Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 05.07.2017

 

 

Nieprzestrzeganie Prawa Boga, daje diabłu prawo do Ciebie.

 

Piotr Zimbarder.

 

 

 

Updated: 5 lipca 2017 — 20:15

13 komentarzy

Add a Comment
 1. “Przeto poddajcie się Bogu, przeciwstawcie się diabłu, a ucieknie od was.
  Zbliżcie się do Boga, a zbliży się do was. Obmyjcie rece, grzesznicy, i oczyście serca, ludzie o rozdwojonej duszy.
  Uniżcie się przed Bogiem, a wywyższy was” Jakuba 4:7,8,10

 2. Artur S. (detmold)

  Ludzie chca od Pana Boga natychmiastowych rozwiazan swoich problemow, a nie chca oczekiwac cierpliwie na rozwiazanie swych klopotow. Sek w tym, iz wiele spraw nie cierpi zwloki i nie ma czasu na ich odwlekanie…

  1. Czasami zwłoki są konieczne. Jak się człowiek rodzi na nowo w Chrystusie, to porzuca stare, grzeszne ciało…

  2. Bóg widzi szerszą perspektywę i wie, czy w danym momencie należy działać od razu, czy zaczekać.
   To tak jak z dzieckiem, które skoncentrowane na motylu chce przebiec przez drogę i nie zwraca uwagi na to (często nawet nie jest w stanie dostrzec) że z oddali zbliża się samochód.
   Czasami lepiej jest, żeby ten przysłowiowy motyl odleciał z naszego życia, bo mógłby nam przynieść więcej szkód niż pożytku, a to wie tylko i wyłącznie Bóg. I nie zawsze daje nam złapać tego motyla za którym tak intensywnie biegniemy 🙂

 3. Artur S. (detmold)

  Pomodlmy sie o powrot do naszej wspolnoty, braci i siostr w Jezusie Chrystusie ktorzy sie zagubili na nie latwych sciezkach zycia, ale tez o nowych towarzyszy w ewangelicznej podrozy na tym swiecie.

 4. W takim razie wychodziłoby że Diobeł to pycha. A nie, chwila chwila… Lucyfer wcześniej przestrzegał prawa Boga, więc komu dał przystęp do siebie że zgrzeszył? Pismo sugeruje że pycha go zwiodła, w takim razie gorszym wrogiem od Diobła jest pycha, bo zwiodła nawet Diobła – który zwodzi cały świat. Uroczo.

  1. Artur S. (detmold)

   Moj imienniku 🙂 . Jest taka swietna scena w ktoryms z Bondow z Piercem Brosnanem w roli glownej. Szalony informatyk, po rozkodowaniu jakiegos programu ( w miedzyczasie 007 robi w ich bazie tj. swoich przeciwnikow siwy dym 😉 ) wstaje z impetem od biurka z komputerem, podnosi tryumfalnie rece do gory, gdy nagle za nim peka zbiornik z cieklym azotem i zostaje w tej pozie w jednej chwili zamrozony 😉 .

  2. Diabeł jest jak brudny pędzel, na którym są rozchlapane różne ohydne lepkie substancje, które jak zauważyłeś, sam w sobie wypracował mając wolną wolę i dość wysoką pozycję. Jest pycha, nienawiść, bunt, egoizm. W kontakcie z nim brudzimy się tym. Między innymi pychą. Im większy kontakt, tym więcej tego zostaje na nas.

  3. Arturze, czy chcesz się porównywać do aniołów? I to do największego?
   my dopiero będziemy jak aniołowie.
   Póki co jest walka o dusze ludzi i tym zajmuje się na tym blogu pokazując jak diabeł chce dotrzeć do ludzi by ich przekonać, kusić. Ma do nich Prawo.
   Modlitwa Ojcze nasz pokazuje nam o co w tym chodzi:
   “bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi;” – na razie ludzie na wielka skalę masowo czynią wolę szatana
   “nie dopuść abyśmy ulegli pokusie”. – pokusa->grzech->zniewolenie

   Przypominam Hioba i jak Bóg pozwolił na nękanie przez szatana.. Szatan ma prawo do nas. Widać to po opętanych ludziach. Ci są jego własnością. Inni są jego niewolnikami, a reszta poddana jest Bogu. Tak czy owak jesteśmy podłączeni pod jednego z dwóch duchów. Albo Ducha Świętego, albo ducha tego świata.
   Juz nie pamiętasz co się stało w raju? to wtedy właśnie pierwsza para oddała ludzkość w szpony grzechu, czegoś czego jeszcze nie znali, a grzech jest od diabła. Przez grzech powstała śmierć. Przez grzech diabeł ma dostęp do ludzi. Tak więc porównywanie człowieka do Lucyfera jest jak kwiatek do kożucha. Diabeł ma prawo do całej ziemi. Nawet Jezus był kuszony.
   Czy nie widzisz skutków grzechu, łamania Prawa Boga?

   Widzę w Tobie wiele goryczy. Jak masz coś do Wojtusia lub do mnie mnie to miej odwagę i napisz, gdyż coś z Tobą jest nie tak i nie pomogę Ci dopóki nie będę wiedział o co chodzi.

 5. Nie przestrzeganie Prawa Boga nie daje diabłu żadnego prawa własności do ciebie, a jedynie przystęp. Bądźcie trzeźwi, czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, chodzi wokoło (was)jak lew ryczący, szukając kogo by pochłonąć. 1 Piotra 5:8
  Gdyby faktycznie tak było ,to wystarczył by jeden grzech i z automatu stajesz się własnością diabła,czyli jego dzieckiem.

 6. Artur S. (detmold)

  Zlotowka ( jej wartosc nabywcza ) wedlug oficjalnych zrodel dezinformacji trzyma sie dziarsko, podczas gdy glos ludu mowi co innego. A mianowicie. Nowe rzeczy mimo, ich gorszej jakosci, ba, tandeciarskiej wrecz, od dawniej produkowanych sa od nich drozsze ( tak jest! ) w dluzszym ujeciu czasowym. Cuda na kiju i malpa w domu 😉 …Normalnie to by bylo smieszne, ale nie jest.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: