Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prawdziwi Żydzi przeciw Izraelowi i IDF

Ortodoksyjni Żydzi protestują przeciw syjonistycznemu państwu pt Izrael. Przeciętny człowiek nie ma pojęcia o tej jakże wielkiej różnicy między Żydami. Pan Jezus powiedział w księdze Objawienia:

Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami – a nie są nimi, lecz kłamią”

 

To fałszywi Żydzi zazwyczaj Chazarowie albo Edomici pełnią  najważniejsze stanowiska na świecie.

 

O tych Żydach mówią Żydzi w poniższym filmie

 

Updated: 7 marca 2017 — 14:45

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Karol Szulawiak

  Dzisiejszy świat o wszystko co złe, obwinia żydów. Z tymże Biblia mówi, że to poganie będą deptać święte miasto, tj. Jerozolimę. Nie naucza, że to żydzi będą deptać pogan. Dzisiejsze państwo Izrael ma z fizycznym Izraelem tyle wspólnego, co ja z chińczykami.

  1. obwinia się Żydów, ale to Rzymski katolicyzm rządzi na świecie. Nikt bez uklonu w strone papiestwa nie może samodzielnie rządzić.
   Poza tym gdzie Ci Żydzi czytający torę?
   Piróg? chazarski gej?
   Wiekszość żydów w Polsce jest katolikami.

   1. Ja uważam, że to papież nic nie może zrobić bez choćby skinienia żyda. Kojarzysz pewnie tą fotkę gdzie franek całuje w rękę chyba rockefellera.

    Kk to jeden z najlepszych ,,oddziałów” syjonizmu, przed nim są tylko banki i emisja pieniądza.

    Pozdrawiam 🙂

 2. Judejczycy czyli Zydzi ( od ich “ojca zalozyciela” Judy ) to tylko jedno z pokolen Domu Izraela. A co z pozostalymi 10 ( oprocz Dana, ktore jest przeklete )? Nie licze oczywiscie Edomitow i Chazarow, bo z nich sa tacy Izraelici jak ze mnie krol cyganski 😉 .

  1. Te 10 plemion przywedrowalo do Europy przez Kaukaz (stad Caucasians) po podbiciu Krolestwa Izraela przez Asyrie i zalozylo narody znane jako Germanie, Celtowie, Grecy, Hiberowie itd.

 3. Czy nie było gdzieś w Biblii wskazanego, że kiedy nadejdzie odpowiedni czas, to powrócą na te ziemie?-więc istnienie Izraela w obecnym kształcie jest nawet sprzeczne z Biblią…
  Gdzieś mi się coś takiego obiło o uszy…

 4. Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi.

  1. to nawet ja nie widziałem tego filmiku. Owszem wiem o tym i widziałem fotki.
   Takie protesty nie są nagłaśniane i o czymś to świadczy.

 5. A admin nie pomyślał o tym ,że te zbiorowsko robi to na pokaz ?Co z tego ,że protestują ,skoro dalej tkwią w starym przymierzu ,które już nie obowiązuje.Oni też nie mają semickiego pochodzenia,wystarczy na nich spojrzeć.Nie dawać się omamiać takimi przedstawieniami.Kiedyś też ,,Żyd” próbował się gospodarzom przypodobać, np:poprzez wywieszanie polskiej flagi przed swoim sklepem,a w międzyczasie robił swoje.
  O prawdziwym nawróceniu można mówić tylko wtedy ,gdy jest on chrześcijaninem i odcina się od przeszłości.

  1. Nowy, to tak jakbym ja uważał, że skoro masz inne zdanie od mojego to jesteś agentem jezuitów. Póki co mamy takie fakty a nie inne. Ortodoksi protestowali. Po drugie 600tys Żydów zmarło w obozach. Po trzecie nie każdy Żyd to Judejczyk, tak jak nie każdy Polak to Słowianin.

  2. po prostu ktoś/coś się nieźle natrudził/natrudziło, żeby oko nam się kojarzyło z Opatrznością, ksiądz z kapłanem Bożym, katechizm z alternatywą Pisma Świętego, a określenie “żyd” z pieniądzem, chciwością i nienawiścią, ewentualnie z kimś komu mamy współczuć po holocauście (a przecież to oni, żydzi, rządzą światem więc na pewno chcą wymusić na nas współczucie – to oczywiście sarkazm) – a to właśnie samozwańczy żyd (syjonista) mordował Żyda/Judejczyka

   1. ,,to właśnie samozwańczy żyd (syjonista) mordował Żyda/Judejczyka”

    Nie.Ci mordowani Żydzi nie mogli być Judejczykami bo większość ,,żydów” europejskich nie ma pochodzenia Abrahamowego(królestwo Judy).To byli i są tylko konwertyści , przesiąknięci talmudem.Elity ,,zydowskie” w USA zdecydowały o poświęceniu swoich w celu zaplanowanego stworzenia syjonistycznego państwa Izrael. Nawet jeśl protestują i mają odmienne zdanie w stosunku do ich współtowarzyszy w syjonistycznym Israehellu w Palestynie to i tak przeciętny ,,żyd” martwi się jedynie o siebie i swój interes.Śmiem nawet twierdzić,że ten pańśtwow twór przeszkaza im w egzekwowaniu kroków w uzyskiwaniu dalszych wpływów na świecie i niszczy ich opinie przez co coraz więcej ludzi widzi z nimi problem.Musimy zrozumieć,iż mamy tu do czynienia z ludźmi, którzy wykazują się wyjątkowymi więziami grupowymi ,które zazwyczaj nie mają określonych granic moralnych w stosunku do obcoplemiennych.

    Duchowymi Izraelitami jesteśmy my chrześcijanie.Kto przyjmuje Nowe Przymierze ustanowione przez Boga poprzez Syna Bożego ,należy do domu Pana.

    Pozostaje jeszcze kwestią sporną to ,gdzie obecnie znajdują się potomkowie Izraelitów według linii krwii,ale to już temat na inną rozmowe.Opis narodzin Noego daje dużo do myślenia w tej kwestii(ks.Henocha).Raczej nie wszyscy ludzie na świecie pochodzą od ocalonego przez Pana.

    1. Żyd, po hebrajsku “jehud”, oznacza chęć/pragnienie zjednoczenia. Nasz Odkupiciel przestrzegał przed ludźmi, którzy się takimi tylko określają. Czy Żydzi wymordowaliby ogromną część swoich/z ludu Bożego? Czy prawdziwi Żydzi (po wcześniejszych upomnieniach opisanych w Starym Testamencie) łakneliby złota/władzy?
     Bracie Nowy123 szukajmy przede wszystkim sposobu na wdrożenie w życie nauki Jezusa Chrystusa – miłowanie przyjaciela czy nieprzyjaciela i nienawidzeniem zła (a nie człowieka). To wprowadzenie do właściwej Miłości (miłości/oddania/strachu) Nie szukajmy powodów do niepotrzebnych lęków przed światem. Uwierzmy w potęgę naszego Pana, tylko w nim pokładajmy nadzieję.

 6. A co do tej Hućpu to powiem swoje trzy grosze.
  1) Każdy izraelita, Żyd który nie uwierzył w Jeszua jest STALE, PERMAMENTNIE NIECZYSTY!!!! – jego żadne grzechy NIE SĄ PRZEBACZONE !!!!!
  Oni odrzucili wbrew naszemu myśleniu Boże Prawo, Torę, A swoje postanowi na to miejsce. Nic się w tej sprawie nie zmieniło od 2 tys. lat.
  Nie ważne jak się nazywa ich rabin, Jeśli Głową nie jest Jeszua to w ich przypadku zawsze jest totalna klapa.
  2) Inna sprawa to ich prawdziwy stosunek do Państwa Israela. Tu krzyczą ze oni są żli – tylko dlaczego wg. tych co mieszkają w Jerozolimie, oni do tych od gwiazdy Saturna ( twz. dawida) biorą kasę i nie tylko to.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: