Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Franciszek dla komunistycznego dziennika La Republica: jestem zaniepokojony sojuszami mocarstw.

Sam fakt udzielenia wywiadu dziennikowi o ideologii komunistycznej pokazuje kim ten papież jest.

Dalej tylko potwierdza swój wkład w NWO:

 

. Papież przyznał, że jest nim zaniepokojony. „Obawiam się, że istnieją dość niebezpieczne przymierza między mocarstwami, które mają wypaczoną wizję świata: Ameryka i Rosja, Chiny i Korea Północna, Putin i Asad w wojnie w Syrii” – stwierdził cytowany przez Scalfariego Papież. Jego zdaniem stanowi to też zagrożenie dla imigracji.

http://pl.radiovaticana.va/news/2017/07/08/papie%C5%BC_dla_la_repubblica_o_g20,_migracji_i_federal/1323949

 

Nie wiem czy ta troska jest na pokaz, czy faktycznie ma miejsce. Pamiętajmy, że biblijna bestia ma zniszczyć nierządnice.

 

” A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu. (17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże. (18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi. ” Apokalipsa 17

 

 

Jeśli prawidłowo odczytujemy ten cytat, to 10 rogów, tzn dziesięć królestw czasów końca JEDNOMYŚLNIE  zniszczy nierządnicę ze stolicą w Watykanie. Spójrzmy, co się będzie działo:

 Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie”

 

To nie tylko oznacza wpływ Boga na serca rządzących, ale również to, że przez pewien czas Watykan razem z 10 królestwami będą działali w zgodzie.

Na dzień dzisiejszy wygląda to tak – w czym mogę się mylić – jakbyśmy byli tuż przed oddaniem władzy antychrystowi prawdopodobnie wywodzącemu się z syjonizmu.  Działalność Trumpa pokazuje lekki aczkolwiek wyraźny sprzeciw wobec papieża. Nie wiadomo na ile to są pozory i gra,  a na ile autentyczne i szczere działania.

 

 

________________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 2 kwietnia 2018 — 20:38

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Oto, jak można ludziom robić wodę z mózgu…

  Demon w czasie Egzorcyzmu wyznał prawdę o Franciszku i katastrofie która nas czeka? W Brazylii w lutym odbył się egzorcyzm w czasie którego przez opętanego objawił się demon. Istota opisała kim naprawdę jest papież Franciszek, a także wspomniała o pewnej katastrofie…

  1. Na pewno nie potrzeba wyznań demonów z takich jak powyższa wątpliwych pogłosek i sensacji, żeby móc z przekonaniem stwierdzić po samym działaniu i oficjalnych wypowiedziach Bergoglio, że jest człowiekiem z diabła.

   1. Dokładnie, masz rację Jacku 😉

    1. Marto, też się zgadzam z tą wypowiedzią 🙂

 2. Bóg pewne rzeczy dopuszcza i pozwala do pewnego stopnia na działanie nawet polityczne takich czy innych królów ,przywódców itd i to nie On sie odwraca a często ludzie dlatego jest jak jest ,Jakuba 4:8
  „Zbliżcie się do Boga, a On zbliży się do was. Obmyjcie ręce, grzesznicy, i oczyśćcie serca, wy, chwiejni” To mniej więcej tyle w tym temacie .Jeżeli świat sie nie opamięta w chciwości ,bałwochwalstwie ,krzywdzie ludzkiej itp to Bóg nie pozostanie na to obojętny i czasami jest tak ze dopuści nawet władców surowych by ci uporządkowali sprawy .Wchodzimy w zasadzie już weszliśmy w przetasowania polityczne tego świata i choć nic na razie nie wskazuje na to ze możemy być w strefie wpływu Rosji to prawdopodobnie tak będzie

 3. Według mnie scenariusz może być następujący. Kiedy przyjdzie ożywiony Obraz Bestii (fałszywy mesjasz) podający się za potomka króla Dawida a prawdopodobnie zasiadający na Brytyjskim Tronie (który uważany przez tajne stowarzyszenia za tron Nowego Jeruzalem), cała hierarchia Wielkiej Nierządnicy będzie musiała ustąpić i albo przyjąć takiego mesjasza jako wcielenie Chrystusa albo zostanie zniszczona. Podejrzewam też że rozegra się twz “podrobiony” Armagedon aby uwiarygodnić przyjście obrazu Bestii o czym trąbi Hollywood gdzie tylko może oczekując superbohatera, który zniszczy dawne religie i przyniesie ich odświeżenie w nowej formie, ale żeby to było możliwe potrzebny jest wielki chaos, który ma obrzydzić ludziom radykalizm religijny.

  1. myślę, że podpowiedzią mogą być dwie premiery kinowe z tego roku. Transformer Ostatni rycerz i Gwiezdne Wojny “Ostatni Jedi”.

   1. Nie oglądałem ich ale chyba jednym z tych najbardziej dosadnych jest “Dzień w którym zatrzymała się ziemia”.

    Na ziemi pojawia się w ludzkim ciele przedstawiciel pozaziemskiej zaawansowanej cywilizacji i żeby pouczyć ludzi o ich złej naturze musiał narodzić się jako człowiek. Przywozi ze sobą też niszczyciela, który sprawia że ludzie pod wpływem strachu przed zniszczeniem całej ludzkości stają się jedną wielką rodziną. Dodatkowo wszystko porównane jest do historii o biblijnym Potopie. Zresztą tak samo jak w “Avengersach: Czas Ultrona”, gdzie Ultron odgrywa tam role straszaka-niszczyciela zmieniającego strachem nastawienie ludzkości, a Stark rolę mesjasza obrońcy.

    Kolejny to “Człowiek ze stali”, w filmie mamy cały czas mesjanistyczną narracje kosmicznego ojca Clarka Kenta że Superman ma być pomostem pomiędzy “Obcymi” a ludźmi, dlatego wychowywał się na ziemi przez 30 lat jako zwykły człowiek aby w odpowiednim czasie rozpocząć misje ratowania świata.Jego prawdziwe imię to “Kal-el” jak wiadomo el to hebrajskie słowo oznaczające Bóg.

 4. Faszerują ludzi dziwnymi filmami nie bez powodu. Znalazłem ostatnio coś takiego. Widzę, że już dodali napisy, może być tam coś przydatnego, albo nie 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=VjQ2t_yNHQs
  z tego samego kanału przedstawiają starego dziadka boga
  jak to mają w zwyczaju wszystko mieszają

 5. W pierwszym filmie np; od 6:30 minuty do 7

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: