Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 03.02.2017.

..ale ten czas leci. Juz luty, już niebawem wiosna radosna :-).

 

DUCH ŚWIĘTY NIGDY CIE NIE ZAPROWADZI DO GRZECHU

 

Nie ma raz na zawsze zbawienia.

Duch ŚWIĘTY PRZYSZEDŁ NA ŚWIAT ABY:

 

“A On, gdy przyjdzie, przekona świat o grzechu i o sprawiedliwości, i o sądzie” Jana.

 

 

 

 

 

 

 

 

………………

……………………..

……………………

ITD

 

 

 

 

 

 

Updated: 3 lutego 2017 — 09:18

12 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie ma zbawienia bez gruntownego oczyszczenia. Mt 7,21-29 Jezus powiedział do swoich uczniów:

  „Nie każdy, który Mi mówi: «Panie, Panie», wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?» Wtedy im oświadczę: «Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości». Każdego więc, kto tych słów moich słucha i wypełnia je, można porównać z człowiekiem roztropnym, który dom swój zbudował na skale. Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i uderzyły w ten dom. On jednak nie runął, bo na skale był utwierdzony. Każdego zaś, kto tych słów moich słucha, a nie wypełnia ich, można porównać z człowiekiem nierozsądnym, który dom swój zbudował na piasku. Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry, i rzuciły się na ten dom. I runął, a upadek jego był wielki”. Gdy Jezus dokończył tych mów, tłumy zdumiewały się Jego nauką. Uczył ich bowiem jak ten, który ma władzę, a nie jak ich uczeni w Piśmie.

 2. Wy tutaj Ducha Sw uwazacie jak katolicy,za osobę?) Część trójcy)?

 3. “Każdy, kto narodził z Boga nie popełnia grzechu, bo jego nasienie w nim pozostaje i nie może grzeszyć, gdyż narodził się z Boga”-(IJ 3,9 UBG)
  “Kto zachowuje jego przykazania, mieszka w nim, a on w nim. A wiemy, że w nas mieszka, przez Ducha, którego nam dał”-(IJ 3,24 UBG)

 4. Bóg nas błogosławi ( jeśli jesteśmy Jemu wierni ) w czasem dziwny ( dla nas ), a w czasem bardzo prozaiczny sposób np. wchodzisz do sklepu, kupujesz nietypowe spodnie, a te na tobie bardzo dobrze leżą.

 5. A właśnie przedwczoraj też cieszyliśmy się z Andrzejem z tego, że już luty i wiosna tuż za rogiem 😀

  1. Oj taaak, jeszcze trochę i zaraz wiosna 🙂

 6. Oj tak… dużo tego niedobrego. Módlmy się za takie osoby, by poznały drogę prawdy przez Pana. Niestety wielu jest takich, którzy błądzą nieustannie. Człowiek, który czyni zło, że aż się wylewa, może jednak zobaczyć obfitość grzechów dzięki Bogu. Bowiem potrzeba mu kogoś, kto będzie mógł go z tych sideł złego wyzwolić – Zbawiciela! Jezus Chrystus jest drogą, a Duch Święty po tej drodze nas prowadzi. Amen.

 7. O rozdawnictwie socjalnym tudziez roznorakich zdrowych nierobach/pasozytach, ktorzy nie hanbia sie praca. Am 6, 7 Dlatego wkrotce pojda na wygnanie na czele wygnancow i skoncza sie hulanki prozniakow-tak mowi Pan, Bog zastepow.

 8. Oz 7, 4-16 Efraim wmieszal sie miedzy narody: Efraim stal sie podobny do podplomyka, ktorego nie odwrocono [ w pore ]. Obcy zzeraja jego sily, on zas nie zdaje sobie sprawy z tego; siwizna juz mu wlosy przyproszyla, on zas tego nie dostrzega. Pycha Izraela swiadczy przeciw niemu, ale do Pana, Boga swego, nie chca sie nawrocic i mimo wszystko nie szukaja Go. Efraim jest jak golab, naiwny, nierozumny; przyzywaja [ na pomoc ] Egipt, do Asyryjczyka sie uciekaja. Dokadkolwiek jednak sie udadza, zarzuce na nich swe sieci,sciagne ich jak ptaki powietrzne i zagarne w sidla za ich przewrotnosc. Biada im, bo odeszli daleko ode mnie, niech zgina, bo powstali przeciwko mnie! Jakze moglbym ich ocalic, skoro glosza pezeciwko mnie rzeczy klamliwe? Nie wolaja do mnie z glebi serc, gdy lament podnosza na swych lozach; zadaja sobie rany dla ziarna i moszczu, a przeciw mnie sie buntuja. Przeciez to Ja kierowalem i umacnialem ich ramiona, oni zas zywia wobec mnie tylko zlosc. Zwracaja sie do baala, podobni do luku, ktory zawodzi. Ich ksiazeta pogina od miecza za zuchwalstwo swego jezyka, co wystawi ich na szyderstwo w ziemi egipskiej.

 9. Oz 8, 1-3 Przyloz rog do ust jako stroz Domu Pana, bo zlamali moje Przymierze, zgrzeszyli lrzeciw memu Prawu! Na prozno wolaja do mnie:”Znamy cie przeciez, Boze Izraela!” Izrael odrzucil dobro, [przeto] scigac go bedzie nieprzyjaciel!

 10. Hab 2, 4 Oto pyszny nie utrzyma sie przy zyciu, a sprawiedliwy dzieki swej wiernosci bedzie zyl.

 11. Mal 3, 13-21 Harde sa wasze mowy przeciwko mnie-mowi Pan-a wy pytacie: “Cosmy takiego mowili miedzy soba przeciwko Tobie?”. Mowiliscie: “Nie warto sluzyc Bogu! Jaki pozytek mamy z tego, ze przestrzegalismy Jego przykazan i ze chodzilismy z oznakami skruchy przed Panem Zastepow? Teraz szczesliwymi nazywamy zuchwalcow; nawet zloczyncom wiedzie sie znakomicie. Wystawuaja Boga na probe, a wychodza z tego calo”. Tak rozprawiali medzy soba czciciele Pana, a Pan przysluchiwal sie uwaznie. I napisano wobec Niego ksiege pamieci o tych, ktorzy boja sie Pana i czcza Jego Imie. Tych beda uwazal- mowi Pan Zastepow-za wlasnosc szczegolna w dniu, w ktorym Ja wystapie; i okaze i milosierdzie, jak je okazuje ojciec synowi, ktory mu jest posluszny. I znow zobaczycie roznice miedzy sprawiedliwym a bezboznym, miedzy tym, ktory Bogu sluzy,a tym ktory Mu nie sluzy. Oto bowiem nadchodzi dzien goracy jak piec! Wowczas wszyscy zuchwalcy i zloczyncy beda podobni do zdzbla slomy, a dzien ktory nadchodzi, spali ich-mowu Pan Zastepow- tak ze nie zostanie po nich ani korzeni, ani galazki. Dla was zas, ktorzy zyjecie w bojazni mego Imienia, zajasnieje slonce sprawiedliwosci, co na swych skrzydlach niesie ocalenie. Wystapicie wtedy, podskakujac ja cieleta [wypuszczone] z obory, i podepczecie bezboznikow, ze stana sie prochem pod waszymi stopami, w dniu, w ktorym Ja wystapie-mowi Pan Zastepow.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: