Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy na pewno we Francji jest powyborcze trzęsienie ziemi?

Francuskie media w tym tonie komentują wyniki wyborów: to “wielki wybuch”, “trzęsienie ziemi”, “skok w przepaść”.

 

To co się dzieję, to sterowane i kontrolowane działania lucyferiańskich elit światowych.

Poczytajmy kim są i kto stoi za kandydatami wchodzącymi do II tury wyborów?

Marcon – porównuje się go do Ryszarda Petru ponieważ pracował najpierw w bankowości a stał się liderem politycznym. Za oboma stoją duże pieniądze.

Spostrzeżenie Bosaka:

 

” Macron nie jest tylko byłym członkiem partii socjalistycznej, ale byłym wicepremierem rządu socjalistycznego. – Pracował tuż po studiach w dyplomacji, później przeszedł do bankowości inwestycyjnej, a później prosto do rządu. Jako 30-latek – był młodszy ode mnie – i trafił prosto do rządu na stanowisko wicepremiera.”

 

Marcon ma  poglądy liberalno-lewicowe, czyli jak cały polski sejm. Polski z nazwy. Marcon jest proimigracyjny.

Jak słusznie stwierdziła Elżbieta Witek: “nie chciałabym takiej demokracji jak we Francji gdzie od półtora roku jest stan wyjątkowy…

 

Jest to taka rewolucja jak i rewolucja październikowa, którą sposnorował

 

 

Olofa Aschberga. Szwedzki bankier i sympatyk rosyjskich rewolucjonistów wziął bowiem na siebie zadanie pośredniczenia w sprzedaży rosyjskiego złota. Cenny kruszec był przewożony statkami do Sztokholmu, gdzie przetapiano go w królewskiej mennicy. W ten sposób bolszewicy wyeksportowali z kraju 500 ton kruszcu o obecnej wartości 35 miliardów dolarów. Szwedzki rząd nie reagował na wezwania, by ukrócić proceder – w zamian za korzystanie z „pralni” bolszewicy zamawiali w tamtejszych przedsiębiorstwach lokomotywy, wagony, karabiny, amunicję, wojskowe buty i mundury, rudę żelaza, części do maszyn i samochodów warte setki milionów koron. A także papier, farbę drukarską i taśmę filmową, niezbędne do szerzenia komunistycznej propagandy. Wszyscy byli zadowoleni.

http://historia.focus.pl/wojny/kto-sponsorowal-lenina-i-hitlera-1559?strona=3

Jednakże największy polityczny udział miały w rewolucji październikowej Niemcy:

 

 

“Wizyta odbyła sie 19 III 1915r.Parwus przedstawił Memorandum które było planem unicestwienia Rosji poprzez rewolucje.

Ten plan udało nam sie uzyskać w niemieckim Ministerstwie Spraw Zagranicznych. (Tatiana Narocznicka, historyk, autorka książki “Rosja i Rosjanie w historii Świata”) Plan Parwusa porażał swą prostatą, na tym polegała jego genialność. Tam było wszystko ,od geografii działań które miały paraliżować działania armii na froncie, po działania zakłócające prace struktur państwa. Centralnym punktem Planu było zniszczenie Rosji od środka, ze strony Kaukazu Ukrainy Przybałtyku.

Po spotkaniu z Parwusem w 1915 r ,wysoko postawieni urzędnicy (niemieccy) ,ocenili jego przydatność” On jest głównym konsultantem niemieckiego państwa, do spra Rosji.”.
Wypłacono mu pierwszą transzę pomocy-1.000.000.marek.
Potem otrzyma jeszcze wiele milionów na rewolucje w Rosji.
Niemcy zainwestowali duze pieniądze w osłabienie i wyeliminowanie przeciwnika.
Z Planu Parwusa: “plan może być skutecznie realizowany wyłącznie przez rosyjskich socjaldemokratów
Jego radykalne skrzydło pod przywództwem Lenina przystąpiło juz dodziałania”
Parwus po raz pierwszy spotkał sie z Leninem w 1900r miało to związek z wydawaną w nielegalnej drukarni “ISKRA” “

 

Podobnie jest  z Polską. Większość posłów wszystkich kadencji to przekupni pracownicy kilku wywiadów. Niemcy nie mogły zniszczyć militarnie Rosji, to bardzo inteligentnym planem dokonano rewolucji w myśleniu mordując przy tym miliony Rosjan. Tak jak Rosji już nie ma, tak nie ma już Polski i trzeba się z tym pogodzić.

Śmiechu warte jest skandowanie kibiców “Polska gola” podczas jakichkolwiek mistrzostw. Po Polsce zostało już tylko godło. Suwerenność utraciliśmy raz na zawsze pod oddaniu sie Królowej Niebios. Później już tylko były zabory, wojny, komunizm, a teraz jesteśmy kolonią kilku państw.

 

We Francji również wszelkie “przemiany” odbywają się za pomocą pieniędzy z obcych państw. Francji nie ma tak jak Polski. Tam jest Kalifat Paryża.

Ludzie roztrząsają to z punktu widzenia polityki tradycyjnej, ale nie da się tego analizować jak tylko poprzez pryzmat wiary. Lucyferianie mają na celu zniszczyć chrześcijaństwo a Francja jest tego świetnym przykładem.

 

Na całe szczęście naszą ojczyzną jest Królestwo Niebieskie i to daje nam siłę i wiarę

 

 

Nawet jeśli zwycięży jakimś “cudem” Le pen to i tak kierunek będzie oczywisty.

 

 

Updated: 24 kwietnia 2017 — 12:28

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Mała uwaga 🙂 . Przewrót październikowy. Rewolucja to była lutowa, gdyż była w miarę spontaniczna, a to drugie to był markowany-zaplanowany ( później upiększany przez czerwoną propagandę ), lecz niestety obfitujący w tragiczne skutki zamach stanu… Krwawe zbiry Włodzimierz Ulianow vel Lenin czy Józef Dżugaszwili alias Stalin itp. to były tylko marionetki lucyferian.

 2. Francja..Kolebka ateizmu, tragiczne skutki Rewolucji Francuskiej nic ich nie nauczyły.

  1. Francuzi są ostatnimi winnymi tzw. rewolucji “francuskiej”. Również ta kolebka ateizmu rzekomo umiejscowiona we Francji nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Szerokie masy ludzkie jak narody nie organizowały rewolucji we Francji czy Rosji, lecz były to zupełnie inne, węższe grupy, a że wszystko zwalono na masy to po prostu historia pisana na potrzeby podręczników.

 3. Artur S. (detmold)

  Poszperajcie sobie w internetach zeby zobaczyc jak bardzo Francja przez swa glupote duchowa zdziczala od rewolucji 1968 roku ( protesty studenckie inspirowane na swiecie przez sily wrogie szeroko rozumianemu, prawdziwemu Chrystianizmowi, ale tez cywilizacji lacinskiej ). “Wzbogacenie kulturowe” ( mahometanie, kolorowi ) to tylko skutek, nie zas przyczyna jej mentalnego upadku…

 4. Artur S. (detmold)

  Prawica nie jest obecnie nam milosciwie panujaca partia ( narodowy socjalizm ). Ultra prawica optuje natomiast za ograniczeniem roli panstwa do minimum, a nawet jego likwidacja ( co niestety jest nie realne, gdyz taka kraine wolnosci upadly swiat by rychlo zniszczyl ). W sejmie jednakze siedzi praktycznie mniej lub bardziej wroga swobodom zwyklych ludzi lewica…

 5. Le pen jakims cudem? spojrz na okladke the economist 😉 ta z kartami

 6. Artur S. (detmold)

  Jezus Chrystus jest ponad reklamowa frazeologia dowolnej doktryny politycznej czy zyciowej 🙂 . I tego sie trzymajmy, a nie umrzemy na zawsze.

 7. Szanowni Państwo jak Le pen wygra i zacznie spełniać obietnice wyborcze dotyczace muzułmanów to stanie sie wtedy bardzo goraco, bo chyba nikt nie watpi że ot tak se wróca do ojczyzn bo ktoś im powie że już ich nie chce.

  1. to jest nie istotne. Wynik II tury jest juz przesądzony, tak njak to że miały byc zabory, rewolucje i ma być biblijny Wielki Ucisk.
   To nam może tyle dać, że możemy spodziewać się wojny religijnej. Islam + Turcja kontra reszta Europy i może zwiedzenie, że jakas niby matka boska zatrzyma muzłmanów na Polsce jak Sobieskie pod Wiedniem…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: