Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Doradcy Trumpa będą rozmawiać na temat naszego wizerunku z ..Rydzykiem.

Jest to kolejny news z serii “prawdziwe oblicze Trumpa.

Jak czytamy w natemat.pl:

 

“Do Polski właśnie przylecieli Ralph Reed i Ken Blackwell, ważni doradcy prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa. Celem wizyty jest poprawianie wizerunku naszego państwa wśród Amerykanów. Prócz spotkania z Witoldem Waszczykowskim politycy stawią się na rozmowę z innym ważnym polskim przywódcą, czyli o. Tadeuszem Rydzykiem.

 

Ralph Reed był podczas kampanii wyborczej Trumpa szefem jego religijnego komitetu,

Tak więc jeszcze raz widzimy jak to działania polityków stoją w sprzeczności z kulturą nad którą czuwają, a czuwają oni nad kulturą antychrysta. Kulturą bezPrawia. Dogorywające SLD, teraz KOD, i inni są paradoksalnie ludźmi religijnymi.

Nie można dwóm panom służyć. Można służyć tylko Jezusowi albo szatanowi. Ateizm jest religią szatana.

 

 

Updated: 19 marca 2017 — 09:40

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Karol Szulawiak

  SLD to partia religijna, bo to właśnie oni podpisali konkordat z watykanem…mimo że przed wyborami obiecywali rozdział kościoła od państwa.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   “A Niewiasta, którą widziałeś, jest to Wielkie Miasto,
   mające władzę królewską nad królami ziemi” (Ap 17:18)
   Babilon ma władzę nad każdą partią która dojdzie do władzy. Bez względu na deklaracje jakie składa ta partia przed wyborami.

 2. Czesto nazwiska roznych slugusow diabla sa znaczace. Re(e)d [red-ang. Czerwony czyli kolor edomitow] oraz Black|well [czarny moze byc, czyl to nasz czlowiek]. Czyzby ukryty przekaz dla wtajemniczonych swojakow?

 3. Czy mi się tylko tak wydaje, czy coraz bardziej widać to o czym od dawna mówił prof. Veith w swoich wykładach… Coraz wyraźniej widać, że faktycznie Watykan rządzi światem (z drugiego rzędu). Jeszcze moment, a wszystko będzie wiadomo – ujawni się i wielu za nim pójdzie 🙁
  Niewykluczone, że za papiestwem stoi ktoś jeszcze…, ale chyba to właśnie ono będzie na “świeczniku” 🙁

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Papiestwo jest na świeczniku tego upadłego świata od momentu gdy terrorem i przemocą zdobyło tą “religijną”, ale i polityczną władzę.
   Watykan ustala kiedy, w jakiej formie i komu mamy składać hołd. Zmienili święta nadane przez Boga na własne. Ludzie podążają za nim jak zahipnotyzowani i nie przeszkadza im zupełnie to, że swoim życiem zaprzeczają oni wszelkim zasadom jakie przedstawiał Jezus.
   Zbiorowa hipnoza “władcy tego świata”.

 4. Na szczescie Polska nie jest ( jeszcze ) krajem gdzie za gloszenie nie skazonego Slowa Boga spotykaja cie ciezkie represje wlacznie z utrata doczesnego zycia jak np. w krajach mahometanskich.

 5. Witam . Mam pytanie do zorientowanych. Czy Kościół Chwały w Warszawie to sekta? Czytałem trochę ,że wywodzi się od nauk pastora który przeszedł na katolicyzm. Moi Rodzice ulegają im naukom. Tracę z nimi kontakt. Proszę o pomoc.

  1. Jak chcesz napisz na mail a jaki nie tutaj anonimowo.
   Z tego co wiem Kościół Chwały prowadzi chnnews.pl lub wspolpracuje z nimi, a oni przedstawiają informacje nie zawsze zgodnie z rzeczywistością.
   Z tego co wiem prezentuja nurt charyzmatyczny, a to jest jakieś zagrożenie, N ie znam ani jednego kościoła charyzmatycznego, który stroniłby od ekumenii, ostrzegal przed zagrożeniami ze świata.
   Nie ufam temu kościołowi, ale nie mogę go też zdecydowanie przekreślić.
   Z tego co wiem, to chyba Maja Frykowska tam chodzi.
   Ludzie tam mogą być ok, ale władzom nie ufam. Nie znam doktryn. Może ktoś inny sie wypowie.

   1. znalezione na ulicaprosta. Onie sie specjalizuja w wylawiabniu takich rzeczy:

    Uroczysta kolacja w sejmie z okazji 15-lecia ordynacji kapłańskiej posła i twórcy Chrześcijańskiego Ruchu Społecznego – Johna Godsona.

    W kolacji wzięło udział blisko 100 osób, w tym ponad 40 parlamentarzystów. Wśród nich byli: Jarosław Gowin (Polska Razem), Killion Munyama (PO), Marek Suski (PiS), Krystyna Ozga (PSL), Jerzy Borowczak (PO), Iwona Arent (PiS), Piotr Pyzik (PiS), Jan Dziedziczak (PiS) i inni.

    Wśród duchownych znaleźli się: ksiądz prałat Roman Trzciński, biskup Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce – Marek Kamiński, prezbiter naczelny Kościoła Bożego w Chrystusie – pastor Andrzej Nędzusiak, prezbiter naczelny Kościoła Chrystusowego w RP – Andrzej Bajeński, pastor Kościoła “Wieczernik” w Kielcach – Edward Ćwierz, pastor Społeczności Chrześcijańskiej Północ w Warszawie – Krzysztof Zaręba, pastor Kościoła Bożego w Chrystusie “Droga” – Marek Ciesiołka, pastor Zbigniew Masewicz, pastor Wspólnoty Odkupionych Chrześcijan w Warszawie – Zion Okuneye, pastor Kościoła Chwały – Janusz Szarzec oraz pastor łódzkiego kościoła “Zwycięstwo w Jezusie” – Raymond Adonai.

    1. Czyli kosciol domowy to jedyna w tych czasach poprawna formula organizacyjna na oddawanie czci Bogu. Tak z tego wynika.

    2. Raymond Adonai? Co jak co, ale o ile mi wiadomo Adonai to jedno z imion Boga Ojca przyjęte wśród Żydów. Ze zdjęcia w linku poniżej wynika, że Adonai jest dwóch, bo Rose i Raymond. Dla mnie wyglądają jak geje.
     http://vij.org.pl/pastorzy/

  2. Bratali się kiedyś z Cerońskim. Widziałem też na internecie padanie w duchu oczywiście czegoś takiego nie ma więc ja bym się trzymał zdaleka od tego miejsca.

  1. Ale w jakim towarzystwie ją wynagrodzili, łaaał… człowiek, który pozoruje się teraz na antyaborcyjnego choć wykonał wcześniej bardzo dużo “skrobanek” (a może i po kryjomu do dziś wykonuje?), z czego zgarnia spory szmal- hipokryzją mi tu pachnie…plus radio “bez-ryja”…no cóż… brawo :/ tylko kobiety jako człowieka samego w sobie szkoda, no ale cóż- ech, polityka…
   Ale fakt- kółko wzajemnej adoracji że hej :/

   1. Wspieranie rodzin wspieraniem rodzin, ale nie aż w taki sposób…

 6. Witamy,
  portal ChnNews.pl nie jest prowadzony przez Kościół Chwały. Jest on jednym z reklamodawców na portalu.

  Pozdrawiamy,
  ChnNews.pl

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: