Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nie odwleka Pan ogłoszonej obietnicy – choć niektórzy sądzą, że odwleka – lecz jest dla was wspaniałomyślny, nie chcąc, aby ktokolwiek zginął, lecz aby wszyscy doszli do nawrócenia.

” Nie odwleka Pan ogłoszonej obietnicy – choć niektórzy sądzą, że odwleka – lecz jest dla was wspaniałomyślny, nie chcąc, aby ktokolwiek zginął, lecz aby wszyscy doszli do nawrócenia.” 2 P 3.9

 

 

Obserwuje ludzi czyniących zło, chciwych, rozbijających małżeństwa, karierowiczów, kłamców i i innych i po tym widzę jak bardzo Bóg nas kocha. Widzę to ponieważ mówi tak: ”

Olu, Jacku, Krysiu, Mateuszu zejdźcie z tej drogi, przyjdźcie do mnie, porzućcie swoje grzechy. Czekam na Was”

Zarówno za czasów Noego jak Niniwy czy Judei przed niewolą Babilońską, Bóg czekał na przemianę ludzi.

Teraz wielu mówi “Panie Jezu przyjdź”, ale nasz król nie przychodzi z tego samego powodu z jakiego nie zniszczył od razu Niniwy, nie zalał od razu potopem ziemi. Grzech musi dojrzeć.

Niedawno opowiadałem pewnej osobie o wielu wyzwolonych chrześcijanach. Odpowiedziała mi, że chrześcijanie to tacy ludzie, którzy byli fajtłapami życiowymi, a teraz chcą być świętymi. Tak, to prawda, byliśmy fajtłapami, a nasz Emmanuel (Bóg zbawia) zbawił nas i uwolnił od świata ciemności abyśmy żyli w świetle. Dlatego im bardziej ktoś żył w ciemności, tym bardziej jest wdzięczny Bogu wielbiąc go. Dla wielu Bóg jest tylko intelektualnym doznaniem.

Niestety, ale nie wszyscy będą zbawieni. Wielu będzie potępionych za ich bezBożne czyny:

“Wiemy zaś, że sąd Boży jest zgodny z prawdą i dosięga tych, którzy popełniają takie czyny.” Rzym 3.

 

…i wszyscy, którzy nie przyjęli miłości prawdy, co będzie powszechne w czasach ostatecznych:

 

 

którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, 12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość. 1 tesaloniczan

 

Czym jest miłość prawdy. Jest to sam Chrystus nasz umiłowany, gdyż to on jest światłością i On ją nam daje.

 

Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światłości i nie zbliża się do światła, aby jego uczynki nie zostały potępione. Ew. Jana 3:20,

 

Nie zbliżają się do Jezusa ( światłości) osoby kryjące swe bezPrawne uczynki.

Zatem módlmy się póki na to czas. Póki żyją nasi rodzice, znajomi, bo tylko modlitwa może zmienić zatwardziałość serca naszych bliźnich.

Bardzo utkwił mi w pamięci wywiad z byłą wokalistką Ich Troje, w którym to powiedziała, że przez kilka lat ludzie się o nią modlili. Podobnie było ze świadectwem Mirka Kulca. Bodajże pięć lat czy więcej modlił się o niego ojciec. Bóg nas kocha i dlatego zwleka z Dniem Gniewu. Czeka na pozostałych i tak będzie prawdopodobnie podczas Wielkiego Ucisku, w którym ludzie masowo będą się nawracać na podobieństwo pierwszych chrześcijan.

 

 

Updated: 19 marca 2017 — 07:07

6 komentarzy

Add a Comment
 1. modliłam się dziś rano – Przyjdz Panie Jezu i zaraz odczułam, że mieszkania są już przygotowane…. a zaraz po tym, że jeszcze nie wszyscy są gotowi, Pan nasz czeka na innych, których sobie upodobał, a Ty Piotrze piszesz o tym – czyż to nie ten sam Duch sprawia?

  1. Tak to działa Pan Jezus jest krzewem winnym a my latoroślą, tak więc często połączeni jednym Duchem zadajemy sobie pytania i widzimy odpowiedź tutaj, ale dla odmiany napisze o czymś kurioznalnym. Otoz jedna z czytelniczek szukając odpowiedzi w niecie na rozne pytania biblijne zauwazyla ze u mnie na blogu sie pojawiaja odpowiedzi. Uznała więc, ze grzebie jej w telefonie 😀
   Tak, racja Duch Święty majstruje we wszystkich naszych smaertphonach dając czasem odpowiedzi na blogu
   🙂

   1. “Tak, racja Duch Święty majstruje we wszystkich naszych smaertphonach dając czasem odpowiedzi na blogu”- pięknie powiedziane 😀

    A na poważnie – tak objawia się JEDNOŚĆ. Jest to jedność prawdziwa – w Duchu Świętym. Zgodna z modlitwą Zbawiciela: “Ojcze Święty, zachowaj ich w Twoim imieniu, które Mi dałeś, aby tak jak My stanowili jedno.” Jakże odmienna od tej, którą buduje świat. Chwała Panu za Jego miłość i jedność ludu w DŚ! 😀
    ?

 2. Jestesmy nazywani sekta, odszczepiencami, zdrajcami itd. Na Admina Piotra w komentarzach ( niepublikowanych ) zapewne wylewa sie cala cysterna pomyj za obnazanie klamstw tego swiata oraz nie schlebianie zwiedzionym czy letnim ludziom. Taka jest cena za moznosc dostapienia bycia z Jezusem Chrystusem.

  1. Jezus wraz z apostołami również był nazwany sektą przez tych którzy byli niby “uczeni w piśmie”.
   “Biada wam, gdyby o was dobrze mówili wszyscy ludzie; bo ich ojcowie na wzór tych rzeczy czynili fałszywym prorokom.” (Łk 6:26 NBG)

   1. Tacy wielcy byli uczeni…a nie zauważyli Go…
    😀

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: