Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Otrzymaliście w tej chwili władze.

 

Grafikę stworzył Piotr. Dziękuję.

Updated: 4 maja 2017 — 10:05

30 komentarzy

Add a Comment
 1. Antychryst wstawia sie w miejsce Chrystusa. Swiadczy o tym wiele tytulow papieskich z historii jak wiecie,ale do dzis funkcjonuje oprocz zwrotu “Ojcie swiety”,powszechne w swiecie nazywanie papeza głową kosciola. Niby szczegół,a jednak,Biblia mowi ze głową Kościoła jest Chrystus.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Tych tytułów jest więcej
   “Ojciec święty” – tytuł zarezerwowany wyłącznie dla Boga. “I nikogo nie nazywajcie waszym Ojcem, ponieważ jeden jest Ojciec wasz – w niebie”
   “Pontifex maximus” – pomost między Bogiem a człowiekiem – którym jest tylko i wyłącznie Jezus. “Ja jestem drogą prawdą i życiem, nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie”
   “Nieomylny w sprawach wiary” – jest tylko Duch Święty, który przypomina to co przekazał Jezus. “Poślę wam Pocieszyciela – Ducha Prawdy, który przypomni wam wszystko co wam powiedziałem”.

  2. Robin, Antychryst nie jest jeszcze objawiony ,jego nadejście jest dokładnie opisane w 2Tes,2 rozdziale, który kiedyś zasiądzie na miejscu Boga ,a miejscem Boga nie jest Babilon wielki ,tylko Jerozolima a dokładnie tam gdzie jest ściana płaczu ,natomiast papież oficjalnie jest głową religi katolickiej wymyśloną przez człowieka,a nie oficjalnie jest marionetką Żydowską ,który został przez nich wybrany i który pomaga im od wewnątrz zniszczyć tą religię.
   Pozatym kościół katolicki nie jest i nigdy nie był biblijnym kościołem Chrystusa! ponieważ prawdziwym biblijnym kościołem Jezusa nie są budynki tylko ludzie narodzeni na nowo z wody i z Ducha J.3;5
   a takich ludzi w Polsce jest maksymalnie kilka tysięcy.

  3. Robin prawdziwym kościołem Jezusa jest oblubienica z 19 rozdziału Objawienia Jana ,a więc wybranka ,małżonka ,to są ludzie wybrani przez Jezusa,którzy obecnie przygotowują się na wesele Baranka w górze,po porwaniu,a katolicy no cóż, zostali zwiedzeni przez szatana ,który wmówił im że są kościołem Jezusa,a rzeczywistość jest taką, że tysiące katolików ,także wszystkich innych religii ,każdego dnia z szerokiej drogi wpada wprost do jeziora ognistego.

 2. Jest poglad ze msza sw jako ofiara to herezja bo Chrystus raz na zawsze zlozyl ofiare,no ale spozywanie Ciala i Krwi Pańskiej jest w Bibli,tu jest kwestia sporna,jak to wyjasnic rzetelnie,a druga rzecz,jest poglad ze Krk odwraca swoją liturgią uwagę od Niebianskiej Swiatyni gdzie Najwyzszy Arcykapłan,Chrystus,pelni ustawiczną słuzbe wstawienniczą. Czy ktos moglby rozwinac ten temat? Czy sluszny jest ten pogląd?

  1. Robin 🙂
   Wstawiam to już jakimś komentarzu, je specjalnie dla Ciebie zrobię to raz jeszcze. (trzeba poświęcić trochę czasu, ale warto, bo daje to poznanie i zrozumienie).

   Najpierw należy zapoznać się z Przybytkiem – jego znaczeniem i symboliką:
   https://www.youtube.com/watch?v=DqzgP6c792s&index=1&list=PL4qqDmmXsRyLiZpRG9zi8UpcvVJOhPoyr

   i z tym, czym była wieczerza, którą spożywał Jezus Chrystus ze swoimi uczniami. (Ewangelię pisali ludzie znający Pismo, tradycje i zwyczaje dla ludzi, którym nie trzeba było pewnych rzeczy tłumaczyć. Np. tego, że w trakcie podnoszenia 3 kielicha zwanym kielichem Odkupienia Pan wypowiedział słowa, które zostały wykorzystane do stworzenia ceremonii, rytuałów i dogmatów, które z prawdą nie mają nic wspólnego.)
   Sam zobacz, jak wyglądała wieczerza i co wydarzyło się w Wieczerniku.

 3. Podajcie źródło bo nie uwierzę

  1. przy czym niech to źródło będzie wiarygodne

 4. Artur S. (detmold)

  Radzę na przyszłość umieszczać skany takich materiałów po to abyśmy raz na zawsze zamknęli usta niedowiarkom, którzy śmią w naszą rzetelność powątpiewać. 🙂

 5. “Lecz Bóg wie, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą się wam oczy i BĘDZIECIE JAK BÓG, znający dobro i zło.” Ks.Rodzaju 3:5, BW Satanizm w czystej postaci.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Ależ oni już uważają się za Boga. Polecam obejrzeć ten film, szczególnie od 4:33.

 6. Artur S. (detmold)

  Ciekawostka. Kuzynem ( dalekim ) “prymasa tysiaclecia” byl prokurator stalinowski Andriej Wyszynski…

  1. III RP – postkomunistyczne państwo “polskie” zostało zmontowane przez biskupów i gen. Kiszczaka.

 7. Artur S. (detmold)

  Nikita Chruszczow ( proukrainski komunista ) nie lubil Polakow, natomiast Leonid Brezniew nas dosc “powazal” ( szczegolnie Gomulke ) [ przywodcy ZSRR, szefowie KPZR ]. Z przedziwnego powodu. Nasi byli jego towarzyszami zabaw w dziecinistwie wiec sentyment pozostal. O co mnie chodzi. Nie mozemy isc na udry z Rosjanami, gdyz to badz co badz niesforni, ale jednakze slowianscy bracia. Dla Zachodu jestesmy prawde mowiac podludzmi.

  1. Nie mogę się z tym zgodzić, bo pomimo tego, że Rosjanie są naszymi genetycznymi braćmi, to rząd mają jak najbardziej antypolski (i prawdopodobnie długo mieć będą). Dodatkowo nachalna antypolska propaganda w mediach rosyjskich, liczne destabilizujące prowokacje rosyjskich służb nie ułatwiają sytuacji do pogodzenia z Rosjanami. Polska także gra teraz rusofobiczną kartą. Możemy być życzliwi wobec Rosjan, ale pod tymi rządami jest to wysoce ryzykowne. Należy pamiętać, że promowanie w internecie idee PANSLAWIZMU i SŁOWIAŃSZCZYZNY także wpychają Polskę pod kontrolę wrogiego rosyjskiego rządu. Nieoficjalnie możemy żyć w zgodzie, nieoficjalnie jest to niemożliwe, ze względu na i tak zachwiane bezpieczeństwo istnienia Polski w Europie.

  2. Co do Gomułki to bardzo tego człowieka cenie, komunista ale patriota

   Natomiast, co naśladowcę Chrystusa powinno obchodzić to z kim Polska ma iść,na udry czy na układy?

   Jesteśmy IZRAELITAMI,nie powinniśmy już być Polakami

   Polska powinna być dla nas tak istotna jak dla Polaka Namibia…
   Ja sam niestety czasami udzielam się w kwestiach polityki

 8. Nie wiedziałem że wyszynski takim bluzniercą? był…

 9. A to ci dopiero… 😀 😉

  “Gazeta Trybunalska” chce, żeby ojciec Rydzyk został KOLEJNYM PAPIEŻEM! “Potrafił zgromadzić wokół siebie MILIONY POLAKÓW. Wierni go UWIELBIAJĄ!”

  http://www.pudelek.pl/artykul/109878/gazeta_trybunalska_chce_zeby_ojciec_rydzyk_zostal_kolejnym_papiezem_potrafil_zgromadzic_wokol_siebie_miliony_polakow_wierni_go_uwielbiaja/

  1. Czytałam o tym i mam wielką nadzieję, że tak się nie stanie… toż on jest bardziej biznesmenem niż kimkolwiek innym :/
   Nie znoszę go :/

 10. Papież nie jest głową kościoła Jezusa ,tylko religii wymyśloną przez Rzymianina Konstantyna,
  kościół katolicki,biblijny Babilon wielki nie ma nic wspólnego z kościołem Jezusa,którym nie są budynki tylko ludzie narodzeni na nowo z wody i z Ducha,J.3:5 ,a takich nowo-narodzonych ludzi w Polsce jest maksymalnie kilka tysięcy, tak z 2-5 tyś.
  Natomiast Antychryst nie jest jeszcze światu objawiony ,jego nadejście jest dokładnie opisane w 2 Tes.2 rozdziale,który kiedyś zasiądzie na miejscu Boga , a miejscem Boga nie jest miasto pogan Watykan tylko Jerozolima ,a dokładnie tam gdzie stoi muzułmański meczet,

 11. Artur S. (detmold)

  PRL przyczynil sie do umocnienia autorytetu odstepczego krk… Po prostu nastapilo sprzezenie zwrotne; narod zaszczuty mentalnie ( oraz oglupiony moralnie wiekowa indoktrynacja katolicka ) przez ideologie czerwonej moskwy szukal duchowego ukojenia w zgnilych szponach watykanu rzymskiego, ktory to skrzetnie wykorzystal…

 12. Artur S. (detmold)

  Niektorzy mowia, iz ruchu niezalezne ( protestanckie ) od krk badz cerkwi prawoslawnej to zadne chrzescijanstwo… Jako dowod przedstawiaja jakoby Jezus Chrystus naklanial do cierpietnictwa i wyrzeczenia sie radosci zycia na rzecz biernosci ( wedlug roznych “wolnomyslicieli” istota wiary Chrystusowej… ). Ewangelicyzm jest wedlug nich chrystianistycznym poganstwem tzn. w formie Biblia, w tresci kult pieniadza i wszelakiego uzycia (!). Jest to metoda mieszania prawdy z klamstwem czyli gorszych od falszywych swiadectw polprawd. Mesjasz nie namawial co prawda do walki oreznej o swoje racje, ale tez nie naklanial ludzi do samobojczych postaw. W przypowiesci o nadstawieniu drugiego policzka chodzi o zaniechanie walki w sytuacji beznadziejnej, by jeszcze bardziej nie pogarszac swojego polozenia przez niepotrzebne rozjuszenie wroga. Przykladem dla nas niech bedzie Powstanie Warszawskie 1944…

  1. Artur S. (detmold)

   Zbawca sie obawial ( slusznie niestety… ), iz rozni niegodziwcy/nikczemnicy przekreca jego nauki by miec kontrole nad ludzmi i czerpac z tego tytulu niezle profity. Chrzescijanstwo jest jest jednoczesnie elitarne/ekskluzywne ( czlonkow wybiera Pan Bog ) oraz egalitarne/powszednie ( powszechne kaplanstwo-brak podzialu na laikat i kler ).

 13. Artur S. (detmold)

  Wyznawca Jezusa Chrystusa ma byc produktywny tzn. wiecej wytwarzac miast pochlaniac czyli nie byc oglupialym konsumentem. Wtedy prawdziwie udowadnia, iz kocha swoich bliznich.

 14. Artur S. (detmold)

  Czlowiek najwiecej swego zycia spedza w pracy, by zarobic na rozne rzeczy, mniej lub bardziej jemu i jego bliskim potrzebne. Wykonuje w tym celu rozne zawody mniej lub bardziej spolecznie uzyteczne, przy czym moze byc np. dobrym fachowcem w danej dziedzine, dajmy to na to mechanikiem samochodowym, ale przy okazji moze nie miec glowy do prowadzenia biznesu w Polsce ( czytaj walki z tym antyludzkim panstwem, rzekomo prowolnorynkowym ), przez co nie osiaga takich korzysci jakie powinien miec. Moze tez byc znakomitym “sprzedawca marzen” ( politykierem ), ale to juz trzeba urodzic sie w “nomenklaturze” lub byc skumany z jakas sitwa… Autentyczna sila napedowa gospodarki u nas czesto dostaje ochlapy, a pasozytniczy dyletanci ( odpowiedzialni czesto za los wielu… ) bajonskie sumy…

 15. Artur S. (detmold)

  Polska jest krajem nie tak zamoznym jakby mogla byc ( przecietna, dominujaca pensja ~2700, a nie 1700 ). Malutkim plusem ( oprocz calej ujemnej reszty ) jest to, iz nie jestesmy “odkurzaczem”, ktory sciaga ludzi spragnionych socjalu-“turystow socjalnych” z uposledzonych ekonomicznie regionow globu ziemskiego.

 16. Artur S. (detmold)

  Nie oszukujmy sie. Jak ktos szuka nie pracownikow ( za pieniadze wystarczajace na przyzwoita egzystencje-przecietny samochod, tygodniowe wczasy, postawowy pakiet socjalny ), a parobkow ( za “talerz zupy” ), nie jest przedsiebiorca, a JanuszemBiznesu. Takich ci u nas ( niestety ) dostatek… Takich nasza mentalnosc polorzymska promuje i premiuje…

 17. Wstęp do ewangelii Mateusza z przekładu Św. Wojciecha podaje taki tekst:

  “Napis, jaki Piłat każe umieścić na krzyżu, ma wartość uroczystego ogłoszenia Jezusa królem.
  Nic więc dziwnego, że zmartwychwstały Jezus w Ewangelii Mateusza oświadcza uczniom:
  “Otrzymałem wszelką władzę na niebie i ziemi” (28:18) i mocą tej władzy każe im nauczać wszystkie narody, chrzcić je i uczyć zachowywać wszystko, co m przykazał, zapewniając równocześnie, ze będzie z nimi aż do skończenia świata”

  Strach pomyśleć, co by było, gdyby Piłat nie nadał Jezusowi godności królewskiej 😉

  1. Nie kupujcie nic z tego wydawnictwa. Zacytuję wam ich przyznanie się do winy:

   “Uważny Czytelnik odkryje niewątpliwie niejedną pomyłkę i niedociągnięcie zarówno w przekładzie, jak w komentarzach i wstępach.”

   Cena 75 zł

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: