Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

MIŁOSIERNE RAMIONA CHRYSTUSA

Dawid Wilkerson
Oto teraz jest czas właściwy; oto teraz jest dzień zbawienia” (2 Kor. 6:2, .
To przesłanie jest dla tych wszystkich, którzy odpadli czy odwrócili się od Pana. Według apostoła Pawła, który napisał ten werset, “Dzisiaj jest dzień miłosierdzia i łaski.” Innymi słowy, jeżeli kiedyś planujesz uwierzyć, to ten czas jest teraz.
To oświadczenie Pawła jest zarówno zaproszeniem i ostrzeżeniem. Ostrzeżenie jest takie: “Nie bierzcie Bożej łaski na daremno. Nie lekceważcie, czy nie odrzucajcie Bożej oferty miłosierdzia. Odpowiedzcie na nią teraz, kiedy jest wam oferowana.”
Jezus ostrzegał, że wielu wierzących odwróci się i oziębnie: “Ponieważ rozmnoży się nieprawość, miłość wielu oziębnie” (Mat. 24:12). Jego przesłanie jest jasne: Wielu z tych, którzy kiedyś byli gorliwi  dla Boga, odpadnie. Powoli zaczną ziębnąć duchowo, a niektórzy powrócą do starego, cielesnego życia.
To całe odstępstwo, jakie widzimy dzisiaj- odwrócenie się od wiary do niewiary – przychodzi wtedy, kiedy się tego najmniej spodziewamy. Raczej byśmy się spodziewali, że ludzie będą się przybliżać do Boga. Jesteśmy na początku tych dni “smutku”, o którym Jezus mówił (zobacz Mat. 24:8). Nawet znane osobistości tego świata zgadzają się, że są to dni niewymownej bezbożności, nacechowane niekontrolowaną chciwością, coraz bardziej powszechną perwersją seksualną. Mnóstwo ludzi pogrąża się w różne nałogi, od narkotyków do alkoholu i pornografii.
Mam pytanie: Czy to jest czas, aby zaniedbywać dzień zbawienia? Absolutnie nie! Jeżeli kiedykolwiek naprawdę kochałeś i naśladowałeś Jezusa, ale teraz jesteś zimny i obojętny, to Duch Święty mówi do ciebie. Zaprasza cię, żebyś wrócił do miłosiernych ramion Chrystusa. Ze współczuciem namawiam cię, żebyś posłuchał co mówi Duch Święty.

Updated: 6 czerwca 2017 — 12:17

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Gal.3:10 Natomiast na tych wszystkich, którzy polegają na uczynkach Prawa, ciąży przekleństwo. Napisane jest bowiem: Przeklęty każdy, kto nie wypełnia wytrwale wszystkiego, co nakazuje wykonać Księga Prawa. 11 A że w Prawie nikt nie osiąga usprawiedliwienia przed Bogiem, wynika stąd, że sprawiedliwy z wiary żyć będzie. 12 Prawo nie opiera się na wierze, lecz [mówi]: Kto wypełnia przepisy, dzięki nim żyć będzie.
  13 Z tego przekleństwa Prawa Chrystus nas wykupił – stawszy się za nas przekleństwem, bo napisane jest: Przeklęty każdy, którego powieszono na drzewie – 14 aby błogosławieństwo Abrahama stało się w Chrystusie Jeszu udziałem pogan i abyśmy przez wiarę otrzymali obiecanego Ducha

  1. Tak więc przeklęty jest każdy katolik widzący w sakramentach zbawienie.

 2. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Ludzie chcą przyjmować zbawienie gdy już się “wyszaleją” i zestarzeją, tak jakby przebywanie z Bogiem było czymś ciężkim i jakby mieli pewność, że się zestarzeją 🙂 Przebywanie ze światem i tym co świat oferuje na dłuższą metę jest o wiele cięższe. Chociażby z tego powodu, że gdy masz problem świat go za ciebie nie rozwiąże – Bóg tak 🙂 Świat na dłuższą metę nigdy cię nie nasyci prawdziwą satysfakcją – Bóg tak 🙂 Świat dociśnie cię jeszcze bardziej gdy będziesz już leżał – Bóg cię podniesie 😉
  Nawet matematycznie można dowieść, że podążanie za Bogiem jest korzystniejsze 😀

 3. Zwiedzenie “Maryjne” trwa. Tym razem “Korona Maryi”. W dodatku dodany cytat Pawła, który nie ma żadnego związku z całą akcją.

  https://zapodaj.net/ef090cdeb891d.jpg.html

  1. No padnę ze śmiechu…słitfocie dla maryi???kto to wymyślił?i ten cytat jak pięść do nosa…????

 4. No nie powiem, uśmiałam się 😀

  1. Oj, miało być pod Asi komentarzem

 5. napięcia w zatoce Perskiej i ktoś napisał na forum:”WSZYSTKO DZIEJE SIE ZGODNIE Z PISMEM ŚWIĘTYM. TE KRAJE ZA CHWILE POGRĄŻĄ SIE W STRASZNEJ WOJNIE. NA TERENIE DAWNEJ PERSJI CZYLI OBECNEGO IRANU ZOSTANIE UŻYTA BROŃ ATOMOWA. TO WSZYSTKO ZOSTAŁO PRZEPOWIEDZIANE. OSTRZEGAM, ŻE OD MOMENTU USUNIECIA BENEDYKTA ROZPOCZĄŁ SIE PROROCKI TYDZIEŃ CZYLI OSTATNIE SIEDEM LAT ISTNIENIA TEGO ŚWIATA. WCHODZIMY WŁAŚNIE W CZAS WIELKIEGO UCISKU, KTÓRY BEDZIE TRWAŁ TRZY I PÓŁ ROKU ZAKOŃCZONE PRZYJŚCIEM CHRYSTUSA. NIE IGNORUJCIE ZNAKÓW KOŃCA CZASÓW OPISANYCH W BIBLII BO CZAS NAGLI”

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-kryzys-w-zatoce-perskiej/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: