Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trump likwiduje poprawkę Johnsona, która karała Amerykanów za ich przekonania religijne.

“- Rząd federalny zbyt długo używał poprawki Johnsona jako oręża przeciwko ludziom wiary, zastraszając, a często nawet karząc Amerykanów za ich przekonania religijne – mówił prezydent Stanów Zjednoczonych, informując, że podpisał rozporządzenie wykonawcze, które zezwoli Kościołom i związkom wyznaniowym na angażowanie się w politykę i otwarte popieranie kandydatów w wyborach.” Onet.pl

 

To tylko mnie utwierdza jak blisko jesteśmy przed pojawieniem się antychrysta. Antychryst nie będzie komunistą ścigającym kościół. On będzie ten kościół tworzył. Jedną wielką religię. Antychryst będzie prześladował chrześcijan zachowujących przykazania i Prawo Boże. Reszta będzie RELIGIJNA,  a to będzie oznaczać, że w imię tolerancji fałszywie pojmowanej stworzy się wiarę uniwersalną. To będzie sukces new age, a zarazem chwilowa przegrana Boga. Wtedy to właśnie na ludzi spadnie Gniew Boży, ale najprawdopodobniej kościoła Boga, zgromadzenia już nie będzie. Pozostaną ludzie, którzy dali się zwieść i Ci co teraz czytają np ten blog, ale nie są przekonani do Boga.

Trump jak napisałem w styczniu jest poważnym kandydatem na antychrysta. Jego żona jest przeciw szczepieniom. On sam jest przeciw GMO. Niebawem być może udostępni leki na raka. Porządek z chaosu.

 

“wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust5 i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów6, 10 [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu7, 12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.”  2 Kolosan 2

 

 

 

Updated: 5 maja 2017 — 09:17

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie tylko porwani będą zbawieni.

  Apokalipsa (Objawienie) 7:9-17
  (9) Potem ujrzałem: a oto wielki tłum, którego nie mógł nikt policzyć, z każdego narodu i wszystkich pokoleń, ludów i języków, stojący przed tronem i przed Barankiem. Odziani są w białe szaty, a w ręku ich palmy. (10) I głosem donośnym tak wołają: Zbawienie u Boga naszego, Zasiadającego na tronie i u Baranka. (11) A wszyscy aniołowie stanęli wokół tronu i Starców, i czworga Zwierząt, i na oblicza swe padli przed tronem, i pokłon oddali Bogu, (12) mówiąc: Amen. Błogosławieństwo i chwała, i mądrość, i dziękczynienie, i cześć, i moc, i potęga Bogu naszemu na wieki wieków! Amen. (13) A jeden ze Starców odezwał się do mnie tymi słowami: Ci przyodziani w białe szaty kim są i skąd przybyli? (14) I powiedziałem do niego: Panie, ty wiesz. I rzekł do mnie: To ci, którzy przychodzą z wielkiego ucisku i opłukali swe szaty, i w krwi Baranka je wybielili. (15) Dlatego są przed tronem Boga i w Jego świątyni cześć Mu oddają we dnie i w nocy. A Zasiadający na tronie rozciągnie namiot nad nimi. (16) Nie będą już łaknąć ani nie będą już pragnąć, i nie porazi ich słońce ani żaden upał, (17) bo paść ich będzie Baranek, który jest pośrodku tronu, i poprowadzi ich do źródeł wód życia: i każdą łzę otrze Bóg z ich oczu.

  1. Kto to wie…w sumie to tylko Bóg może wiedzieć :/

   1. Masz rację, jedynie Bóg może wiedzieć. Dodam jeszcze, że moja interpretacja niekoniecznie musi być słuszna.
    Powiem Ci, jak ja to rozumiem 🙂 Zauważ, że porwanych ma być 144 tys – A co z resztą sprawiedliwych?

    Jan, nie mówi o tysiącach, mówi o tłumie zbawionych:

    ,,Potem ujrzałem: a oto wielki tłum, którego nie mógł nikt policzyć, z każdego narodu i wszystkich pokoleń, ludów i języków, stojący przed tronem i przed Barankiem. Odziani są w białe szaty, a w ręku ich palmy. I głosem donośnym tak wołają: Zbawienie u Boga naszego, Zasiadającego na tronie i u Baranka.”

    Kiedy starzec, pyta: Kim są przyodziani w białe szaty i skąd przybyli? Pan odpowiada:

    ,,To ci, którzy przychodzą z wielkiego ucisku i opłukali swe szaty i w krwi Baranka je wybielili. Dlatego są przed tronem Boga i w Jego świątyni cześć Mu oddają we dnie i w nocy.”

    Przyszli z wielkiego ucisku, czyli sprawiedliwi oraz reszta nawrócona w czasie jego trwania.
    Wszyscy ci, którzy dotrwali do samego końca.

    Poza tym, w wizji Jan ujrzał jeszcze dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i tych, którzy nie oddali pokłonu bestii, jej obrazowi ani nie przyjęli znamienia. Tak więc, to nie będą osoby porwane, ale można przypuszczać, że raczej dostąpią zbawienia bez problemu. Co więcej, prawdopodobnie Henoch i Eliasz mają zostać zesłani na ziemię, aby objawić ludziom prawdę. Po co i komu, skoro wyłącznie porwani mają być zbawieni? – pytam retorycznie 😉 Ale jak mówie, mogę się mylić. Zbawienie tylko dla 144 tys wybranych… Ciekawa jestem, co inni myślą na ten temat.

    1. Karol Szulawiak

     zbawienie tylko 144 tysięcy to doktryna świadków Jehowy i oczywiście herezja. 144 tysiące to ludzie z fizycznego Izraela i to z pominięciem plemion Dana i Efraima. A co z poganami? A co z ludźmi z plemion Dana i Efraima? Czy nikt od nich nie będzie zbawiony?

     Pytania chyba retoryczne.

     1. Owszem, z tych dwóch plemion tez ludzie będą zbawieni. Bóg złożył Abrahamowi przysięgę, że jego ród dostąpi łaski Bożej. Wydaje mi się natomiast, że Ci pobłądzeni będą musieli “przejść przez ogień” by się oczyścić. Zresztą po pochwyceniu wiernych,pomczsie ucisku, resztce Izraela, która nie uwierzyła w Mesjasza opadnie zasłona z serc i rozpoznają Go i będą Go w rozpaczy wzywać. Wtedy Chrystus zejdzie na górę, z której został wzięty do nieba po zmartwychwstaniu.

     2. SJ wierzą ze 144 tyś. Pójdzie do nieba a reszta pozostanie na ziemi. Plemię efraima to plemię Józefa. Plemię manassesa dostanie dział podwójny

  1. 24 maja spotkanie z papieżem a następnego dnia:
   “Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk i szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker już 25 maja spotkają się z prezydentem Stanów Zjednoczonych w Brukseli. Donald Trump przyjedzie do stolicy Unii Europejskiej w ramach zaplanowanego na ten dzień szczytu NATO. Mówi się, że będzie to najważniejsza podróż zagraniczna Trumpa.” (cytaz a art.”Na temat”).

   1. wygląda to na teatr, jakby wizyta przypadkiem a może po wstrząscających wydarzeniach być może 13-16 maja podejmie się ważne decyzje na skalę świata

    1. Też tak uważam. W ogóle jak widzę te nagłówki: Ligę mistrzów w sezonie 2018/2019 będzie transmitował polsat….To ma dawać nadzieję, że nic się nie dzieję?

    2. Aha, po Trump wprowadził słuchaczy w błąd. Poprawka Johnsona nie karała ludzi na przekonania religijne, poprawka za zabraniała kościołom i organizacjom religijnym mieszania się do polityki, czyli jawnego popierania jakiejś partii, prowadzenia kampanii wyborczych itp. Trump robi deal z kościołami, czyli dokładnie to, co widzimy na naszym podwórku. Wiadomo do czego to zmierza i wyraźnie widać jak blisko są celu.

 2. Artur S. (detmold)

  Polacy sa zubozali duchowo od katolicyzmu ludzmi, dlatego sa tak biedni materialnie, iz musza czesto emigrowac do krajow ( o nadwatlonej co prawda przez bakcyla socjalizmu ) krajow protestanckiej etyki pracy. Donek jest reprezentantem co prawda skarlonego troche przez marksizm kulturowy, ale krancowo odmiennego amerykanskoprotestanckiego aktywnego typu mentalnego od biernego polorzymskiego. Jaki ma to zwiazek z tematem? Pan Trump to prawdopodobnie grabarz Ameryki i jej etosu…

 3. Adminie, dlaczego Twoim zdaniem Trump jest poważnym kandydatem na Antychrysta?

 4. Artur S. (detmold)

  Jezus Chrystus odmowil przyjecia ofiarowanego mu przez ludzi tytulu krola, gdyz zrownalo by to Jego z nedznymi wladcami swiata tego…

 5. Artur S. (detmold)

  Pszczoly wymieraja ( przez glupie amerykanskie filmy-dreszczowce utozsamiane ze smiertelnym zagrozeniem…, co prawda istnieje rodzaj zwany pszczolami zabojcami, ktory “stworzyli” przez swoja glupote murzyni-po prostu zamiast wykurzac pszczoly dymem, wykurzali je ogniem ). Bez tych ultra pozytecznych owadow nastapi zaglada gatunku ludzkiego.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: