Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trump obiecuje ewangelikom zniszczyć poprawkę Johnsona.

 

 

“Prezydent USA Donald Trump oświadczył w czwartek, że wolność religijna w USA i na świecie “jest zagrożona” oraz zapowiedział, że wycofa tzw. poprawkę Johnsona – przepis prawa podatkowego zakazujący m.in. Kościołom otwartego popierania kandydatów politycznych. – Pozbędę się poprawki Johnsona, całkowicie ją zniszczę i pozwolę naszym przedstawicielom religijnym, by mówili swobodnie, bez obawy przed kłopotami – powiedział Trump podczas Narodowego Śniadania Modlitewnego w Waszyngtonie, ekumenicznego spotkania polityków, dyplomatów i przywódców religijnych z całego świata.

Poprawka Johnsona z 1954 roku wprowadza zasadę, która zakazuje korzystającym ze zwolnienia od podatków organizacjom, m.in. uniwersytetom, fundacjom charytatywnym i Kościołom, otwartego popierania kandydatów na stanowiska polityczne pod groźbą utraty ulg podatkowych. Ustawa ta nazywana jest od nazwiska ówczesnego senatora Lyndona B. Johnsona (prezydenta USA w latach 1963-69), który ją sponsorował.

(http://www.tvn24.pl)”

Trump wygląda na orędownika chrześcijaństwa. Wszystko ro on robi, bardzo atrakcyjnie wygląda, ale rzeczywistość jest inna o czym pisałem w innych wpisach o nim.

Jezuiccy szachiści układają figury na planszy. A propos, de facto jest gra stworzona przez Jezuitów:

 

 

Tymczasem w odpowiednim momencie bo po zaprzysiężeniu Trumpa “okazuje się”, iż słu to służby specjalne Obamy zmusiły Benedykta XVI do abdykacji, że podobno miał miejsce  „Lewicowo-liberalny przewrót w Watykanie”. Amerykańscy tradycjonaliści domagają się od Trumpa wyjaśnienia sprawy.

Doskonale usprawiedliwi się kościół rzymski z prawie 2000 lat prześladowań chrześcijan za czytanie Biblii i 500 letniej działalności jezuickiej. Już od kilku lat katolicy nie chcący widzieć zła w HISTORII  swego kościoła powiadają sloganem “to masoni rozbijają kościół”.

Bardzo sprytnie bo diabelsko jest to rozgrywane. Jak tylko dowiedziałem się, że Trump wygrał zastanawiałem się jak oni przekonają społeczeństwo świata i samych protestantów do mezaliansu z kościołem Rzymu. Oto i odpowiedź. Franciszek ten zły, a Benedykt ten dobry.

Co dalej? Zapewne zmiana papieża….celem połączenia protestantów z Rzymem i innymi religiami.

Wszystko to pozornie ładnie wygląda, ale ja nie kupuję tej sceny.

 

 

 

 

Updated: 3 lutego 2017 — 09:13

19 komentarzy

Add a Comment
 1. Podano szokujące kulisy odsunięcia papieża Benedykta XVI od władzy:

 2. Właśnie odwiedziłem stronę aby o tym napisać, jak dobrze, że admin czuwa :). Wszystko wskazuje na to, że Trump zaczyna realizować plan burzenia muru pomiędzy państwem a kościołem (religią), historia pokazuje (inkwizycja i nie tyko), że nie jest to dobre rozwiązanie (dla USA wręcz czarny scenariusz).

  W kampanii wyborczej Trump obiecał Polonii, że w pierwszych 2 tygodniach jego prezydentury zniesie wizy dla Polaków.. ten czas upływa dziś. W sumie nic dziwnego mr Trump ograł Polaków, jak to USA ma w zwyczaju czynić od (praktycznie) zawsze.

 3. Może nie powinnam tego tu pisać bo to nie na temat ale pękam..Jest mi smutno jak czytam niektóre rzeczy z tego bloga i innych stron..Jestem wrażliwą osobą i bardzo przejmuje się losami świata i ludzi.(Może zaraz ktoś mi napisać : To po co to czytasz! Wynocha z tond! Z czym się spotkałam na FB kiedy potrzebowałam się komuś zwierzyć) Czasem płaczę i wpadam w stany depresyjne i nie mogę niczego przełknąć jakbym była chora. Za dużo myślę o tym co się może stać przez te całe elity.. przez te całe przepowiednie.. przez te całe teorie spiskowe i głupoty które są publikowane na Internecie.. aż czasem mam ochotę ten cały komputer i telefon za okno wyrzucić! (telewizji już nie oglądam i pozbyłam się TV bo mi się już niedobrze od niej robi)Od tego nadmiaru informacji, wypowiedzi innych ludzi i ludzi którzy dokopują się drugiej prawdy o Bogu czuję że skaczę z skrajności w skrajność i staje się niezdecydowana bo czasem nie wiem co jest już prawdą a logicznie przedstawionym kłamstwem .. Boje się tego.. Szukam rady.. Szukam prawdy.. Nie chcę się bać.. Mam nadzieję że nie zostanę skarcona za opublikowanie tego tutaj..

  1. Madziu 🙂
   Jezus powiedział: “Ja Jestem drogą, prawdą i życiem”. Powiedział też “nie lękajcie się” i “Jestem z wami po wszystkie dni aż do skończenia świata.

   Jeśli skupia się całą uwagę na Panu naszym Jezusie Chrystusie, prosi się o pomoc w Duchu Świętym, oddaje się wszystkie troski, wątpliwości i lęki JEMU to żadne złe wieści ze świata nie są w stanie odebrać pokoju jaki ON wlewa w ludzkie serca. Wołaj Madziu do NIEGO, proś o pokazanie twoich grzechów, proś o przebaczenie i obmycie z winy, proś prowadzenie Ducha Świętego, a ON z pewnością takiej prośbie nie odmówi. Otwarcie serca i umysłu, cierpliwość, wytrwałość i ufność pozwolą na poznanie Zbawiciela i JEGO pokoju. Niech PAN napełni Cię swoim Duchem, obdarzy radością i spokojem.Niech prowadzi Cię swoimi drogami i ukazuje Ci prawdę. 🙂

   1. Dziękuje. Czuje się lepiej wiedząc, że chociaż tu mogę wyrazić to co czuję i że ktoś kto to przeczyta nie odpowie mi czymś co sprawi tylko przykrość. 🙂 Jak to powiedziała mi mama : ”Człowiek musi w coś wierzyć bo inaczej zwariuje”. Nie chce wierzyć w coś co wymyślają sztucznie ludzie. Moja ciekawość nie znała granic i czytałam dużo tych bzdur. Każdy portal to inna wersja. Inny zlepek informacji. Jedno zaprzecza drugiemu a to inne bardziej logiczne inne nie. I tak się w tym gubiłam. Zapominałam ciągle że do tych ”teorii” nie można podchodzić na poważnie tylko traktować to jako ciekawostka. Bóg powiedział że będą istnieć próby zwiedzenia , manipulowania żeby podporządkować się ”im” tym co chcą dla nas źle i chcą wprowadzić NWO i zrobić z nas niewolników.. Wolę wierzyć w siłę wyższą czyli Boga a nie w ”coś” co inny zachłanny na władzę człowiek wymyślił.(Chociaż nie wiem czy mogę taką osobę/osoby nazwać człowiekiem bo to do czego oni chcą doprowadzić jest po prostu nie ludzkie!)

    1. Piotr, czyli kamień, nie skała

     Najlepiej czytać źródło, czyli wyjątkowe pismo, bo nie przez człowieka, ale przy pomocy człowieka napisane – Pismo Święte 😉

  2. To duch lęku obejrzyj poniższy filmik. Kiedyś już go wrzucałem i módl się do Pana Jezusa żeby Cie uwolnił od niego.

   cz. 1

   https://www.youtube.com/watch?v=3qkEBotazhY

   cz. 2

   1. Dziękuje. 🙂 Nie chcę się już więcej nakręcać na te głupstwa. Chce się pozbyć tego ducha bo on mi tylko życie utrudnia i psuje nerwy. Dla tego czasem nie lubię być osobą która za dużo myśli na takie tematy nad którymi nie powinnam się zastanawiać. Cieszyć się każdym dniem i nie zadręczać się, bo świat jest zbyt piękny a czas leci zbyt szybko żeby tracić go na zadręczanie się. Po prostu cieszyć się chwilą i z tego co się ma.

    1. Piotr, czyli kamień, nie skała

     To dobrze, że się zastanawiasz, chwała Bogu! 🙂 Tylko z tą różnicą, że choćbyś szła ciemną doliną, nie bój się zła dookoła, bo Jezus Chrystus jest przy tobie zawsze gdy Go szukasz i chcesz Go poznać.
     “Nie zostawię was sierotami: Przyjdę do was” (J 14:18)

 4. Pan D. T. chyba mysli ( o ile nie jest to antyChrystus ), iz USA jest tak mocne jak 30-40 lat temu. Nie chce ( prawdopodobnie ) wiedziec w jakim jest bledzie co do oceny sily swego kraju.

 5. Wyznawca Jezusa Chrystusa nie moze byc zaczadzonym-slepym niewolnikiem dowolnego doczesnego panstwa J 18 36 Jezus odrzekl: -Krolestwo moje nie jest z tego swiata. Gdyby moje krolestwo bylo z tego swiata, moi sludzy walczyliby, abym nie zostal wydany Zydom, a teraz moje krolestwo nie jest stad.

 6. Trumpek z pewnością jest człowiek zwiedzenia. Człowiek, który oficjalnie mówi o sprawach niemal prawdziwie, których wcześniej nikt nie mówił. Przykłady? Emigracja i szczepienia.
  Już teraz zauważyłem, że wielu popiera jego działania, słowa itp ale mało kto widzi te pozory.

 7. Nie ma takiej mozliwosci, żeby protestanci kiedykolwiek się połączyli z kościołem rzymskim. Zbyt dużo rozbieżności i kult bałwanów. Faktycznie może część jakiś kościołów prowadzonych przez pastorow w USA wejść pod dyktando krk ale nie prawdziwi protestanci. Nie zaakceptują królowej niebios i modlitw do bałwanów. Wg mnie następny krok to zjednoczenie kościołów jej i prawoslawia.
  Ps. Sam jestem protestantem

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: