Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Turcja i Niemcy oraz tron Szatana w Pergamonie.

“Wiem, gdzie mieszkasz: tam, gdzie jest tron szatana” Apokalipsa. 

 

Czym jest tron szatana? Jest on tronem Zeusa, którego historia zaczyna się pergamonie a kończy w Berlinie.

Królu Pergamonu Eumenes II był największym władcą hellenistycznym.

 

 

Po zwycięstwie nad Galatami zbudował święty okrąg Zeusa wraz z ołtarzem, w apokalipsie zwanym Tronem szatana.

Tron Zeusa był arcydziełem sztuki starożytnej i pomimo upływu 2000 lat nadal istnieje. Tak jest często z większością demonicznych przedmiotów.

 

Tak wyglądał cokół ołtarza:

 

Sam ołtarz, tron Zeusa nie zaginął. Nie uległ zniszczeniu , nie rozsypał się w proch, nie został rozbity, nie skradli go rabusie, nie zmiażdżyły go koleje wieków. Gdy tyle innych i cenniejszych zabytków świata starożytnego zanikło bez śladu, tron Zeusa istnieje. Stanowi cenną ozdobę muzeum, które na jego cześć Pergamońskim się zowie. Muzeum i tron znajdują się w B e r l i n i e….

O dziwo ołtarz , gdzieś w podziemiach dworca ZOO,  przetrwał również liczne bombardowania i szturm Berlina. Po zajęciu miasta przez Sowietów został przewieziony do ich strefy okupacyjnej, skąd w częściach pociągami wywieziono go do Leningradu.

Ołtarz zwrócił Niemcom dopiero Chruszczow w 1958 roku na fali ocieplenia stosunków z Zachodem. Jednak przez kilka lat, i to w czasie, gdy Sowieci wystrzelili w kosmos pierwszego satelitę oraz zbudowali bombę wodorową, ołtarz tam był.

”http://www.eprudnik.pl/pergamonski-tron-szatana-stoi-w-berlinie/

Obecnie jest w Berlinie w Muzeum Pergamońskim:

 

 

“Grecka budowla, rekonstruowana pieczołowicie od 1911 do 1930 roku, była natchnieniem dla Hitlera. To dlatego właśnie, opierając się na jego założeniach architektonicznych, Albert Speer zbudował słynną Zeppelintribune na stadionie w Norymberdze

“”http://www.eprudnik.pl/pergamonski-tron-szatana-stoi-w-berlinie/

Tak wyglądała Zeppelintribune

 

Teraz bardzo ciekawy związek. Otóż do roku 1880 ołtarz przebywał w Turcji. Do roku 1930 tron szatana zrekonstruowano w Niemczech. Te lata to także początek nazizmu, czyli narodowego socjalizmu oraz kariery Hitlera.

Bodajże rok temu odbyła się na tym słynnym stadionie w Norymberdze impreza charyzmatyków pt Awaking Europe, w której brali udział:  Wiejak (Polska) i Billy Graham (USA) i Tod White. Nasz brat Krzysztof wtedy prosił o modlitwę, gdyz uważał, że nie było to przypadkowo wybrane miejsce.

 

Pod przykrywką tej imprezy na tym stadionie doszło moim zdaniem do jakiegoś obrzędu,poświęcenia,otwarcia się na zło,drzwi Niemiec zostały szeroko uchylone tym bardziej że jest to kraj który swoimi decyzjami w Brukseli krzywdzi państwa ograniczając jego wolność,suwerenność,i próbując zniszczyć kulturę i tradycję narodów,dodatkowo uczynił ogromne krzywdy podczas 2 wojny światowej,a teraz poprzez różne ideologie jak aborcja,homoseksualizm,eutanazja,gender i inne próbuje zniszczyć młodych ludzi w poszczególnych krajach które nie chcą się podporządkować. Krzysiek

 

Wracając do tematu. Pomiędzy Niemcami a Turcją istnieje ścisła zależność. Gro Turków mieszka w Niemczech, tam gdzie jest tron szatana.

Co się dzieje obecnie?

Prezydent kraju dotychczas nietraktowanego poważnie niewiedziec czemu mówi wprost do kanclerz Niemiec:

 

Kiedy nazywa się ich nazistami, robią się nerwowi. Wszyscy oni natychmiast zaczynają się nawzajem bronić. Zwłaszcza Merkel. Ty także postępujesz jak nazistka– powiedział Erdogan, zwracając się w pierwszej osobie do kanclerz Niemiec na wiecu w Stambule.

źródło: http://www.rmf24.pl/

 

W opinii powszechnej uważa się, że potęgą militarną są USA i NATO. W Europie każdy liczyć musi się z Niemcami. Czy jednak tak to wygląda naprawdę?

Bundeswehra  – 177 069 żołnierzy

NATO – 3 500 00 żołnierzy, z czego 1500 000 to żołnierze USA.

Wystarczy kataklizm w USA lub decyzja Trumpa o wycofaniu żołnierzy USA z Europy i zaleją nas muzłmanie nie tylko z Turcji.

 

Tureckie siły zbrojne pod względem wielkości ustępują w NATO jedynie Stanom Zjednoczonym. W 2014 roku służyło w nich ponad pół miliona żołnierzy (402 tys. w wojskach lądowych, 60 tys. w siłach powietrznych, 48 tys. w marynarce wojennej). Do tego doliczyć należy ponad 370 tys. żołnierzy w rezerwie i ponad 100 tys. w oddziałach paramilitarnych.

http://wiadomosci.wp.pl/potencjal-sil-zbrojnych-turcji-6034077241717889g/2

 

Wystarczy odwrócenie się USA od Europy i Turcja staje się potęgą militarną w tej części świata co powoli się zaczyna dziać:

 

“Na pewno od lipca zeszłego roku po raz pierwszy po 1945 roku Turcja zachowuje się tak jakby jej bezpieczeństwo nie zależało od dominującego mocarstwa morskiego, czyli Stanów Zjednoczonych. To one traktowane były jako gwarant bezpieczeństwa Turcji. Obecnie natomiast, Erdogan eliminuje wpływy amerykańskie w swoim kraju. To jest fundamentalna zmiana”

http://www.teologiapolityczna.pl/erdogan-eliminuje-amerykanskie-wplywy/

 

W filmiku, który przetłumaczył nasz brat Mateusz mamy hipotetyczny scenariusz na III wojnę światową:

 

 

Wszystkie 7 zborów z apokalipsy znajduje się w obecnej Turcji.

Arka Noego wylądowała w Turcji.

Apokaliptyczna rzeka Eufrat ma swój początek w Turcji.

Imperium Osmańskie trwało dłużej niż potęga USA i Imperium Rzymu. Powstało w 1299 roku, a padło w 1922 roku. Ciekawa konwersja: 299 na 922…

Erdogan dąży do odbudowy kalifatu i nikt mu póki co w tym nie przeszkadza, Prezydent Turcji nie jest tupiącym nóżkami na postrach przywódcą upadającej Korei Północnej, ale potężnego militarnie kraju.

 

Koncertujemy się baaardzo na Rzymie, ale zapominamy co Bóg zrobi z biblijną nierządnicą…

Tekst ten, niech będzie wstępem do jutrzejszego tekstu o czasach końca.

Updated: 23 marca 2017 — 12:22

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Turcja jest tak potężna jak niegdyś Mongolska horda czy bolszewicy ( ale tylko wygrają szybką wojnę, nie stać ich na finansowanie długiego bojowania ). Są młodą i licznie przyrastającą populacją. Z Jankesami jednak nie mają większych szans w razie konfrontacji militarnej. Obawiałbym się raczej Chin, tego “Biblijnego Smoka” (?).

  1. Biblijny Smok:

   “I został strącony wielki Smok,
   Wąż starodawny,
   który się zwie diabeł i szatan,
   zwodzący całą zamieszkałą ziemię,
   został strącony na ziemię,
   a z nim strąceni zostali jego aniołowie” Ap.12

   1. Dlatego postawilem pytajnik. Z tym smokiem szlo o zlowrogosc tego mocarstwa.

   2. w sumie to pasowałoby nawet do Chin, bo często są określane jako smok…zresztą to często spotykany motyw w jakichś twórczościach ludowych…
    co innego taki straszny smok
    (chociaż z Bogiem nie ma co się go bać)
    a co innego SMOCZEK dziecięcy (zwłaszcza wykonany z lepszych rodzajów tworzyw, bez BPA-bo i takie są ) 🙂
    hej 🙂

 2. To niesamowite bo wczoraj wieczorem myślałem o Turcji i o tym, że jest pomijana w tych wszystkich zapowiedziach końca, przynajmniej w większości.

 3. Hordy najezdzcow z mahometanistanu plus Chin ( Rosji ? ) beda taranem dla rzadow antyChrystusa.

 4. “Tekst ten, niech będzie wstępem do jutrzejszego tekstu o czasach końca.”
  Suuper, nie mogę się doczekać 🙂

 5. Kazde proroctwo sie spelnilo, a pare zostalo…
  2 list do tymoteusza rodzial 3 opisuje dokladnie co mamy dzisiaj

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: