Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kult Świętej Śmierci – Królowa Niebios zdemaskowana. Szok….

Dzięki poniższemu materiałowi, teraz już wiem, co kryje się naprawdę za tzw Matką Boską.

Na informacje natrafiłem dzisiaj, dowiadując się, że papież Franciszek może zetknąć się z  kultem Santa Muerte, podczas dzisiejszej wizyty w Meksyku.. Oficjalnie kościół rzymski neguje ów kult, który notabene wyznają katolicy w Meksyku. Jednakże w niektórych kościołach jest coś sprzecznego z tymi deklaracjami:

santamuertekosciollkatolicki

 

 

fot. http://www.dailymail.co.uk/

 

Santa Muerte, kult Pani Śmierci, łączy elementy wschodnio-europejskiej kostuchy z wizerunkiem tzw Matki Boskiej.

Poszperałem trochę w internecie. Popatrzcie sami:

santamuerte

 

 

 

 

Czy coś nam  to przypomina?

 

Santa_Muerte

 

Teraz już widzimy komu się tak naprawdę oddaje hołd w krajach katolickich.

 

To nie są żarty, to potężny wpływ demoniczny, którego myślę nie docenialiśmy.

Jakie są skutki owego kultu?

tatuaz

 

 

 

 

Bieda, poniżenie, zniewolenie, nieszczęścia.

„Ludzie składają przed nią alkohol (tequilę), słodkości czy kwiaty. Modlą się o miłość, pieniądze i zdrowie. Niektórzy rodzice proszą o zdrowie swoich dzieci.
Obiecałem jej, że jeśli da nam córkę w dobrym zdrowiu, to przyjdę przed nią, by ją ochrzcić – mówi jeden z czcicieli Św. Śmierci – 22-letni Anguiano.
Obiecałam Świętej Śmierci, że jeśli przyprowadzi zabójców mojego syna, to zaniosę jej przesłanie tak daleko, jak się da – mówi z kolei nowa wyznawczyni Św. Śmierci – Enriqueta Vargas.</p>
Z kolei 74-letni Felix Lugo wierzy, że Święta Śmierć spowodowała, że upadł w swojej wannie przed dwoma laty i doznał uszkodzeń nóg. Miała to być kara za to, że liczył, iż jego sąsiadowi nie uda się zbudować świątyni na jej cześć. Jestem tu, by prosić o przebaczenie. Czuję, że ją uraziłem – mówi.

źródłohttp://chnnews.pl/index.php/pl/ameryka/item/3192-to-nie-zarty-oto-co-stoi-teraz-na-drodze-papieza-franciszka-wideo.html

 

 

To nie tylko ta sama postać, ułożenie rąk do modlitwy i płaszcz. To także te same elementy kultu: kwiaty, chodzenie na klęczkach, gromnice, pielgrzymki.

 

 

oltarzsantamuerte

 

 

fot. http://www.dailymail.co.uk/

 

 

Gro osób po nowym narodzeniu, kiedy już przekonuje się o bałwochwalczym kulcie tzw Matki Boskiej, (Królowej Niebios), wyrzuca wszelkie dewocjonalia, po czym natychmiast maleją ataki demoniczne.

Sprawa jest o wiele poważniejsza niż myśleliśmy, kiedy się widzi prawdziwą „matkę boską”.

 

„Szacuje się, że kult na całym świecie ma już ok. 10 mln wyznawców, których z roku na rok przybywa. Można ich znaleźć nie tylko w Meksyku, ale także w innych krajach Ameryki Południowej, USA, a nawet w Japonii i Australii”

http://turystyka.wp.pl/gid,17162669,kat,1036543,title,Santa-Muerte-meksykanski-kult-smierci,galeria.html?ticaid=116793

Jest oczywista korelacja, między wyznawcami matki boskiej, a biedą.

„Coraz więcej mieszkańców Meksyku żyje w ubóstwie. Wg. rządowych badań aż 52 miliony osób w tym kraju uznać można za biedne. A 10 milionów z nich za bardzo biedne”

 

Ubóstwo jest czymś gorszym niż bieda. Tak ich wynagradza Matka Boska Śmiertelna.

http://www.tierralatina.pl/2011/07/meksykanie-biednieja/

 

Wysyłajcie znajomym, ostrzegajcie. Kult śmierci, to kult Szatana. Bóg to miłość i życie wieczne i nie ma nic wspólnego ze śmiercią.

Zauważcie, że w kościołach rzymskich Pan Jezus nadal wisi martwy na krzyżu, kiedy w protestanckich wisi tylko sam krzyż…

Nierządnica = odstępczy kościół.

Kościół odstępczy = królowa niebios

 

Ap 18

4 I usłyszałem inny głos z nieba mówiący:
„Ludu mój, wyjdźcie z niej,
byście nie mieli udziału w jej grzechach
i żadnej z jej plag nie ponieśli:
5 bo grzechy jej narosły – aż do nieba,
i wspomniał Bóg na jej zbrodnie.
6 Odpłaćcie jej tak, jak ona odpłacała,
i za jej czyny oddajcie podwójnie:
w kielichu, w którym przyrządzała wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie!
7 Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu,
tyle jej zadajcie katuszy i smutku!
Ponieważ mówi w swym sercu:
„Zasiadam jak królowa
i nie jestem wdową,
i z pewnością nie zaznam żałoby”,
8 dlatego w jednym dniu nadejdą jej plagi:
śmierć i smutek, i głód;
i będzie ogniem spalona,
bo mocny jest Pan Bóg, który ją osądził.

 

Królowa Niebios….

 

Jeśli nie znasz jeszcze genezy kultu tzw Matki Boskiej, to polecam ten oto materiał dowodowy:

http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm

 

Czarno na białym jest pokazane co się kryje z Królową Niebios.

Zaktualizowane: 13 lutego 2016 - 23:15

61 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Brak słów. To porażające, jak potężna zwierzchność demoniczna sprawiła, że miliony zwiedzionych padły przed nią na kolana, odrzucając tym samym Syna Bożego. I pomyśleć, że 4 maja katoliccy słudzy diabła mają zaprzedać nasz kraj „pod jej obronę”. Ci perfidni, bezduszni rzymscy zwodziciele chcą złożyć pokłon ohydzie, która nie kryje już nawet swojego szpetnego oblicza. To nieistotne, bo ci pożałowania godni ludzie będą otaczać czcią także i strasznego kościotrupa, jeżeli tak nakażą purpuraci wedle woli boga tego świata. Wielu z nas z politowaniem patrzy na staruszki sciskające w ekstazie różańce, może się nawet z ich zaślepienia śmieje, ale te zdjęcia działają niczym sole trzeźwiące, stawiając nas do pionu niczym kazania Davida Wilkersona. Problem kultu maryjnego okazuje się być dosłownie śmiertelnie poważny.

  Musimy trwać w modlitwie, prosząc Boga Ojca w imieniu Jezusa w Jego Duchu by do zawierzenia Polski królowej niebios nie doszło i żeby obrzydliwość kultu maryjnego stała się dla katolików tak dokuczliwie widoczna, że wyrzuty sumienia zmuszą ich do opuszczenia kościoła rzymskiego i zwrócenia się przeciwko niemu, jak my to zrobiliśmy. Otwórz im oczy i uszy i zerwij tę szatanską, kkatolicką zasłonę z ich serca, Panie miłosierny. Pokornie Cię o to prosimy. A nam daj moc i odwagę, by mówić prawdę o tym odrażającym, szatańskim kulcie. Niech upadnie babiloński katolicyzm! Niech rozpadną się bałwany, a sanktuaria maryjne legną w gruzach! W imieniu Jezusa Chrystusa niech tak się stanie!

  1. Jak zwykle Jacku dobrze napisane.

   dodam od siebie, że w tym kontekście, bardziej zasadne wydaje się to co Pan Jezus powiedział w Apokalipsie

   „4 I usłyszałem inny głos z nieba mówiący:
   „Ludu mój, wyjdźcie z niej,
   byście nie mieli udziału w jej grzechach
   i żadnej z jej plag nie ponieśli:
   5 bo grzechy jej narosły – aż do nieba,
   i wspomniał Bóg na jej zbrodnie.
   6 Odpłaćcie jej tak, jak ona odpłacała,
   i za jej czyny oddajcie podwójnie:
   w kielichu, w którym przyrządzała wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie!
   7 Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu,
   tyle jej zadajcie katuszy i smutku!
   Ponieważ mówi w swym sercu:
   „Zasiadam jak królowa
   i nie jestem wdową,
   i z pewnością nie zaznam żałoby”,
   8 dlatego w jednym dniu nadejdą jej plagi:
   śmierć i smutek, i głód;
   i będzie ogniem spalona,
   bo mocny jest Pan Bóg, który osądził.’

   KRK to nierządnica, nierządnica to krk.
   Nierządnica to Krolowa Niebios.

  2. Piękne słowa Jacku. Niech Polacy porzucą walący odorem śmierci katolicyzm i przejdą do tętniącego życiem żywym Chrystianizmu. W imię Jezusa Chrystusą niech tak się stanie!

  3. „Problem kultu maryjnego okazuje się być dosłownie śmiertelnie poważny.” O tak.

   Naprawdę przerażające.

   Tak, to ważne by się o to modlić Jacuś, dziękuję że o tym przypominasz i że ułożyłeś tą modlitwę…
   Niech tak się stanie w imieniu Jezusa!

  4. Ależ okrutne niepoparte żadnymi faktami pierdolenie. Jestem rzymskim katolikiem i doktryną mojego kościoła jest między innymi niepokalane poczęcie Marii( Maryi jak kto woli), poza tym wyżej opisany kult występuje jedynie na terenie Meksyku/ Ameryki Środkowej i jest jedynie manifestacją naszłości obrzędów i symboliki przedchrześćjańskiej uzytych by wyjaśnić rdzennym tubylcom ujęcie katolickiej/chrześćjańskiej filozofii, pozdro niedoedukowane bolki, poczytać katechizm jak czegoś nie wiecie ;P

   1. Poczytać katechizm. Ja bym wolał biblię poczytać 🙂

   2. Jesteś rzymskim katolikiem. Wyraźnie to czuć.Chrześcijanin nie odnosi się w taki sposób do braci, jak Ty. Nawet wtedy, gdy bladza.

    1. Dokładnie tak. Zanim narodziłem się na nowo dawałem właśnie takie owoce, z wyższością i pogardą traktując nieświadomych. Pozdro techno- wyrzuć swój katechizm do śmieci, to wymysł ludzki. Tak samo jak niepokalane poczęcie Marii. Czytaj Biblię samodzielnie modląc się tylko i wyłącznie do Jezusa, by ci się objawił w Słowie, a jestem pewny, że i Tobie Pan otworzy oczy na fałsz katolicyzmu i że tak jak i my zwrócisz się przeciwko zwodniczemu kościołowi rzymskiemu. Wiem, że to trudne i że twój dotychczasowy światopogląd runie w gruzach, ale to nieuniknione. W imieniu Jezusa niech tak się stanie!

   3. A ja doradzam poczytać Słowo Boże zamiast katechizm napisany przez Pedofili, Watykańskich Bankierów piorących narkotykową forsę mafii, oraz tych którzy nocami schodzą w podziemia kościołów by oddać cześć Lucyferowi. Zainteresuj się chłopie, skoro jesteś „douczony” dlaczego Benedykt XVI nie wyściubia nosa poza Watykan. Dlaczego obowiązuje za nim Europejski nakaz aresztowania za udział w czarnej mszy z ofiarą z dziecka w Holandii kilkanaście lat temu. I pamiętaj, nikt tu nie atakuje ciebie jako Rzymskiego Katolika. To nie Twoja wina że jesteś oszukiwany.

   4. Pozdro techno katoliku rzymski. ( dawno nie bluznąłem tak długo i dosssadnie) Powiedzmy że Twój katechizm ma rację… i Twój kościół też. Zobacz oto że gdy dostaniesz się do nieba ( możliwe że za wysługę lat się załapiesz) otóż zobacz kto Cię tam powita:
    http://www.fronda.pl/a/jezuita-z-watykanu-niektorzy-swieci-to-geje-przywitaja-was-w-niebie,92629.html

  5. Szatanskiego i szkodliwego kultu maryjnego w kosciele nie pokonamy i nie usuniemy. Wielka Nierzadnica musi byc wypalona ogniem razem z calym tym szatanskim balwochwalstwem.

 2. gdzieś czytałem że ta taka łuna z językami jakby ognia/blasku to mitochondrium czyli podstawowa komórka która oddycha. Śmierć umieszczona w środku oznacza zabranie dechu życia, czyli śmierć.

 3. Donald Trump zachowuje się dokładnie tak i robi takie same ruchy jak w Simpsonach z 2000 roku.

  https://youtu.be/yyQQeYHxWFM?t=3m10s

  1. „ciemne moce” mają pewien wgląd w przyszłość, nic dziwnego zatem skąd mają tzw predyktywny programing i jak go robią, mają soje „wyrocznie i kanały, kosmici etc”

   1. A może to nie wgląd w przyszłość, a raczej realizacja napisanego scenariusza?

  2. Film już usunięty…Dlaczego mnie to nie dziwi?

 4. okładka płyty heavy metalowej bez potrzeby przeróbek.
  potężne zwiedzenie ludzi-proszenie śmierci o życie.
  ślepota ,która nie chroni przed konsekwencjami.

 5. Ja mam te obrzydliwe obrazy ”Królowej Niebios” w całym domu oprócz mojego pokoju i nie mogę się ich pozbyć 🙁

  1. To musi być ciężkie. Być otoczoną wywołującymi niemalże niekontrolowany odruch wymiotny. Współczuje Ci szczerze 🙁

   1. Coś mi wcięło, miało być- … odruch wymiotny bałwochwalczymi obrzydliwościami i mieć związane ręce.

  1. Oho, kolejna! Ileż to ich jest?! Toż to prawie „50 twarzy królowej niebios”…

 6. Proponuję modlitwę o to by do tego zawierzenia nie doszło i by ten demon został na oczach wielu ludzi(ktòrzy zapewne się tego dnia licznie zgromadzą) poniżony i upokorzony przez Boga.

  Do tego można by rozpocząć jakiś post tydzień przed tym ze wspólną modlitwą, a dzień przed tym, 3 maja post całkowity 24-godzinny

  Co wy na to?

  1. tak oczywiście sam o tym myślę, ale nie wiem jak to ugryź.

   1. Też o tym myślałam 🙂 Koniecznie trzeba przeciwstawić ich „modlitwom” nasz post i modlitwę do Boga. Cytując klasyka „damy radę”.

    1. Jeszcze dużo czasu, ale myślę, że trzeba też poświęcić czas, post i modlitwę w okresie ŚDM (25-31.07.). Mam mocne przeczucie, że to jest bardzo ważne. Chodzi mi też po głowie pewna koncepcja, ale o tym za jakiś czas.
     Warto może z grubsza się do tego „przymierzyć” – zarezerwować czas i jakieś fundusze.
     Co Wy na to ?

   2. Tak jak poprzednio, 7 piątków post i modlitwa?

  2. Pisałem już o tym parę razy, że całe biblijne chrześcijaństwo w Polsce musi zorganizować akcję modlitewną i postną, żeby powstrzymać to ogólnokrajowe bałwochwalstwo.

   1. Tylko jak?
    Napisać coś w rodzaju listu otwartego do wszystkich zborów?
    Zdobyć adresy, tego co jest w sieci i rozeslac?
    Taka myśl do mnie przyszła.

  3. Też się z tym niedawno zgodziłem, po pierwszym wpisie, który poruszał temat. Myślę, że przyłączyłoby się wiele osób.

   Ap 20:14
   A Śmierć i podziemny świat(Otchłań) zostały wrzucone do jeziora ognia. To jest druga śmierć.

 7. Nie obrażajcie Białej Pani. Jest jedyną Sprawiedliwością na tym świecie.

  1. a to jest jego imię, którym go zwać będą: PAN SPRAWIEDLIWOŚCIĄ NASZĄ” (Jeremiasz 23:5,6).

   Bóg jest sprawidliwością, nie żaden człowiek

  2. A kim jest ta pani? O nikim takim w Biblii nie czytałem.

  3. Powiedział co wiedział…
   Biała Pani…
   Nie oglądaj więcej bajek w stylu „Królowa Śniegu” – Kaiu…

   1. A mi się przypomniało, że w argocie narkomańskim „biała dama/pani” to nic innego, jak amfetamina, ale pierwsze słyszę, że jest w niej coś dobrego, już nie wspominając o sprawiedliwości.

  4. Sprawiedliwości na świecie nie ma. Jedynie Chrystus może coś z tym zdziałać, a nie żadna pogańska biała pani, czy tam Maryja. Gdzieś w Biblii jest napisane że w czasach ostatecznych ludzie będą wołać do swoich fałszywych bożków, ale odpowie im cisza < to wszystko już się dzieje.

 8. Słuchajcie bliźni ( zwiedzeni/błądzący bracia ) katolicy. Chcecie być potępieni to proszę bardzo…Tylko potem nie mówcie, żeśmy was nie ostrzegali.

 9. Nie dość, iż jesteśmy gnojeni przez babiloński system społeczno-gospodarczo-kulturowo-religijny, to jeszcze na dokładkę coś takiego…Szkoda słów…

 10. To, że w okresie kolonizacji przejęli część wierzeń katolickich i wymieszali z własnymi nie oznacza, że katolik w europie modląc się do matki boskiej modli się do śmierci.

 11. Jak wiele jest tych fałszywych bóstw przed którymi padają na kolanakatolicy 🙁 Różne Maryje, martwy Pio, JPII, jakieś relikwie i krwawiące figury, cudowne obrazy.. O ile piękniej byłoby patrzeć codziennie z radością na góry, morza, drzewa, ptaki, chwalić Pana za stworzenie tak pięknego świata dla nas, a nie bić pokłony przed tym wszystkim.

 12. A pamietacie kaplice wyłozone samymi kosciami ? w Europie chyba takie 2 są

   1. Posluchajcie sobie egzorcysty Piotra Glasa to zmieni sie Wam zdanie..

 13. Kraje i społeczeństwa pod panowaniem tej ladacznicy o ksywie Czarna Madonna dziwnym trafem gniją i rozpadają się…

 14. Pokazał pare obrazków i tekst a apokalipsy w którym tak naprawde nie wiadomo o koo chodzi i wszyscy mu uwierzyliscie ?

  1. o widzisz, dzięki Twojej Lukasz uwadze uświadomiłem sobie, że czytają ten blog także początkujący a zapomniałem wstawić dla nich bardzo bogate źródło dowodowe: http://eliasz.dekalog.pl/goscie/palla/krolowa.htm

   a co do nierządnicy tutaj masz solidny zestaw argumentów:
   https://www.youtube.com/watch?v=SHnCiS7OyPE

 15. pierdolenie o szopenie, jestem rzymski mkatolikiem i na każdym wyznaniu wiary każdy katolik deklaruje swoją wiarę tęż między innymi w niepokalane poczęcie żydowskiej kobiety którą była Maria (Maryja jak wolicie), pozdrawiam serdecznie

  1. ” jestem rzymski mkatolikiem”

   właśnie widać:

   „pierdolenie o szopenie”

   1. ahahahaha 😀 nic mądrzejszego teraz nie napiszę ;P

   2. Nie dziwcie sie katolikom ze tak agresywnie reaguja na takie informacje. Dla nich to albo stek idiotyzmow albo jesli ktorys ma bardziej otwarty umysl nokaut, szok po ktorym moze sie nie podniesc. Zapewne slyszeliscie moi drodzy o czyms takim jak dysonans poznawczy. Pozdrawiam.

  2. Maria nie była niepokalanie poczęta. W całej Biblii nie ma nigdzie takiego stwierdzenia. Chrystus urodził się bez grzechu, nie Jego ziemska matka. Byłą dziewicą do czasu urodzenia Jezusa. „Dogmat o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny (łac. Immaculata Conceptio Beatæ Virginis Mariæ) – twierdzenie teologiczne definiujące szczególny stan świętości będący przywilejem Marii z Nazaretu, ogłoszone w Kościele katolickim 8 grudnia 1854 roku przez Piusa IX jako dogmat wiary. Ta prawda wiary jest częścią szerszego zagadnienia konsekwencji grzechu pierwszych rodziców Adama i Ewy (grzech pierworodny), którym została objęta cała ludzkość. Katolicka refleksja teologiczna przyjmuje, że łaska Niepokalanego Poczęcia predysponowała Maryję do permanentnej przyjaźni z Bogiem, zdolności niezwykle łatwego wchodzenia z Nim w autentyczny kontakt i oświecała Jej umysł wiedzą wlaną, która skłaniała Ją do wybierania zawsze tego co doskonalsze, lepsze. Skutkiem tej łaski była żywa wiara: najdoskonalsze wypełnianie przez Maryję Dekalogu i największego z przykazań, czyli przykazania miłości Boga i bliźniego.” To jest dogmat, stworzony przez ludzi.

 16. Ogólnie kraje katolickie doświadczają „dziwnych” zdarzeń, znam miejsce (w sumie żadna tajemnica bo wszyscy o tym wiedzą) gdzie raz w miesiącu katoliccy egzorcyści (sic!) odprawiają te swoje rytuały na ludziach opętanych, zawsze w tym samym dniu dość spory parking wypełnia się po brzegi (rejestracje z różnych stron Polski), co znaczy że problem faktycznie istnieje, nie wspomnę już o hiszpańskojęzycznych krajach np. demoniczne twarze z Belmez lub historia tej dziewczynki z Meksyku która opętana sama przeprowadziła na sobie skomplikowaną operację przy użyciu zwykłych narzędzi gospodarskich (zgroza!) takie dziwne zdarzenia można mnożyć i mnożyć.. ponadto w Meksyku oprócz kultu Sante Muerte istnieje kult Jesúsa Malverde patrona przemytników.

  Kojarzycie np. takie nakładki na windows’a, jeśli nie podoba ci si wygląd to instalujesz nakładkę i już masz inny design taki jaki ci odpowiada. Tak samo jest z katolicyzmem, to jest taka nakładka na pogaństwo, nie podoba ci się jakiś pogański kult? instalujesz nakładkę i już zamiast Królowej Niebios masz Maryję i jest „ok”. ale czy instalując nakładkę na windows’a, zmieniamy system operacyjny? oczywiście nie! I tak samo jest z pogaństwem i katolicyzmem, pogaństwo wciąż pozostaje pogaństwem bez względu na nakładkę.

 17. dziękuję za wstawienie tego artykułu, teraz tymbardziej kompletniej wyjaśnia się wszystko, co stoi za kultem tzw. królowej niebios, i skąd w historii naszego kraju tyle przejawów jej skutków: śmierci, wojny, biedy i głodu oraz spustoszenia.

 18. W Polsce również mozna dostrzec podobną symbolikę, np na tym tatuażu u aktorki Romy Gąsiorowskiej: http://vipnews.pl/2011/11/23/najlepsza-aktorka-roma-gasiorowska-%E2%80%93-zobacz-jej-dziwny-tatuaz/

 19. Obrzydliwe. Co z tobą zrobi Jezus za opluwanie Jego matki

  1. PO całym materiale dowodowym Piotrze masz tylko tyle do powiedzenia?

   Maria, służebnica Pańska śpi w grobie czekając na zmartwychstanie tak jak inni.
   Jaki klapki trzeba mieć na oczach by nie widzieć jak kościół Rzymu czci królową śmierci. Nawet figurka kościotrupa w kościele to za mało aby zrozumieć zwiedzenie…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish