Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rytualne ofiary na koncercie Ariany Grande.

Wczoraj, tuż przed północą, na koncercie marionetki illuminati Ariany Grande..

 

 

.. w Manchesterze doszło do zamachu, w którym 22 osoby nie żyje, a 55 zostało rannych.

Niestety, ale takie miejsca są nacechowane złem, a zło nie jest od Boga. Na koncercie wytworzyła się specyficzna atmosfera, typowa dla celu pracy Ariany Grand. Ta wokalistka lucyferiańska ma zadanie demoralizować. Na jej koncerty przychodzi młodzież i…dzieci. Teledyski są przesiąknięte seksem i  buntem.

Ten koncert musiał być swojego rodzaju ucztą duchową dla demonów. Rodzice myślą, że to jest tylko muzyka. Niestety to coś więcej niż muzyka i wystarczy przeczytać jeden z tekstów piosenek dla…dzieci wokalistki Ariany:

 

“Niebezpieczna kobieta”

Coś w Tobie sprawia, że czuję się jak niebezpieczna kobieta
Coś w, coś w, coś w Tobie
Powodujesz, że chcę robić rzeczy, których nie powinnam
Coś w, coś w, coś w Tobie

[Przyśpiew]
Wszystkie dziewczyny chcą takie być
Złe dziewczyny pod spodem chcą takie być
Ty wiesz jak się czuję naprawdę
Coś w, coś w…
Wszystkie dziewczyny chcą takie być
Złe dziewczyny pod spodem chcą takie być
Ty wiesz jak się czuję naprawdę
Coś w, coś w…

[Zakończenie]
Tak, jest coś w Tobie, chłopcze
Tak, jest coś w Tobie, chłopcze
Tak, jest coś w Tobie, chłopcze
Tak, jest coś w Tobie, chłopcze
(Coś w, coś w, coś w Tobie)
Tak, jest coś w Tobie, chłopcze
Tak, jest coś w Tobie, chłopcze
Tak, jest coś w Tobie, chłopcze
Tak, jest coś w Tobie, chłopcze

 

Jak mantra, jak różaniec, jak HareKrszyna powtarzane te same słowa mające zakodować wyjątkowość opętanego przez złą kobietę chłopca.

Takie miejsca jak koncert w Manchesterze przyciągają zło, ale tym razem musiało być coś więcej aniżeli demoralizacja młodzieży pozbawionej duchowo rodziców.

Pozostaje pytanie otwarte, czy zamach ten był zwykłą ofiarą, czy w jakimś konkretnym większym celu, za powodzenie czegoś co ma być niebawem….

 

Updated: 23 maja 2017 — 19:19

35 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Ludziom NIESWIADOMIE kontrolowanym mentalnie przez zle zwierzchnosci duchowe ( babilon ) jak tylko sie im chocby slowem napomknie o potedze rzeczonych to reaguja nerwowo, w kazdym badz razie nie na spokojnie.

 2. Artur S. (detmold)

  Masz tu dziecko kompa, dotykowca ( smartphone-a ), neta bez ograniczen, gry elektronivzne itp. i gitary mnie nie zawracaj-taka jest w skrocie postawa wielu rodzicow wzgledem wychowania. A potem przez swoje pociechy cierpia i placza.

 3. Artur S. (detmold)

  Co w zamian zaoferowac dorastajacym ludziom? Jakie atrakcyjne tresci? Ja przynajmniej staram sie zapodawac jakies rodzime wytwory kulturowe ( filmy i muzyke ), w miare zgodne z zawartoscia Pisma, choc nie jest to zbyt latwe zadanie ( mala powabnosc rzeczonych w porownaniu z anglojezycznymi produktami ).

 4. Być może to ma jakiś związek z okultyzmem często urządzają czarne msze na przełomie 22/23 dnia miesiąca. Kolejne święto szykuje się za miesiąc. Na dodatek krew niewinnych dzieci to większa ofiara dla ich władcy. Zgadzam się, że Ariana promuje podejrzane treści związane z iluminati. Tam jak ktoś się nie godzi na współprace z nimi to ginie.

 5. Artur S. (detmold)

  Piotrze, czyzby rodzimym odpowiednikiem tejze gwiazdeczki byly discopolowe grajki ( cyrograf z diablem w zamian za popularnosc, pieniadze i cielesne uciechy )? W latach 90 moze nie, ale dzisiaj nie bylbym tego taki pewien…

  1. Ha, w sumie bym się nie zdziwiła…Dużo osób pisze o tym, że gdyby przetłumaczyć teksty popowych gwiazduniek z zagranicy, to wychodziłyby często jeszcze gorsze bezsensy i banalizmy niż przy disco polo… 😀

 6. Artur S. (detmold)

  Zmarl wybitny SPIEWAK Zbigniew Wodecki. Szkoda chlopa…

  1. bardzo szkoda, mimo że wziął udział w sesji od kampanii przeciw homofobii :/ , to tworzył naprawdę świetną muzykę 🙂

 7. Artur S. (detmold)

  Polska kultura jest rugowana z portalu yt ( glownie filmy i to te lepsze gatunkowo, choc troche zapomniane 😉 , piosenki zreszta tez ). Skad wiec mlodziez ma czerpac prawidlowe wzorce postaw i zachowan oraz inspiracje do wlasnej tworczosci dowolnego rodzaju?

 8. Krzysztof żołnierz

  To nie przypadek ta kobieta miała do nas przyjechać i grać koncert w łodzihttp://www.rmf.fm/magazyn/news,9270,ariana-grande-zawiesza-trase-co-z-koncertami-w-polsce.html
  Biorąc pod uwagę że wielu ludzi modli się wspólnie ze mną o nasz kraj okrywa go krwią Jezusa jak i wszystkich ludzi którzy znajdują się bądź znajdą w tym kraju,to dlatego jej przyjazd został powstrzymany,na jak długo nie wiem,może ta zwłoka jej przyjazdu ma jakiś cel nie wiem,wiem że działają te oto słowa w modlitwie:mówię tak cały ten kraj i wszelką istotę cielesną i duchową która znajduje się w tym kraju lub znajdzie okrywam krwią Jezusa i deklaruję że wszelka taka osoba bądź istota duchowa wchodząc do tego kraju oddaje się w posłuszeństwo i w niewolę,królowi tego kraju i całego świata Jezusowi Chrystusowi,i widzę tego skutki być może właśnie oto chodzi Piotr miał napisać artykuł,ja powiedzieć jak walczyć w modlitwie i to ma zmobilizować nas wszystkich do walki sami oceñcie,próbują nas nasz kraj osłabić zniszczyć,przy pomocy właśnie takich ludzi tak ta piosenkarka.

  1. Artur S. (detmold)

   Troche chaotycznie napisane, ale z przekonaniem 🙂 . Tak trzymac woju.

  2. “ta kobieta miała do nas przyjechać i grać koncert w łodzi”

   oooo ciekawa sprawa.Następna razą winniśmy faktycznie się modlić przed takimi odwiedzinami gwiazd…

   1. Tak, a już w lipcu w Katowicach na Metal Hammer Festival zawita Marilyn Manson…

    1. W dodatku sezon letni więc Juvenalia, Open’ery…

   2. Nawet nie jeden koncert w łódzkiej Atlas Arena (tu chyba sponsorem są ci od gładzi spadziowej :D), a dwa!- bodaj 31 maja i 1 czerwca…
    Dziewczę śpiewa nieźle w studio, bez tych wszystkich autotune’ów itp. (ponoć zaczynała w musicalach na Broadwayu…),aż szkoda że musi prezentować to co śpiewa :/ i zgrywać taką “słit laleczkę” :/ (czasem nawet używa ponoć playbacku itp. na koncertach :/, tylko po co? :/ )

  3. Ja zaś proszę Ojca by ten raczył wstrzymać swój sprawiedliwy i nieunikniony osąd nad naszym krajem i całym stworzeniem jeszcze na chwilę. Ufam, iz nasze modlitwy pomogą. Niestety ale był to zamach na którym zapewne upieczono dwie pieczenie na jednym ogniu tj rytualny mord oraz będące tego efektem zaostrzenie kontroli i ograniczenie swobód obywatelskich oczywiście z serii false flag. Czas przyśpieszył wiem, że tez to czujecie zatem mamy go coraz mniej 🙂

 9. Artur S. (detmold)

  Czy jak ktos mowi caly czas przez pierwsza osobe liczby pojedynczej np. Ja to zrobilem, ja, ja, ja itd. ( a sprawia wrazenie osoby wierzacej ) nie jest przypadkiem zdemonizowany? Przypominam, iz szatan-Lucyfer w Pismie caly czas nawija w tym stylu. Chodzi mnie o to, iz Chrystianin powinien sie czegos takiego wystrzegac, takiego zadufania w sobie 🙂 .

 10. mielonka turystyczna

  Tak, zgoda. to nie miejsca dla chrześcijan, podobnie jak boiska piłkarskie czy inne areny sportowe, gdzie bluzgi leją się niczym z wodospadu. Lepiej tam nie bywać i nie eksperymentować.

 11. Ciekawy komentarz pewnego człowieka na temat tego wydarzenia:
  https://www.youtube.com/watch?v=0ZnBAalehkM
  Warto dodać, że w czasie innego zamachu, tego z 13 listopada też odbywał się koncert jakiegoś zespołu prezentującego złe wartości:https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamachy_w_Pary%C5%BCu_(13_listopada_2015)
  Widocznie demony działające przez tych artystów przyciągają zamachy.

 12. Karol Szulawiak

  A w najbliższy szabat zaczyna się ramadan…
  Powinniśmy w tym okresie gorliwiej się modlić, o jak najmniejszą liczbę zamachów i ofiar

  1. Otóż to 🙂
   mimo że nie słucham na co dzień takiej muzyki jak ta panieneczka prezentuje, to mimo wszystko szkoda mi tych co tam zginęli…

   1. Karol Szulawiak

    Asiu, chyba odpowiedziałaś nie pod tym komentarzem co chciałaś 😉

  1. Tak widziałem to jak i dziwny taniec z szablami jakby wojenny

 13. Artur S. (detmold)

  Na marginesie. Telewizja=straszliwie odmozdzajacy narkotyk
  ludziom urodzonym miedzy 1945-1965. ( pozniej juz mniej ) strasznie maci w glowach. Problem w tym, iz telemaniacy to znaczaca masa decyzyjna w Polsce…

 14. Artur S. (detmold)

  Ludzie zwiedzeni przez babilon ( normalni duchowo ) sa absolutnie przekonani o slusznosci swoich racji i trzymaja sie ich kurczowo. Wtedy pomoc moze tylko wymodlona interwencja Pana Boga ( latwiej jest jednakze nawrocic zauroczonego zachodem ateusza niz rodaka-“katolika ludowego”, moze to sprawa przeklenstw pokoleniowych za balwochwalczo-bluzniercze rzymskie praktyki religijne? ).

 15. Artur S. (detmold)

  “Palenie glupa” to postawa zarazem antyChrystusowa oraz nieludzka. Chodzi mnie o to, iz doroslemu, w pelni bioracemu odpowiedzialnosc za swoje zyciowe decyzje i wybory czlowiekowi NIE WOLNO tego czynic. Inaczej spada na niego grad klatw i przeklenstw z tego powodu ( udreki natury duchowej mimo np. pozoru powodzenia towarzysko-materialnego ).

 16. Artur S. (detmold)

  Ludzie z Ukrainy nie sa zli sami przez sie. Tylko to co im sie tam pakuje do glow ( szczegolnie na Zachodniej czesci do Zbrucza, propaganda banderowska ) wola o pomste do nieba. A potem sa takie cyrki jak z pobiciem przez dwoch pijanych Ukraincow Polaka w Gdansku przed klubem nocnym w kwieniu biezacego roku.

 17. Artur S. (detmold)

  Chrystianin musi byc wzorem postepowania w sprawach zyciowych codziennych i ekstremalnych ( oby tych drugich bylo jak najmniej 😉 ). Musi byc nieczuly na ataki skierowane ze strony kohort ludzko/cielesnych-demonicznych/duchowych na jego osobe. Tak postepowac, aby Panu Bogu sie podobac. Taka zasada powinna mu przyswiecac.

 18. Krzysztof żołnierz

  Teraz media przypominają, że w 2014 roku Ariana Grande zszokowała muzyczny świat wypowiedzią, w której życzyła swoim fanom śmierci.
  – Mam nadzieję, że wszyscy kurwa umrą – cytują Grande brytyjskie media.

  a) „Wszyscy bowiem często upadamy. Jeśli kto nie grzeszy mową, jest mężem doskonałym, zdolnym utrzymać w ryzach także całe ciało”
  b) „Język jest ogniem, sferą nieprawości. Język jest wśród wszystkich naszych członków tym, co bezcześci całe ciało i sam trawiony ogniem piekielnym rozpala krąg życia”
  c) „Języka natomiast nikt z ludzi nie potrafi okiełznać, to zło niestateczne, pełne zabójczego jadu”
  d) „Z tych samych ust wychodzi błogosławieństwo i przekleństwo. Tak być nie może, bracia moi!”

  . Biblia o języku

  a) Określenia języka: wąż (Ps 140, 4), brzytwa wyostrzona (Ps 52, 2), miecz ostry (Ps 57, 5), strzała śmiertelnie godząca (Jr 9, 7)
  b) „Życie i śmierć w mocy języka” (Prz 18, 21)
  c) „Szczęśliwy kto się nigdy nie pośliznął językiem” (Syr 25, 8)
  d) „Nie unikniesz grzechu w gadulstwie” (Prz 10, 19)
  e) „Kto jest gadułą, ten zdradza tajemnice, więc nie zadawaj się z plotkarzem” (Prz 20, 19)
  f) „Panie, postaw straż przed ustami moimi, Pilnuj drzwi warg moich!” (Ps 141, 3)

  Życie i śmierć w mocy języka

  1. “Grobem otwartym jest ich gardło”.

   Jak nic rzuciła przekleństwo.

 19. Krzysztof żołnierz

  Dokładnie o to mi chodziło,a przekleństwa nie ulegają przedawnieniom,brawo Kosik ☺

 20. Nawet nie wiedziałam,że istnieje taka artystka…
  Cóż tu komentować….stała się tragedia 22 osoby nie żyją ileś tam poszkodowanych.
  Zostaje rodzina pogrążona w smutku,rozpaczy,a media nakręcają strach.
  Oczywiście,że to całe zdarzenie było zaplanowane,zły potrzebuje pożywienia i do tego celu potrzebni mu naiwni ludzie.Którzy to czują się wyzwoleni,myśląc,ze to tylko zabawa.Niestety wkraczanie na teren wroga kończy się w ten sposob
  Daj Boże,żeby ludzie wreszcie zobaczyli i uwierzyli,ze ratunek jest tylko w Chrystusie.

 21. Po ostatnim agresywnym pobiciu jednej z dziewczyn przez rówieśniczki w Gdańsku, jedna bardzo mądra pani psycholog wypowiedziała się w tv, że ‘teraz młodych dziewczyn nie interesuje bycie ideałem kobiety, skromnej, tajemniczej, lirycznej, czytającej poezje,zamyślonej. Teraz modne jest być chłopczycą, niezależną i agresywną’.

  I niestety to prawda, kiedyś dziewczyny były inne, jak spojrzymy nawet na zdjęcia naszych babć z młodości (ja mam takie) to zobaczymy skromne, uczciwe kobiety. A teraz wystarczy wejść na Instagram by zobaczyć jakie zdjęcia dodają nastolatki. Mam świadomość, że nie wszystkie dziewczyny są takie, ale to o czym mówię jest już na masową skalę.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: