Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jaki grzech popełnił prezydent Duda w Tbilisi?

Pomimo, że nie przepadam za PISem, gdyż moją ulubioną partią jest niezmiennie UPR w różnych mutacjach, uważam, że prezydent Duda jest najlepszym prezydentem od przekrętu okrągłostolowego.

Jednakże nie sposób nie zauważyć jest popełnienia grzechu bałwochwalstwa zakazanego w drugim przykazaniu.

Prezydent Duda  uklęknął przed pomnikiem byłego prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

 

 

źródło: http://wiadomosci.wp.pl/prezydent-andrzej-duda-ukleknal-przed-pomnikiem-lecha-kaczynskiego-w-tbilisi-6128295925978753a

 

Biblia jasno i wyraźnie zakazuje takich praktyk traktując to jako bunt przeciw Prawu Bożemu:

 

“Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich.” Wyjścia 20

 

 

Ten incydent pokazuje nam jaki jest stan wiary na tak wysokim szczeblu. Duda, zdeklarowany katolik w powyższej sytuacji pokazuje symbolicznie stosunek każdego katolika do Prawa Bożego. Wcale nie jest tu ważna opcja polityczna ponieważ na szczeblu samorządowym politycy partii przeciwnych budowali na terenach gmin pomniki aktorowi Janowi Pawłowi II.

Źle uczynił Duda i nie chce go potępiać, wszak jest on głową państwa. Źle jest kiedy głowa państwa kłania się posągowi. Mogę tylko czuć się zaniepokojony losami kraju zwanego umownie Polską. Oby Bóg wybaczył Dudzie.

 

 

Updated: 31 maja 2017 — 12:16

20 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Problem tkwi w tym, iż wielu ludzi ( niekoniecznie złej woli ) uważa nie doświadczalną empirycznie duchowość np. biblijną za archaiczny anachronizm… I takich jednostek często do niej nie przekonasz…

 2. Ostatnio oglądałem na (przyznaję się na TV Trwam :D) ale lubię tam oglądać reportaże i było właśnie o Gruzji, jak po upadku ZSRR Gruzja podupadła gospodarczo, a ludzie lekarze, prawnicy i reszta na starość stracili wszystkie oszczędności zżarte przez inflację i kryzys. Dziś ludzie Ci żyją w tragicznych warunkach, więzi rodzinne w Gruzji nie są tak silne jak w Polsce, przez to dużo starszych ludzi jest pozostawiona sama sobie z chorobami i niedołężnością. Średnia emerytura w Gruzji to 40 euro co starcza na czynsz i leki.. o reszcie nie ma mowy, wiele tych ludzi przemierza kilka kilometrów dziennie aby zjeść obiad w charytatywnej stołówce. Bardzo smutny obraz Gruzji, której historia pod względem lat może równać się tej greckiej.

  1. Artur S. (detmold)

   W Polsce w rodzinach chlopskich ( gdy rzeczeni jeszcze byli dosc odrebna grupa/warstwa/stanem spolecznym ) do mniej wiecej poczatku lat 70 ojciec mial wyzsza pozycje w drabinie hierarchi rodowej niz matka. Mowiac dosadnie, za zle obchodzenie sie z matka w zasadzie nic nie spotykalo dana osobe szczegolnie nieprzyjemnego ze strony lokalnej wspolnoty. Natomiast za brak szacunku do ojca spotykal taka jednostke jawny ostracyzm-wykluczenie spoleczne-bojkot. Dzialo sie to tak z racji etosu gospodarskiego, ktory juz zanikl…

  2. stracili wszystkie oszczędności zżarte przez inflację i kryzys.”

   Kto im tę ”inflację” zafundował?
   ci sami u których Europa jest zadłużona na biliony!

   ”Cała strefa euro jest zadłużona na 9,5 bilionów euro. Za tę kwotę można by zbudować 19 700 Stadionów Narodowych lub milion kilometrów autostrad!

   Strefa euro, do której mielibyśmy wejść w 2025 roku, tonie w długach. Całkowite zadłużenie krajów eurolandu przekracza obecnie 9 bln 500 mld euro. Co gorsze, nic nie wskazuje na to, aby miało się to w najbliższym czasie zmienić, skoro Europejski Bank Centralny wręcz zachęca państwa wchodzące w skład eurolandu do dalszego zadłużania się po uszy. Pytanie nie brzmi czy, lecz kiedy to wszystko się zawali? Wszak zdolności do obsługi tak gigantycznego i ciągle się rozrastającego długu nie są nieograniczone.”
   http://niewygodne.info.pl/artykul8/03784-Gigantyczne-zadluzenie-strefy-euro.htm

  3. Bo w sumie WyTrwam ma jeszcze nieźle realizowane te reportaże i dobrą ofertę wartościowych filmów 🙂 (mimo iż gro mają z USA)
   A ten reportaż szokujący 😮 współczuję tym ludziom…
   wiesz może gdzie to można obejrzeć?

   1. niestety nie wiem gdzie można to obejrzeć teraz, ja oglądałem w niedzielę popołudniu bo nic nie było w tv a pogoda była nie za ciekawa 🙂

 3. może złym prezydentem(czlowiekiem) nie jest ale gra ważnego ,te jego głośne przemówienia o tym patriotyźmie (postrzeganym wedle ich uznania) ,ta antyrosyjskość ,niesłowność dotrzymań obietnic ,brak charyzmy powoduje ze prawdopodobnie długo nie pozostanie na tym stanowisku .

  1. Artur S. (detmold)

   Reagan i Wojtyla-Katz. Dwoch aktorow w lucyferianskim teatrzyku politycznym. Polecam. Wozinski:Mit Reagana Krytyka z prawej. Tygodnik Najwyzszy Czas. Jest w internetach.

 4. Artur S. (detmold)

  Czy Chrystianin ma sie calkowicie dystansowac od osnowy kulturalnej w ktorej wyrosl? Moim zdaniem wtedy jest “ahistoryczny”-wykorzeniony, co utrudnia ewangelizacje rodzimego otoczenia.

  1. Artur S. (detmold)

   Nie mozemy byc “spadochroniarzami” czytaj ludzmi znikad.

   1. Artur S. (detmold)

    Tacy nie budza zaufania.

 5. Jak w takim razie wytłumaczyć podobne zachowanie Proroka Daniela wobec Nabuchodonozora (jakby nie patrzeć Hitlera tamtych czasów)?

  1. z informacji zawartych w Biblii jestem przekonany iż do takiego precedensu nie doszło.

 6. Artur S. (detmold)

  Jedziemy na kredycie. My tego watlego dobrobytu ( widocznego za oknem ) nie wypracowalismy tak, aby on byl trwaly. Jakby nam nagle odcieto kroplowke z zagranicznymi pieniedzmi to cala struktura gospodarczych powiazan wali sie jak domek z kart…

 7. Kiedys ludzie,katolicy byli w zachwycie gdy Duda opłatek podniósł z ziemi a tu też się wkopał bo wg prawa koscielnego tylko ksiądz moze doytykac dwoma poświęconymi palcami) znów ten grzech…..)))

 8. Artur S. (detmold)

  Dzieki milosciwie nam panujacym od kilkunastu lat roznobarwnym socjalistom, ktorzy niemilosiernie psuja walute, w zasadzie NIE OPLACA SIE OSZCZEDZAC, gdyz moga nasza odjeta od ust krwawice skonfiskowac tak jak w 2013 na Cyprze lub inflacja ja zje…

 9. Artur S. (detmold)

  Smiejace sie bestie ( okreslenie Bohumila Hrabala, czeskiego pisarza, wobec jego rodakow ). Chodzi tu o taki rodzaj dobrego samopoczucia, gdy np. dana grupa ludzi jest spolegliwo-potulna wobec w danej chwili silnych a butno-bunczuczna wobec slabych ( czy takiemu zbiorowisku/jednostkom wolno jednakze ufac? ). Czlowiek Jezusa Chrystusa tak sie nie odnosi do ludzi. Dzieli on ich na tych ktorzy chca sluchac Ewangelii-Dobrej Nowiny i takich, ktorzy ja z roznych przyczyn odrzucaja. Nawet mu takie odnoszenie sie ( na wzor tego proponowanego przez upadly swiat ) do ogolu przez mysl nie przejdzie. Byloby to znacznie ponizej jego godnosci slugi Pana Boga.

 10. Artur S. (detmold)

  Madra polityka gospodarcza polega na dlugofalowym inwestowaniu np. w podnoszenie kwalifikacji-zdolnosci zawodowych swoich/wspieraniu badan nad nowoczesnymi technologiami oraz ich wdrazaniem, a nie na konkurowaniu opartym o zasoby taniej sily roboczej.

 11. moja córka się pyta czy to znaczy,że nie może rysować, malować ani robić figurek z gliny [np. aniołka] a ja nie wiem co jej odpowiedzieć.
  Proszę o radę.
  Dziękuję

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: