Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Franciszek oficjalnie mówi o swej prawdziwej miłości: “w Egipcie nie tylko powstało słońce mądrości”.

Chyba tylko ktoś zacietrzewiony religijnie nie jest w stanie zauważyć PRAWDZIWEJ  wiary pana Bergoglio i całego Watykanu.

 

Papież wystąpił na międzynarodowej i międzyreligijnej Konferencji Pokoju na Uniwersytecie Al-Azhar w Kairze. Wysłuchał przemówienia Wielkiego Imama Al-Azhara – Sheika – Ahmada Al-Tayeba. Przywódca “chrześcijaństwa” wysłuchał przywódcy religii niszczącej chrześcijaństwo.

Daje Franciszek w bardziej zawoalowany sposób podkreślił swą wiarę:

 

“Bo bez Boga życie człowieka byłoby jak niebo bez słońca. Niech słońce odnowionego braterstwa w imię Boga powstanie w tej nasłonecznionej ziemi, by być świtem cywilizacji pokoju”

 

Nasłonecznionej a tym kontekście ma nowy wymiar biorąc pod uwagę słowa jak w tytule:

 

“w Egipcie nie tylko powstało słońce mądrości”.

 

Istotnie. W Egipcie powstał kult Słońca i został on przeniesiony do Watykanu:

 

 

 

Jest to oryginalny obelisk boga RA, boga słońca, czyli samego szatana. Obelisk ze starożytnego Egiptu. Nie przeszkadza to katolikom. Ot tak po prost stoi sobie to stoi.

Cześć podstępem oddawana jest bogu tego świata.

fot z filmu Gwiezdne wrota.

 

 

 

Nie dziwi, że Franciszek na owym spotkaniu z Imamem  nie wspomniał nic o naszym zbawicielu Jezusie Chrystusie.

________________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 7 lipca 2017 — 09:51

9 komentarzy

Add a Comment
 1. “Niech słońce odnowionego braterstwa w imię Boga powstanie w tej nasłonecznionej ziemi, by być świtem cywilizacji pokoju” – niesamowite, jak ten wąż tak otwarcie chwali diabła…

  Jakże niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że on mówi o fałszywym oświeceniu oślepiającym światłem śmierci Lucyfera, a owa “cywilizacja pokoju” to Nowy Światowy Ład będący piekłem na ziemi… Nikt, kto nie ma pojęcia o okultyzmie, nie ma prawa tego zrozumieć, stąd ta zuchwałość. Najwyraźniej nadszedł czas, by zgodnie z zaleceniami A. Pike’a doktryna lucyferiańska została wystawiona na publiczny widok. A obchodzi to zaledwie garstkę prawdziwie oświeconych Duchem Chrystusa ludzi – resztę poraziło słońce.

  1. Ubarwiasz Jacku to miejsce 🙂

   “… Nikt, kto nie ma pojęcia o okultyzmie, nie ma prawa tego zrozumieć, stąd ta zuchwałość.’
   Faktycznie jest to niebywała zuchwałość. Jeśli miałbym porównać dom kogoś z polityki to byłby to cyniczny Miller lub dokonujący reform (podwyższający podatki) Balcerowicz. Kłamią mówiąc prawdę.

   1. Miło i to bardzo takie słowa usłyszeć 🙂 Ciekawy wpis i aż ręcę się rwą do komemtowania 🙂

    Wielu błogosławieństw wszystkim czutelnikom na nadchodzący nowy tydzień przy okazji życzę 🙂

 2. "szukajcie a znajdziecie"

  pan Bergoglio jest po uszy zatopiony w materii,nie wie, lub nie chce wiedzieć że Ojciec nasz jest Duchem,a my jesteśmy Jego dziećmi.Dlatego jest czcicielem światła ,które nie jest prawdziwe(jest skradzioną Ojcu energią),którą szatan wykorzystywał do tworzenia swego świata,okłamuje nas ,podszywając się pod naszego Ojca.To Syn Człowieczy Jezus Mesjasz(Pomazaniec na Króla naszego Królestwa)pokazał nam prawdę o Królestwie Naszego Ojca .szatan przegrał swoją walkę,na Golgocie,i nie ma już szans na odbudowę swojego królestwa,walczą jeszcze jego poplecznicy upadli(bestia), i to ona zada ostateczny cios”królestwo wewnętrznie skłócone nie może się ostać”.To dlatego pan Jorge Mario Bergoglio chwyta się brzytwy,wie że to jest koniec jego kościoła.
  Jakże to spadłeś z niebios,
  Jaśniejący, Synu Jutrzenki?
  Jakże runąłeś na ziemię,
  ty, który podbijałeś narody?
  Ty, który mówiłeś w swym sercu:
  Wstąpię na niebiosa;
  powyżej gwiazd Bożych
  postawię mój tron.
  Zasiądę na Górze Obrad,
  na krańcach północy.
  Wstąpię na szczyty obłoków,
  podobny będę do Najwyższego.
  Jak to? Strąconyś do Szeolu
  na samo dno Otchłani! Ks. Izajasza 14:12-15 Krótkie rządy bestii z czeluści, przerwie nadchodzące ,a jednocześnie obecne już Królestwo Naszego Ojca i Syna-świadomość Chrystusowa w nas.

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Słońca jest w Watykanie więcej. Monstrancja, aureola, sun-day…
  Za to Król Wszechświata Jezus w postaci nieporadnego dziecka w rękach jakiejś kobiety o tysiącu twarzy, lub wiszący martwy na krzyżu.
  Chrześcijaństwo po liftingu.

 4. Wszyscy wszystko wiedzą i to że człowiek jest zły, Watykan, Pis, Peo, Razem, islam. Tak to wszystko jest złe, ale czy wy jesteście dobrzy? 😉

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   “Nikt nie jest dobry, tylko sam Bóg”. Ludzie pod tym względem nie różnią się niczym. Wszyscy jesteśmy grzesznikami pozbawionymi chwały Bożej. Ale jest pewna różnica pomiędzy jednymi, a drugimi grzesznikami. Jedni idą za Bogiem, inni idą za lucyferem (czyli za tym co proponuje i promuje ten świat, który jest w jego rękach).
   I nie dzięki mojej “lepszości” mam obietnicę życia wiecznego, bo nie ma czegoś takiego jak “lepszość”. Osobiście jestem bardziej ułomny i godny pożałowania niż większość z was, ale tylko i wyłącznie dzięki temu co zrobił Jezus!
   A żeby z tego skorzystać, trzeba iść Jego drogą, nie drogą “niezwyciężonego słońca”, “świętego obrazu”, “cudownego miejsca”, czy czegokolwiek innego niż bycia uczniem Jezusa 🙂
   To jest ta różnica, i wyłącznie ten kontrast jest tu przedstawiany, bo kto uważa się za lepszego od innych ten jest zwiedziony i zmierza na zatracenie.
   Wszyscy jesteśmy ułomnymi potomkami Adama…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: