Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Uczucing – nowy trend satanokultury w ramach działalności YTuberów.

Uczucing, uczuciowcy, o czym dowiedziałem się od gimnazjalisty Huberta, jest naśmiewaniem się z osób niepełnosprawnych intelektualnie, graniu na ich uczuciach. Powyższy filmik zwyrodniałego YTubera, który jak każdy inny chce sławy za WSZELKĄ CENĘ pokazuje jak daleko ten świat idzie w złym kierunku.

Tak jest z ludźmi robiącymi karierę, chciwymi. Do tego trzeba mieć odpowiednie predyspozycje – być bez serca.

 

Gdzie są rodzice tych ludzi? 24 grudnia ubierają pogańską choinkę by ignorować swe dzieci. Na Wielkanoc z koszyczkiem, by dać dzieciom pełen luz w czynieniu zła. Pozory, pozory. Religa pozorów.

Módlmy się o tego YTubera. Jeśli wstawimy się za tym człowiekiem, być może będziemy go oglądać za jakiś czas z innej strony, jako świadectwo nawróconego YTubera.

 

Notabene, po roku mniej więcej po opublikowaniu tekstu Huberta o YTuberach, dojrzalszy o zrozumienie mechanizmów duchowych,   mam coraz większą świadomość walki duchowej jaka odbywa się w tle. Ku przypomnieniu, tekst o YTuberach spowodował lawinę komentarzy, z których 99% to bluzgi, a 100% pozbawione sensu i logiki odpowiedzi na tekst. Pojawiło się około 500 komentarzy, z czego opublikowałem zaledwie około stu i to tylko po to, aby pokazać poziom duchowy tych ludzi.

Tekst trafił w sedno, ale Hubert poniósł klęskę. Zaatakowany za ten materiał przez złe duchy, z tego co wiem wrócił do świata. Jego wcześniejsze uzależnienia się wzmocniły. Myślę, że czasem sprawy sobie nie zdajemy, jak wielkie siły niszczą ludzi walczących o prawdę. Żałuję, że nie modliliśmy się bardziej o Huberta. Przerosło to jego, ale czasem mnie przerasta ten blog. Nie mam oparcia w nikim, poza ludźmi z bloga. Na całe szczęście mam kilku braci i siostry wspomagające mnie modlitwą. Jak ważne dla świata duchowego jest kłamstwo pisałem, mówiłem na zjazdach opowiadając co się stało przy zwykłej informacji przekazanej dziecku, że nie ma Mikołaja, że on nie istnieje.

 

To jest realna walka.

 

 

Updated: 27 marca 2017 — 23:03

20 komentarzy

Add a Comment
 1. Za krzywdy uczynione braciom mniejszym ( roznym istotom, ktore nie moge sie obronic przed takim jak w/w drapieznikami ) Pan Jezus Chrystus ukarze ze szczegolna surowoscia jesli takowa osoba sie nie nawroci.

  1. tak w zasadzie w pewnym sensie współczuje twórcy tego uczucingu.Nie obejdzie się bez kary.

 2. Przerażające i smutne :(…nic poza tym nie mam do dodania…

 3. mielonka turystyczna

  “Jak ważne dla świata duchowego jest kłamstwo pisałem, mówiłem na zjazdach opowiadając co się stało przy zwykłej informacji przekazanej dziecku, że nie ma Mikołaja, że on nie istnieje.” – To jest właśnie wino babilonu (fałszywe doktryny), ludzie nim upici nie potrafią logicznie myśleć. Biblia jest bardzo logiczna wbrew pozorom ale jeśli ktoś jest upity to ma problem z logiką. To jest właśnie duchowe upicie – widzą prawdę w kłamstwie a kłamstwo w prawdzie. A karczmarze z synagogi szatana polewają i polewają…Tu trza na dobry odwyk do klubu AA się udać 🙂

 4. Na marginesie. Do Huberta i ludzi przymusowo edukowanych. Obowiazek szkolny to iscie szatanski pomysl. Stlacza sie na malej przestrzeni osoby o roznym stopniu rozwoju mentalno-moralnego ( ludzi ciekawych swiata oraz jednostki zachowujace sie bardziej jak odczlowieczone jamlochlonny nastawione na cielesne uzycie… ) i kaze im sie wspolpracowac. Tylko poroniony umysl mogl wpasc na cos takiego. Nie wspominajac juz o tym, iz szkola ( w stylu pruskim ) zabija umiejetnosc tworczego i krytycznego myslenia.

 5. tak, czasem nawet nie spodziewamy się jak wielkie siły niszczą tą walkę o prawdę i walkę duchową o nas samych, gdy zdecydowałam wyrzucać z domu siły ciemności zaraz mnie rozlozylo fizycznie by trzymać w niemocy, zgnębilo na duchu by odejść od wszystkiego, skoro już do świata namowić nie moze. Módlmy się za Huberta, teraz widać jak ustawiczna modlitwa jest ważna, by nie ustawać, bo siły złego nie ustawają jak widać dopóki mogą.

 6. Jak można wyśmiewać osoby niepełnosprawne…

  Zresztą ogromna większość ytuberów dziś, to ludzie którzy chcą się wybić kosztem innych, pozyskać sławę i pieniądze.
  A że są chamscy, robią sobie dramy, pokazują rogi i treści erotyczne, dla większości widzów się nie liczy.

  To prawda jak siły ciemności czasem nie ustają, wiem to po sobie, czasem aż nie idzie…

  No i pamiętam o modlitwach za was 🙂

  1. Ja też nie lubię nabijania się z niepełnosprawnych, nawet jeśli wśród nich (co nie jest dobre) trafiają się też osoby wykorzystujące swoją niepełnosprawność po to, by mieć ulgi we wszystkim i by wszyscy dookoła nich “skakali” , przy czym zachowują się niemile-i nawet wręcz chamsko-wobec osób pełnosprawnych, które w jakiś sposób chcą im pomóc (choć-co ważne!-nie wszyscy są tacy, i to jest miłe)…
   Rozumiem wyśmiewanie niemądrych programów w telewizji, ale nie nabijanie się z niepełnosprawnych… :/

  2. Nie ogladam filmiku, ale wiem, ze osoba zdrowa w ciagu kilku sekund moze stac sie osoba niepelnosprawna. Wypadki sie zdarzaja wszystkim, wiec bardzo cienki to lod, po ktorym ci ludzie stapaja.

 7. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Piotrze, nie tylko ty nie masz oparcia w nikim innym poza osobami z bloga. Trudno jest spotkać kogoś kto wierzy w treść Biblii, jeszcze trudniej kogoś kto stosuje się do niej, a już najtrudniej kogoś kto stosuje się do niej bez względu na to jak bardzo go za to opluwają.
  Co do wielkiego boju:
  http://www.czasdecyzji.pl/pliki/White_Ellen_G.-Wielki_boj.pdf
  Ten bój nasilił się bardzo od czasów apostołów, gdy Jezus utorował ludziom prostą drogę do Boga, co strasznie rozwścieczyło szatana.

  1. To jest bardzo drobne sito ( prawidla i reguly biblijne ) by odsiac drogocenne diamenty z lachy piachu.

  2. Dokładnie w tych czasach ciężko jest w najbliższym otoczeniu znaleźć osoby wierzące biblijnie, nietesty z żadnej strony nie ma się wsparcia, lecz są ludzie nie nawróceni.

 8. Takie są efekty mody na bezstresowe wychowanie, czyli całkowity brak wychowania przez rodziców, którzy z braku pomysłu, czy z zapracowania pozwalają dziecku w zasadzie na wszystko. Nie wiem, co będzie z tym chłopakiem za kilka lat… Jeszcze do dziś pamiętam, jak mój wówczas 11-letni kuzyn, którym czasem się zajmowałam, bo jego rodzice wiecznie byli w pracy, zdemolował huśtawkę na swoim podwórku i podpalił psią budę. Nie wytrzymałam, zrobiłam mu straszną awanturę, bo poszłam tylko zrobić kolację, a ten takie rzeczy nawywijał. Podczas kłótni wykrzyczał mi prosto w twarz: ,,Niczego i nikogo na tym świecie się nie boję, zwłaszcza rodziców!” I tak właśnie kończy się bezstresowe wychowanie…

  1. Oczywiście, pisząc: ,,Nie wiem, co będzie z tym chłopakiem za kilka lat…” Miałam na myśli autora filmiku, a nie mojego kuzyna.

  2. O jej, masakra, współczuję takiej sytuacji…i współczuję też rodzicom chłopaka… zdemolować huśtawkę? podpalić psią budę? (mam nadzieję, że jak tam był jakiś pies, to nic mu się nie stało)
   “Bezstresowe wychowanie” =/= “wychowanie bez przemocy, stresów”- niestety jednak wielu rodziców zdaje się o tym zapominać i potem masz babo placek :/

   1. Spoko, na szczęście pieska nie było w środku 😉

 9. Nie moge zrozumiec sposobu rozumowania polskiego “katolika ludowego”, owego pomieszania z poplataniem, kompletnego chaosu znaczeniowego… Picie wina babilonskiego ( pokladanie wiary w falszywe doktryny ludzkie miast biblijne ) powoduje cos takiego…

 10. Nie odważę się obejrzeć tego video 🙁

  “Potem zobaczyłem nowe niebo i nową ziemię. Pierwsze niebo bowiem i pierwsza ziemia przeminęły i nie było już morza.

  2 A ja, Jan, zobaczyłem święte miasto, nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, przygotowane jak oblubienica przyozdobiona dla swego męża.

  3 I usłyszałem donośny głos z nieba: Oto przybytek Boga jest z ludźmi i będzie mieszkał z nimi. Oni będą jego ludem, a sam Bóg będzie z nimi i będzie ich Bogiem.

  4 I otrze Bóg wszelką łzę z ich oczu, i śmierci już nie będzie ani smutku, ani krzyku, ani bólu nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.”

  Ap 21

 11. Dla Huberta tak jak i dla tego youtubera jest szansa na powrót do Ojca.Nic straconego,usilna modlitwa może wiele zdziałać.
  Hubert był przebudzony,ale nie narodzony na nowo.Wierzę w to,że Pan nie pozostawi go bez pomocy.Do boju modlitewnego kochani ? oni potrzebują naszego wsparcia,wstawiennictwa u Pana Boga.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: