z mamą aktorki?” “To łatwe prześcieradła, a to nie sa tylko  filmy, to telewizja, muzyka … to showbiz “.” Rodzice sprzedają swoje dusze dla sławy “.

 

 

Pitt nadal ujawnia motywację stojącą za przemytem na najwyższym poziomie dzieci i sposoby, w jaki dzieci mają wpływ na inne dzieci.

 

Pewien młody dzieciak z pewną mamą która odwzajemni się i zrobi wszystko, aby to dostać. “” Dzieciak zostaje wysłany do jakiegoś faceta prowadzącego sieć telewizyjną.

 

“Facet telewizyjny nigdy nie powie źle o tym filmie, ponieważ facet w filmie wie, co facet telewizyjny zrobił z tym młodym dzieckiem.” “To samo dzieje się z politykami, bankierami i resztą”

 

To wszystko się tyczy dzieci jako kart przetargowych. Ksiądz Pedofil z HIV, który zgwałcił  30 dzieci przebaczonych przez Kościół.  Kiedy spytał, kim są ci “hollywoodzcy gracze”, Pitt nie chciał podać nazwisk, mówiąc:

 

“Jestem z krainy wolności i nie chce pozwu sądowego”,

Ale powiedział, że jest przekonany, że ci znęcający się nad dzieckiem na wysokim szczeblu wkrótce zobaczą sprawiedliwość: “Media nigdy nie ujawnią prawdy, ponieważ są jej częścią. To niezależne media, które odsłonią to:

“Internet, jest on cudowną rzeczą, a swobodny przepływ informacji daje  to teraz” – tracą kontrolę nad amerykańskimi ludźmi i ludźmi na całym świecie i wiedzą o tym.

http://www.neonnettle.com/news/2316-brad-pitt-elite-hollywood-pedophiles-control-america-

 

Prawdą jest to, że sataniści wyjątkowo ulubili sobie dzieci. Dlatego wiele szczepionek zawiera rtęć i aluminium. Prawdą jest to, że tajny zakon Illuminati istnieje, ale prawdą także jest syjonizm i Lucyfer mieszkający w Watykanie.

Pedoflia nie jest li tylko zboczeniem. Jest to religia i element satanizmu wyznawanego na najwyższych szczeblach. Pedofilia w tajemnych stowarzyszeniach jest nobilitacją i przywilejem.

 

Ostatnio krąży w polskim yuytube seria filmów z Pawłem Bednarzem informującym o skali handlu dziećmi w Polsce, które trafiają do dom publicznych i pedofili lub na organy.

“Każda adopcja łamie konstytucje i kartę praw dziecka i człowieka”

Jeśli dziecko  nie znajdzie rodziców przez 5 tyg w Polsce , wysłane jest zagranicę”

 

 

Bardzo mi przykro, ponieważ zamknięte usta ma i Paweł Kukiz z którym naiwnie wiązałem mimo wszystko jakieś nadzieje…

 

Niestety ale Paweł Bednarz nie ma chrześcijańskiego słownictwa, natomiast liczą się fakty. Osoba wydaje się byc kontrowersyjna, czasem jakby robił show, ale może w ten sposób ma wzbudzić zainteresowanie świata. Jeden film to za mało.

 

Sprawa “zeznania” Pitta jest intrygująca. Zwłaszcza, że coraz więcej gwiazd kina i muzyki w podobnym tonie wyjawia prawdę.

Zatem mamy dwie opcje:

 

 1. Oni są tak pewni swego, że przekupią każdego i wprowadzą lucyferiański nie-porządek, co widać po matkach dzieci gwiazd.
 2. Jest to szopka mająca na celu obalenie tych złych tymi w cudzysłowiu dobrymi. Takie zastąpienie PO PiSem i w efekcie ustanowienie “dobrych” rządów antychrystem, który zrobi ze wszystkimi porządek.

 

Ludzie muszą sobie w końcu zdać sprawę, z tego że jest szatański system i tylko w Bogu jest nadzieja i zbawienie. Ignorancja Prawa Bożego doprowadza do wielu nieszczęść.

 

“Poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli” Jana.

 

 

_________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

Updated: 14 lipca 2017 — 11:09

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Odbiegajac od tego czy ta Brad Pitt mowi prawde czy tez nie. Zwiedzeni ludzie, juz tak od tej roznorakiej propagandy babilonskiej serwowanej im przez slugi zlego zidiocieli, iz przechodza nawet nad SOLIDNIE UDOKUMENTOWANYMI bestialskimi zdarzeniami do porzadku dnia codziennego, jakby nic sie nie wydarzylo. II List do Tesaloniczan 2, 10-12 Tych, ktorzy nie umilowali prawdy majacej ich zbawic, zwiedzie wszelkimi pokusami zla ku ich zgubie. Bog dopusci, ze omamieni bledem wciagnieci zostana w sidla i dadza wiare klamstwu. Tak wszyscy, ktorzy nie uwierzyli prawdzie, lecz upodobali sobie zlo, zostana potepieni.

 2. Ciesze się, że poruszyłeś ten istotny temat, który dotyka również Polskę. Kto nigdy nie miał styczności z okultystami nigdy nie pojmie jak Ci ludzie mają zatruwaną duszę za “dary od Szatana”. Znałam kiedyś człowieka, który podawał się oficjalnie za bardzo dobrego: pomagał w domach dziecka, dawał kasę na organizację charytatywne. Zaangażowany był w okultyzm nie widział w tym nic złego. Niepokoiło mnie coś w tym człowieku. Okazało się, że posiada spore ilości pornografii dziecięcej. Jeśli ktoś myśli, że takie sprawy można od tak zgłosić na policje to jest w błędzie. Nie napiszę, że wszyscy, ale tacy ludzie mają układy z policją itp. Facet dalej chodzi po wolności i nic mu nie zrobili…

 3. Takie rzeczy były od zawsze. Tylko dziś jest system zamknięty, a jak coś wyjdzie na jaw odnośnie takich zboczeń, to ludzie nie dowierzają i pytają dlaczego tak się dzieje.

  A propos. Będzie sie dziać dopóki nie zostanie tu kamień na kamieniu.

  1. W Stanach większość zbywa to oklepanym hasłem “satanic panic”, co ma za zadanie podważać i ośmieszać takie doniesienia, jako wytwory nazbyt bujnej wyobraźni.

 4. Trudno powiedzieć na ile jest on wiarygodny, a w jakim stopniu są to wypowiedzi wpisujące się w działalność kontrolowanej opozycji. Zwłaszcza, że choć on jest już byłym mężem tej satanistki Jolie, to o ile mnie pamięć nie zawodzi, poddają razem swojego dzieciaka jakiejś szalonej terapii hormonalnej, żeby nie wyrosła na kobietę. Z drugiej strony wcale nie zdziwiłoby mnie, gdyby niedługo znaleźli gdzieś jego trupa i stwierdzili, że na pewno popełnił samobójstwo.

  1. Można przypuszczać ze to kontrolowany wyciek. To samo niedawno wyszło od Angeliny Joli, ze widziała satanistyczne rytuały i tym podobne. Nic nie dzieje się bez przypadku. Powiedział na ile mu pozwolili.Chcą żeby ludzie wiedzieli, *ze mają już cały okręg ziemi pod panowaniem*.

   *Do czasu.

 5. A jeszcze przy okazji mam takie pytanie: czy jeśli ktoś w pełni świadomie zawarł pakt z diabłem dla sławy i bogactwa, to czy można coś jeszcze zrobić? Czy modlitwa o takiego kogoś może coś jeszcze zmienić, czy jest to nieodwracalna apostazja, bluźnierstwo przeciw Duchowi Świętemu? Np. modlitwa o kogoś pokroju Jorge Bergoglio/Franciszka, by się nawrócił i zrezygnował ze swojej działalności – czy ktoś takowe odprawia? Tak pytam, bo niedawno podobna dyskusja wywiązała się w komentarzach do filmiku jednego z popularnych, amerykańskich trutherów chrześcijańskich i ludzie byli w tej kwestii stosunkowo mocno spolaryzowani.

  1. P.S. napisałem, że zawarł pakt dla “sławy i bogactwa”, ale rozszerzmy to o jakąkolwiek motywację, by służyć diabłu.

  2. Ja się zastanawiam czy faktycznie da się zawrzeć pakt z diabłem, czy po prostu Ci wszyscy sławni i bogaci ludzie są rodziną, chodzi o więzy krwi i dzielą się tą sławą i bogactwem + czczą szatana. A jak ktoś nie jest ich rodziną i staje się sławny to oni taką osobę jakoś ”niszczą” jeśli nie chce się podporządkować. Nie wiem.

 6. Elijah Wood mówił już o tym w tamtym roku: https://vigilantcitizen.com/latestnews/elijah-wood-industry-darkness-underbelly/ Nie wiem, jaki jest tego cel, ale takich wyznań będzie coraz więcej.

 7. to tkwi w genetyce plemienia żmijowego w czystej linii, albo zmieszanej … trudno było by im zwieść ascetę, czy minimalistę do takich rzeczy .. na nich pokusy testowanego świata nie działają tak mocno

 8. Polecam przeczytać książkę,, Byłam Czarownica ,,, która opowiada historię prawdziwą o kobiecie która oddała życie Lucyferowi, opisane są tam czarne msze i to jak się nawracala i w jej sercu na zawsze zamieszkał Jezus :))

 9. Ta wypowiedź Brada Pita to fake news. Niemniej jednak coś jest na rzeczy.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: