Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Moda na tatuaże “Pani śmierć”.

Od jakiegoś czasu coraz bardziej modne są tatuaże z kategorii “Pani śmierć”.

 

Zobaczmy kim jest Pani śmierć na przykładzie meksykańskiego kultu Santa Merte.

 

Kult Świętej Śmierci – Królowa Niebios zdemaskowana. Szok….

 

 

Niestety ale nikt tego nie kojarzy z demonem, który jest czczony na całym świecie, a przedstawiany jako Stella Maris, Gwiazda zaranna, Gwiazda morza..

Ta gwiazda, którą wszędzie widać na CAŁYM ŚWIECIE.

http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/gwiazda-poranna-symbole-w-kulturze-i.html

 

 

W Izraelu  Na górze Karmel znajduje się klasztor Karmelitów (Stella Maris). Według Karmelitów, kościół i klasztor zostały wzniesione nad jaskinią, w której mieszkał Eliasz.

 

A w nim wiecznie mały Jezus i Królowa Niebios….

 

Nie ma tutaj Boga w centrum. Centralne miejsce zajmuje ktoś zwany Stella Maris. Jeśli jest to naprawdę  Eliasza, to jest to kolejny przykład gdzie miejsce albo świętych Boga albo bożków pogańskich zajęła istota duchowa wielbiona jako tzw Matka Boska.

 

 

23 komentarze

Add a Comment
  1. szok, oni to jawnie podsuwają pod nosy….a ci maja oczy i nie widzą, mają uszy i nie słyszą…

   1. Słuchałam bardzo dużo nagrań Brodki, ale po wydaniu singla Santa Muerte definitywnie jej podziękowałam.

   2. https://wearmedicine.com/odziez,medicine-top-tattoo-konwent-by-mariusz-r-6-k-142735-860587-p.html takie ciuszki… m.in. znajdzie się kurtka z twarzą Kali na plecach…
    Pomijając to, że samo w sobie jest to ohydne, to przerażającym faktem jest, że ludzie podniecają się takimi stylówkami, oczywiście nie zdając sobie sprawy z tego, co w ogóle noszą, i że może to na nich w jakiś sposób oddziaływać…

    1. to wszystko tworzy jedną całość.
     Oni coraz mniej sie kryją. Niestety bóg tego świata otępił umysły ludzi, którzy nie łączą faktów.

     1. Jej no właśnie 🙁

      Przechodziłam niedawno koło tego sklepu i na widok wystawy wszystko mi się skręciło w środku :- /

   3. Piotr, czyli kamień, nie skała

    We wszystkim musimy za wszelką cenę doganiać “święty las” holly wood, jak ćmy które lecą jedna za drugą prosto do ognia.
    Więc jeśli “Ryjana” śpiewa okultystyczne piosenki to przecież obowiązkowo trzeba iść śladem “najlepszych”.
    Fejm musi być. A w gratisie smoła w duszy.
    Smutne jest to co się dzieje z ludźmi którzy odrzucają istnienie Boga, i muszą czymś na siłę wypełnić tę pustkę która w wyniku tego powstaje.

   1. Ja się też zdziwiłam…nawet nie wysłuchałam singla…ale już sam tytuł mnie negatywnie zaskoczył :/

 1. Ohydny ten tatuaż,mam wrażenie,że coraz więcej ludzi jest tatuowanych.To jest obłęd jak jesteśmy zalewani ohydztwem,z każdej strony.Wszędzie bożki,kulty demonów i to wszystko pod przykrywką niby pobożności.Słabo się robi,a ludzie śpią i nie chcą przyjąć Prawdy.
  Na odzieży,samochodach,jedzeniu,piciu….nawet mesjanistyczni żydzi dali się zwieść pseudo gwiazdą Dawida. wszędzie paskudztwo.

  1. no właśnie mesjanistyczni Żydzi są na bakier z prawdą. Nie chcą przyjąć bibliujnej prawdy, którą jest pochodzenie tzw gwiazdy Dawida, która jest gwiazdą Remfana, o czym dwukrotnie pisze Biblia.

   1. Grota Eliasza na górze Karmel to kłamstwo. W filmiku “Góra ognia” jest pokazana grota, w której przebywał Eliasz.

    1. wcale mnie to nie dziwi, biorąc pod uwagę gdzie ejst a gdzie mówią Góra Synaj

    2. Piotr, czyli kamień, nie skała

     To dobrze, że nikt nie zwrócił uwagi na tę właściwą górę. Dziś stał by tam kościół pod wezwaniem Maryi po stokroć przedziwnej.
     Jedyne miejsce którego nikt nie zbezcześcił ohydą bałwanów jest jezioro po którym chodził Jezus 🙂 Wszędzie indziej od razu w ruch wchodzi beton, ołtarz i bałwany. Dużo bałwanów. Podobno cudownych, ale żaden z nich jeszcze nie ożył 😉 Jeśli są takie cudowne to powinny tańczyć po tych kościołach 😀

   2. Hebrajskie słowo Dawid Dalet-Vav-Dalet(דוִד) składa się z 3 liter, oznaczających: “Drzwi – Człowiek – Drzwi”
    Mamy więc w środku bramę, którą jest człowiek, przez którego przechodzi się, to bramą jest mesjasz – Chrystus, który bardzo często nazywany jest bezpośrednim potomkiem Dawida i to nie bez powodu.

    ” To mówi Święty, prawdziwy, Ten, który ma klucz Dawida, Ten, który otwiera, a nikt nie zamknie, i Ten, który zamyka, a nikt nie otworzy.”

    Chrystus ma klucze Dawida to znaczy że jest bramą i pośrednikiem między Bogiem, a stworzeniem. W nim połączyły się dwie natury Stwórcy i stworzenia.

    Hebrajska litera Dalet(ד) to w piktogramach hebrajskich trójkąt Δ. Dawid więc to obrazkowo człowiek, który łączy w sobie dwa trójkąty czym geometrycznie jest heksagram.

    http://www.ancient-hebrew.org/files/alphabet_chart.gif

    Myślę że dlatego heksagram jako gwiazda Dawida przylgnął tak do Izraela, bo czekają na takiego króla jak Dawid, ale nie wiedzą że tym królem jest Chrystus.

    1. Interesujące jak zwykle zresztą cupak w Twoim wydaniu 🙂

  2. “To jest obłęd jak jesteśmy zalewani ohydztwem,z każdej strony.” “wszędzie paskudztwo.”
   Lepiej bym tego nie oddała Lenka jak to wszystko wokół wygląda. Najlepiej chyba siedzieć w domu lub schować się w lesie i nie rozglądać naokoło.

   1. Ja juz nie mogę patrzeć na te obrzydliwości jak upadla się człowieka i oddaje go na pożywkę dla demonów przez m.in właśnie te śmietnikowo satanistyczne ubrania 🙁

    1. Piotr, czyli kamień, nie skała

     Mam tak samo, powoli zaczynam zazdrościć apostołowi Janowi pobytu na wyspie Patmos…

  3. Też mi się ten tatuaż nie podoba…zawsze jak widzę kogoś z tatuażem to się zastanawiam ile musiał kosztować (a w salonach z dobrą opinią i dbających o higienę to czasem w grę wchodzą spore kwoty) i co mogłabym sobie za to kupić, przy czym część odkładając na coś co chcę kupić ale jest drogie (np.laptop czy tam co innego)/na jakiś cel charytatywny…

 2. Artur S. (detmold)

  Moda wszelaka jest wyznacznikiem prestizu dla ludzi bez smaku gustowego. Poza tym bezrozumne za nia gonienie oznacza czesto oprocz znacznego uszczerbku finansowego rowniez zeszmacenie-znizenie naszej swiadomosci duchowej do spraw wylacznie plytkich-przyziemnych o charakterze czysto materialnym-hedonistycznym, przez co zbiorowosci ludzkie sa autentycznie biedne. Przykladowo to nasze ( i nie tylko ) “Zastaw sie, a postaw sie”…

 3. Bestia przywłaszcza sobie symbolikę wskazującą na Chrystusa i manipuluje jej znaczeniem, bo terminem gwiazda poranna w Biblii nazwany jest Mesjasz i nikt po za nim, bo jedynie Chrystusa należy wywyższyć.

  “Gdzie jest ten nowo narodzony król żydowski? Widzieliśmy bowiem gwiazdę jego na wschodzie i przyszliśmy oddać mu pokłon.” Mt 2:2

  “Jam jest korzeń i ród Dawidowy, gwiazda jasna poranna.” Ap 22:16

  “Ja otrzymałem od Ojca mojego; dam mu też gwiazdę poranną.” Ap 2:28

  Gwiazda poranna najjaśniejsza na niebie to symbol poznania Boga, które zostaje przyniesione na świat przez pośrednika między Bogiem, a człowiekiem jakim jest Chrystus.

  https://www.gotquestions.org/morning-star.html

 4. Nasuwa mi się na myśl przeinaczanie prawdy, nazywanie dobra złym, a zła dobrym.
  Takie nastąpiło pokręcenie dzisiejszego świata..
  Kult śmierci i tatuaży, czaszek, szkieletów.
  Ludzie doznają obłędu..

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: