Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Macron: będę rządził Francją, tak jak Jowisz, rzymski król bogów.

Francuski prezydent Emmanuel Macron oświadczył, że będzie rządził Francją, tak jak Jowisz, rzymski król bogów, wkrótce po tym, jak urzędnicy poinformowali media, że jego proces myślenia był “zbyt złożony”, aby dziennikarze zrozumieli.

 

Cały świat operuje terminologią upadłych aniołów i wcale się z tym nie kryją. Pytanie jaką role będzie mieć Francja w czasach końca. Z tego co powiedział Macron przed wyborami niezbyt dobrą

 

 

Updated: 6 lipca 2017 — 12:37

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Ludzie chca zyc na wysokim poziomie za wiele nie przepracowujac sie ani sie zbytnio nie poswiecajac dla “ogolnego pozytku”. Chca miec fajnie, ale to juz, nie baczac na konsekwencje swoich decyzji i wyborow. Problem w tym, iz Pan Bog nie jest zlota rybka, a taka bezmyslna natarczywosc ( ( wrecz natretnosc ) wprawia Jego w wielki gniew.

 2. Artur S. (detmold)

  Polscy ludzie nie chca miec dzieci poniewaz brakuje tanich mieszkan na wynajem ( kilkaset zlotych czynszu, komornego i mediow za przyzwoity metraz, ale nie wiecej niz 800 calosci ). Proste. Wynika to tez z faktu nadmiernej ochrony prawnej cwaniaczkow blednie zwanych najemcami ( przez co cala reszta porzadnych lokatorow ma spaprana opinie na rynku i malo kto chce ryzykowac, by potem sie uzerac z przyjemniaczkami i walczyc o eksmisje ). A cierpia na tym zwykle ludzie, ktorym sie w zyciu z nie ich winy powinela sie noga… To sie prosi wrecz o artykul pod tytulem:”Kombinatorzy gora, solidni dolem”.

 3. Artur S. (detmold)

  Jesteśmy produktem kultury odstępczego rzymu-małości ducha ludzkiego. I tylko człowiek głupi bądź złej woli tego nie widzi.

 4. Artur S. (detmold)

  Francja to masonski chlew. Rdzenni mieszkancy w wiekszych miastach sa zaszczuci przez przybyszow z Maghrebu tzn. Afryki Polnocnej od Maroka, przez Algierie do Tunezji i innych bylych koloni francuskich, ktorych zachowanie przekracza wszelkie normy przyzwoitosci.

 5. Artur S. (detmold)

  Przecietni ludzie europejscy ( ci co bardziej bojowo nastawieni, a nie zeszmaceni przez kulturowy marksizm ), ale bez poznania prawdy biblijnej badz odrzucajacy ja ) widzac blyskawiczna islamizacje zachodu europy( w domysle upadek starokontynentalnego okcydentu, jeden z jego objawow ), chetnie przyklasneliby jakiegos dowolnego rodzaju rzezi mahometan. Nie przechodzi im to jednak przez mysl, iz jest to kara za sume przeszlych grzesznych przewin tzn. notowania danego kraju w niebiosach zostaly nadszarpniete przez dowolnego typu dziejowe awanturnictwo i dlatego stoja nisko, ze ich kraje przeksztalcaja sie w az takie bagno.

  1. Artur S. (detmold)

   Jesli Pan Bog ze swoimi niebianskimi zastepami jest przeciw danej ludzkiej wspolnocie ( przeklenstwo za dowolnego typu odstepstwo np. balwochwalstwo maryjne albo zbrodniczosc danego rezymu ustrojowego itp. ) to ona ziemska bronia ( karabinami, czolgami, samolotami ) guzik zwojuje w starciu ze swoimi doczesnymi wrogami. Przykladem niech beda imperia-mocarstwa globalne totalitarne w XX wieku-sromotna kleska III Rzeszy Niemieckiej w II WS ( bluzniercze napisy na klamrach pasow wojskowych Gott mit uns ) badz rozpad czerwonej Rosji w 1991 na skutek przegranej Zimnej Wojny-przegrana bezboznego bolszewizmu w wersji tradycyjnej itp.

 6. Karol Szulawiak

  (1): Dlaczego narody się buntują, czemu ludy knują daremne zamysły? (2): Królowie ziemi powstają i władcy spiskują wraz z nimi przeciw Jahwe i przeciw Jego Pomazańcowi: (3): “Stargajmy Ich więzy i odrzućmy od siebie Ich pęta!” (4): Śmieje się Ten, który mieszka w niebie, Pan się z nich naigrawa, (5): a potem mówi do nich w swoim gniewie i w swej zapalczywości ich trwoży: (6): “Przecież Ja ustanowiłem sobie króla na Syjonie, świętej górze mojej”. (7): Ogłoszę wyrok Jahwe: Powiedział do mnie: “Tyś Synem moim, Ja Ciebie dziś zrodziłem. (8): Żądaj ode Mnie, a dam Ci narody w dziedzictwo i w posiadanie Twoje krańce ziemi. (9): Żelazną rózgą będziesz nimi rządzić i jak naczynie garncarza ich pokruszysz”. (10): A teraz, królowie, zrozumcie, nauczcie się, sędziowie ziemi. (11): Służcie Jahwe z bojaźnią i Jego nogi (12): ze drżeniem całujcie, bo zapłonie gniewem i poginiecie w drodze, gdyż gniew Jego prędko wybucha. Błogosławieni wszyscy, co w Nim szukają ucieczki. [Biblia Tysiąclecia II, Ps 2]

  1. Karol Szulawiak

   Zacytowałem tysiąclatkę ze względu na Imię Boże a tu w 11 wersie coś o całowaniu nóg, co jest dosyć dziwne. Zróbmy tak..

   Ps 2:1 Dlaczego narody się buntują, czemu ludy knują daremne zamysły?
   Ps 2:2 Królowie ziemi powstają i władcy spiskują wraz z nimi przeciw Jahwe i przeciw Jego Pomazańcowi:
   Ps 2:3 Stargajmy Ich więzy i odrzućmy od siebie Ich pęta!
   Ps 2:4 Śmieje się Ten, który mieszka w niebie, Pan się z nich naigrawa,
   Ps 2:5 a potem mówi do nich w swoim gniewie i w swej zapalczywości ich trwoży:
   Ps 2:6 Przecież Ja ustanowiłem sobie króla na Syjonie, świętej górze mojej.
   Ps 2:7 Ogłoszę wyrok Jahwe: Powiedział do mnie: Tyś Synem moim, Ja Ciebie dziś zrodziłem.
   Ps 2:8 Żądaj ode Mnie, a dam Ci narody w dziedzictwo i w posiadanie Twoje krańce ziemi.
   Ps 2:9 Żelazną rózgą będziesz nimi rządzić i jak naczynie garncarza ich pokruszysz.
   Ps 2:10 A teraz, królowie, zrozumcie, nauczcie się, sędziowie ziemi.
   Ps 2:11 Służcie Panu z bojaźnią i weselcie się, ​​​Z drżeniem złóżcie mu hołd, ​​​
   Ps 2:12 Aby się nie rozgniewał i abyście nie zgubili drogi, ​​​Bo łatwo płonie gniewem. ​​​Szczęśliwi wszyscy, którzy mu ufają! ​​​

   Ps. 2:1-10 Tysiąclatka, 2:11-12 Brytyjka.
   😀

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: