Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Apokaliptyczna studnia otchłani i CERN.

Mój brachol  w wierze zgłębił temat CERNu w kontekście Biblii i dostępnych nam danych o CERNIe. Polecam przeczytanie tego arcy ciekawego tematu. Może on wymagać pewnych korekt i dlatego proszę o wyprostowanie.

 

Krzysiek popełnił trochę błędów, ponieważ pisał chyba z komórki czy tabletu. Proszę o wyrozumiałość.

 

Uwaga. To nie ejst temat dzięki któremu będziesz mądrzejszy. To jest potencjalne ostrzeżenie, a być może z naciskiem na być może spełniające się proroctwa.

Jest tego o wiele więcej, ale nauczeni 23 września 2015 nie będziemy pisać czego się spodziewamy do kwietnia 2017 do jesieni.

__________________________

 

 

Bracia i siostry,bardzo muszę się z wami podzielić pewnymi spostrzeżeniami,odnośnie studni otchłani o której mówi,Apokalipsa sw Jana 9;1-12.

 

” Tedy piąty Anioł zatrąbił i widziałem gwiazdę, która spadła z nieba na ziemię, a dan jest jej klucz studniej przepaści. (2) Otworzyła tedy studnię przepaści i wstąpił dym z studnie jako dym pieca wielkiego i zaćmione jest słońce i powietrze od dymu studniej.” Apokalipsa 9.

 

 

Muszę jeżeli to możliwe zmobilizować wojowników modlitwy,do ogromnej walki,zło już wie że my wiemy,iluminaci także,a ci co nie wiedzą dziś mój artykuł uzmysłowi im,pewne sprawy do których doprowadził mnie Duch Prawdy.

Artykuł który do was piszę, raz został wykasowany, teraz się pomodliłem i mam nadzieję że dotrze do jak największej ilości ludzi.
Były satanista wyjawił duchowy plan iluminatów i nie było by w tym nic podejrzanego, gdyby nie t,  że Duch Prawdy ułożył mi wszystkie puzzle i powstał pełny obraz całości chociaż ja to uznałem za bajki.
Istnieją portale ciała  i portale ziemskie. Zzajmiemy się tą drugą sprawą,jeżeli ktoś chce poczytać też odnośnie portali ciała, to dam odnośnik na końcu artykułu.
PORTALE ZIEMSKIE
Portale ziemskie są trochę bardziej skomplikowane. Wg Mastrala rzeczywistość dzieli się na 9 wymiarów przenikających się w przestrzeni, lecz w praktyce stanowiących oddzielne światy.
Podaje nam przy tym metaforę windy. Duchy przebywające w wyższych wymiarach mogą schodzić do niższych światów, lecz nie mogą wejść wyżej.
My ludzie żyjemy w czwartym wymiarze. Pod nami przebywają potężne demony uwięzione w niższych wymiarach przez Boga. Lucyfer jest jedynym złym bytem mogącym odwiedzać najwyższy, dziewiąty wymiar. (Jego przyszłość opisana jest w Objawieniach św. Jana 12:9 – przyp. Rad)
Niektóre portale są tymczasowe, niektóre zaś, te najważniejsze, są trwałe. Wrota tymczasowe zależne są od odpowiednich pór i koniunkcji wymiarów, czego na dzisiaj nie potrafi objąć nasze poznanie i nauka.
To jest główny powód obsesji okultystów na punkcie numerologii, gematrii i astrologii. Są one narzędziami pozwalającymi obliczyć odpowiedni czas rytuałów, gdy mogą czerpać profity z otwartych portali i kontaktować się z demonami wysokiej rangi.
POTRZEBA KRWAWEJ OFIARY
Złe duchy nie mogą tak po prostu zmaterializować się na środku piątej alei. Aby się objawić w formie cielesnej potrzebują potężnej energii wyzwalanej podczas krwawych rytuałów. Gdy rytuał się zakończy, demony muszą odejść. Dłuższy kontakt może dokonać się tylko za pomocą portali.
Trwałe bramy są głównym celem satanistów (lubią nazywać się dziećmi Lucyféra, akcentując ostatnią sylabę).

Możemy się domyślać że wymagane są przy tym duże ilości ofiar z ludzi i życiowej energii. Wielkim zaszczytem dla satanistów jest możliwość przejścia przez takie wrota i spotkanie się z demonicznymi zwierzchnościami na ich „podwórku”. Podczas takiego wydarzenia dochodzi do zakrzywienia czasu, ponieważ to co upływa jako minuty na naszej Ziemi, w innym wymiarze oznacza kilka godzin (podobne zjawisko występuje w opisach uprowadzeń przez obcych).

Otwieranie tych portali skutkuje od lat 50-tych zwiększającą się ilością obserwacji duchowych manifestacji w rodzaju UFO, świetlnych orbów i zjaw, czasami widzianych nawet w świetle dziennym.

Nadzieją Szatana jest to, że wraz z otwarciem ostatnich portali najpotężniejsze demony będą mogły opuścić niskie wymiary i pojawić się na Ziemi, a tym samym nawiązać kontakt z ludzkością. Nie będą jednak paradować jako demony, lecz jako życzliwi kosmici i wyewoluowane duchy światła.Zaczerpnięte
radtrap.wordpress.com/2014/05/25/byly-sa…wy-plan-illuminatow/

—-


Teraz podsumowanie,najważniejsze są trwałe portale,dzięki którym będzie możliwe dla demonów wchodzenie i wychodzenie z naszej rzeczywistości jak tylko stracą siłę.
Co ciekawe Duch Prawdy pokazał mi gdzie taki największy i najpotężniejszy portal się znajduję i gdzie chcą go otworzyć, otóż bracia i siostry jest to Cern nikogo nie zaskoczyłem prawda, ale nie wiecie że to własnie cern jest studnią otchłani,czym jest studnia dla mnie na wsi to głeboka okrągła dziura,czym jest CERN ,to 27kilometrowy okrąg, położony na głębokości od 50 do 175metrów,czy to nie jest studnia.

 

Ale by była studnią otchłani musi być spełniony jeszcze jeden warunek,zło musi przyciągać zło, teren taki musi mieć historię,czy miejsce na którym Cern się znajduję ma taką/
nowaatlantyda.com/2016/12/21/cern-i-aniol-zaglady/
jak widzimy historia pokazuje że stało tam miasto rzymskie w którym czczono boga Apollo,który to strzegł wejścia do bezdennej,piekielnej czeluści,krainy zmarłych.


Nie podoba mi się jedna rzecz, moment w tym roku kiedy chcą go uruchomić, jak każdy z was wie,  kwiecień jest szczególnym miesiącem, w kwietniu odbywał się zawsze festiwal kultu Baala który kończył się 1 maja, bodaj 18 kwietnia jest święto Molocha,a 19 kwietnia wymagana jest ofiara pożaru, najwięcej masakr odbywało się w kwietniu, masakra w waco,masakra w columbine szkoła,bombardowanie miasta oklahoma,boston maraton,itd…święto ku czci baala kończy się 1 maja święto Beltane.
W tym roku CERN zamierzają uruchomić 1 maja gwarantuję że dokładnie to będzie w nocy z 30 na 1 maja
zmianynaziemi.pl/wiadomosc/akcelerator-l…kolejna-modernizacje
podsumowując,jeżeli tak jak przedstawiłem powyżej CERN to portal zła, studnia otchłani to wybrali dobry moment wybierając noc z 30 kwietnia na 1 maja,uważam że w miesiącu kwietniu postarają się złożyć ofiarę molochowi,lub dokonać jakiejś masakry,ewentualnie złożą ofiarę pożaru,(może podpalą ośrodek z dziećmi,jakiś sierociniec) po to by udało się uruchomić portal.
Teraz dlaczego chcą otwierać portal z 30na 1 maja,otóż klucz to święto Belatane.
Beltaine / Beltane to celtyckie święto ognia obchodzone od 30 Kwietnia do 1 Maja. Noc zmarłych i złych duchów.
W tym święcie podstawą jest zapalenie wielkiego ogniska który będzie się palił cały rok, po okrągłym roku ognisko jest dokładnie gaszone. Konkretnie, ludzie zbierają się w kupie i tworzą ognisko przy którym tańczą (koniecznie) nago, bawią się, ucztują i oddają całkowitej przyjemności – w tą noc wierność małżeńska jest nieważna. Po wszystkim ludzie rozchodzą się do domów i zapalają u siebie swój Święty Ogień który ma się palić cały rok – kominek byłby dobry.
Kiedy ognisko się pali i ludzie tańczą do białego rana wokół niego, niektórzy decydują się na pewien rytuał. Mianowicie biegną sobie do lasku, musi być kobieta oraz mężczyzna – kobieta wybiera pewne drzewo i biega wokół niego dopóki facet jej nie złapie, kiedy złapie odprawiają stosunek po wszystkim należy zerwać liść i natrzeć go (soki kobiety, sperma faceta) taki liść należy nosić przy sobie cały rok a będzie on przynosił szczęście oraz powodzenie.
Granica pomiędzy światem astralnym a światem fizycznym w tą noc jest hmmm… cienka, sama się o tym kiedyś przekonałam ale nie aż tak bardzo żeby wiedzieć elfy, rusałki itp. jak to ponoć w tą noc jest możliwe, byty w dobrym nastroju mogą obdarzyć napotkanego darem mądrości bądź odwagi. Przed złymi duchami oraz demonami ludzie chronili się właśnie ogniskiem i śpiewem.
W noc poprzedzającą Beltaine istoty astralne świętują ten dzień więc dobrze jest nosić od tego momentu do 1 Maja gałąź jarzębiny – ochroni ona nas.
witchcraft.com.pl/T-beltaine-swieto-ognia-30–91
Pierwszy Maja ma pogańskie północno-europejskie korzenie (celtyckie i germańskie), kontynuuje celtyckie święto Beltane i germańskie Walpurgisnacht. Starzy Bogowie w tym dniu i poprzedniej nocy robią co mogą, żeby objawić się w świecie!
Uważam że pomimo że jak mówi objawienie Jana studnią otchłani jest CERN,to uruchomienie jego z 30 na 1 maja nie spowoduje wyjścia szarańczy,gdyż jeszcze nie było oznak trąbienia poprzednich aniołów,a to znaczy że coś pójdzie nie tak,ale my przez cały miesiąc kwiecień szczególnie w drugiej połowie kwietnia do 1 maja musimy się modlić by zniweczyć dzieła diabła szczególnie w tym okresie by nie spowodowali żadnej masakry,lub ofiar pożaru,mam nadzieję że mi pomożecie nie martwcie się Bóg nas chroni ostatnio zginął bym w wypadku samochodowym wraz z całą rodziną,albo przynajmniej zostalibyśmy mocno poturbowani,moja żona sama jadąc samochodem główną drogą wyjechał z podporządkowanej nie widział jej,światła w pewnych miejscach dziwnie na mnie reagują przygasają lub migają,wiem że moja rodzina i ja mam ppotężną ochronę i nic nam nie zrobią dlatego o tym wszystkim wam piszę,tylko się módlcie.
Jeżeli czyta to HENRYK KUBIK,DUCH SWIETY mówi,  że nie ma Pan racji odnośnie szarańczy to nie są zespoły rokowe występujące w dymie,z długimi włosami,gdyż Objawienie Jana mówi że szarańcze będą krzywdzić tych którzy nie mają pieczęci Bożej na czołach,żaden człowiek włącznie ze mną nie jest w stanie ustalić kto ma pieczęć Bożą,a kto nie,szarańcza wyjdzie z CERN,szarańcza ta będzie miała króla anioła otchłani,który wykonuje rozkazy Boga Ojca Stwórcy świata.

_______________

Nie bez powodu komuniści czyli sataniści ustanowili 1 Maja świętem.

Nie wiem czy Krzysiek ma rację, ale chyba nie inwestowano by milionów dolarów w coś co nie ma sensu dla tego upadłego świata.

Ostrzeżenie. Na nic Ci się nie przyda ta wiedza, jeśli nie masz relacji z Jezusem.

Updated: 26 marca 2017 — 21:24

42 komentarze

Add a Comment
 1. Szokujące 😮 aż nie wiem co powiedzieć…
  dziękuję za tekst…

 2. Krzysztof,żołnierz

  Proszę tylko byśmy nie zapomnieli modlić się w nadchodzącym miesiącu by Bóg Ojciec w imieniu Jezusa Chrystusa zniweczył wszelkie plany diabła odnośnie wszelkich masakr,ofiar które będą próbowali złożyć ku czci molocha,jak i ku powodzenia odpalenia portalu CERN,przez który chcą wpuścić potężne demony,cały kwiecień do 1 maja bendę się modlił o te sprawy,o pokrzyżowanie planów diabła,i was proszę o to samo,jeżeli ktoś czuje w sercu że tak trzeba,to mi pomoże a ja bendę mu wdzięczny,wiem że gdy Duch Święty zwraca mi na coś uwagę,to wiem że jest to ogromnie poważna sprawa,a jak ostatnio nic nie pisałem,tak ostatnimi czasy tylko myśli odnośnośnie tej studni otchłani jaką jest CERN,także moja żona ma sny,po których nie może zasnąć w nocy a są z tym za związane.Pozdrawiam was kochani.

  1. Sorry, że drugi raz to wklejam ale miało być pod tym tematem.
   Nie wierzyłabym w te rzeczy, gdybym sama nie doznałam przedziwnych zdarzeń.
   Fascynujący temat ale bardzo niebezpieczny, ci którzy nie wierzą w moc Bożą niech lepiej tego nie tykają.
   Na potwierdzenie tego, że zło może siedzieć w ludziach.
   Kiedyś byłam w towarzystwie korposzczurów ( perzepraszam, ale wiecie co to za rodzaj ludzi) i rozmawiałam z człowiekiem o duszy, w pewnym momencie ten człowiek zadeklarował, że za kasę jest zdolny oddać…..ja chcąc natychmiast przerwać jego deklarację krzyknęłam na niego, i zobaczyłam coś dziwnego, myślałam, że mi się przewidziało. Wracając do domu człowiek który siedział na przyjęciu za mną, przysłuchujący się rozmowie powiedział do mnie : widziałaś jak krzyknęłaś to jemu się oczy zapaliły na czerwono. Widziałam i on to widział.

 3. Krzysztof,żołnierz

  Asiu to jest szokujące,jak chcesz być zszokowana jak i każdy na tym blogu to weźcie numer od Piotra do mnie bo nie chce go tu udostępniać i prześlę wam coś bardzo ciekawego,przesłałem już Piotrowi,Dianie,i Aldonie gdyż podały mi adres list który wysyłam kosztował mnie sporo pracy jest podaj na 5 stron i na pewno was zszokuje ☺ chociaż Piotr powiedział że czytało mu się jak dobrą książke,tak Piotrze nie przesadziłem? ☺

 4. Krzysztof,żołnierz

  Aczkolwiek w listach napisałem czy to co napisałem może być możliwe,i że jestem tylko człowiekiem i jak każdy mogę się mylić i być w błędzie odnośnie tego co napisałem w liscie a przesłałem już pewnym osobom.

 5. Bardzo ciekawe opracowanie i nie wiem czy się cieszyć czy też smucić nie zrobiło ono na mnie wrażenia. Nie zrozumcie mnie zle ale po prostu je przeczytałem i przyjąłem do wiadomości bez uczuciowo i bez emocjonalnie ostatnio to u mnie normalność i do wielu rzeczy tak podchodzę. Ciekawi mnie bardzo co tam napisałeś w tym swoim opracowaniu i jeśli mógłbym też się doprosić o wysłanie mi meila z tym to będę wdzięczny, mój adres to:[email protected] nie ma co ukrywać kto chce niech pisze. Ogólnie to jestem zielony w tym temacie dlatego cieszy mnie bardzo, że jest ktoś kto wykłada mi wszystko na tacy w sposób w który mogę to przyswoić. Patrząc na to wszystko tj ofiary z ludzi jako sposób na zainwestowanie energii w coś bardzo złego to szeroko pojęty holocaust też temu służył? To była ofiara chyba na skalę światową dotąd niespotykana. Co do tych płaszczyzn portali czy jak je się tam nazywa napisałeś że tylko szatan może się miedzy nimi bez problemów prześlizgiwać ale skoro on może to i inne upadłe anioły zapewne też? Jakby nie patrzeć to ciągle są anioły choć upadłe ale zachowały swoje zdolności zatem one śmigaja bez przeszkód, mogą się zamanifestować w dowolnej postaci nam Ziemianom? Ostatnio właśnie ogladałem jakiś wykład w którym było to poruszane tj czym dokładnie są anioły, upadłe anioły i demony. Nie wiem może się mylę ale słyszymy tylko i wyłącznie o wypędzaniu demonów które do istnienia w tym naszym środowisku potrzebują ciała i stąd opętania a upadli nie musza się bawić w takie klocki. Czy zatem demony to faktycznie pozostałości tych istot powstałych z połączenia aniołów i ludzi- nefilim? Skoro za życia byli cieleśni to i teraz do funkcjonowania potrzebują ciała a raczej naczynia które opętują? W Biblii anioł który przychodzi z opoznieniem do Daniela tłumaczy mu że jego modlitwa została wysłuchana od razu ale przychodzi z odp spozniony bo musiał walczyć z potężną istotą mającą zwierzchość nad Persją zatem wychodzi na to, że każdy kraj ma swojego “ciemnego” władcę który rozporządza legionem sługusów realizujących dany plan. A co do tych migotających i gasnących lamp to przypomniało mi się że zawsze jak wracałem z pracy to po północy to w jednym miejscu jedna i ta sama latarnia gdy pod nią przechodziliśmy migała lub gasła całkowicie 🙂 Jakoś nigdy tego nie rozpatrywałem w takich kategoriach.

 6. Chłopak ze Wsi

  Czytając ten artykuł i strony z linków skojarzył mi się album Megadeath Super Collider. Znałem ten zespół (słuchałem przed nawróceniem), ale nie wiedziałem o czym jest ten album, ani co jest na jego okładce, aż do dziś ;p . Wiedziałem o zderzaczu hadronów, ale nigdy nie zauważyłem, że jest on na ich okładce. Z ciekawości włączyłem tekst piosenki o tym samym tytule co album i zobaczyłem tekst w tłumaczeniu -“Zabiorę cię wyżej, Póki świat nie eksploduje, Tak jak super collider ” i “Czy to może być koniec twojego piekła na ziemi, Chodź ze mną a ja uwolnię twoją duszę, ha!”. Może są typowe teksty dla takiej muzyki, ale “Zabiorę cię wyżej, Póki świat nie eksploduje” od razu skojarzyło mi z demonami chcącymi wejść do “wyższego wymiaru”, przed końcem świata. Może tylko moja nadinterpretacja, ale może coś w tym jest.

  Jak już pisze to chciałbym także się spytać (chodź może to nie jest na to najlepsze miejsce ) co drogi Adminie i czytelnicy sądzicie o Stevie Cochranie i jego proroctwach. Czas zweryfikuje czy jest to tylko kolejny fałszywy prorok i przepowiednie jakich wiele w internecie.

  Z Bogiem 😀

  1. Krzysztof,żołnierz

   Chłopak ze wsi bardzo mnie zaciekawiłeś tym,mam tylko nadzieję że nie masz tych płyt,kaset,czy nagrań w domu są to przedmioty naznaczone splugawieniem i miały by dostęp do domu.

 7. Dziękuję w imieniu Jezusa za ten tekst, oczywiście będę się modlić i zachęcam innych by się dołączyli, we wspólnym wsparciu w tej ważnej intencji aby te plany złego się nie powiodły.

  1. Aldona chyba w imię Jezusa, a nie w imieniu? 🙂 Przepraszam za tę uwagę ale zabrzmiało do wg mnie dość niestosownie.

   1. może nie jest to zbyt prawidłowo stylistyczne, nie miałam zamiaru by było to niestosowne, po chorobie (boreliozie) mam kłopot ze składaniem zdań i z błędami (gorzej widzę).
    Niech Bóg Ci Błogosławi:)

    1. Nie chciałam Cię urazić. Tak jak domyśliłam się, ze nie miałaś zamiaru, by było niestosownie 🙂

 8. Dla ludzi nie mających pojęcia o grozie sytuacji może się to wydać niedorzeczne, a nawet śmieszne, ale dla ludzi, którzy dostąpili daru poznania od Boga to jest ŚMIERTELNIE poważne. Gra idzie o zbawienie albo potępienie bliskich nam ludzi.

  1. Nie idziemy tutaj ”ząb za ząb” Arturze xD

 9. Nie wszystko rozumiem ale często czytam tego bloga i prosze Boga o poznanie prawdy dla mnie i wielu ludzi. Ja też bendę się modlić. Oby dobry Bóg nas wysłuchał, módlmy się wszyscy a będzie zwycięstwo.

  1. „Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię” :)))))

 10. Krzysztof,żołnierz

  Sławek nie mogę na meila bo musiał bym to pisać jeszcxze raz teraz tylko ksero robię i wysyłam na adresy zamieszkania ludziom,ewentualnie mogę to przesłać faksem choć nie wiem czy na poczcie to można zrobić,to jest 5kartek ale z dużego zeszytu,adres podaj Piotrowi a on mi poda,no chyba że nie chcesz, zdradząć gdzie mieszkasz bo zawsze mogę wpaść z innymi żołnierzami i urządzić jatkę ☺ w twoim domu ☺ spokojnie wszystkim którym listy wysyłam podaje swój adres,ale tylko tym których tu już od dłuższego czasu znam,a jestem chyba jednym z najstarszych forumowiczów,i znam się z Piotrem osobiście.

  1. Właśnie odczytałem maila od ciebie. Myślałem że to jest w wersji elektronicznej 🙂 a ty wszystko ręcznie naskrobales 🙂 Ja mieszkam poza Polską adres mogę podać bez problemu niech wpada kto chce ją nie mam nic do ukrycia 🙂 a tym bardziej nie odczuwam strachu przed niezapowiedziana wizyta. Szkoda cię narażać na koszty wysyłki a u mnie szumi pustka we łbie i nie mam pomysłu jak to przesłać może zeskanować byłoby najszybciej

  2. skan zrób i na maila prześlij.

   1. Krzysztof,żołnierz

    Łukasz skan zrób i na meila prześlij,mam w domu tylko tablet ikomórkę z wyświetlaczem z ery mezzozoiku ☺ nie lubię elektroniki ?

    1. Jak wreszcie do mnie dotrze ten list, to zeskanuję i wtedy powysyłam kto będzie chciał 🙂

 11. Bardzo ciekawy tekst i od razu zapaliła mi się żółta lampka. Czasami czytam lożę bez tajemnic i osoba prowadząca tego bloga, czasami analizuje Eurowizję (w to wchodzi jakaś numerologia itp. ale mnie to nie interesuje) i mianowicie, zaciekawiłem się tym trochę i przesłuchałem większość piosenek z tegorocznej stawki konkursu (Eurowizja to największa na świecie muzyczne show, najliczniej oglądane zaraz po wydarzeniach sportowych – w zeszłym roku finał obejrzało ponad 200 mln ludzi na świecie). I w tym roku SZWAJCARIĘ reprezentuje wokalistka Timebelle w utworze APOLLO. Tak to nie, żart 🙂 co więcej przeanalizowałem tekst i trochę się kupy to nie trzyma, w tekście śpiewa “I will follow you, Apollo” (Będę za tobą podążać, Apollo) – chociaż z tekstu nie wynika kim jest ów Apollo.

  Kawałek tekstu:

  But when the walls are caving
  (i gdy ściany się walą)
  And the world keeps turning
  (i świat wciąż się obraca)
  We got the love, we got to love
  (my otrzymaliśmy miłość).
  (…)
  I wear my heart on my sleeve
  (idiom: okazywać komuś publicznie uczucie)
  You do the same for me
  (zrób to samo dla mnie)
  When autumn comes around
  (gdy JESIEŃ nastaje wokoło)

  Ciekawe zestawienie: Szwajcarię reprezentuje piosenka o tajemniczym “Apollo” a w tekście pada słowo jesień (również w teledysku nie brak lecących, opadających liści – a to przecież tylko jedno słowo w tekście)

  1. Apollo jest słabieńkie, nie podoba mi się to…ot przeciętniactwo, nawet nie sądzę że wygra… :/ (swoją drogą, to jest zespół, nie wokalistka, z tego co znalazłam w necie), nie jest facetem przebranym za kobietę z brodą ? …jeśli tak to by było po prostu fatalnie, takie coś wygrywające kosztem ludzi którzy nie potrzebują durnych kombinacji w tekście i którym wystarczy po prostu wyjść , zaśpiewać i już jest dobrze… (np.Portugalia)

   1. dobrze wiedzieć 🙂 znalazłem jakieś notowania i faktycznie Szwajcaria ma niskie szanse by wygrać, w zestawieniu prowadzi Włoch z piosenką Occidentali’s Karma (w teledysku bardzo dużo odniesień do hinduizmu czy buddyzmu nie wiem już 🙂 ). Przesłuchałem Portugalii, bardzo klasycznie, prosto nawet powiedziałbym mega-skromnie, tylko czy to się przyjmie w dzisiejszym “komercyjnym świecie” wygra największe z możliwych dziwactw. Ale przyznasz, że piosenka ze Szwajcarii ma dziwny tytuł i tekst, a może chodzi jedynie o to, że podąża za bożkiem Apollo który był opiekunem sztuki? Ja wskazałem tylko dziwne powiązanie tegorocznego utworu Szwajcarii z tym artykułem. pozdrawiam 🙂

    1. Włoch w tym teledysku nieco nabija się z zafascynowania ludzi na Zachodzie filozofiami typu buddyzm czy hinduizm-stąd te nawiązania-jak i ogólnie z takiego płytkiego podejścia do życia (np.padają słowa o uzależnieniu od selfie…), zresztą widziałam gdzieś krótki film z jakiegoś klubu we Włoszech, gdzie ludzie do tego tańczyli, na Youtube i ktoś to skomentował tak że ludzie tańczą do piosenki która nieco wyśmiewa takie podejście do życia 😀 )

  2. Galeusz- bardzo ciekawa do analizy tekstowej jest propozycja węgierska, choć nie ma tam żadnych Apollo czy Zeusów 😀
   Tu tłumaczenie z węgierskiego na angielski (w niektórych momentach pojawia się jakiś romski/cygański zaśpiew w stylu “la la la”,bo ten wokalista i raper jest z rodziny węgierskich Romów/Cyganów, ale tu to pominięto; w niektórych momentach nie wiedziałam jak tłumaczyć z angielskiego na polski, więc z góry przepraszam za kłopot):
   You have to close your eyes,
   so you can see me.
   To conquer my heart,
   you have to know my soul.
   (Musisz zamknąć swe oczy, by mnie zobaczyć, by zdobyć me serce-musisz poznać moją duszę)
   If you don’t need me, let me go
   I was born to be a tramp.
   I have suffered enough,
   but God sees me.
   (Jeśli mnie nie potrzebujesz, pozwól mi odejść, urodziłem się by być włóczęgą. Wystarczająco wycierpiałem, ale Bóg mnie widzi.)
   Why did you lie to me
   that the color of my skin doesn’t matter?
   You knew that my eyes are brown,
   it never changes within me.
   (Dlaczego mnie okłamałaś/okłamałeś, że kolor mej skóry się nie liczy? Wiedziałeś, że mam brązowe oczy (?), to nigdy się we mnie nie zmieni.)
   I don’t need you in my life,
   get out of here, leave me alone!
   I don’t want to see you,
   be cursed forever.
   (Nie potrzebuję ciebie w moim życiu, wynoś się stąd, zostaw mnie samego! Nie chcę cię widzieć, bądź przeklęty/przeklęta na zawsze!)
   God accosted/addressed me when I was four
   He gave a real weapon in my hand.
   I knew that he’s the only one who can take care of me,
   I was practicing more than a Samurai with him.
   I can trust in him, he always tells the truth
   I can cry with him but he shows the (right) way.
   It’s a kind of alliance that remains forever
   it’s not expendable, he’s my most precious treasure.
   (Bóg zwrócił się do mnie/zaczepił mnie, gdy miałem 4 lata, podarował mi do ręki prawdziwą broń. Wiedziałem, że On jest jedynym, który może się mną zająć/zaopiekować.
   Ćwiczyłem z Nim bardziej niż samuraj, mogę Mu zaufać, On zawsze mówi prawdę, mogę z Nim płakać (?), ale On wskazuje (właściwą) drogę. To rodzaj sojuszu, który pozostaje na zawsze, to nie jest przeznaczone na stracenie, On jest mym najdroższym skarbem)
   Mysterious forces lived within the child
   they were afraid of him, it appears in their eyes.
   My strings are attacking, crying in the bodies
   you can defend in vain, it’s a poison in the instrument.
   I drenched people with it (with the music)
   you hear my melody, you already know my name.
   This is a long road, sores are on my back
   tears of thousands of people are flowing on my guitar.
   (Tajemnicze siły mieszkały w dziecku
   Bały się Go, to było widoczne w ich oczach
   Moje struny atakują, płaczą w ciałach [tego nie umiałam przetłumaczyć], możesz tego na próżno bronić, to w instrumencie jest trucizna. [tego też nie ogarniam]
   Pokropiłem ludzi muzyką/zmieszałem ich z muzyką [tego też nie ogarniam], słyszysz mą melodię, już znasz me imię.
   To długa droga, mam blizny na plecach
   Na/Po mej gitarze płyną łzy tysięcy ludzi.)

   1. Fakt, włoska propozycja ma na celu wyśmianie łączenia świata zachodniego ze wschodnimi wierzeniami, ale również pod ta postacią przemyca się do popkultury chociażby mantrę lub znak trzech szóstek (swoją drogą pełno tego znaku w piosence ze Szwecji, tak wiem ten znak oznacza również, że coś jest perfekcyjne itd. ale ma również inne “mroczniejsze” znaczenie). Wracając do Włoch to jest tak jak z piosenką Starships Nicki Minaj, ktoś może powiedzieć, że to jest promocja Trynidadu i Tobago (miejsce nagrywania klipu oraz urodzenia Nicki), ale ja uważam, że to kolejny teledysk, który zamienia kobiety w obiekty seksualne (a przecież oglądają to również nastolatki itd).

    Nie zawracałem uwagi na tekst w węgierskiej piosence, ale ma ładną melodię. Chociaż w samym tekście nie widzę nic podejrzanego. Piosenkarz ma romskie korzenie, śpiewa o swoim ciężkim życiu jak był małym chłopcem i o tym jak Bóg dał mu potężną broń jakim jest instrument, aby poruszał nim serca innych ludzi – tak to interpretuję. 🙂

    1. Dzięki za wspomnienie, Szwecja też mi się jakoś nie podoba :/ jeszcze można zwrócić uwagę na Holandię- śpiewają to trzy siostry (bliźniaczki+1 starsza od nich od rok), autorami są ojciec dziewczyn i chłopak tej najstarszej, sam zaś utwór dziewczyny zadedykowały ich mamie zmagającej się z rzadką odmianą raka kości 🙁 -też propozycja bez jakichś fajerwerków, za to dobrze wykonana 🙂 Co do Starships-też mi się nie podoba ten utwór, w ogóle nie lubię takiej stylistyki w muzyce :/ wolę utwory nawiązujące w jakiś sposób do poprzednich dekad, a tu jest wszystkiego za dużo… :/

 12. Krzysztof,żołnierz

  Galeusz aleś mnie zaskoczył teraz ewidentnie przy pomocy tej piosenki składają hołd Apollowi,kto chce się założyc kto wygra ☺

    1. O czym w ogóle mówicie? Bo nic nie kumam?

 13. Obejrzyjcie reklamę Skody Kodiaq.Ciekawa.

 14. Nie wiem czy portale to jest to samo co wiry energetyczne. Ale czytałam że jednym z najsilniejszych takich wirów energetycznych jest obszar Syrii. Jest tam nawet sieć miast w kształcie pentagramu (jak znajdę zdjęcie to wrzucę). Dlatego jest tam podtrzymywana wojna, bo demony potrzebują dużo ofiar z ludzi w tym miejscu.

  1. Pentagram jest też w Kazachstanie koło Lisakowska:
   http://static.prsa.pl/images/9956c75f-62aa-4e08-bcca-678b1bf45a59.jpg

   Tam też jest Astana, ta stolica sławna.

 15. czytając ten post przypomniały mi się sceny z filmu “Warcraft: Początek” i tam właśnie jest m.in o portalu, który żeby się otworzyć był zasilany przez zabijanie niewolników

  Fabuła
  Kraina Azeroth staje w obliczu konfliktu, kiedy najeżdżają ją istoty z innego wymiaru: orkowie, poszukujący nowego domu, kiedy ich własny ginie. Gdy orkowie przechodzą przez portal do innego świata, kolonizują go w całości dla siebie i niszczą pozostałe rasy. Po przeciwnej stronie znajdują się ludzie, którzy muszą walczyć o swoje życie, rodziny i los całej krainy.

 16. Odnośnie Krzysia wypowiedzi:
  “gdyż Objawienie Jana mówi że szarańcze będą krzywdzić tych którzy nie mają pieczęci Bożej na czołach,żaden człowiek włącznie ze mną nie jest w stanie ustalić kto ma pieczęć Bożą,a kto nie,szarańcza wyjdzie z CERN,szarańcza ta będzie miała króla anioła otchłani,który wykonuje rozkazy Boga Ojca Stwórcy świata.”

  Myślę, że Apollo reprezentuje samego lucka, a szarańcza są to inni aniołowie, którzy wraz z nim zdradzili Boga, czyli szarańcza to upadłe anioły.
  Apollo – niszczyciel – działa z dopustu Boga, zresztą w ST też jest miejsce gdzie Bóg mówi, że wyśle niszczyciela.
  Uważam, że tak lucek jak upadli działają na tyle i tak jak Bóg na to im pozwoli ponieważ to Bóg ma władzę nad wszystkim, a nie na odwrót.
  Poza tym Krzysiu odnośnie pieczęci ludzi Bożych.
  To Duch Święty jest pieczęcią dla ludzi.
  Oczywiście wiadomo też kto posiada tą pieczęć.
  Pan Jezus wyjaśnił nam to w ewangelii, mówiąc, że każdy kto przyznaje, że Pan Jezus przyszedł w ciele i jest Chrystusem, ten ma Ducha Bożego.
  Paweł także to potwierdza:
  “W nim i wy, którzy usłyszeliście słowo prawdy, ewangelię zbawienia waszego, i uwierzyliście w niego, zostaliście zapieczętowani obiecanym Duchem Świętym,”

  Dlatego wiemy, że każdy kto przyjmuje Pana Jezusa za Zbawiciela jest zapieczętowany na własność dla Boga i jest dzieckiem Bożym.

  Wracając do tematu, myślę, że szarańcza są to demony, upadłe anioły, które z dopustu Bożego będą dręczyć tych ludzi, którzy nie przyjęli Pana Jezusa za Zbawiciela.
  To oni nie mają pieczęci Boga.
  Czyli wygląda na to, że każdy kto odrzuca Zbawiciela potencjalnie jest narażony na działanie demonów, które będą go dręczyć.

  Czyli wynika z tego, że przeciwnicy Boga na ziemi są lub będą pod wpływem demonów.

  Co też na to wskazuje?
  W przekazie ST jest także to jak Bóg mówi, że dopuści działanie demonów na ludzi ponieważ Go odtrącili i poszli za innym bogami.

  Kończąc swoją dygresję chcę powiedzieć, że my wierni Jezusowi jesteśmy zapieczętowani Duchem Świętym i z tego tytułu jesteśmy pod ochroną Bożą.
  Demony i sam lucek nie mogą nam wyrządzić szkody, Bóg nas o tym zapewnił.
  To samo tyczy się plag, które nie obejmą zapieczętowanych ludzi dla Boga.
  Jedyne co nam grozi to śmierć fizyczna, w sensie, że człowiek może nas zabić, ale to nie oznacza, że demony zabiją naszą duszę – w sensie pozostaniemy dla Boga wybranymi do życia wiecznego.
  Natomiast ci, którzy nie mają pieczęci Bożej zostaną zabici nie tylko fizycznie, ale zostaną też zabite ich dusze – przeznaczeni na wieczne potępienie.

  To tylko takie moje spostrzeżenia, którymi chciałam się podzielić w tym temacie.

  Pozdrawiam w Chrystusie 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme