Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wojna duchowa Niemcy – Polska. Firma Brandweb pracująca dla Lidla, posunęła się jeszcze dalej.

Gospodarczo już 20 lat temu nas pokonali. Teraz chcą abyśmy przewartościowali swe przekonania. Chcą abyśmy przyjęli Islamistów. Ostatnio ostentacyjnie drwią z Polski pobożnej. Jaki stan katolicyzmu jest, taki jest, ale Polska nadal prezentuje wartości obce Europie zachodniej.

Lidl po kontrowersyjnej reklamie przeprosił, ale agencja reklamowa Brandweb poszła za ciosem – co się nie robi dla pieniędzy – wymyślając nowe hasła nawiązujące do wiary chrześcijańskiej ogólnie rozumianej:

 

źródło: https://www.facebook.com/brandwebpl/photos/a.700606159994880.1073741828.614969725225191/1338876036167886/?type=3&theater

 

Nieważne jak, byle mówili.

Prawo i Sprawiedliwość żąda od firmy Brandweb, by ta przestała posługiwać się logotypem i nazwą partii.

“Prawo i Sprawiedliwość nigdy nie korzystało z Państwa usług ani w żaden inny sposób z Państwem nie współpracowało (z Państwa usług korzystał incydentalnie, jednorazowo Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość – nie partia, co profesjonalny podmiot bez trudu winien prawnie rozróżniać)” – czytamy w piśmie opublikowanym na Twitterze. Widnieje na nim podpis dyrektora organizacyjnego PiS Krzysztofa Sobolewskiego.

 

 

Nie wiem czy mam współczuć twórcą tej reklamy, czy nie. Wiem jedno:

“Nie błądźcie, Bóg się nie da z siebie naśmiewać; albowiem co człowiek sieje, to i żąć będzie.” Ga 6.7

 

Agencja zasiała i będzie kiedyś tam żąć. Dla nich liczy się ich pięć minut na wypromowanie, ale kara wisi w powietrzu. Synowie Arona zostali ukarani za to tylko, że przynieśli zły ogień.

Nabuchodonozor został na 7 lat wypędzony i skazany na życie ze zwierzętami by poznać moc Bożą.

 

Gdy słowo to było jeszcze na ustach króla, zagrzmiał głos z nieba: Oznajmia ci się, królu Nebukadnesarze, że władza królewska zostaje ci odjęta. (29) Będziesz wypędzony spośród ludzi, będziesz mieszkał ze zwierzętami polnymi, trawą jak bydło będą cię karmić i siedem wieków przejdzie nad tobą, aż poznasz, że Najwyższy ma władzę nad królestwem ludzkim i że je daje temu, komu chce. Daniela 4

 

 

Być może przeczytają to twórcy tej reklamy i zapewne z ironicznym uśmieszkiem spojrzą, ale kara wisi w powietrzu.

Pragnę tylko przy okazji nadmienić, że ksiądz kościoła zielonoświątkowego, który brał udział w spotkaniu ekumenicznym łączącym religie pogańskie Tony Palmer zginął w wypadku motocyklowym za niedługi czas po tym spotkaniu. W styczniu odbyło się spotkanie ekumeniczne a w lipcu zmarł.

 

(31) Straszna to rzecz wpaść w ręce Boga żywego.” Hebrajczyków 10

 

 

Nadchodzą czasy, a właściwie już są, gdzie oficjalnie drwi się z Boga żywego. Długo tak nie będzie.

Nad Polską trwa wojna duchowa. Z jednej strony chcą nam zainstalować uchodźców, a z drugiej wciska się Polakom satanokulturę zachodu.

 

________________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

Updated: 6 lipca 2017 — 11:32

21 komentarzy

Add a Comment
 1. Chciałabym zobaczyć jak ta sama agencja naśmiewa się z Allaha, Mahometa, islamu i Koranu.

  1. *Oczywiście ironicznie, bo wiem, że nikt się nie będzie naśmiewał z tej religii, ze strachu przed zemstą. Z chrześcijaństwa wolno, bo w karę wieczną nie wierzą, a chrześcijanie się nie mszczą. Prześmiewcy bardziej boją się śmierci na tym świecie niż kary wiecznej.

  2. dokładnie…
   odważnie wobec miłości chrześcijan, ale tchórze wobec “miłości” allahowców…

  3. Muzułmanie są pamiętliwi i tak łatwo nie odpuszczają. Redakcję francuskiego satyrycznego tygodnika „Charlie Hebdo” za naśmiewanie się z islamu spotkała okrutna kara, więc chyba Lidl woli być po prostu ostrożny.

   1. Otóż to…dlatego nie zobaczymy haseł na Allaha, Mahometa itp. :/

   2. Artur S. (detmold)

    Islamczycy nie toleruja nabijania sie nie tyle z allaha, co z Mahometa ( paradne, ulomny czlowiek wyniesiony nad sile duchowa czyli tryumf, podswiadomie przekazywanej cielesnosci… ).

 2. Dobra ekspozycja wytworów myśli lucfyeriańskiej. Szczególnie interesujący jest dla mnie dobór cytatu z Księgi Daniela… Ciekawe w jego kontekście jest to, że ostatnio na billboardzie teatralnym akurat rzucił mi się w oczy plakat do bodajże musicalu “Nabucco” czyli “Nabuchodonozor” – można w ciemno założyć, że repertuar towarzyszący w postaci spektakli w rodzaju “Klątwy” jest mniej lub bardziej otwarcie lucyferiański…

 3. Artur S. (detmold)

  Jesteśmy jakby w oblężonym mieście ( np. Groznym 1995 ) gdzie nie wiadomo na pierwszy rzut oka jaka jest linia frontu przez machinacje babilońskich lucyferian. Na szczęście Pismo to wyjaśnia.

 4. Twórcy tejże reklamy nie mają w sobie bojaźni Bożej stąd tak kiepskie posunięcie.Żenująca jest ta reklama i ma za zadanie wprowadzić naigrywanie się z wartości świętych.
  Nie zdają sobie sprawy z Kogo sobie szydzą.
  Niech im Bóg wybaczy głupotę,bo Pan Jezus Chrystus za nich także cierpiał.

 5. Nie mogę patrzeć na te paskudztwa :-/
  Boże, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią…

 6. Artur S. (detmold)

  Niemcy maja zdecydowanie lepszy-przecietny standard zycia niz Polacy. Wynika to z ich mentalnosci ( protestanckiego kultu roboty-owocu Reformacji )-roztropnej oszczednosci czyli umiejetnosci porzadnej akumulacji kapitalu i rozumnej pracowitosci-maksymalnego wykorzystania czasu pracy, sily roboczej oraz zasobow materialnych-brak miejsca dla postawy typowej dla katolicyzmu “Jakos to bedzie” ( ktos, powie iz zlupili kawal swiata w czasie II WS, prawda, ale to samo zrobili Hiszpanie podbijajac Ameryke i ogalacajac ja z kruszcow szlachetnych, jednak te majetnosci nie spozytkowali madrze, a je przejedli, by popasc w jeszcze wieksza nedze niz przed zdobyciem tamtego kontynentu ). Ponadto ich kraj nie jest pod “opieka” krolowej niebios tak jak nasz. Polacy skazeni rzymskim personalizmem jednakze uwazaja rzeczonych za odczlowieczone “biologiczne maszyny”…

 7. Artur S. (detmold)

  Reformatorzy nadali zachodowi Europy nowy sposob pojmowania bytu doczesnego w swietle Pisma czyli przerzucili akcenty ciezaru gatunkowego ze zle pojmowanej cielesnosci ( pochlaniania za wszelka cene ) na dobrze sformulowana duchowa misje dziejowa czlowieka, ktora wyznaczyl mu Bog ( potegowania pozytecznego wladztwa ludzi na zywiolami materii na wieksza chwale Stworcy, ktorzy mniej lub bardziej swiadomie to czynia 😉 ).

 8. Artur S. (detmold)

  Polacy to duchowi niewolnicy watykanu od ~1580 roku ( dlatego tak cienko przeda ). Kazdego kto im to probuje uswiadomic maja za zdrajce narodu…

 9. Kara napewno ich dosięgnie 😉 tego bądźcie pewni

 10. Te sklepy typu Lidl to mają tak tandetne reklamy, kolory, towary że tylko Niemcy umią tak opychać szmelc. Naprawdę Wietnamczycy i Cyganie na bazarze mają lepszy marketing i wystrój

  1. Mi się bardzo podoba chiński marketing 🙂 najlepsze hasło reklamowe jakie widziałam w życiu było właśnie u chinczyków na stoisku 🙂 hasło brzmiało: “wszystko i tanio” 🙂 czy może być bardziej zachęcający do zakupów slogan? 😀

 11. Artur S. (detmold)

  Chrystianin nie moze zaciagac wiekszych zobowiazan finansowych niz te, ktore jest w stanie splacic ( tak naprawde w ogole nie powinien tego robic acz zycia na tym padole sprawia rozne niespodzianki/plata figle… ). Polska nie jest jednak niestety krajem, gdzie czlowiek za przecietna ( nie srednia ) wyplate nie jest sobie w stanie ( przy obecnej drozyznie ) szybko nazbierac na wlasne, pelnowartosciowe mieszkanie badz dom, a nie cale zycie tulac sie po wynajmowanych katach albo miec srodki ekonomiczne na przyzwoite i godne egzystowanie, a nie wegetowanie.

  1. Artur S. (detmold)

   System bankowy ( kreowania i akumulowania kapitalu, tak potrzebnego do budowy struktur gospodarczych ) jest w obcych, a wrogich nam rekach. Pozbylismy sie go za psi grosz… Dlatego tak trudno u nas dostac powazny kredyt dla zwyklego czlowieka- minimum 150000, bez wkladu wlasnego na cos konkretnego ( pozyczka to troche co innego ).

 12. Artur S. (detmold)

  Zycie w naszym kraju to ( jak nie jestes uprzywilejowany ) ciezki kawalek chleba i to czerstwego. Trzeba miec w sobie duzo samozaparcia-“gryzc trawe”, aby utrzymac sie na powierzchni badz szukac szczescia gdzie indziej.

 13. Wyrzucić tych trucicieli z naszego kraju ( inne komponenty na Polskę z dodatkową porcją chemii )
  Niemcy nie patyczkują się z naszymi firmami.
  No ale TVN by się zapłakał, larum niemców biją.

 14. Tony Palmer nie był zielonoswiatkowcem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: