Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Macron wygrywa, ale fortuna kołem się toczy.

Na okładce The Economist 2017 jest flaga Francji umieszczona na kole fortuny:

Economist 2017

 

Koło fortuny w tarocie, a to mieli na myśli okultystyczni twórcy grafiki tej gazety, oznacza niespodziewany los, zdarzenia. Zwycięstwo Macrona nie jest czymś niespodziewanym.

Tak pół żartem pół serio przywódcą decepticonów (oszustów) w filmie Transformers był Megatron :-).

Póki co na razie muzułmanie wiwatują:

 

“Według oświadczenia meczetu, muzułmanie uznają wybór Macrona za oznakę zgody panującej między religiami wyznawanymi we Francji oraz “znak nadziei”.”

Onet.pl

 

Jest to niesłychanie interesująca sprawa. We Francji trwa ostatnio wojna domowa, ale Francuzi wybrali człowieka podtrzymującego obecny status quo. Człowieka Rotchildow

 

Obejmował prestiżowe stanowiska w administracji państwowej, a także w bankowości inwestycyjnej na rzecz Rotschild & Cie Banque. W 2012 r. został zastępcą sekretarza generalnego w Pałacu Elizejskim, a w 2014 r. ministrem gospodarki, przemysłu i cyfryzacji Francji.

 

Skąd te wybory Francuzów? Ano z preferencji religijnych:

 

 • Kościół Katolicki: 60,4%
 • Brak religii: 28%
 • Islam: 7,5%

 

Chyba nie ma gorszej mieszanki aniżeli naród w 28% nie wierzący w Boga pomieszany z religią katolicką nawołującą do przyjmowania pogańskiej religii w postaci tzw uchodźców, na których muszą pracować wszyscy obywatele. Brak przestrzegania Prawa Boga kosztuje i Francuzi za to płacą tak jak Szwedzi.

 

 

 

7 komentarzy

Add a Comment
 1. A w Polsce przestrzega się prawa Boga?

  1. 1.W Polsce nie oddaje się czci na taką skalę Allahowi.
   2. Póki co nie na takich dzielnic jak w Belgii i Holandii gdzie prostytucji są na wystawie sklepowej.
   3. Homoseksualizm, aborcja, itp nie są jeszcze tak akceptowalne.

   Dlugoby pisać. Jest kolosalna różnica.

   1. I imię ciekawe pana prezydenta – EMMANUEL…

    1. Macron – “Kształcił się w LICEUM JEZUICKIM w Amiens, następnie w paryskiej szkole średniej Lycée Henri-IV[2]. Uzyskał dyplom DEA z zakresu filozofii na Université de Paris X, został także absolwentem Instytutu Nauk Politycznych w Paryżu oraz École nationale d’administration”

     ” W 2008 przeszedł do pracy w bankowości inwestycyjnej w ramach kontrolowanego przez rodzinę ROTSCHILDÓW – Rotschild & Cie Banque, gdzie był zatrudniony do 2012[1]. Zajmował się m.in. zakupem przez szwajcarskie przedsiębiorstwo Nestlé filii koncernu Pfizer o wartości ponad 9 miliardów euro.
     W latach 2012–2014 pełnił funkcję zastępcy sekretarza generalnego Pałacu Elizejskiego w administracji prezydenta François Hollande’a[5]. 26 sierpnia 2014 objął stanowisko ministra gospodarki, przemysłu i cyfryzacji.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: