Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy jeśli czytam biblię…

Czytając Biblię

 

 

 

Grafikę wykonał Piotr. Dziękuję.

Updated: 15 maja 2017 — 15:33

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Na samym początku poznawania Boga nie widziałam czy mogę ufać komukolwiek, bo każdy mówi i myśli inaczej, religie to już w ogóle. Mi Bóg odpowiedział na to w śnie, że mam ufać tylko Jego Słowu i rzeczywiście tak jest. Gdy nie czytam Biblii to czuję, że się od Niego oddalam i nie potrafię sobie poradzić z wieloma sprawami. Jego Słowo powoduje, że jest łatwiej, a zło nie ma wtedy takiej siły.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Brawo 😉 Dzieje się tak dlatego, że Słowo Boga jest żywe. Natomiast filozofie ludzkie – pomimo że niektóre brzmią pięknie – są martwe, często zupełnie niezgodne z naszą naturą którą Bóg nam dał.
   “Takim będzie i Moje Słowo, które wychodzi z Mych ust. Nie wróci do Mnie próżne, ale dokona tego, czego żądam i przyprowadzi to, z czym je wysłałem.” (Iz 55:11 NBG)
   Piękne słowa…
   Czy Bóg mówi tu o jakimś kaznodziejach, czy duszpasterzach których pośle? Nie. Mówi tu o Swoim Słowie 🙂 Oczywiście bywają kaznodzieje, którzy głoszą Słowo Boże i to nie oni, ale Słowo które głoszą zmienia ludzi 😉
   Chwała Bogu na wysokościach! 🙂

  2. Niesamowity sen od Boga 🙂 Przykład na to jak Bóg odpowiada na nasze wątpliwości 🙂
   Mam tak samo Madziu, jak się oddalam w zaniedbaniu modlitwy i Słowa to różne rzeczy zaczynają mi się “sypać”.

 2. Bardzo dobry mem. A najlepszym punktem jest: “Czy słowa które Jezus wypowiadał do rybaków i zwykłych ludzi którzy zbierali się wokół Niego na pewno są tak skomplikowane, że tylko wieloletnie studia teologiczne pozwolą je zrozumieć?”

  1. O to to! Podoba mi się ten mem 🙂 ale i ten punkt jest też świetny 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: