Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rihanna: „Książę William jest Antychrystem”

Rihanna powiedział swoim pracownikom i współpracownikom, że „ Książę William jest Antychrystem ” i będzie przyszłym królem jednego światowego rządu promowanego przez New World Order.

” Rihanna  wyjaśniając powiedziała, że rola Wilhelma jako króla  jednego światowego rządu  będzie znana ludzkości po globalnej katastrofie”.

 

Poniżej William przedstawiony jako “baranek”:

 

Jednakże w lewej ręce trzyma rozszczepione kopyta niczym kopyta Baphometa.

Jeśli rozczłonkujemy imię William wyjdzie: “Będę Ja jestem” (will-i-am)

 

Harry naprawdę z innego rodu,” wyjaśniła. „ Harry nawet nie jest związany z Królową ”.

Nie wiadomo czy jest to wprowadzenie ludzi na boczny tor, przekierowanie poszukujących prawdy, czy np efekt modlitw za Rihanę i jej chwilowy bunt wobec systemu, który doskonale poznała.

 

Mój stary tekst o Williamie jako kandydacie na antychrysta:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2014/01/antychryst-jest-przygotowany-ksiaze.html

 

Nie wiem jak jest naprawdę, ale wiem jedno: nie jest sztuka jedynie mówić o takich ludziach per “marionetka illuminati”, ale się o nich modlić. Zatem i my powinniśmy modlić się za Agnieszkę Chylińską i jej podobnych ludzi show buinessu. Oni są po prostu pod wpływem złych duchów o wiele bardziej niż my byliśmy.

 

Updated: 12 maja 2017 — 11:28

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Sorry, że nie w temacie.

  Podczas ćwiczeń “Zachód-2017” Rosja będzie testować atak na Litwę i Polskę.

  http://zik.ua/pl/news/2017/05/11/turczynow_podczas_wicze_zachd2017_rosja_bdzie_testowa_atak_na_litw_i_polsk_1094071

 2. Adminie możesz podać źródło? A propos wypowiedzi Rihanny. Dzięki

 3. Moim zdaniem książę William nie będzie tzw. “Antychrystem” tylko Fałszywym Prorokiem, zostanie uznany za mesjasza przez Żydów i muzułmanów.
  Taka ciekawostka.Na jednym z odwróconych egipskich hieroglifów widnieje ponoć twarz Williama i nie tylko…
  https://i.ytimg.com/vi/fOhDwKc5wV8/maxresdefault.jpg

  1. Artur S. (detmold)

   Powrot po latach 😉 . Witaj ponownie 🙂 .

 4. Jest sporo ciekawych faktów na to że to co powiedziała może stać się prawdą.
  Książę William urodził się podczas zaćmienia Słońca w Konstelacji Oriona – 21.06.1982, dokładnie tego dnia Słońce zapala pochodnie którą trzyma Orion w ręku, taką samą jak trzyma znana na całym świecie statua Wolności w USA. Ożywiony posąg/obraz Bestii ma przynieść światu oświecenie, które otrzymuje z niebios prosto od Słońca. Bestia z Ziemi ma wykonać całą pracę za Bestię z Morza, aby możliwe było ustanowienie fałszywego mesjasza i tak się też dzieje.

  https://logos373slowoblog.files.wordpress.com/2017/04/orion.jpg

  Matką Williama była Diana czyli rzymski odpowiednik królowej niebios. Ponadto brytyjską rodzinę królewską uważa się za potomków linii króla Dawida i “powracający Chrystus” ma zasiąść właśnie na brytyjskim tronie. Ciekawe że cała uwaga świata jest zawsze skupiona na wydarzeniach odnośnie monarchii brytyjskiej ślub Williama oglądało 2 miliardy ludzi !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=PjE4FG01IaU

  Obraz Bestii zajmie pozycję władcy religijno-politycznego nad całym światem co przyjmą z radością wszystkie religie.

 5. Już od dosyć dawna William jest na szczycie mojego rankingu “pretendentów do objęcia władzy Antychrysta”. Po prostu najbardziej mi pasuje i wiele na niego wskazuje. Jednak trzeba wciąż zachowywać czujność 🙂

  1. Coś w tym jest :/
   PS. Galeuszu, z tego co mi podrzuca internet, piosenka o Apollo nawet nie weszła do finału 😀 za to Węgier dalej w grze 🙂

 6. W tej chwili główni kandydaci na Antychrysta to: Jared Kushner, Donald Trump, Recep Erdogan, Książę William i Barack Obama. Strona gematrix.org przestała działać. Wczoraj pisałem z kimś przez internet i ta osoba nie chciała przyjąć zbawienia twierdząc, że Jezus był tylko człowiekiem i że nie obchodzi ją to. Mnie zaś posądzono o bycie sekciarzem.

 7. Jeśli “Mały róg” to antychryst,to wszelkie twierdzenia o Williamach i innych to bzdurki)

  1. Robin zapominasz że antychrystem może być całym systemem religijny, który stawia się w miejscu Boga, ale posąg Bestii będzie jeden.

   Bestia to bezosobowy moloch, który tworzą ludzie. Wszyscy ludzie są podlegli prawom i nakazom stworzonym przez Bestie (królestwa ziemskie). Wielka Nierządnica poślubi Bestię a dokładnie jej obraz jako swojego oblubieńca, w ten sposób zwiedzie świat po raz kolejny fałszywie dowodząc tak jak w średniowieczu że jest jest oblubienicą Chrystusa. Gdy tym czasem jest oblubienicą, ale Bestii, ale żeby to było możliwe potrzebny jest ożywiony obraz Bestii czyli fałszywy mesjasz, który będzie uważany za Chrystusa (twz. finałowy antychryst)

   Świetną analogią do tego jest złoty posąg Bestii stworzony przez Nabuchodonozora, który stworzył go po to, aby połączyć Bestię(swoje państwo) z swoją własną religią. W ten sposób powstał pomost pomiędzy Bestią a religią, która była narzucona siłą.

   Bezosobowy moloch jakim jest Bestia i jej potęga jaką są miliony ludzi pełni rolę siły wykonawczej, tak samo jak siłą wykonawczą (potęga i moc) Chrystusa jest sam Bóg, tak samo siłą wykonawczą posągu Bestii są posłuszni systemowi(państwu) ludzie.

   Szatan naśladuje Boga, ale nie ma żadnej mocy wykonawczej dlatego potrzebuje królestw ziemskich, nawet chciał dać te królestwa Chrystusowi w zamian za pokłon kiedy Go kusił, ale ten odrzucił jego ofertę bo Jego siłą jest Bóg, a nie stworzenie. Dlatego liczbą Bestii jest 666 liczba stworzenia-człowieka.

  2. Robin, czemu tak uważasz? “Antychryst” to potoczne określenie stworzone przez chrześcijan na tę osobę (lub cały system) które/który jest opisana/opisany w ks. Daniela i Apokalipsie, w których słowo “antychryst” nie występuję.Pojęcie “antychrysta” występuje tylko w listach Jana i odnosi się do osób, które zaprzeczają relacji Syna z Ojcem i na tej podstawie można powiedzieć, że antychrystami są żydzi, muzułmanie, ateiście, czy wyznawcy innych religii, który zaprzeczają, że Jezus jest Bogiem, Mesjasze, Synem Boga.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: