Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

CZY TWOJA WALKA JEST UNIKALNA?

David Wilkerson

Czy przeżywasz presję ze wszystkich stron i jesteś doświadczany ponad wytrzymałość? Czy twoja siła prawie zniknęła i pozostawiła cię na skraju rezygnacji? Jeżeli tak jest, to jaka jest twoja droga do zwycięstwa? Mogę wam powiedzieć w jaki sposób Bóg mnie ciągle wyprowadza z takich sytuacji.
Po pierwsze nie myśl, że przeżywasz jakąś dziwną, unikalną walkę. Wręcz przeciwnie! Jesteś w dobrym towarzystwie. Czy pamiętasz Joba, Jeremiasza. Dawida, Pawła? To co ty przeżywasz było wspólne dla wierzących poprzez wszystkie wieki.
” Najmilsi! Nie dziwcie się, jakby was coś niezwykłego spotkało, gdy was pali ogień, który służy doświadczeniu waszemu, ale w tej mierze, jak jesteście uczestnikami cierpień Chrystusowych, radujcie się, abyście i podczas objawienia chwały jego radowali się i weselili ” (1 Piotra 4:12-13).
Po drugie, kiedy myślisz, że nie możesz już zrobić kroku dalej, czy przeżyć następnej godziny, wołaj do Boga z tym wszystkim co jest w tobie, “Panie, pomóż!” Potem weź pod uwagę radę psalmisty:
“Ja do Boga wołam, a Pan mnie wybawi. Wieczorem, rano i w południe narzekać będę i jęczeć i wysłucha głosu mojego. Wybawi duszę moją, obdarzy pokojem od napastników, choć wielu ich jest przeciwko mnie” (Psalm 55:17-19).
” Wołam: Niech będzie Pan pochwalony! I zostałem wybawiony od nieprzyjaciół moich. W niedoli mojej wzywałem Pana i wołałem o pomoc do Boga mego, z przybytku swego usłyszał głos mój, a wołanie moje doszło uszu jego” (Psalm 18:4,7).
Panie, Boże mój, wołałem do Ciebie i uzdrowiłeś mnie” (Psalm 30:2).
A oto jest kluczowy werset: “Bo ocali biedaka, który woła o ratunek i ubogiego, który nie ma pomocy (Psalm 72:12).
Jezus posłał Ducha Świętego, żeby był twoim pomocnikiem i On nie odwróci swojego ucha od twojego wołania o pomoc!

Updated: 16 lutego 2017 — 10:52

6 komentarzy

Add a Comment
 1. O to coś dla mnie. Dziękuję w Imieniu Jezusa Chrystusa

 2. Jakuba 1 2:4
  Poczytajcie to sobie za największą radość ,moi bracia ,gdy rozmaite próby przechodzicie; Wiedząc że doświadczenie naszej wiary wyrabia cierpliwość. Cierpliwość niech zaś dopełni swego dzieła, abyście byli doskonali i zupełni ,nie mający żadnych braków.

  Cieszmy się z każdego dnia .
  Dobrego czy złego – zły też Bóg stworzył po coś. W jakimś celu .
  On jest cały czas z nami . Choć nieraz sytuacja wydaje się nam przygnębiająca, beznadziejna w sytuacji bez wyjścia – taka jest nasza krótkowroczność w tym wszystkim.
  Za to Bóg wie doskonale po co to wszystko i jaki ma plan ale my często nie w tym danym momencie- dopiero po czasie ,wypróbowani z kolejnym doświadczeniem dostrzegamy Boży zamiar.
  Tak że cieszmy się i bądźmy cierpliwi bo Pan nas smaga w celu korekty tego co w nas jeszcze jeszcze niedoskonałe.
  Cieszmy się i dziękujemy Panu z drogi z na jakiej jesteśmy w Chrystusie

 3. Bardzo pocieszające słowa, dziękuję w Imieniu Jezusa 🙂

 4. juz 3 lata minely odkad tak wolam i szukam pomocy u Boga. do tej pory wrog jest zwyciezca nade mna i trace na jego widok sily opadam z nich. a wolalam z calych sil i uparcie i wierzylam. tylko sie zawiodlam. dalej wierze w Boga i sie do niego modle ale nie rozumiem co jest piec ze widze wroga triumfujacego nade mna..

  1. Bądz cierpliwa . Wszystko będzie dobrze 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: