Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kokaina w apartamencie sekretarza bliskiego współpracownika papieża.

To właśnie o takich ludziach pisał apostoł Piotr:

 

 Byli jednak i fałszywi prorocy wśród ludu, jak i pośród was będą fałszywi nauczyciele, tacy, którzy doprowadzają do zgubnych podziałów, a zapierając się nawet Pana, który ich odkupił, ściągną na siebie rychłą zgubę. (2) Wielu będzie naśladować ich rozwiązłość i przez nich droga Prawdy dozna zniewagi. (3) Z chciwości oszukiwać was będą fałszywymi słowami. Wyrok na nich od dawna (gotowy) nie traci swej mocy, a zguba ich nie ominie.

tak Pan umie wybawiać pobożnych z doświadczeń, a niesprawiedliwych zachować na dzień sądu dla ukarania(10) tych zwłaszcza, którzy ulegają nieczystym pożądliwościom ciała i urągają godności Pana. 2 Piotra 2

 

Kokaina i party gejowskie:

 

“Mniej więcej dwa miesiące temu żandarmeria watykańska wkroczyła do apartamentów sekretarza jednego z Bardzo Ważnych Monsignorów*, jednego z najbliższych współpracowników papieża. W apartamencie znaleziono kokainę. Jak wyznał aresztowany sekretarz, używał jej podczas gejowskich party, jakie organizował w budynku Sant’Uffizio, czyli Kongregacji Doktryny Wiary, tej samej, na której czele stał przez lata emerytowany papież Joseph Ratzinger – Benedykt XVI, lider konserwatywnego skrzydła Kościoła” – czytamy w poście dzienikarza.

Zamiast do więzienia ksiądz sekretarz trafił na odwyk do rzymskiej kliniki. Po kilku tygodniach postanowiono, by nie wracał do Watykanu i wysłano go do klasztoru na „okres refleksji i reedukacji” – informuje znawca Włoch i Watykanu.

 

 

*Monsignor – jest to tytuł “Jego eminencji”.

Ta sprawa akurat wyszła, ale ile nie wyszło?

Tak jak fałszywe pojmowanie łaski doprowadza Amerykanów do akceptacji poczynań militarnych USA, tak synkretyzm religijny plus odstępcze nauki kościoła Rzymu, będące z dala od Prawa Boga powodują to, że katolicy podpisują sie pod tym tworem jakim jest Watykan.

 

 

media włoskie zadają teraz różne niewygodne pytania: dlaczego ta afera była ukrywana przed papieżem przez dwa miesiące? Dlaczego Bardzo Ważny Monsignore, którego sekretarz był kokainomanem i aktywnym gejem, wykorzystującym pomieszczenia kurialne do orgietek, w ogóle „niczego nie zauważył”, mimo że, jak oświadczył, „często pracowali razem do późna”.”

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/wzrost-wydatkow-na-fundusz-koscielny/e8yz7v

Dwa dni temu australijska policja oskarżyła skarbnika Watykanu George’a Pella o przestępstwa seksualne. Trzeci najważniejszy człowiek w Stolicy Apostolskiej wszystkiemu zaprzecza. W lipcu stawi się przed sądem.

 

Gejostwo, pedofilia i przekręty finansowe, to standard kościoła dla zmyły nazywającego się chrześcijańskim. Posąg ich boga stoi na środku Watykanu:

 

 

Jest to bóg słońce. Niosący światło RA. Oto bóg Watykanu.

 

Biblia mówi jednoznacznie co maja katolicy (lud Boży) z tym zrobić:

 

 

Apokalipsa 18

“I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające, (5) gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości. ”

 

 

 

 

Updated: 12 lipca 2017 — 12:54

9 komentarzy

Add a Comment
  1. 1,5 promila to chyba jakieś 5-6 piw lub z półtorej butelki wina, czy ok 0,5 litra wódki…..
   Nie wyobrażam sobie, aby jakikolwiek chrześcijanin wogóle dopuścil do takiej ilości alkoholu w organizmie bo tj pijaństwo, a co dopiero wsiadł do auta

   1. Jeśli szef błogosławi liście koki w Watykanie, to nic dziwnego, ze tam są 🙁 Zrobię podrzutka na fb.

     1. I ten sam surowiec jest, co ciekawe, wykorzystywany do produkcji Coca-Coli (przy czym surowiec z liści tzw. krzewu kokainowego, a właściwie krasnodrzewu pospolitego w początkach produkcji zawierał kokainę, ale obecnie jest stosowany dekokainizowany wyciąg z koki)…
      z kolei dla niektórych południowoamerykańskich Indian liście te są podstawą egzystencji w wysokich partiach gór, tam gdzie inne uprawy nie mają dobrych warunków do rozwoju… (to tak jako ciekawostka) 🙂

   2. Jak kiedyś było o wypadku, zresztą też spowodowanym przez księdza, który był pijany, wsiadł za kierownicę i walnął autem w słup…

 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Po takich akcjach rodem z Sodomy i Gomory (dosłownie) taki człowiek powinien być wyrzucony ze stanu tak zwanego “kapłańskiego”.
  Ale że jest to człowiek wysoko postawiony w Babilonie (tzn. Watykanie) nie robią tego z obawy przed tym, że w kolejnym kokainowym amoku mógł by wyjawić historię niejednej takiej “Watykańskiej imprezy”.
  Ludzie tłumaczą sobie tego typu skandale w ten sposób “ja tam nie chodzę do kościoła dla księdza, tylko dla Boga”. Ale nie zadają sobie pytania, czy Bóg ma cokolwiek wspólnego z instytucją, która prześcignęła już Sodomę i Gomorę? Oprócz kościołów katolickich istnieją również kościoły protestanckie. Jest wyjście z Babilonu, pamiętajcie o tym. 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: