Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wipler: Oficerów prowadzących z SB zastąpili oficerowie prowadzący firm farmaceutycznych

Jak podaje portal prawy.pl Przemysław Wipler powiedział, że kiedy kilka miesięcy temu ruszyła propagandowa akcja proszczepionkowa, jeden z jego kolegów poinformował,. iż pracuje przy kampanii korporacji farmaceutycznej, której interesie jest uchwalana ta ustawa proszczepionkowa. Kilka tygodni później okazało się, że akcja ta była dosyć skutecznie prowadzona.

Wipler uważa, że rodzice dzieci, którym zaaplikowano owe szczepionki, a zachorowały powinni dostac od państwa odszkodowanie.

 

Jak widać prawda powoli wychodzi na jaw bez względu na opcje polityczną Wipler nalezy do partii Korwin.

To od nas zależy aby przedstawiać niektórym posłom prawdę, której byc może nie znają.

By zwyciężyło zło wystarczy bierność ludzi dobrych.

 

 

Updated: 6 kwietnia 2017 — 15:24

5 komentarzy

Add a Comment
  1. Ilu poslow zrezygnowalo ze swoich lukratywnych synekur i apanazy oraz zlozylo mandat na znak protestu przeciw panoszeniu sie w Polsce miedzynarodowych koncernow i spekulacyjnych kapitalow? ( pytanie retoryczne ) A pamietajmy, iz cicha zgoda ( watpie czy nie swiadoma ) jest wspolnictwem w zbrodni. Inaczej. Gdyby wybory mialy cokolwiek RADYKALNIE na dobre zmienic juz dawno bylyby zakazane. A tak prosty lud mysli, iz ma na cos wplyw. Co mozemy zrobic, zapytacie? Uswiadamiac ludziom zafascynowanym gierkami moznych, ze nie tedy droga do Pana Boga. Po prostu szkoda czasu i atlasu 😉 .

  2. Generalnie dystansuję się od polityki, ale podobają mi się słowa pana Wiplera 🙂 Życzę mu jak najlepiej 🙂 Oby Bóg go wspierał i przemieniał na lepsze oraz aby był zdrowy i szczęśliwy 🙂

  3. wojdabejda.wordpress.com
    I tyle w temacie.

    Pozdrawiam.

  4. Najbardziej majetni sa ci ktorych praca jest najmniej pozyteczna spolecznie ( wrecz szkodliwa ) i malo produktywnie wartosciowa tzw. oglupiacze ( na uslugach ksiecia ciemnosci )…

  5. Zycie w naszym kraju jest takie przygniatajace. Ta bezsensowna atmosfera beznadziejnosci i niemocy jest taka dobijajaca. A w cale nie jest tak bardzo zle jak to widza krajanie w Polsce i na swiecie ( chociaz jestesmy niemozebnie drenowani na kazdy mozliwy sposob przez osrodki nam wrogie… ). Moze u nas nie jest jak w np. Szwajcarii, ale na szczescie nie jest to Zimbabwe. Ogolnie rzecz ujmujac jest srednio na jeza fest 😉 .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: