Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dlaczego powstała komisja ds Amber Gold?

Komisja ds Amber Gold ostatnimi czasy przesłuchiwała Tuska, jego syna,  a teraz będzie przesłuchiwać samego ministra Rostowskiego i zostanie wezwanych sześciu świadków do prokuratury. Dlaczego o tym piszę? Generalnie polityka mnie nie interesuje już i czytam zazwyczaj tylko nagłówki. Jednakże w tym przypadku wątek ten jest bardzo interesujący z perspektywy planu Bożego.

Spójrzmy na to z innej perspektywy niż podają nam media. Media w większości niemieckie.

10 kwietnia 2010 roku miała miejsce katastrofa rządowego samolotu, na którego pokładzie był prezydent Lech Kaczyński oraz wielu notabli polityki. Śmierć tych osób była wielkim nieszczęściem dla rodzin tych ofiar. Niestety, ale niezbyt inteligentna część społeczeństwa polskiego, którym sterują 42 cale (może już nawet 50..),  poddało się praniu mózgów grupy polityków, którzy kompletnie w niczym nie zasługują na miano autorytetu, a nimi są. Cała lewica połączyła się z PO aby ośmieszyć wszelkie poszukiwania prawdy. Już na starcie drwiono z badania przyczyn katastrofy. Brały w tym udział kabarety i anypolonusi jak młody Stuhr. Społeczeństwo zostało podzielone na dwie części: prześmiewców Smoleńska oraz poszukiwaczy prawdy Smoleńskiej.

Rządy PO w wyniku ucisku społeczeństwa minęły. Wyśmienity polityk jakim jest Kaczyński, wstawił na najwyższe stanowiska rządowe zaufanych ludzi. Nie miejmy złudzeń. Cały rząd z prezydentem Dudą jest zależny. Tak jak rząd Tuska od Merkel, tak rząd PISu zależny jest od różnych agentur.

Politycy tego świata uważają, że sterują światem, ale światem steruje Bóg. Który z polityków PIS spodziewał się tak wielkiej tragedii jaka miała miejsce w Smoleńsku? W Austrii zginął w wypadku samochodowym prawicowy premier Jorg Haider.

Tylko ludzka pycha czyni z człowieka niezniszczalnym.

PISowscy spodziewali się wszystkiego, ale nie takiego obrotu sprawy. Znali system gry jakim jest polityka, ale Smoleńsk był czymś więcej niż piątym ASem.

 

Jaką mamy obecnie sytuację? PIS jest u władzy. Społeczeństwo mimo gebelsowskiej propagandy miało dosyć rządów PO. Jarosława Kaczyńskiego niemal nie słychać. Siedzi z tyłu auta, którym kieruje Duda, a obok niego Szydło. Rządy nie zaczęły się Smoleńskiem, ale socjalem, wycinką lasów. Taktycznie.  Nie sposób nie zauważyć większego ruchu w handlu. Zadłużeni Polacy więcej wydają. Kurorty nadmorskie kipią od wczasowiczów. Powoli wychodzą na jaw dotychczas w innej wersji przedstawiane fakty co do katastrofy Smoleńskiej. Zostaje powołana komisja ds AmberGold.

Tuskowi wydawało się, że wszystko ma pod kontrolą, ale to co miał stracił. Za Smoleńsk został nagrodzony wysokim stanowiskiem w UE i zarazem azylem. Z podobnych powodów pan Ratzinger nie może wrócić do Niemiec.

http://itccs-polski.blogspot.com/2014/05/najnowsze-wiadomosci-biura-itccs.html

 

Oni nie są nietykalni. Imperia padały, padają i politycy.

Rodziny ofiar akceptowały do czasów Smoleńska układy w polityce, ale teraz mają na celu sprawiedliwość i ukaranie złoczyńców. To właśnie się dzieje. Polacy przekupieni, czy raczej uciszeni socjalem 500plus w zamian za możliwość dochodzenia PISU do prawdy. Po drugiej stronie mamy takich Kijewskich i Petru, który prawdopodobnie nie zdałby egzaminów w gimnazjum.

Kaczyński i rodziny ofiar smoleńskich chcą sprawiedliwości i  chyba nikt na ich miejscu tak szybko nie zapomniałby o owej tragedii.

 

Musiało dojść do tragedii, aby prawda o PO została wystawiona na światło dzienne. To był Boży Plan. Dlatego tak bardzo trzeba się modlić o rządzących, o kraj zwany Polską.

Gdyby nie ta prywatna sprawa Kaczyńskiego i rodzin ofiar, to PIS grałby nadal w starą grę, nie wyciągając żadnych asów. Byłoby jak do Smoleńska: raz my, raz wy. Teraz jest coś więcej. Teraz chodzi o ukaranie sprawców.

Układ platformerski jest wystawiony jak kaczki na odstrzał. To będzie trend na najbliższe lata:

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/przeniesienie-elitarnego-gimnazjum-przy-twardej-812-nowe-fakty/kf60hb4

 

Dzięki temu Polacy poczują pewną dozę sprawiedliwości, a krąg smoleński odwdzięczy się swym oprawcom. Bez Smoleńska nie byłoby polowania.

Zapewne to wszystko  będzie miało większy finał. Dziś przyjeżdża do Polski Trump. Myślę, że jego pobyt w Polsce może nam wiele wyjaśnić co do pozycji Polski w najbliższych latach. zwłaszcza w kontekście UE i Rosji.

Istnieją hipotezy mówiące o tym, że mimo pozorów gra z Rosją.

http://natemat.pl/191789,mowia-jedno-robia-drugie-czy-pis-przypadkiem-nie-jest-najbardziej-prorosyjskim-rzadem-od-czasow-upadku-prl

 

Jeśli tak, to może być zrealizowany niebawem plan Klubu Rzymskiego o 10 królestwach czasów końca, gdzie Polska jest w strefie wpływu Rosji…

Jak będzie, zobaczymy.

 

 

________________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

Updated: 5 lipca 2017 — 11:23

4 komentarze

Add a Comment
  1. Artur S. (detmold)

    https://youtu.be/QgtDT3gnCKE Polska 1999 Dokument o manipulowaniu świadomością. Stary dokument, jednak treść i problemy w nim zawarte są nadal aktualne. Kiedyś takich ludzi uważano za chorych psychicznie, dzisiaj na szczęście świadomość ludzi powoli się budzi. Proszę nie sugerować się tym, że film został nagrany w Rosji. Jak dobrze wiemy, technologie zawarte w dokumencie są używane przez wiele krajów, a właściwie przez “elity” rządzące danym krajem.

  2. Artur S. (detmold)

    Jak ktos NIE CHCE byc pozytecznym czlonkiem spoleczenstwa, a pragnie tylko wygodnie zyc ( na koszt innych rzecz jasna ) nie jest naszym bliznim, a przekletym przez Boga szatanskim pomiotem.

  3. moja ocena natomiast jest taka ze pis potrzebuje paliwa w postaci Smoleńska ,Naprawdę uważam ze większy żal gdy giną zwykli ludzie niż politycy szczególnie ci którzy szkodzili .Druga sprawa ,wyjaśnianie tej sprawy ma trwać i trwać gdyż kolejne miliony idą na kolejne już odszkodowania dla rodzin i nie tylko oraz na komisje itp sprawy .Co do pisu .Moze i to mniejsze zło ale jednak zło .Obiecuje sie dalekosiężne plany,korzysci ,rozwój a tymczasem oddolnie nic prawie sie nie zmienia na lepsze ludzie nadal na walizkach ,składki zus rosną ,zarobki nie oraz biurokracja ,przepisy pogmatwane i co ważne ? zapowiadane kolejne podwyżki cen .pis-po to niemal to samo ,nie łudźcie sie .I jeszcze coś – niby sie kłócą ale bardzo zgodni gdy przepychają nocne ustawy szkodliwe dla kraju

  4. Mądrze napisane, aż ciężko wybrać co najlepiej zostało ujęte 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: