Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

John Bashobora ksiądz, charyzmatyk w lipcu w Polsce na imprezie pt “Jezus na stadionie”.

Oto co czytamy w newsweeku:

 

“Ksiądz John Bashobora leczy podobno z nowotworów, bezpłodności, a nawet wskrzesza zmarłych. Na wygłoszone przez niego rekolekcje na Stadionie Narodowym przyszło prawie 60 tys. ludzi. Skąd taka popularność kaznodziei z Ugandy?”

 

Przejdźmy zatem do analizy owych cudów. Ażeby stwierdzić jakie siły za tym stoją, musimy sobie odpowiedzieć na kilka dobrze sformułowanych pytań. Do takich mogą należeć jak poniżej:

 

 1. Czy Jezus może uzdrawiać w odstępczym kościele?
 2. Czy Jezus może to robić poprzez odstępczych kapłanów uprawiających bałwochwalstwo?

 

Dlaczego odstępczym nie trzeba pisać, aczkolwiek pragnę zwrócić uwagę na pewne rzucające się w oczy aspekty jego wizyt. Wspólnym mianownikiem wszelkich imprez z jego udziałem jest monstrancja:

 

 

 

Monstrancja jest kultem słońca, a więc Lucyfe-Ra. Oryginalny obelisk Ra jest w samym centrum Watykanu. Obelisk boga Słońca, czyli samego szatana.

Monstrancja w Pradze nazywana jest monstrancją słońca. Nie Boga Ojca, ale słońca.

Więcej o monstrancji tutaj:

 

Monstrancja – kult słońca.

 

Czy Jezus może uzdrawiać w odstępczym kościele poprzez kapłana oddającego się kultowi słońca? Zdecydowanie nie.

Czy może dochodzić jednak do uzdrowień rękami. mocą Bashbory? Zdecydowanie tak.

Skoro demony wywołują choroby to co to jest dla nich za problem usunąć chorobę?…. Przy okazji uwiarygadnia się religię. Tak jest i w kościołach charyzmatycznych. Nie wszystkich ale po części tak. Dla nowych czytelników pokazuje “cuda” Benny Hinna:

To wszystko w imię Jezusa i Ducha świętego, a Pan Jezus powiedział:

 

Wielu powie Mi w owym dniu: “Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?” 23 Wtedy oświadczę im: “Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!”” Mateusza 7

 

Biblia jest jak miecz obosieczny. Wszystko tłumaczy.

Impreza ma miec tytuł “Jezus na stadionie”. Nie Bashbora na stadionie, ale Jezus.

To tak, jakbym nazwał swój blog jedynaprawdabiblijna.pl, a blog ma nazwę detektyw, czyli poszukiwacz. Hasło marketingowe dla naiwnych ludzi mają wyśmienite, tak jak na wizytę Franciszka w Krakowie sprzedawano power banki z hasłem doładuj komórkę Duchem świętym….

 

Bilety średnio kosztują 50zł.

 • 60 złotych – uczestnik pełnoletni
 • 40 złotych – uczestnik niepełnoletni

 

Impreza ma być na stadionie międzynarodowym.  Jest tam 58 500 miejsc.  58 500 x 50zł = 2 925 000. Tyle zarobi “Jezus”. Księża mają wstęp za darmo. Kasta, klasa wyższa.

Pytanie: co można zrobić, ilu ludziom pomóc za 2 mln zł?

 

Na spotkaniu z tym księdzem będzie niebiblijny różaniec i eucharystia tego samego kościoła, w którym jest pedofilia, w którym człowiek zrównujący się z Bogiem przedstawiciel CIA Watykanu jakim są Jezuici nakłania do przyjęcia uchodźców islamskich bez postawienia warunku przyjęcia wiary danego kraju. Efekt? Jak we Francji.

Część księzy katolickich nawet nie ufa zjawiskom towarzyszącym pracy Johna Bashbory:

 

“Dr hab. ks. Andrzej Kobyliński ostrzega przed ślepą wiarą w zjawiska, które zostały nazwane cudami jedynie przez wiernych. Ten znany etyk w rozmowie z “Polską The Times” mówi to w kontekście ostatniej wizyty w Warszawie o. Johna Bashobory, czyli charyzmatyka, którego sława uzdrawiacza ściągnęła w sobotę na Stadion Narodowy ok. 40 tys. ludzi. – Jestem bardzo ostrożny, jeśli chodzi o ocenę takich spotkań modlitewnych – podkreśla ks. Kobyliński. I dodaje: – Następuje głęboka banalizacja religii. Czasami nawet kompromitacja. Jeśli w religii odrzucamy fundament racjonalny, to cofamy się do religijności mitycznej”

http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/o-john-bashobora-w-polsce-czyl-cuda-i-wskrzeszal-kosciol-sceptyczny/7p0kdh6

 

Ciekawym jest fakt 100 lecia objawień ducha w Fatimie, po którym była rewolucja październikowa i impreza pt Jezusnastadionie.

Szanowni katolicy, szanuję Waszą wiarę, sam byłem katolikiem. Byc może ten ksiądz uzdrawia, ale zachodzi pytanie, co sie dzieje w życiu tego człowieka uzdrowionego dalej….

Natomiast do braci i sióstr apeluję o modlitwę aby Duch Boży zniszczył wszelkie plany diabła podczas tego spotkania.

 

 

Updated: 5 maja 2017 — 12:27

31 komentarzy

Add a Comment
 1. gdyby czlowiek prawy mogl drukowac pieniadzev i miec wiecej niz zły wykupic jego banki i ludzi to jest mozliwa wygrana ze złem modlitwa jest dla ubogich a bogaty naprawde moze zmiecic swiat

 2. Piotrze fakt- oddawana jest cześć monstrancji .Trzymaj się .Z Bogiem

 3. A co sądzisz Detektywie o tych uzdrawiających? https://www.youtube.com/watch?v=eiWN66sLZdw&t=926s
  Zalożyli oni stronę mocjezusa.pl
  działają rownież chyba z katolikami którzy to z kolei założyli stronę uczniowiejezusa.pl

  1. z tego co wiem, to Dawid z Wadowic mial z nimi kontakt.
   Ciężko mi to ocenić bo latwo mozna osądzić omylnie i skrzywdzic kogoś.
   Z tego co wiem wiele skarg jest na ludzi związanych z zdrowienie.com.pl czyli Jezusbezreligii. Tj ciekawy temat wogole jak pisza do mnie czytelnicy.

   1. Zajrzalem na jezusbezreligii.pl,oszołomy. “Duch sw to zona Boga i matka” ?

 4. ,,Jezus na stadionie” – jak sama nazwa wskazuje – widowisko uwłaczające Bożej godności. Na stadionie może co najwyżej wystąpić Lady Zgaga lub jakaś inna muzyczna popierdółka 😉

  1. fakt, ciekawe spjrzenie, taki synkretyzm: stadion, impreza, zabawa. Integracja ze światem…

   1. Byłam na tej imprezie w 2013 r. ( może 2012 ) i wiem jak to wygląda. Typowo katolickie – msza, różaniec…konferencje Bashobory, modlitwy, monstrancje i krzyż, wielu księży i księży egzorcystów. Mnóstwo demonicznych manifestacji (mówią, że złe duchy wyłażą z ludzi, ale myślę, że jest zupełnie odwrotnie). Nagle normalny, spokojny, miły człowiek zaczyna wrzeszczeć, wydawać z siebie dzikie dźwięki, rzucać się, tarzać po podłodze… a do trzymania takiego delikwenta potrzeba kilku facetów i jak go już utrzymają to prowadzą do egzorcysty. Są też uzdrowienia…ponoć. A co kasy, to nie tylko bilety (część idzie na opłacenie wynajmu stadionu, chociaż kto ich tam wie), w trakcie mszy wolontariusze chodzą z lnianymi torbami i zbierają “co łaska”. Tak to mniej więcej wygląda. Nie polecam.

    1. pamiętam Bożenka jak w Łomży mowilas ze byłaś.
     To sama wiesz teraz z perspektywy czasu.

    2. Ja też wtedy byłam…., człowiek szukał… a takie górnolotne słowa jak Jezus na stadionie skupiało tłumy… Wszystko co piszesz potwierdzam, tak tam jest… Nie polecam. Trzeba się modlić o uczestników, w jakiej oni znajdą się sile demonicznej, brr…

     1. To prawda. I są przekonani, że do jest dobre i podoba się Bogu. Modlitwa za uczestników tej imprezy jak najbardziej wskazana.

  2. Albo na stadionie można też zorganizować jakieś targi związane np. z budownictwem, z poszukiwaniem pracy, ślubami i weselami…ewentualnie mecz (niekoniecznie piłki nożnej, bo za nią nie przepadam) 🙂 a jakoś nigdy mnie nie ciągnęło do takich “widowisk” jak to stadionowe 🙂 poza tym te ceny biletów-ja za te 60 zł to już mam albo kilka bluzek czy tam czego innego, albo nawet i obiady na kilka dni 😀 można też te 60 zł odłożyć na pomoc jakiemuś choremu dziecku… 🙂

 5. Trump w dniach 22.-23. maja będzie wizytował Izrael i Palestynę razem z córką Ivanką i Kushnerem. Ma zamiar przenieść ambasadę amerykańską z Tel Awiwu do Jerozolimy i uznać Jerozolimę jako stolicę Izraela oraz ustanowić w pełni niezależne państwo Palestyny (obecnie Izrael okupuje spore części Palestyny i prowadzi politykę budowy na jej terytorium żydowskich osiedli). Wszystko wskazuje na to, że Izrael zyska za niedługo Jerozolimę, ale w zamian wycofa wszystkie wojska z terenów Palestyny i wszystkich swoich osadników i obywateli, likwidując przy tym żydowskie osiedla. Dojdzie więc najprawdopodobniej do znacznego transferu ludności z Palestyny do Izraela i z Izraela do Palestyny jak również z Jordanii do Palestyny, ponieważ wielu Palestyńczyków uciekło właśnie do Jordanii. Wkrótce antychryst dokona, jak sam mówi, ostatecznego i najważniejszego porozumienia pokojowego między Izraelem a Palestyną oraz krajami ościennymi.

 6. Krzysztof żołnierz

  A kim jest ten człowiek,czy ktoś ma może o nim głębsze informacje. http://www.kosciolchwaly.pl/events/szkola-sluzby-z-usluga-davida-ndlovu/

  1. Karol Szulawiak

   “Szkoła służby z usługą proroka”

   Czegoż to ludzie nie wymyślą..

   I jeszcze plan…

   “17:00-19:00 – otwarte spotkanie z usługą w Duchu Świętym”

   “Słuchajcie, o 16 nie możemy działać w duchu śniętym, ale o 17 możecie wpadać, lecz o 19 kończy się nam mana i nie możemy więcej czarować”

   Czy Apostołowie robili takie zgromadzenia i mówili, że od tej czy od tej będą uzdrawiać, innym razem wyganiać demony, innym razem jeszcze coś.
   Czy Izajasz, Jeremiasz, Ezechiel, Daniel czy każdy inny prorok, przechodzili szkolenie prorockie, albo szkołę służby?
   Jaką szkołę skończyli Piotr, Filip, Natanael, Jakub i inni apostołowie (Poza Pawłem, który z pewnością perfekcyjnie znał zakon)?

   Jestem przeciwny wszelkim szkoleniom takim jak te tutaj.

   Wbiłem jeszcze na stronę “o nas” i tu cytat

   “Dzięki prowadzonym przez nas projektom – Szkoła Bożych Liderów, Szkoła Służby, kurs Fundamenty Wiary – setki wierzących może doświadczyć mocy Jezusa potrzebnej do przemiany życia.”

   Szkoła Bożych liderów.
   Kanał na Yt “Persona non grata” perfekcyjnie demaskuje takie herezje (nie żeby oni sami byli nieomylni). Nie dawno wrzucili film “Boży sługa czy wyszkolony przywódca” Ja już się nie będę produkował.

   To co zobaczyłem na tej stronie jasno daje mi do zrozumienia, że od tego typu zborów i tegoż człowieka, o którego pytałeś, należy podchodzić tylko w celu naprostowania herezji, ale nigdy nie należy wierzyć w ich naukę, niezależnie od tego, jak sensowna się ona wydaje…Tak dla własnego bezpieczeństwa.

   1. Karol Szulawiak

    “Jaką szkołę skończyli Piotr, Filip, Natanael, Jakub i inni apostołowie (Poza Pawłem, który z pewnością perfekcyjnie znał zakon)?”

    W sumie po namyśle, Pawła też wrzucę do tej grupy. Jasne, był on faryzeuszem, znał Torę bardzo dobrze (Gdzieś kiedyś wyczytałem, że faryzeusz musiał znać Torę słowo w słowo na pamięć. Czy to prawda? Nie sprawdzałem, zresztą to mało ważne, na pewno znali Torę w stopniu perfekcyjnym). Nie mniej jednak, Tora to Biblia. Więc de facto Paweł miał tą samą szkołę co my, nie jakieś kursy czy szkolenia liderów. Paweł z pewnością był jednym z liderów, w końcu napisał aż 13 listów, czyli jest autorem największej liczby ksiąg Nowego Przymierza. Nie żebym twierdził, że liderzy są niepotrzebni. Są potrzebni, jak najbardziej. Ale specjalne szkolenie do tego, jak przewodzić w zborze? To ja dziękuje za taki zbór.

    A Czy Ty Piotrze, przechodziłeś specjalne szkolenie :D?

 7. Jezus jest właśnie koło mnie. Dacie wiarę? 🙂
  I z każdym, który go szczerze w duchu i w prawdzie szuka. Tam na stadionie będzie czarnoskóry mężczyzna wątpliwej wiary. Hasła mają przesadne wręcz nie ma co.

 8. Artur S. (detmold)

  Ludzie sie boja tego co mowimy tzn. maja dreszcze jak im wspominamy o smutnym koncu tego upadlego swiata. A jak im mowimy o tym, iz ich zycie nie podoba sie Panu Bogu, to juz w ogole totalny odpal zaczyna sie dziac 😉 . Burza z piorunami z dodatkami to nic 😉 . Mowa oczywiscie o ludziach dla ktorych wiara nie jest zabobonem.

 9. Karol Szulawiak

  “Bilety średnio kosztują 50zł.

  60 złotych – uczestnik pełnoletni
  40 złotych – uczestnik niepełnoletni”

  Bilety na imprezkę z uwielbieniami.
  I wszystko jasne.

  Ciekawe, czy będzie też piwo i kiełbaski.
  Tylko mam nadzieję, że z kurczaka czy innego barana.

  1. Karol Szulawiak

   “Bilety na imprezkę z uwielbieniami.”

   Miało być *uzdrowieniami ;p.

 10. Nie każdy kto prorokuje w imieniu Jezusa jest wiarygodny

  A np.egzorcyzmy za pomocą katolickich artefaktów to co? Przecież to Duch Święty/Jezus wyrzuca te demony co wcale nie uwiarygadnia tych narządów i ludzi,a jedynie pokazuje że siły JEZUSA CHRYSTUSA nie powstrzyma żadna polpoganska otoczka

  Wszak sam Jezus mówił o tym że będą tacy co będą wołali- czyż nie prorokowalismy w twoim imieniu?Czy nie wypedzalismy w twoim imieniu demonów?

  P.S nie potępiam Bashobory ani go nie sądzę tylko stwierdzam oczywisty fakt

 11. Adminie morzna by rzec,ze jakby bylo haslo Bashobora na stadionie,to oznaczaloby ze zabiega o wlasna chwale,ze jest glownym aktorem,a jednak chce zwrocic uwage na Jezusa,pomijajac juz odstepstwo katolicyzmu

  1. Karol Szulawiak

   którego jezusa? Jest ich wielu. Pisałeś wyżej o “oszołomach” ze strony Jezusbezreligii (już nie mówiąc o tym, że nazywanie kogoś per “oszołom” po prostu nie przystoi) Czy oni też chcą zwrócić uwagę na Jezusa? To nie tak działa. Zwracać uwagę na Jezusa..co to znaczy? To znaczy, by uświadomić ludziom w jak tragicznej są sytuacji i że potrzebują ratunku od Pana Jezusa Mesjasza, gdyż nikt inny, nawet choćby chciał, nie jest w stanie im pomóc.

   1. karol
    to nie takie proste chociaż jest w tym racja co piszesz.
    znam człowieka ( z byłego zsrr), który pierwszy raz zobaczył imię Jezus w książce madame blawatzky i jest na ile go znam pobożnym gosciem

    1. Karol Szulawiak

     Bogdan.

     Po prostu otrzymał od Boga tyle światła i według otrzymanego światła, będzie sądzony.
     Komu mało dano, od tego się mało wymagać będzie, komu wiele dano, od tego się wiele wymagać będzie.
     Nie mniej jednak w przypowieści z talentami, ten który dostał 5 talentów, przyniósł następne 5 i wszedł do radości swego pana, a ten który dostał 1 talent, nic nie zyskał i został precz wyrzucony.

     1. Karol Szulawiak

      W przypadku Johna Bashbory nie można mówić o takiej sytuacji jak w przypadku Twojego znajomego. Powinien znać Biblie, skoro jest nauczycielem (księdzem). Nauczyciele będą oceniani według ostrzejszych kryteriów i jeśli przejdą próbę, otrzymają większą nagrodę od innych, jeśli nie przejdą, otrzymają większą karę.

      1. nie bronie księdza
       chodzi mi o różne drogi do Pana Boga

   2. Mowie ze są oszolomy i zwiedzeni ale o Jezusa chodzi jednego

    1. Karol Szulawiak

     Wbrew pozorom, nie chodzi o jednego Jezusa. Jasne, Bóg może użyć takiego zwiedzenia, by ostatecznie poprowadzić danego człowieka na właściwą drogę. Nie mniej jednak, herezja nadal pozostaje herezją, niezależnie od tego, ile osób w drodze do prawdziwego Boga, w taką herezję uwierzy.

 12. Jezus żyje. W 2012 spotkałam Jezusa. On jest naprawdę w tej białej hostii realnie obecny pełen mocy i chwały. Oddałam Mu swe życie i od 2012 zdziałał pełno cudów. W Eucharystii czy na adoracji Najświętszego Sakramentu umacnia mnie, daje radość, pokój serca, miłość, wolność, nadzieję i szczęście. Alleluja! Uwierz w Jezusa, w Jego słodką i cichą obecność w Eucharystii <3

  1. Powiem tak: jeśli umiarasz fizycznie, albo emocjinalnie, jesli jestes na dnie, jeśli masz poważne problemy, albo dotyczy to kogos bliskiego to jak ci ktos powie że mozesz to zmienić to dalej bedziesz analizował czy to Bóg, czy szatan, czy Bashobora, czy kosmita to zrobi? NIE. Znam ludzi którzy zmienili…wyszli z choroby, zmienił się mąż, rzucili nałogi, dzieci wróciły na dobrą droge itd. Dalej będziesz licytował czy to działa, czy nie? I kto to zrobił? Więc jeśli to pomaga to nie krytykuj jeden z drugim. Każdemu chodzi o jedno – nie cierpieć. Jesli ktoś wybrał taki sposób i ten sposób go uzdrowił to jest on zły? To znaczy że ma ci przyznać rację że to nie działa i wrócić do dawnego stanu cierpienia? Śmieszne. Zapewniam cię że gdybyś usłyszał że oddając kult słońcu uzdrowisz swoje umierające dziecko to byłys tam PIERWSZY.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: