Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chorwacja niebawem odda się w ręce Królowej Niebios. Największy posąg “Marii” na świecie.

Kolejny przykład nie tylko detronizacji Jezusa, ale manifestacji ducha przeciwnego Bogu.

 

Figura Matki Bożej Loretańskiej powstaje w nadmorskim kurorcie Primošten leżącym między północnym Zadarem a Makarską.

Jak przystało na łamanie Prawa Boga, owemu pomnikowi pobłogosławiła odpowiednia osoba w postaci papieża Franciszka.

 

 

 

Jedno jest pewne. Nic dobrego nie można się spodziewać dla mieszkańców Primostenu a może i całej Chorwacji, która i tak wiele przeszła podczas przymusowej konwersji z prawosławia na katolicyzm.

Wszędzie gdzie króluje nibyMaria jest bieda, nędza i przestępczość. Prawdziwa matka Jezusa śpi oczekując na zmartwychwstanie jak wszyscy inni.

Bóg nie zmienił się od początku świata i nigdy się nie dzielił swą władzą z żadnym bogiem.

 

Księga Wyjścia 20.

Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich.

 

 

 

Szczerze współczuje Chorwatom.

Updated: 8 marca 2017 — 10:14

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Ja się zawsze zastanawiam skąd się biorę te rożne tak zwane matki boskie, Matka Boża Częstochowska, Matka Boża Loretańska i inne. Aż dziwne, że jeszcze nie ma pana Jezusa z Częstochowy 😉

  1. i pilnie jeżdżą się do niej modlić do Częstochowy, a często mają takie kościoły NMP na miejscu hmm?

   1. Karol Szulawiak

    Katolicka doktryna ma to do siebie, że nie ma ani krzty logiki i jest ze sobą sprzeczna, czego niestety katolicy zdają się nie dostrzegać ;(

    1. Piotr, czyli kamień, nie skała

     Dlatego katolicy mają powtarzany jak mantra tekst “oto wielka tajemnica wiary” żeby załatać czymś te przeczące sobie nawzajem tezy i dogmaty.

   2. Mam taka znajomą z pracy…co tam jeździ na pielgrzymki… To mówi że końcówke drogi to na kolanach idą…a nie którzy to sa tacy ,,zagorzali” że już po drodzę na kolana klekają…w wiadomych celach…nie chce nikogo obrazic ale takie są niestety fakty…..paranoja…

  2. Pytanko. Oglądał ktoś już skandalistów z ks. Oko? Mówił a propos gender, zresztą trafnie i był przygotowany do rozmowy doslownie zmiażdżył argumentami. Problem w tym, że na początku przyniósł figurkę mb. Khmerskiej, czy jakoś. Szkoda, że mimo trafnych niekiedy oceń katolicy i księża nie mogą pojąć błędy kościoła Rzymu.

 2. Ekl 12, 9-14 Pozostaje jeszcze dopowiedziec, ze Kohelet, bedac medrcem, uczyl lud madrosci. Rozwazal, badal i tworzyl wiele przypowiesci. Dbal Kohelet o to, by znalezc slowa, ktore przyciagaja, i by wiernie zapisac slowa prawdy. Slowa medrcow sa jak oscienie przewodniczacych zebran, jak mocno wbite gwozdzie:jest to dar jedynego Pasterza. I ponadto jeszcze synu moj pamietaj: tworzeniu ksiag wielu nie ma konca, a ciagle rozwazania powoduja zmeczenie ciala. Istota wszystkiego, czegos wysluchal, jest, bys sie Boga bal i przykazan Jego przestrzegal. To jest obowiazek kazdego czlowieka. Bog przywiedzie bowiem kazdy uczynek przed sad, wszystko, co utajone: i dobre, i zle.

 3. Chorwacja piękny kraj, współczuję im tego, że stawiają im ten posąg…
  Kolejny ład przestrzenny skopany przez wielki posąg, zrobiliby punkt widokowy z niedużymi opłatami, to można byłoby jeszcze coś zyskać, a i turyści byliby zadowoleni… :/

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Dokładnie. Jak można kaleczyć obrzydliwym betonowym bałwanem tak piękny widok, namalowany przez Samego Stwórcę.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: