Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Emmanuel Macron stwierdził, że będzie domagał się nałożenia sankcji na Polskę za „brak szacunku dla wartości Unii Europejskiej”.

W ciągu trzech miesięcy po moim wyborze, zapadną pewne decyzje w sprawie Polski. Mówię to z pełną odpowiedzialnością. Nie możemy tolerować tego, że jakiś kraj, będący w Unii Europejskiej, rozgrywa różnice kosztów pracy i narusza wszystkie zasady UE, nie ma szacunku dla wartości Unii Europejskiej – mówił Macron w wywiadzie dla „Voix du Nord”.”

źródło: wprost.pl

 

Teraz Polacy mieszkający we Francji już wiedzą na kogo nie głosować w II turze wyborów. Nie podporządkowaliśmy się islamizacji, mamy swoje wartości. To się nie podoba neokomunistom budującym Nowy Porządek Świata.

Czerwona kartka dla Macrona.

Updated: 28 kwietnia 2017 — 07:33

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Socjaliście za Chiny ludowe nie można ufać ani tym bardziej wierzyć. Kapitaliści są pod tym względem od nich lepsi, iż nie chcą naprawiać na siłę tego upadłego świata, co przynosi z reguły straszne skutki…

 2. Artur S. (detmold)

  Taki dowcip. Zwykłych ludzi zazwyczaj nie interesuje polityka, podczas gdy polityków za bardzo interesuje życie zwykłych ludzi ( chcą im zrobić na siłę dobrze ).

 3. Artur S. (detmold)

  Niezależnie od tego, jakie mamy poglądy, musimy przyznać jedno – socjaliści gardzą ludźmi. Bo czyż nie jest skrajną pogardą stwierdzenie, że dorośli ludzie są na tyle głupi, że nie potrafią zadbać o tak ważne rzeczy jak zdrowie i emerytury swoje oraz swojej rodziny? Że są na tyle głupi, że wiedzą, jak zadbać o to, by kupić papier toaletowy, odłożyć na samochód czy piwo, ale nie wiedzą i nie zadbają o tak ważne rzeczy jak zdrowie i życie?
  Czy ktoś gardzi ludźmi tak bardzo jak socjaliści? / A jednocześnie są na tyle mądrzy, by wybrać dobrą socjalistyczną władzę. Paradoks (socjal)demokracji. Dwa komentarze z internetów.

 4. Artur S. (detmold)

  Nasi ludzie zyjacy na obczyznie np. w UK gdyby nie musieli to by az tak ostro nie zasuwali ( nie wiem czy to nie wynika z checi odplacenia sie Anglii za miare normalne warunki do aktywnosci czlowieczej, moze sie myle ), czy to w pracy umyslowej czy fizycznej. Co nie znaczy, iz by byli jakimis pasozytniczymi nierobami zyjacymi na koszt pracujacych rdzennych obywateli.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: