Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Feministki upozorowały aborcję na „matce Jezusa”. Feminizm powinien być zakazany ustawowo.

„Jedna z kobiet odgrywających ten obrzydliwy spektakl przebrana była w symbolizujące Maryję białe szaty i na głowie niosła błękitną chustę. Dodatkowo na jej szyi wisiał różaniec z korali. W pewnym momencie podczas widowiska kobieta ucharakteryzowana jako Maryja staje w rozkroku, unosi rękę w geście triumfu i rozgląda się po przechodnich i innych „aktorach” z wielkim zadowoleniem na twarzy. Dookoła niej szaleją cztery inne aktywistki ubrane na czarno z różowymi, imitującymi pochwy nakryciami głowy. Te kobiety następnie wyrywają spod tuniki brzemiennej Matki Bożej zakrwawione dziecko i rozrywają je na części. Dookoła tryska sztuczna krew…”

 

źródło: http://telewizjarepublika.pl/to-juz-kompletny-odlot-feministek-dokonaly-aborcji-na-matce-bozej,45913.html

 

Tak działo się w Argentynie:

 

 

Poniżej mężczyzna  broni katedry od feministek Feministek protestujących próbujących  podpalić katedrę. Jeden bohaterski człowiek to robi.

Międzynarodowy Dzień Kobiet, Argentyna. Argentyna: protesty anty-katoliccy, ataki na Dzień Kobiet manifestantów maszerowali w Argentynie zewnątrz katedry na Międzynarodowy Dzień Kobiet (8 marca). W Tucuman, kilka kobiet udawało dokonanie aborcji  w stroju Marii jak wyżej.

 

Owe feministki kierowane są niczym wyborcy PO lub PIS do walki, której nie rozumieją. Są one poddane duchowi diabła.

Z drugiej strony ciekawym jest jak pokazuje się walkę nie z wartościami biblijnymi, ale walkę z kościołem rzymskim. Tak jakby był znak równości między kościołem imperium Rzymskiego (ciekawa też zbieżność – Imperium kontratakuje), a Jezusem i Jego Słowem. Niestety, ale uwaga kierowana jest na Marię. Doskonale przygotowana sytuacja psychologicznie. Maria atakowana, to oznacza, że siły zła nienawidzą Marii. Czyżby pod setną rocznicę objawienia demona? Czyżby była powtórka z rozrywki z roku 1917?

 

Jak widać satanistyczne siły atakują z wielką siłą, ale i królestwo Boga nie pozostaje bez odpowiedzi.

 

 

Pozostaje jednak jedno pytanie:

 

GDZIE SĄ W OBLICZU TAKICH WYDARZEŃ POLSCY PASTORZY I GWIAZDY EWANGELIZACJI ULICZNEJ?

 

Nie chodzi mi o konkretnie to wydarzenie, bo jest to w zasadzie po części atak na kult maryjny. Jednakże obserwuje różne publiczne przejawy zła i nie widzę żadnej reakcji. W USA jest to bardziej widoczne, choć również nie wszędzie.

Przykład z USA:

Geje pobili pastora na „Gay Pride”.

 

 

Politycznie poprawni, zamknięci w kościołach, ewangelizujący zewangelizowanych, nie walczący.

 

Izajasza 56

Stróże jego – są wszyscy ślepi,
niczego nie widzą.
Oni wszyscy to nieme psy,
niezdolne do szczekania;
marzą sennie, wylegują się,
lubią drzemać.
11 Lecz te psy są żarłoczne,
nienasycone.
Są to pasterze niezdolni do zrozumienia.
Wszyscy oni zwrócili się na własne drogi,
każdy bez wyjątku szuka swego zysku.

 

Boją się o swą pozycję, nie interesuje ich upadające społeczeństwo. Nie modlą się o handlujących dopalaczami, nie walczą o tych którzy jadą do mekki zła jak np Woodstock. Intelektualni pastorzy, posługujący się tylko Pismem.

Gdzie są kościoły z mocą?

Słowa kieruje tylko do tych pastorów, którzy nie walczą, nie modlą się gorliwie o ludzie będących w ciemności, nie walczą o prawdę przestraszeni.

 

 

 

Updated: 19 marca 2017 — 11:44

9 komentarzy

Add a Comment
 1. mielonka turystyczna

  Z drugiej strony ciekawym jest jak pokazuje się walkę nie z wartościami biblijnymi, ale walkę z kościołem rzymskim. Tak jakby był znak równości między kościołem imperium Rzymskiego (ciekawa też zbieżność – Imperium kontratakuje), a Jezusem i Jego Słowem. Niestety, ale uwaga kierowana jest na Marię. Doskonale przygotowana sytuacja psychologicznie. Maria atakowana, to oznacza, że siły zła nienawidzą Marii. Czyżby pod setną rocznicę objawienia demona? Czyżby była powtórka z rozrywki z roku 1917?” – też jakiś czas temu zaobserwowałem jakby wyreżyserowane ataki na krk i ich wartości przez tzw siły zła. Ten zabieg wg mnie ma na celu zwiedzenie – jasne pokazanie ludziom kto jest dobry a kto zły w tej walce. Ludzie pomyślą że skoro to wartości krk są atakowane przez zło no to przecież nie ma innej logiki jak ta, że krk stoi po stronie prawdy i Boga, tak jakby nie było innych graczy na linii frontu. Szatan to inteligentna bestia, obydwaj gracze w tej sytuacji to jego ludzie odgrywający przedstawienie dla mas.

  1. dokładnie pokazują na zasadzie kontrastu tego „dobrego” jak w filmach z Seagallem czy w polityce PO o PIS. Dla jednych jedno zło, a dla drugich to drugie. Summa summarum oba zła. Wybor jak między KFC a McDonaldem.

   1. mielonka turystyczna

    jak miedzy pepsi a coca colą 🙂

    1. pasuje :/ (choć za oboma napojami nie przepadam)

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Z drugiej strony nie atakowanie bałwochwalstwa, przepychu, pedofilii, materializmu w Kościele katolickim jest równoważne z akceptowaniem powyższych zachowań.
   To jak nie zareagowanie na sytuację gdy ktoś bije bezbronną kobietę na przystanku.
   Gdyby Luter nie nazwał papieża antychrystem (na co przedstawił masę dowodów) ludzie nie obudzili by się, a Kościół nadal miał władzę boską ze swoimi bluźnierstwami i odpustami za pieniądze, a Biblia była by nadal nieznaną, tajemną księgą z dostępem jedynie dla biskupów.
   „Nie miejcie nic wspólnego z bezowocnymi uczynkami ciemności, ALE JE RACZEJ KARĆCIE” (EF 5:11)

 2. Jeśli chodzi o tego typu chore :/ widowiska, to w naszym kraju też jest ciekawie… Oto zapowiedź kwietniowego odcinka pt. ,,Fabryka Patriotów” objazdowej grupy teatralno-kabaretowej Pożar w Burdelu:

  ,,Przedstawienie Fabryka Patriotów to nie tylko inwestycja demograficzna, ale także patriotyczny reality show, pełen mrożących krew w żyłach porodów, efektownych opętań i nawróceń.

  Koncepcja Fabryki Patriotów oraz nacjotechnologii pojawiła się w dwóch ostatnich odcinkach Pożaru w Burdelu i jest ironiczną odpowiedzią na gorące dyskusje dotyczące ustawy aborcyjnej, „Czarnego Protestu” oraz wszelkich pomysłów rządu na to, jak zwiększyć motywacje kobiet do rodzenia dzieci.

  Podczas nocnego głosowania Sejm przyznaje milionową dotację z budżetu na 2017 rok kontrowersyjnej metodzie leczenia bezpłodności – nacjotechnologii. Nacjobiznes staje się główną gałęzią gospodarki a w całej Polsce powstają oddziały Fabryki Patriotów. Poznań, Szczecin, Katowice, Kraków, Warszawa i Wrocław – to tam, w zaprojektowanych przez najlepszych architektów ośrodkach, Polki będą rodziły i wychowywały nowe pokolenia – na oczach widzów.”

  POŻAR W BURDELU to grupa założona przez Michała Walczaka i Macieja Łubieńskiego w 2012 roku. Zespół tworzy kolejne przedstawienia w ramach cyklu, liczącego sobie już ponad trzydzieści „odcinków” – spektakli. Każdy odcinek jest odrębną całością, zarazem stanowiąc jeden z rozdziałów losów stałych postaci, czyli specyficznych mieszkańców Warszawy. Bazyliszek, zamożni mieszkańcy strzeżonego osiedla, miejscy dziwacy, przedstawiciele władzy, terapeuta miasta i inni –wszyscy pod wodzą BurdelTaty kochają się, nienawidzą, zabijają, zmartwychwstają i przeżywają najdziksze przygody. Utalentowany zespół aktorski, muzyka na żywo, fajerwerki inteligentnego humoru i iskry erotycznego napięcia – całość kipi energią, żywiołowością i magią teatru. To trzeba zobaczyć, to trzeba przeżyć.

  1. Ojej, to z tej grupy gdzie należy z tego co wiem Karolina Czarnecka… próbowałam coś od nich obejrzeć w necie, ale do mnie nie trafiło…rozumiem, że zwracanie uwagi na kontrowersje i prowokowanie do zastanowienia się nad tym, dokąd to wszystko zmierza, do jakiejś dyskusji na ten temat jest ważne, ale czy aż w taki sposób tego trzeba dokonywać…
   poza tym w nazwie tej „technologii” widzę odwołanie do promowanej przez niektórych lekarzy i osoby niezwiązane ze środowiskiem medycznym naprotechnologii…

   1. Asia, szczerze przyznam, nie wiem dlaczego Karolina bierze udział w takim przedsięwzięciu, bo wydawała się niezależną artystką, z ciekawym pomysłem na muzykę i niebanalnymi tekstami. W jej przypadku chyba sprawdza się życiowa prawda, że jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one.

 3. Polska przypomina osobe z ciezkim zaburzeniem rozwoju umyslowo-uczuciowego. Wszyscy postronni widza, iz z ta osoba jest cos nie tak oprocz samej zainteresowanej. Taka kara za bycie bezrozumna…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: