Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Franciszek namaszczony przez szamankę.

 

 

W lutym podczas prywatnej audiencji papież Franciszek spotkał się z członkami osady Amaicha del Valle w Valles Calchaquies, Tucuman, z Argentyny. Szamanka dokonała jakby namaszczenia na Farnciszku nakładając na niego ręce:

 

 

Nie wygląda to na zwykłe powitanie, ale jak przekazanie ducha.

 

Mieszkańcy osady Amaicha del Valle są poganami,  wierzą w wielu bogów. Czterej  podstawowymi bogami są mąż i żona Tandem – Pacha Kamaq (twórca świata) i Pachamama (matka ziemia) – i ich dwoje dzieci – Inti (Słońce) i Mama Killa (księżyc).Każdego roku w osadzie Amaicha del Valle trzymają festiwalu sześć dzień dla Pachamama bogini matki ziemi.

źródło: http://callmejorgebergoglio.blogspot.com.au/2017/02/a-shaman-visits-francis-at-vatican-and.html?m=1

Poniżej  fotka z owego festiwalu pogańskiego:

 

oraz kilka filmów z Ameryki Południowej:

 

Summa summarum Franciszek był wśród swoich ponieważ owa Pachamama jest to rzekomą Marią:

 

„Pachamama lub Mama Pacha (kecz. Matka Ziemia) – inkaska bogini ziemi, zapewniająca żyzność pól i płodność, wyobrażana pod postacią smoczycy, opiekunka siewu i żniw, odpowiedzialna za trzęsienia ziemi. Pachamama uznawana była za małżonkę boga stwórcy Pacha Kamaqa, a w innej wersji mitu – boga słońca Inti. Za święte zwierzę bogini Pachamamy uznawano lamę. Podczas chrystianizacji Peru przez Hiszpanów, Pachamama identyfikowana była z Maryją.”

 

W jakiejkolwiek części świata byśmy nie byli znajdziemy odpowiednik niby Marii, znanego demona żądnego ofiar i zniewalającego daną społeczność.

 

 

 

Updated: 26 lutego 2017 — 13:24

14 komentarzy

Add a Comment
 1. Pechowe stulecie dla katolików. Kolejny papież odstępca a do tego nowy generał jezuitów.
  Cytuje jego słowa:
  – słowa Jezusa dotyczące rozwodów są względne i każdy może je ocenić w zgodzie z własnym sumieniem;
  – słowa Jezusa wcale nie są jasne;
  – w czasach Chrystusa nie było urządzeń, które by zarejestrowały jego słowa;
  – W ciągu ostatniego wieku w Kościele nastąpił wielki rozkwit badań, które starają się dokładnie zrozumieć, co Jezus chciał powiedzieć… To nie jest relatywizm, ale potwierdzenie, że ​​słowo jest względne, Ewangelia została napisana przez ludzi, i jest akceptowana przez Kościół, który składają się z ludzi… Więc to prawda, że ​​nikt nie może zmienić słów Jezusa, ale trzeba wiedzieć, jakie one były!

  Na Boga jak to nie jest relatywizm. Przecież to co on mówi to jest czysty relatywizm. Przecież po to Pan dał nam Prawo, żebyśmy właśnie nie ulegali pokusie interpretacji poprzez własne sumienie.
  Relatywizm to jest największa trucizna dokonująca spustoszenia w życiu duchowym człowieka.

  1. „Pechowe stulecie dla katolików. Kolejny papież odstępca a do tego nowy generał jezuitów.”

   Papież odstępca? Przecież zwodzi jak każdy poprzedni i następny (o ile takowy będzie)

  2. Szkoda nawet gadać, on i szamanka? toż to jest sprzeczne, oksymoron gorszy niż „ciepłe lody” 😀

 2. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Katolicy których przywódcą jest ten człowiek jak zwykle nic złego nie widzą w takich pogańskich rytuałach.
  Patrzą a nie widzą, słuchają a nie słyszą, bo zaślepił ich władca tego świata.

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Nawet nie są tego świadomi, że jest on zaprzedany szatanowi, bo nie czytali nigdy Słowa Bożego i co ono mówi o obcych bogach i bałwochwalstwie.

 4. Szanuj bliźniego jak siebie samego! Cytuje Twoje słowa: ” W jakiejkolwiek części świata byśmy nie byli znajdziemy odpowiednik niby Marii, znanego demona żądnego ofiar i zniewalającego daną społeczność.” – Maria jest znanym demonem ?

  1. Nie Maria, a duch ktory jest podstawiany wyznawcom. Maria spi w grobie

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Rzeczowe, logiczne i trafne spostrzeżenie.
    Szatan ma możliwość podszywania się pod Marię jak również pod zmarłe osoby np. z rodziny. Wykorzysta każdą sposobność aby zwieść ludzi od Słowa Bożego do czegokolwiek innego. Do Maryi, która najpierw mówi w objawieniu, że jej Syn jest drogą do Boga, a za chwilę, że to ona jest drogą do Niego… proszę bardzo jaki sprytny chwyt.
    To tak jakby złodziej przyszedł do nas i powiedział, że możemy ufać tylko policjantowi, ale on przekaże temuż policjantowi nasze dokumenty. Nie wzbudziło by to podejrzeń? Na pewno tak. A więc dlaczego nie wzbudza podejrzeń sytuacja z rzekomą Maryją?

   2. Jej duch jest w Raju,chyba nie myslisz aminie ze po smierci nic nie ma?)

    1. a jakis dowod biblijny, że jest w raju?

    2. Robin 🙂
     Specjalnie dla Ciebie – wyjaśnienie tematu na podstawie Biblii:

 5. Bo tak mówi Pan, Stwórca niebios – On jest Bogiem – który stworzył ziemię i uczynił ją, utwierdził ją, a nie stworzył, aby była pustkowiem, lecz na mieszkanie ją stworzył: JA JESTEM PAN A NIE MA INNEGO. Nie mówiłem w ukryciu ani w jakimś ciemnym zakątku ziemi, nie powiedziałem do potomstwa Jakuba: Szukajcie mnie daremnie! Ja jestem Pan, który mówię prawdę, zwiastuję, co słuszne. Zbierzcie się i przyjdźcie, przystąpcie razem, wy, ocaleni z narodów! Nierozumni są ci, którzy noszą swojego bałwana z drewna i modlą się do boga, który nie może wybawić. Zapowiedzcie i przedstawcie sprawę, niech także wspólnie się naradzą! Kto od dawien dawna to przepowiedział, kto od dawien dawna zwiastował? CZY NIE JA PAN , POZA KTÓRYM NIE MA BOGA? OPRÓCZ MNIE NIE MA żadnego boga sprawiedliwego i wybawiciela. DO MNIE SIĘ ZWRÓĆCIE, WSZYSTKIE KRAŃCE ZIEMI, ABYŚCIE BYŁY ZBAWIONE, BO JA JESTEM BOGIEM I NIE MA INNEGO. Przysiągłem na siebie, z moich ust wyszła PRAWDA, SŁOWO NIEZMIENNE, że przede mną będzie się zginać wszelkie kolano, będzie przysięgał wszelki język, Mówiąc: JEDYNIE W PANU JEST ZBAWIENIE I MOC, do niego przyjdą ze wstydem wszyscy, którzy się na niego gniewali. Lecz wszelkie potomstwo Izraela uzyska w Panu zbawienie i chlubić się nim będzie.

  JA JESTEM PAN I NIE MA INNEGO, OPRÓCZ MNIE NIE MA BOGA. Ja ci przypinam pas, chociaż mnie nie znasz, aby poznali od wschodu słońca i od zachodu, że nie ma nikogo OPRÓCZ MNIE. JA JESTEM PAN I NIE MA INNEGO. Ja tworzę światłość i stwarzam ciemność, Ja przygotowuję zarówno zbawienie, jak i nieszczęście, Ja, Pan, czynię to wszystko.

  Kto zmierzył swoją garścią wody i piędzią wytyczył granice niebiosom? A kto korcem odmierzył glinę? Kto zważył na wadze góry, a pagórki na szalach wagi? Kto kieruje Duchem Pana, a czyja rada pouczyła go? Z kim się naradzał, aby nabrać rozumu i nauczyć się właściwej drogi? Kto uczył go poznania i wskazał mu drogę rozumu? Oto narody są jak kropla w wiadrze i znaczą tyle, co pyłek na szalach wagi, oto wyspy ważą tyle, co ziarnko piasku. Nawet Libanu nie starczy na ogień ofiarny, a jego zwierzyny na całopalenie. Wszystkie narody są niczym u niego, uważa je za pustą nicość. Z KIM WIĘC PORÓWNACIE BOGA i jakie podobieństwo mu przeciwstawicie? Czy bałwana, którego ulał rzemieślnik, a złotnik powlókł złotem i przylutował srebrne łańcuszki? Kogo z powodu ubóstwa na to nie stać, obiera sobie drzewo nie próchniejące, wyszukuje sobie zręcznego rzemieślnika, aby sporządził bałwana rytego, który się nie chwieje. Czy nie wiecie? Czy nie słyszeliście? Czy wam tego nie opowiadano od początku? Czy nie pojmujecie tego dzieła stworzenia ziemi? Siedzi nad okręgiem ziemi, a jej mieszkańcy są jak szarańcze; rozpostarł niebo jak zasłonę i rozciąga je jak namiot mieszkalny. Książąt obraca wniwecz, sędziów ziemi unicestwia; Zaledwie ich zaszczepiono, zaledwie ich zasiano, zaledwie zakorzenił się ich pień w ziemi, gdy powiał na nich, usychają, a burza unosi ich jak plewę. Z KIM WIĘC MNIE PORÓWNACIE, że mam mu być równy? – mówi Święty. Podnieście ku górze wasze oczy i patrzcie: Kto to stworzył? Ten, który wyprowadza ich wojsko w pełnej liczbie, na wszystkich woła po imieniu. Wobec takiego ogromu siły i potężnej mocy nikogo nie brak. Czemu więc mówisz, Jakubie, i powiadasz, Izraelu: Zakryta jest moja droga przed Panem, a moja sprawa do mojego Boga nie dochodzi? Czy nie wiesz? Czy nie słyszałeś? BOGIEM WIECZNYM JEST PAN, Stwórcą krańców ziemi. On się nie męczy i nie ustaje, niezgłębiona jest jego mądrość. Zmęczonemu daje siłę, a bezsilnemu moc w obfitości. Młodzieńcy ustają i mdleją, a pacholęta potykają się i upadają, Lecz ci, którzy ufają Panu, nabierają siły, wzbijają się w górę na skrzydłach jak orły, biegną, a nie mdleją, idą, a nie ustają.

  Śpiewajcie Panu pieśń nową,
  śpiewajcie Panu, wszystkie krainy!
  Śpiewajcie Panu, błogosławcie Jego imię,
  z dnia na dzień głoście Jego zbawienie!
  Rozgłaszajcie Jego chwałę wśród narodów,
  Jego cuda – wśród wszystkich ludów!
  Bo wielki jest Pan i godzien wielkiej chwały,
  wzbudza On większy lęk niż wszyscy bogowie.
  BO WSZYSCY bogowie POGAN TO UŁUDA,
  a Pan uczynił niebiosa.
  Przed Nim kroczą MAJESTAT I PIĘKNO,
  POTĘGA I JASNOŚĆ w Jego przybytku.
  Oddajcie Panu, rodziny narodów,
  oddajcie Panu chwałę i [uznajcie] potęgę;
  ODDAJCIE PANU CHWAŁĘ JEGO IMIENIA!
  Nieście ofiary i wchodźcie do Jego przedsieni,
  oddajcie pokłon odziani w święte szaty!
  Zadrżyj, cała ziemio, przed Jego obliczem!
  MÓWCIE WŚRÓD POGAN: PAN JEST KRÓLEM.
  Umocnił świat, by się nie poruszył:
  ze słusznością wymierza ludom sprawiedliwość.
  Niech się cieszy niebo i ziemia raduje;
  niech szumi morze i to, co je napełnia;
  niech się weselą pola i wszystko, co jest na nich,
  niech się także radują wszystkie drzewa leśne
  przed obliczem Pana, bo nadchodzi,
  BO NADCHODZI, ABY SĄDZIĆ ZIEMIĘ.
  On będzie sądził świat sprawiedliwie,
  z wiernością swą – narody.

  Panie Bergolio –
  Z kim porównujesz naszego Pana i Boga?
  Nie umie znaleźć słów na takie praktyki, Słowo Boże wyraża to w zupełności bardzo dosadnie.

   Potem ujrzałem: a oto wielki tłum, którego nie mógł nikt policzyć, z każdego narodu i wszystkich pokoleń, ludów i języków, stojący przed tronem i przed Barankiem. Odziani są w białe szaty, a w ręku ich palmy. ….
  «Ci przyodziani w białe szaty kim są i skąd przybyli?» I powiedziałem do niego: «Panie, ty wiesz». I rzekł do mnie: «To ci, którzy przychodzą z wielkiego ucisku i opłukali swe szaty, i w krwi Baranka je wybielili*. Dlatego są przed tronem Boga i w Jego świątyni cześć Mu oddają we dnie i w nocy. A Zasiadający na tronie rozciągnie namiot nad nimi*.* Nie będą już łaknąć ani nie będą już pragnąć, i nie porazi ich słońce ani żaden upał, bo paść ich będzie Baranek, który jest pośrodku tronu, i poprowadzi ich do źródeł wód życia: i każdą łzę otrze Bóg z ich oczu». Obj. 7,9

  A oni zwyciężyli dzięki krwi Baranka i dzięki słowu swojego świadectwa i nie umiłowali dusz swych – aż do śmierci. Obj.12,11

  Tu się okazuje wytrwałość świętych, tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa. I usłyszałem głos, który z nieba mówił: «Napisz: Błogosławieni, którzy w Panu umierają – już teraz*. Zaiste, mówi Duch, niech odpoczną od swoich mozołów, bo idą wraz z nimi ich czyny». Obj.14,12

  Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu; a kto nie wierzy, już został potępiony, bo nie uwierzył w imię Jednorodzonego Syna Bożego. Jana 3,18

 6. ta muzyka to czyste VOO DOO!

 7. Przerażające dźwięki. Nie włączajcie tego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: